Erotické povídky
- První sex (12696)
- Teen (12654)
- Zralé ženy (10750)
- Šukačky (12297)
- Mix (14154)
Další povídky od neznámých autorů:
- Potřeba důkladně zkontrolovat
- Výměna manželek v našem podání
- Nožky
- Ošukaná masérem
- Jen jedna příležitost
- Byla tak mladá
- Dlouze a hluboko
- Únos od šílené doktorky
Vloženo: 2. 12. 2012
Chůva
Marek se narodil do velice bohaté rodiny, která vlastnila několik luxusních nemovitostí, takže byl obklopen přepychem. Bohužel oba jeho rodiče byli velice vytížení lidé, takže na malého synka neměli moc čas. Od dětství Marka v podstatě vychovávala taková chůva. Jmenovala se Gabriela a jeho rodičům se asi to vznešené jméno líbilo. Byla s ním celé dny, vlastně Marek ani nevěděl, jestli má nějaký soukromý život. Vařila mu, vychovávala ho, starala se o něj, on k ní měl mnohem vřelejší vztah než k vlastní matce.
Jak Marek rostl a dostával se do puberty, bylo zvláštní, že se ten skvělý vztah k chůvě Gabriele nezmírňoval, pouze se měnil. Najednou, když ho Gabriela objala, cítil Marek podivné pocity okolo žaludku, v celém břiše, a pak z myšlenek na ni začal dostávat erekci. Když tajně masturboval, tak si ji představoval, jak ji někdy vídal u bazénu pouze v plavkách, nebo jak ji jednou omylem načapal při převlékání… Nebylo na ní nic babkovského, naopak, byla to pořád hodně sexy žena přibližně ve věku Markovy mámy.
I když pro jeho rodiče byla pouhou služkou a chůvou, uměla se hezky oblékat, vždycky byla upravená a krásně voněla. Aspoň pro Marka to byla ta nejerotičtější vůně na světě. A něco se zřejmě dělo i s Gabrielou, protože se na svého svěřence dívala se zvláštně vřelým leskem v očích, hodně spolu vtipkovali, popichovali se navzájem. Markovi už bylo sedmnáct a stával se z něho chlap, ale zatím ještě neměl žádnou zkušenost s holkou. To Gabriela věděla určitě, že je stále panicem. Nebyla si tím jistá, ale podle ní se ještě Marek s žádnou ani nelíbal. Jednou, když slavil narozeniny, se trochu napili a pak si o tom povídali, a Marek jí pak vyprávěl, že čeká na nějakou speciální ženu, ne nějakou potřeštěnou holku jeho věku. Že chce ženu, která by věděla, jak to chodí, všechno ho naučila, on by mohl dělat všechny věci vedoucí k jejímu potěšení.
Takže i Gabriela o Markovi začala přemýšlet v erotických souvislostech. Moc se jí líbil. Navíc ona byla žena v plném rozkvětu, co by si na nějaké protažení svojí kočky rozhodně dala říct. Navenek vždy ochotná a slušná, v soukromém životě však sex milovala. A když si teď navíc představila, že by měla odpanit takového mladého hřebečka, vzrušením jí tvrdly bradavky. Pořád to však držela jen v teoretické rovině představ. A nakonec byl Marek tím, kdo přešel od pouhých slov k činům.
Stalo se to jeden zimní večer, kdy přišli z bruslení úplně promrzlí. Dali si venku pár kelímků horkého punče a na Marka, který nebyl zvyklý, to mělo účinek, který odbourává zábrany. Svlékali se před hořícím krbem a Marek najednou Gabrielu objal a začal ji zahřívat třením pokožky. Gabriela pomaličku zmalátněla, protože jí tělem probíhaly mírné elektrické šoky. A předtím, než ji Marek políbil, stačila zašeptat: Opravdu to chceš udělat? Marek jenom přikývnul a už se svými ústy přisál k těm jejím.
Za chvíli byli oba svlečení a celkem nesměle se prohlíželi ve světle plápolajících plamenů. Gabriela se chvěla, protože už to dlouho neměla, a Marek měl v sobě tu panickou nedočkavost. Gabrielu tisknul a jezdil jí rukama po těle a hladil a mačkal jí prsa. Ona mu potom sama navedla ruku ke svému klínu, kde se skrývala její pička vyholená do proužku. Marek Gabriele začal prstem pomalu kroužit po poštěváčku. Kupodivu nebyl úplně nezkušený, nemusela ho navádět moc. Asi se něčemu naučil ze sledování porna. Každopádně Gabriele rychle stoupal tlak i tep, červenaly jí tváře, dýchala mnohem rychleji. Sevřela v dlani Markův mladý penis, který trčel v plné tvrdosti do úctyhodné délky.
Potom si chvíli navzájem dopřávali pocity štěstí pomocí ručního dráždění svých pohlaví. Marek naštěstí několika lety masturbace získal dovednost prodlužovat své vyvrcholení, takže i když ho teď dotek Gabrieliny ruky přiváděl skoro k vrcholku, dokázal to vydržet a neskutečně se těšil na moment toho zásunu. A ten přišel velice brzo, protože i Gabrielina kunda po tom prahla, aby konečně ten ocas měla v sobě zaražený až po kořen. Po stehnech jí už stékaly tenké čůrky milostné šťávy.
Marek ji potom sevřenou v náručí kormidloval směrem k pohovce, na kterou ji položil. Roztáhnul jí stehna od sebe a lehl si na ni, i když zatím ho do ní ještě nestrčil. Gabriela ho pevně objala a prudce se líbali. Jemně pohybovala pánví a nakonec se jeho žalud ocitnul u ústí její kočky. V tu chvíli Marek zatlačil a rázem do ní vjel úplně celý a hlasitě překvapeně u toho vydechnul.
Samotný Markův první sex už byl potom docela krátký, protože jednak Gabriela nedokázala dlouho krotit svoje prudké vášně, za druhé to bylo přece jen poprvé. Marek přirážel, vyzkoušel si pomalé i rychlé tempo, Gabriela mu svými boky dost pomáhala. Nakonec ten tlak v koulích byl už nesnesitelný a škubání v podbřišku naznačovalo, že brzo přijde orgasmus. Marek rychle vytáhnul péro z Gabrieliny kundy a zestříkal jí celé břicho až na kozy mohutnou salvou semene.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vzrušená Miladadalší dívky | |
![]() | Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná. Čekám na zkrocení na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Latexový pán
16. 12. 2012Neznámý autorMěla jsem namířeno za svým pánem domů. Já, šestadvacetiletá Monika, jeho poslušná otrokyně. Byla mi trochu zima, a to jsem se mohla obléknout úplně normálně. Můj pán totiž uznal, že v listopadu už je na můj běžný oblek zima, a tak jeho jediným požadavkem bylo, abych si vlasy vyčesala vysoko do hladkého lesklého culíku. Bylo mi jasné, proč chce, abych se tak učesala – aby mě za vlasy mohl pohodlně držet,... celá povídka... |
Prodavač
30. 1. 2020Salinka„Nemáme,” odpověděl jsem znuděně a málem u toho zívl.
Paní před pultem se nadechla na další otázku, ale rozmyslela si to a odešla. Udělala dobře. Ať už by se zeptala na cokoliv, moje odpověď by byla stejná. V Domácích potřebách, jsem dělal už tři měsíce po vyučení a ještě jsem nezažil jediný den, abych tuhle větu nemusel vyslovit. Chodily sem převážně ženské. Mladé, staré, svobodné, nebo vdané, prostě... celá povídka... |
Na chaloupce
1. 1. 2012RomanNa chaloupce bylo nádherné počasí, nebe bez mráčku a sluníčko na nebi svítilo od rána plnou silou. Jitka s Romanem vstali z postýlky a odebrali se do kuchyně, aby si připravili snídani. Roman postavil konvici plnou vody na kamna a začal krájet chleba, Jitka se přesunula do koupelny, aby provedla ranní očistu. Vyčistila si zuby a potom vlezla do sprchy, aby ze sebe smyla zaschlé semeno, které v noci... celá povídka... |
Spolužačka
21. 6. 2010pavelTento můj osobní zážitek začíná někdy v 80.letech, kdy se vchody paneláků nezamykaly. Děsně rád jsem po setmění vcházel do paneláků a okukoval botníky , očichával botky a nějaké jsem si vzal domů. Parkrát se stalo,že jsem se na podestě s botkama i udělal. Nádherná doba. |


