Erotické povídky

Autor povídky:

Petr Vojcher

Kategorie:

Vloženo: 13. 1. 2018

Lyžařský kurz

KAPITOLA 1.

Vstávat brzo ráno se mi v neděli vážně nechtělo, ale těšil jsem se na lyžování. Otec mě zavezl ke škole, kde jsem spolu se zbytkem mé třídy nastoupil do autobusu. Byl dvoupatrový s černými pruhy po bocích. Seděl jsem v horním patře uprostřed u okénka. Vedle mě byl kamarád, se kterým jsem už tři roky seděl v lavici.

Po osmi hodinové jízdě plné špatných písniček z rádia jsme konečně vystoupili, posbírali si batohy a sešli se před vchodem do hotelu. Učitelé nám cosi vysvětlovali, ale já je neposlouchal. Díval jsem se na skupinku holek v černých těsných legínách. Hlavně na Sandru. Byla to malá blondýnka s krásným kulaťoučkým zadečkem, hlas sladší než Olympská ambrózie a ty kozičky... ach ano, vypadaly, jako překrásné pomeranče. Ve snech jsem si představoval, jak je mačkám a ona mi mezitím kouří mého čuráka. Jediná škoda, že jsem byl strašně plachý. Nedokázal jsem být ve větší skupině lidí, udržet oční kontakt a mluvit se ženou bylo pro mě stejně těžké jako pro alkoholika přestat s pitím.

Hotel byl z venčí dřevěný a vevnitř potažen modrým kobercem. Konečně jsme se mohli jít ubytovat. Pokoje byly po čtyřech nebo po pěti, ale já byl na pokoji ve druhém patře jen s dalšími dvěma spolužáky. Byli jsme v podstatě takový zbytek. Lidi, které si nikdo k sobě nevybral a tak nás naházeli do jedné skupiny.

Po zbytek dne jsme měli volno, tak jsem se připojil na místní Wi-Fi a hrál nějaké hry. I přes sekanou, kterou jsem dostal od matky, jsem byl pořád hladový. Vydal jsem se do místního baru, který byl v podzemí. Kráčel jsem temnou chodbou směrem ke schodům. Musel jsem si svítit mobilem, protože světlo se zde nerozsvěcelo.

Bar byl až na barmana prázdný. Objednal jsem si bramborový guláš a usednul k jednomu z nejzadnějších stolů. Z poklidného jezení guláše mě vyrušily nějaké ženské hlasy. Po chvíli do místnosti vstoupila skupinka čtyř holek, mezi nimi Sandra. U baru si každá objednala sklenku Coca-Coly. Seděli úplně na opačné straně místnosti. Nenápadně jsem je pozoroval a představoval si, jaké by to bylo se s nějakou z nich líbat.

Dojedl jsem guláš, dal si Orbitku do pusy a připravoval se k odchodu. V tu chvíli se tři holky zvedly a odešly nejspíš na záchod. Nemohl jsem to nutkání vydržet. Přišel jsem k Sandře a dlouze ji políbil. Očekával jsem odstrčení nebo facku, ale nic se nestalo. Právě naopak. Cítil jsem, jak mě rukama chytila za temeno a tlačila k sobě. Zapojili jsme jazyk a já ztratil svou žvýkačku. Když jsme se konečně odtrhli, chytila mě za ruku a odtáhla na klučičí záchody. Už teď jsem byl v kalhotách tvrdší než diamant.

Zavřeli jsme se do kabinky a ona mě posadila na záchod. Svlékla mi kalhoty i spodky. Vypadalo to, že jí můj čurák nevoněl, ale odhodlala se a strčila si ho do pusy. Posléze zapojila ruce a dokonce i jazyk. Už jsem chtěl vyvrcholit, ale nemohl jsem si tento krásný okamžik zkazit. Postavil jsem se a opřel ji o stěnu kabinky. Během líbání si sundala košilku a já začal rozepínat podprsenku. Bylo to pomalu těžší, než poskládat Rubikovu kostku. Konečně se mi povedlo odepnout všechny spony. Za neustálého líbání jsem chytil do ruky její prsa. Padly mi přesně do dlaně. Pomalu jsem ji šáhnul do kalhotek. Byla úplně vlhká. To mě vzrušovalo. Posadil jsem ji na záchod, sundal její sukni i kalhotky a naskytl se mi pohled na její mušličku. Chvíli jsem ji jen s údivem sledoval a pak se do ní pustil. Krouživými pohyby jazykem jsem ji přiváděl do ráje. Opatrně jsem tam strčil jeden prst. Zaskučela a tak jsem přidal ještě jeden.

Odhodlal jsem se konečně něco říct: "Opravdu tohle chceš?" Pouze slabě pokývala hlavou, tak jsem si nasadil kondom, co jsem nosil vždy pro jistotu, a pomalu jsem strčil mé péro do její vlhké kundičky. Zajel jsem nejhlouběji jak jsem mohl a pak vyjel zase ven. Byla to panna, takže jsem utrhl kousek toaleťáku a utřel krev. Pak následovalo divokých dvacet minut sexu. Narážel jsem na její kundu tak silně, že každý další její výkřik jako by mě posílil. Těsně před vyvrcholením jsem se postavil a ona si přede mě klekla. Sundal jsem si kondom a vystříkal se na její hezkou tvářičku. Rukou se otřela a všechno spolykala. Vstala, rychle se oblékla, umyla se, dala mi pusu a odešla. Konečně se mi vrátila žvýkačka.

Noc byla temnější než černoch ve tmě. Nemohl jsem spát. Přemýšlel jsem, co teď s námi bude. Byl to snad jen sex na jednu noc nebo je z nás teď pár? Při myšlenkách na dnešní den se mi znovu postavil a tak jsem usnul s rukou od semene a úsměvem na tváři.

KAPITOLA 2.

Při raním shromáždění na mě nepromluvila. Ani se nepodívala mým směrem. Možná litovala toho, co se stalo.

„Můžeš na slovíčko?“ opatrně jsem se zeptal. „Ne," rázně odpověděla a pokračovala v mluvení s kamarádkami. Cítil jsem se hrozně. Vážně to brala jako omyl a předstírala, že se nic nestalo.

Po skoro šesti hodinovém vysilujícím lyžování jsme konečně měli volno. Když jsem šel po chodbě, spatřil jsem Sandru, jak otvírá dveře do pokoje číslo 13. Pro jistotu jsem si to číslo napsal do mobilu, protože jsem ji chtěl večer navštívit.

Na pokoji byla hrozná nuda. Jeden hleděl do knížky, která měla odhadem 500 stránek, a druhý si něco psal do sešitu. Já vařil večeři – těstoviny s omáčkou a hovězím masem. Pak jsem si sedl do křesla naproti hodinám a čekal, až odbije osmá večerní. Před odchodem do pokoje číslo 13 jsem si pro všechny případy vyčistil zuby. Člověk nikdy neví.

Kráčení chodbou byl naprostý horor. Byl jsem nervózní, srdce mi tlouklo tak, jak ještě nikdy. Stál jsem před dveřmi. Sbíral jsem všechnu odvahu k zaklepání. Najednou jsem uslyšel nějaké hlasité vzdechy z pokoje. Byla to snad Sandra… s někým jiným? Musel jsem to vědět. Vzdechy přerušilo poklepání na dveře.

„Co chceš?!“ naštvaně na mě vyjekla udýchaná Alice. Měla na sobě pouze župan, jako by si ho jen rychle oblékla. „Já…“ nestihl jsem to doříct. Její ruka mě vtáhla dovnitř a pohodila na gauč. V pokoji nikdo kromě nás dvou nebyl. Alice si na mě lehla a přitiskla její pusu na mou. Jednala zkušeně, jako by tohle už někdy předtím dělala. Odhodila ze sebe župan a mně se naskytl pohled na její krásné nahé tělíčko. Měla prsa o něco menší než Sandra, ale zato nohy dlouhé. Taky tam dole byla dokonale oholená. Rychle jsem si sundal kalhoty, ve kterých už jsem měl připraveného čuráka. Líbala mně a pomalu si do její kundičky strkala mé péro. „Počkej! Nemáme kondom,“ odtáhnul jsem ji od sebe. „Beru antikoncepci,“ řekla a posadila se mi na ptáka. Lehkými pohyby zadečku se na mně přes patnáct minut vrtěla. Pak jsem se ji udělal do kundy. Unaveně si na mě lehla, políbila mě a šla si dát sprchu. Já mezitím uklidil na gauči, aby to vypadalo, že se nic nestalo. Oblékal jsem se zrovna, když vyšla z koupelny. Naposled jsme se políbili a já se vydal zpět na pokoj.

KAPITOLA 3.

Vychutnával jsem si snídani - volské oka se šunkou, když v tom někdo zaklepal na dveře. Nikdo tomu nevěnoval pozornost, tak jsem dojedl sousto a šel otevřít. „Ahoj, můžu si s tebou popovídat? O samotě?“ řekla trochu nervózně Sandra. Odešli jsme na chodbu. Očekával jsem to nejhorší. Čekal jsem, že řekne, že ta noc byla velký omyl a že už mě nikdy nechce vidět. Opřela mě o stěnu a začala mě zuřivě líbat. Pak v mžiku přestala. „Já… já tě miluju,“ tiše zašeptala. „Co jsi to řekla?“ „MILUJI TĚ HLUPÁČKU!“ zakřičela a políbila mě tak silně, že se mi z toho i dokonce postavil.

Nemohl jsem pořádně lyžovat. Přemýšlení o našem vztahu mě vysilovalo. „Já mám holku," honilo se mi hlavou. Jezdil jsem ve střední skupince. To znamenalo, že nejsem ani dobrý, ani špatný. Nejvíce mi vadilo, že jsem byl ve skupince s Alicí. Jezdívala v bílých kalhotách a oranžovou bundou. Byla to výborná lyžařka. Vždy se vydávala na prudších svahů či na freeride.

Celá skupinka dojela k tak zvané bublině. Tam se dávali lyže z venku do dveří a sedlo se dovnitř, kde na vás nefoukalo. Cesta s touhle bublinou trvala přes deset minut, protože vás vyvezla až na úplný vrchol pohoří.

Byl jsem jeden z posledních. Nastoupil jsem sám do bubliny. Pak následovalo nemilé překvapení. Přisedla si ke mně Alice. Vyjeli jsme.

Podívali jsme se na sebe navzájem. Viděl jsem v jejich očích jiskru, která jako by říkala: „Vrhni se na mě!“ Sundala si rukavice a helmu, rozepla si bundu a pomalu vyhrnula triko těsně nad prsa. Neměla na sobě podprsenku. Hodně mě tenhle pohled vzrušoval. Klekla si přede mě a beze slov mi začala rozepínat kalhoty. Trochu jsem ji pomohl. Rychle jsem to ze sebe shodil. Pozorovat ji, jak mi kouří čuráka, bylo k nezaplacení. Netrvalo dlouho a já cítil, že už skoro jsem. Zdálo se, že to poznala, a tak si celé péro strčila do pusy. Viděl jsem, jak celý můj penis zmizel, a už jsem to nevydržel. Vystříkal jsem se a ona všechno spolkla, jako by byla profesionál. Pak jsme se oblékli a po zbytek jízdy se líbali. Každý se pak rozešel vlastní cestou a celý den už spolu nepromluvili.

Večer jsem se se Sandrou sešel v baru. Kromě dlouhého líbání, jsme si povídali o tom, co nás baví. Odvedla mě na pokoj. Vypadal opuštěně, tak jsme si lehli na spodní patro dvoupatrové postele. Při ležení na boku a zajíždění jazyku do její pusy jsem pomalu začal strkat svou ruku do jejich kalhotek. Krouživými pohyby prstů jsem ji dělal líbezné potěšení. „Máš kondom?“ zeptala se mě. Odkýval jsem nesouhlas, ale vypadalo, že ji to nevadí. Lehla si zády ke mně a nastrkala si moje nádobíčko dovnitř. Zdálo se mi, že je nějaká užší, a pak mi to došlo. Píchal jsem ji do druhé díry. Byla tam pěkně těsná. Po devíti minutách jsem se ji udělal do zadku. Zůstaly jsme takhle nehybně asi další půl hodiny. Objímali se a klábosili o blbostech. Pak jsem ji dal pusu na rozloučenou a vrátil se zpět na pokoj.

Než jsem šel spát, podíval jsem se jako vždy na sociální sítě. Nečekal jsem, že tam bude nějaká změna. Normálně mi totiž nikdo nepíše, ale dnešek byl výjimkou. Myslel jsem, že to bude spam, který mě bude lákat na polonahé ženy, ale byla to Alice: „Jak si mi to jen mohl udělat?“

KAPITOLA 4.

Jak jsme si toho nemohli všimnout? Alice byla celou tu dobu na horním patře postele a slyšela vše, co se v místnosti odehrávalo. Celou noc jsem kvůli tomu nespal. Kterou z nich jsem si měl vybrat? Obě měly své sexuální klady i zápory. Chtěl jsem si s nimi ihned promluvit, tak jsem se ještě před snídaní vydal na cestu k pokoji číslo 13. Zaklepal jsem na dveře a otevřela mi Karolína – středně velká štíhlá bruneta s plochým hrudníkem, ale za to zadek, do kterého bych se rád zakousnul. Ani jsem nestihl nic říct a dostal jsem facku. „Chodit s oběma zaráz? Pomátnul si se snad?“ zašeptala na mě naštvaně. „Co když se to jedna z nich dozví? Co pak budeš dělat?“

Ukázalo se, že Sandra i Alice se zpovídaly Karolíně o jejich zážitcích. Sešli jsme se v baru, abychom prodiskutovali moji budoucí situaci. Dostal jsem další facku, když jsem ji řekl o včerejší noci. Poradila mi, ať se s jednou z nich rozejdu, ale já si nemohl vybrat. Odešel jsem se zamračeným obličejem. Nechtěl jsem ani jednu opustit.

Při lyžování se mi Alice snažila vyhýbat. Až při obědové pauze jsem se odhodlal ji oslovit. „Nech mě na pokoji! Zlomil si mi srdce a už tě nikdy nechci vidět!“ zařvala na celou restauraci a vychrstla na mě své pití. Otočila se ke mně zády a začala si povídat s kamarádkami. Při odchodu jsem se otočil a viděl jsem, jak si utírá slzu z oka.

Odpoledne na pokoji jsem zkoušel psát Alici. Snažil jsem se ji omluvit, ale neodpovídala. Nechtěl jsem, aby se náš románek dozvěděla Sandra, tak jsem pár rychlými kroky doběhl k jejich pokoji. Na zaklepání nikdo nereagoval, ale pod dveřmi se svítilo. Po pěti minutách neustálé snahy jsem byl připraven to vzdát. V tu ránu mi na rameno zaklepala Karolína. Měla úsměv na tváři. Zeptal jsem se, proč se usmívá. „Slyšela jsem, že jsi se rozešel s Alicí,“ pomalu se ke mně přibližovala. „Gratuluji,“ byli jsme od sebe ani ne pět centimetrů. Nevěděl jsem, jestli to byl pokyn k polibku, ale udělal jsem to. Dostal jsem facku a po ní obřího francouzáka. „Vím, že je to špatné,“ řekla, „ale já chci vyzkoušet tvoji kládu co tam dole schováváš.“ Otevřela dveře do pokoje a zatáhla mě dovnitř. Posadila se na stůl a sundala si rifle. Neváhal jsem ani sekundu. Došel jsem k ní a začal ji lízat kundu. Vzdychala tak silně, že jsem to nemohl už déle vydržet. Opřel jsem ji hlavou o stěnu, sundal ji triko a opatrně strčil mého čuráka do její kundičky. Byl jsem tak nadržený, že jsem úplně zapomněl na kondom. Zasouval jsem se do ni tak rychle, že se mi vystříkala na péro. To mě ještě víc posílilo. Líbilo se mi, jak při každém nárazu se ji zatřásla ta její prdelka. Po deseti minutách jsem se už chtěl udělat, tak jsem vysunul svou třetí nohu a vystříkal se ji na záda. Očekával jsem pusu a rozloučení, ale ona ještě neskončila. Položila mě na stůl a usedla na mé péro. Viděla, že už jsem trochu unavený, tak zapojila svoji prdelku a začala na mě twerkovat zády ke mně. Pohled na skákající zadek mě rychle uvedl zpět do formy a do pěti minut jsem se ji vysemenil do díry. Seskočila a olízala mi čuráka. Pak mně dlouze políbila a já jsem se chystal k odchodu. Na chodbě jsem ještě potkal Alici. Její výraz říkal: „Nesnáším tě!“

KAPITOLA 5.

Ze sladkého spánku mě probudily vibrace mého telefonu. Sandra mi napsala. Chtěla se ještě před odjezdem na svah sejít za hotelem. Okamžitě jsem se oblékl a vyběhl ven zadními dveřmi. Tam už stála Sandra v jejich překrásných legínách. Ihned mě opřela o stěnu a začala svlékat. I přes mé varování, že by nás někdo mohl vidět, mizelo moje péro v její puse. Sama si při tom sahala do kalhot a strkala si do své vlhké kundičky nejeden prst. Naše dovádění přerušilo volání učitele, který svolával k odjezdu. Zapojil jsem tedy i své ruce a vystříkal se ji do pusy. Polibkem jsme se rozloučili a když jsem odcházel, zvolala na mě: „Přijď večer ke mně. Mám pro tebe překvapení!“

Během lyžování jsem nikde neviděl Alici. Podle profesora odešla z lyžařského kurzu dřív kvůli rodinným záležitostem. Bylo mi ji líto. Nechtěl jsem ji udělat tak hroznou věc. Nestihli jsme se spolu ani rozloučit. Tak mě to rozrušilo, že jsem víc jak desetkrát spadl. Ostatní ze mě měli srandu, až na Karolínu. Ta se na mě jen usmála, ale jinak než všichni ostatní.

Při představách na překvapení, které mi Sandra přichystala, jsem byl nadržený už dvě hodiny před srazem. Nutkání bylo tak velké, že jsem si mermomocí musel jít vyhonit na záchod. Za normálních okolností bych si našel nějaké videa na internetu, ale teď jsem si vystačil se svojí představivostí. Pořádně jsem se najedl a vyrazil na cestu.

Z pokoje se ozývala romantická hudba. Zaklepal jsem a otevřela mi Sandra. Pouze její spodní prádlo ji zakrývalo tělo. Usedli jsme spolu na gauč a dívali se nějaký sci-fi film. Celou dobu byla ke mně přitulená. Nechtěl jsem si tento okamžik zkazit, tak jsem se donutil neosahávat ji na intimních místech. Ona avšak vypadala, že je opačného názoru. Skoro na konci filmu mi začala šahat do kalhot. Samozřejmě jsem se nebránil a kalhoty si rozepnul. „Chceš vidět to překvapení?“ zeptala se mě po dvaceti minutové masturbaci, když film konečně skončil. Ani jsem nemusel nic říkat. Viděla mi to na očích. Odvedla mě do ložnice. Tam můj pohled uhranula Karolína, která už byla připravena. To ona měla být mým překvapením. Sandra samozřejmě o našem románku nevěděla. Opatrně mě svlékly a položily na manželskou postel. Sandra mi začala kouřit čuráka a Karolína mi lízala koule. Obě se pak začaly líbat a svlékly si spodní prádlo. Sandra si chytla do rukou svoje kozy a obejmula s nimi mou kládu. Zprvu pomalými, pak rychlejšími pohyby mě dostávala do ráje. Karolína se ke mně přiblížila a začala mě líbat. Levačkou jsem ji šáhl na prdel. Dvěma prsty jsem kroužil kolem její kundy. Cítil jsem, jak vlhne, tak jsem ji tam strčil prostředníček. Holky si na sebe pokýváním hlavou daly signál a nasadily mi kondom. Sandra si mě osedlala a skákala na mě nahoru a dolů. Zároveň mi Karolína sedla na obličej. Lízáním její vlhké kundičky jsem si dopřával sladký nektar. Rukama jsem roztáhl její prdelku. Když se holky líbaly, malém jsem z toho všeho vyvrcholil. Naštěstí to Sandra poznala a přestala. Vstal jsem a přisunul si obě na okraj postele. Naskytl se mi pohled na jejich překrásné pozadí, když ho na mě vystrkovaly. Nechtěl jsem Karolínu ochudit o dávku sexu, tak jsem do ni vjel dřív. Sandře jsem masíroval vagínu pravou rukou. Párkrát jsem je prostřídal. Nakonec jsem zasunul dokonce i Sandře do análu. Holkám jsem naznačil, aby si přede mě klekly. Otevřely pusu a dívaly se na mě pohledem, který vyloženě říkal, že to chtějí. Vystříkal jsem se oběma na tvář. Olízaly si obličeje a políbily se. Usnuli jsme nazí v posteli přituleni k sobě.

KAPITOLA 6.

Vzbudil jsem se do sluncem prosvíceného pokoje. Na hrudi mi ležela Sandra. Karolína se procházela po pokoji a uklízela. Pohled na ni, když se pro něco předklonila, mě dostal do pozoru. Svým údem jsem zavadil o Sandřinu mušličku, což ji probudilo. Podívala se na mě rozespalým pohledem a hned si lehla zpátky. „Nechci rušit,“ plácla Karolína Sandru přes zadek, „ale za hodinku odjíždíme.“ Sandra rychle vyskočila z postele. Stihl jsem ji zachytit za jednu ruku a přitáhnout zpět ke mně. Snažil jsem se o polibek, ale vyklouzla mi pryč. „Nemáme čas. Musím se sbalit,“ omluvila se a odešla z pokoje. Já byl naštěstí sbalen den předem.

Při nastupování do autobusu jsem si chtěl zase sednout na stejné místo. Holky mě ale zatáhly na úplně zadní sedadla. Seděli jsme tam jen mi tři, takže jsme si udělali pohodlí. Naznačil jsem Sandře, že bych si chtěl trochu užít. Bála se, že by nás někdo viděl, ale odhodlala se a sáhla mi do kalhot. Zpočátku pomalu, později i rychle, se její ruka klouzala na mém čuráku. Snažil jsem se nevydávat moc orgasmických zvuků, ale občas jsem se neudržel. Naštěstí si toho nikdo nevšiml. Po cestě se tohle ještě párkrát zopakovalo i s Karolínou.

Přijeli jsme domů v sedm hodin večer. Na parkovišti jsem se rozloučil s Karolínou a každý jsme se rozešli jinou stranou s tím, že se v pondělí zase uvidíme. Sandru, jakožto mou přítelkyni, jsem doprovodil až k domu. Dlouhým polibkem jsme si dali sbohem.

EPILOG

Už dva měsíce uplynuly od našeho třídního výletu. Seděl jsem u televize a v náručí držel Sandru. Byl to takový náš každosobotní rituál. Najednou mi zavolala Karolína. Zvednul jsem telefon a slyšel pouze pláč. Snažil jsem se ji uklidnit, ale bezvýsledně. Dal jsem mobil na hlasitý odposlech. Sandře se podařilo ji utišit a Karolína byla konečně schopna něco říct: „Já… já jsem těhotná!“

ALTERNATIVNÍ KONEC

Sandru, jakožto mou přítelkyni, jsem doprovodil až k domu. Dlouho jsme se líbali a pak mě zatáhla dovnitř. Nereagovala na mé dotazy, kam mě to vlastně vede. Sešli jsme do sklepa a tam mě pohodila na starým gauč. Rychle jsme ze sebe shodili všechno oblečení. Neváhal jsem ani sekundu, nasadil si kondom a vjel do její kundičky. Těsně před vyvrcholením jsem si lehl na záda a ona mi ho začala kouřit. Vystříkal jsem se na její tvář. Podívala se na mě s láskyplným úsměvem a řekla: „Miluji tě… Gajdíku!“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Divoké lesbičky

  7. 3. 2006Neznámý autor

 Milena mi strhla kalhoty, povalila mě na postel na záda a ihned se vpila do mé roztažené kundy Slastí jsem snad nemohla ani dýchat. Silně mě držela z roztažená stehna a přitahovala si mě tak, že jsem nemohl jejímu jazyku uniknout.A i jsem se o to nesnažila. jen jsem toužila po její buchtičce i já. Vsávala do sebe můj poštěvák, který zuby sem tam i stiskla. S úspěchem jsem se položila na bok, tak jsem...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Lesbičky, Orál, Šukačky

Helena

  31. 10. 2020Ricco

Na cementově šedivý koberec vrhalo malátné slunce několik úhledných proužků, přísně kopírující škvírky mezi žaluziemi. Vzduch vkusně zařízeného obývacího pokoje během chvíle decentně nasytila podmanivá vůně jejího parfému. Seděla naproti mně a já si říkal jak se to všechno tak rychle seběhlo. Helenu jsem potkal před týdnem na chodbě univerzitní budovy, což bylo místo kde bych někdejší kamarádku...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Orál, Trapasy, Zralé ženy

Sex se starším

  28. 10. 2012Luci

Moje 20té narozeniny jsem oslavovala v nedalekém městečku v baru, v úzkém kruhu svých přátel.  Bylo už hodně po půlnoci, když jsme se chystali na cestu domů. Při odchodu jsem potkala JEHO !! Představil se jako Marek, měl krásné hnědé oči a jemné udržované ruce. Proč popisuji zrovna ruce ? Podle rukou se pozná jaký muž je, zda na sebe dbá apod. Okouzlil mne. Rozloučila jsem se s přáteli a odešla s Markem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Šukačky, Teen

Eva

  13. 11. 2010Bob z Brd

„Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným!”,řekl jsem si spolu s básníkem,když jsem pozoroval,jak za okny řádí rozběs­něné živly.„No to snad néé!”,ozvalo se mi za zády,kde se Eva na posteli probírala staršími výtisky NEI Reportu.Po krásném milování jsme byli dosud bez oděvu a vůbec se nám nechtělo oblékat.
„Co to tam máš?”,otočil jsem se.Právě četla (asi už po několikáté,protože měla stále ruku...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Anál, Submisivní, Extrémy, Erotické pomůcky