Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 30. 3. 2023

Buclík

Olině se přivíraly oči blahem. Konečně se zase po delší době dostala k mužskému. No, mužskému. Oni to byli dva kluci a k chlapům jim ještě pár let určitě scházelo. Ostatně zkoušky z dospělosti je všechny čekaly skoro až za dva roky. Ale Olina měla touhu, ani náhodou by to na sobě nenechala znát, kluci odvahu si s ní něco začít. Ti se naopak za své úmysly moc nestyděli. Původně ji pozval Milan domů, protože měli společně dělat nějaký projekt do školy a něco už začal tvořit na svém kompu.. Ale do toho se objevil ještě Jindra, jako pečlivě naplánovaná náhodná návštěva. Milan coby hostitel nabídl něco k pití, ale ta dvojlitrovka koly byla dost sladká, tak ji začali ředit nějakým rumem z tátových zásob. Měl sílu a byl cítit po prvním panáku. A taky byl děsně dobrý, třtinový, žádný tuzemák z řepných řízků. Ale kdyby nebylo jiného …  Za chvíli byli docela rozverní, studijní povinnost zapomenuta a schylovalo se k tomu, proč Olinu pozvali. 

Udělali si pohodlí a Olina nehrála dámu s koleny stisknutými u sebe. Ostatně měla kalhoty. Když jí Jindra jako náhodou zavandroval do oblasti ňader, sice se trochu zarazila, ale věděla, že by se neměla tvářit jako netýkavka. To by se pak mohlo stát, že by odrazení kluci mohli ztratit zájem. A i když s žádným z nich neměla nějaké velké úmysly, byla šance, že by si dnes něco mohla užít. A je lepší si něco užít o jednou víc, než míň. On o ni obvykle nebyl mezi pány až tak veliký zájem, aby si mohla zrovna dvakrát vybírat. Příčinou byla její postava. Pravda, nebyla žádný dvojmetrákový kredenc, ale něco málo přes metrák měla. A většina kluků preferovala ty podvyživené vyskákané dorostenky, na které stáli frontu. Na její obří ňadra nějak neletěli. Hlavně proto, že obří bylo všechno a tak ta prsa, vzhledem k tělu, zase nevypadala tak impozantně. I když do košíčku její podprsenky by se vešel docela slušně míč na házenou, většina spolužákyň mohla v záňadří schovávat míčky tak s bídou pingpongářům. 

Když jí Jindra zkusil pořádně zmáčknout ňadro, moc se mu to nevedlo. Na jednu ruku bylo moc velké. Tak přidal druhou a hnětl, co měl sil. Měl jich dost a tak Olina během chvilky cítila jak jí blahem tuhnou bradavky. Jenže to bylo všechno a ona by ráda víc. Asi bude muset nesmělému spolužákovi trochu pomoct. Pohladila mu poklopec a cítila, že se tam něco významného děje. Tak rozepnula kalhoty, zalovila v boxerkách a už táhla tu krásu na světlo. Vzala ho oběma rukama, podebrala varlata a prohnětla. Kluk držel zcela u vytržení, protože nečekal, že by byla spolužákyně takhle ochotná a hlavně že by se nestyděla mu na něj sáhnout a ještě k tomu tak zkušeně. Všichni ve třídě ji měli za poctivou pannu, protože kdo by na tuhle horu masa vlezl. Ale jak zjistil, muselo to být všechno úplně jinak. A honila mu ho tak, že by to sám líp nesvedl. Měl by honem přidat a vypravit se jí do kalhotek, aby nezačal stříkat dřív, než jí odhalí kundičku. A na to se s Milanem těšili nejvíc. Neměli základní představu, jak ta její micina musí vypadat. Jestli je tak velká, jako u ní všechno, nebo je jen veliké okolí a pička normální.

On život je někdy zašmodrchaně složitý. U Oliny doma bylo totiž všechno nadrozměrné. Ona, mladší brácha a hlavně máma. Nejštíhlejší byl táta, který od nich před lety utekl s nějakou hubeňourkou. No ona nebyla zase až tak podvyživená, devadesát kilo měla, ale ne skoro dva metráky, jako máma. Podobně prostorově výrazná byla i mámina sestra. Ta měla muže zcela odlišného od všech ostatních. Strejda Kamil byl střízlík,  něco přes šedesát kilo, ale jak Olina časem pochopila, miloval všechno ženské a velké. Když si mu, ještě jako dorostenka na základce stěžovala, že je tlustá, majetnicky ji objímal, hladil po všemožných oblinách, po širokánských zádech, buclatém bříšku i tlustých nohách, pak ji chytil za prso a vysvětloval jí, že ona je bude mít největší ze třídy a všichni kluci po nich budou šílet. Tedy ne že by se jeho předpověď časem nějak vyplnila, ale v té chvíli ji uklidnila a vlila naději do žil, že mu ani tu ruku z ňadra nedala pryč a spokojeně držela. A nechala si od něj říkat buclíku. 

Jak časem zjistila, strejda měl nejen techtle, ale i mechtle s mámou. Z nedělní procházky ji domů zahnal déšť, sice teplý, jarní, ale mokrý a tak se se zbytky splihlých vlasů od dveří uklidila rovnou do koupelny. Ještě s mokrou hlavou hledala, kde je máma a zjistila, že v ložnici. Moc toho na sobě neměla, tady kromě náušnic a malinkatého strejdy. Když uviděla ten nepoměr těl, málem vyprskla smíchy, ale  uklidnila se a chtěla nejprv zmizet ve svém pokojíčku. Pak si ale řekla, že by bylo škoda nevidět, o čem ten sex vlastně je a škvírou ve dveřích šmírovala, co tam ti dva dělají. No máma tedy nedělala nic moc, ale dovolovala strejdovi, co se mu zachtělo. Trochu jí připadalo nechutné, když Kamil musel vyhrnout zástěrku, tedy pod břichem převislý kožní lalok, aby se dostal do mámina klína. Ale zapasoval jí své příro do kundičky a máma za chvíli řičela blahem. 

Pár dní se jí ten obraz honil hlavou, ale přišly jiné starosti a jinak to moc neřešila. Strejda sice očividně zahýbal tetě, ale máma byla už pár let šťastně rozvedená a tak si užívala, jak se jí to povedlo. A jak si to sama se sebou, případně se sestrou vypořádá, nebyla její věc. Ale na první pohled se zdálo, že je vše v pořádku. Na celou příhodu si vzpomněla až za delší čas, kdy záviděla některým holkám ze třídy, které už něco měly s klukama a ona nic. Ani nějakou tu pusu. Jen strejda Kamil ji objímal stále stejně často a tu a tam si šmrncnul rukou o ňadro. Frontálního útoku se dočkala, když máma s tetou odjely kamsi daleko na návštěvu sestřenice a mladší brácha byl se skauty někde v přírodě. Návštěva strejdy byla nečekaná a když vytáhl z igelitky láhev vína, nevěděla, jestli je to tím, že už ji považuje za dospělou, nebo ji napadlo, že ji chce opít a pak … No, v zásadě by snad ani nebyla proti. Že by konečně ?

Byla oblečená jen tak po domácku, jako když čekala opuštěný večer. Její veliká prsa se jen tak na volno převalovala pod tričkem a tepláky nezvýrazňovaly její obrovská stehna. Připili si a Kamil ji začal zpovídat, co ona a sex. Moc se jí ke svým spíš nezkušenostem nechtělo přiznávat, ale dospělého chlapa neoblbla. Víno mizelo a na stole stanula druhá láhev. To už se jí trochu pletl jazyk a Kamilovy ruce, které bloudily po jejím těle, jí byly dokonale fuk. Tedy až do chvíle, kdy jí začal řádně dráždit bradavky a vyhrnovat tričko, aby na ně mohl jazykem. Byl zvyklý na impozantní poprsí z domu i od švagrové a tak si s nimi docela odborně vyhrál, až Olina začala vzdychat blahem. A nakonec se nechala svléknout úplně, aby konečně věděla, co to s holkou dělá, když na sebe pustí chlapa. Svoji nenačatou kundičku z počátku nijak moc neřešila, protože až do dneška si strejda vždycky jen pořádně sáhl  a to bylo všechno. Jenže dnes bylo na všechno dost času, jí už sedmnáct pryč a ona toužila konečně někomu nabídnout klín mezi roztaženými nohami. 

I když si občas sama zkoušela dělat dobře, tak silně, jak strejda, to tedy neuměla. Jeho dráždění poštěváčku bylo tak akorát a když k prstům přidal i jazyk, vymrštilo ji to někam do neznáma. Nemohla se z toho vydýchat a nechtěla uvěřit, že je vůbec něco tak krásného možné. Tak jí to ještě jednou zopakoval. A pak si na ni lehl a zavedl své příro do její kundičky. Čekala omračující bolest, která ji donutí křičet hrůzou, ale ono skoro nic. Buďto mají tlusté holky velikou i dírku v panenské bláně, nebo zavádění a vytahování tamponů udělalo svoje, případně se mohly podepsat občasné záchvaty hubnutí, kdy řádila v tělocvičně, jako pominutá. A řada cviků nemusí zrovna pevnosti panenské blány prospívat. Tak si svoje poprvé odbyla jen tak, bez bolesti a bez krve. Kamil byl trochu nesvůj, protože čekal veliký krotitelský výkon a ono to proběhlo skoro úplně v klidu. Ale moc to neřešil, protože mu začínalo být uvnitř dobře a přece jen to tam bylo těsnější, než u starších ženských. Tak si užíval dráždění a snažil se nezadusit těmi velikánskými kozami. I když k panenské pevnosti dívčích dvojek jim něco scházelo, oproti plandavkám mámy a tety byly její šestky přece jen daleko tužší. 

Byla na svoje první milování náležitě pyšná, ale neměla se s ním komu pochlubit. On připlešlý střízlík strejda se v zásadě příliš moc nepodobal magazínovým svalovcům a jeho čilost by asi spolužákyně neuměly náležitě ocenit. Ovšem jinak to musel být sexuální ďábel. Jak se od něj postupně dověděla, dělal si dobře nejen s tetou a mámou, ale ještě měl kamaráda, se kterým si půjčovali manželky. Od vidění ho znala. V podstatě byl podobná postava jako strejda a jeho manželka zase jako máma a teta. Tedy oba pánové byli fandové nadrozměrných dam a ty zase asi neměly moc na výběr. Samozřejmě se nezapomněl kamarádovi zmínit o dalším úspěšném zářezu s ještě nezletilou neteří a ten rovněž zatoužil po mladém mase. Olina z toho byla sice mírně vedle sebe, na strejdu a jeho intimní  něžnosti byla od útlého mládí jakž takž zvyklá. Svlíknout se před úplně cizím chlapem a nechat ho na sobě řádit – to by bylo jiné kafe. No ale co by jí jiného mohl dělat, než strejda ? A s tím to bylo docela dost pěkné. A když už je ta skoro dospělá ženská, měla by vyzkoušet taky jiného mužského. Kluci z okolí se k ničemu neměli a tady byla příležitost. Tak se na oko nechávala chvíli ukecávat, ale souhlasila docela ochotně. On přece jen zkušený chlap je zkušený chlap. A ne výzkumník začátečník.

Moc si nedovedla představit, jak jejich první schůzka proběhne, jestli třeba od ní chlapi nebudou chtít dráždivý striptýz. Tak si na sebe vzala tu nejlepší černou krajkovou podprsenku, jen s kalhotkami byl trochu problém. Černé krajkové neměla a ty ostatní, úměrně veliké na její obrovský zadek, byly přece jen daleky dráždivé svádivosti. Ale ani  nevěděla jak a byla mezi nimi úplně nahá. Jejich ruce bloudily po jejích intimních zákoutích a začínaly jí dělat dobře. Měla dojem, že čím dýl se věnuje sexu, tím víc jí při milování kundička vlhne a dokonce odtud slyšela i mírné čvachtání. Trochu se za to styděla, ale pánové se vůbec nepohoršovali a tvářili se nadmíru spokojeně. Ocucávaný poštěváček vysílal hromadu překrásných podnětů do celého podbřišku a když jí ho tam strejdův kamarád strčil, vyvrcholila během pár tahů. Pak se na ní oba střídali a každý dal dvakrát svoje sperma na její bříško, že musel strejda pro další dávku vlhčených ubrousků, aby se stačila utírat. 

Sešli se takhle ještě dvakrát, než postoupili do další úrovně. To se k jejich hrátkám přidala ještě manželka strejdova kamaráda. Olina nebyla na holky a tak jí její nahota s povislým kde čím, nejen ňadry, nic moc neříkala. Znala to od objemné mámy i ze zrcadla. A pánové dělili svoji přízeň mezi obě přítomné dámy zcela spravedlivě, tak si užívala krásných pocitů. Až do chvíle, kdy strejda navrhl, že si zahrají na lokomotivu. Pustila fantazii na plné obrátky, ale nenapadalo ji nic jiného, než že se nějak zapojí za sebe, jako vagónky vláčku. Bylo to jinak. Zatím co mladá generace zná u lokomotiv tichý svistot elektromotorů, nebo rachot dýzláků, starší pánové ještě pamatovali parní mašinky. A jejich pohyb začínal u pístu. Druhá žena jejich libůstku znala a tak se ochotně roztáhla, co se dalo a nastavila své mezinoží, připravené na vše. Hostitel přinesl nějaký olej a začal s ním svoji manželku pořádně promazávat, až jí to stékalo na zadek. Strejda Kamil pak nasadil svoji ruku ke vstupu do její kundičky a začal ji tlačit dovnitř. Byl to chvíli boj, ale pak zmizely uvnitř čtyři prsty, pátý palec se přitlačil do kornoutu dlaně, šup a strejda byl po zápěstí vevnitř. Olga těžko rozeznávala, jestli hlasitý vzdech byl výsledkem blahého pocitu, nebo ulehčením, že už je ruka vevnitř a neskutečný tlak zmizel. A strejda hned začal dělat se sevřenou pěstí uvnitř píst, pohybující se dovnitř a ven. „Zmáčkni jí kozy,“ poručil strejda Olině a pokračoval v zajíždění, zatím co její manžel si nechával kouřit pinďoura. Nikdy tohle jiné ženě nedělala, ale bystře usoudila, že to asi nebude jiné, než když si je trochu podráždí ve sprše. Tak je zmáčkla v dlaních a nechala si proklouznout bradavky mezi prsty. „Přimáčkni víc,“ zaprosila žena a Olze to nedělalo problém. Drtila jí je, co to šlo.

Do pěsti sevřená ruka vevnitř dokázala pravé divy. Jakkoliv se o G bodu vedou učené diskuse, zda existuje a kde by mohl být, kotníky sevřených prstů dokážou přitlačit na horní stranu pochvy s takovou intenzitou, že se blaho  musí dostavit. Čert vem teoretiky, hlavně že je to pěkné. Neartikulované hýkání dokládalo, že opravdu je. Maximální blaho nastupovalo rychle a když se u ženy dostavila orgazmická křeč, měl Kamil hrůzu, že mu tím pevným stiskem ruku zlomí. Když se uvolnila, vytáhl ji ven a kdyby mu to nebylo blbé, pofoukal by si ji, aby tak nebolela. 

Pro Olgu to bylo neskutečné školení. Časem se přidala i ke strejdovi a tetě, nakonec se s mírně provinilým a stydlivým výrazem účastnila i máma. Ale to jen do chvíle, kdy na ni přišel první orgazmus. Pak jí už vše bylo fuk. Olina by nebyla ani proti tomu, aby ji chlapi vyfistovali kundičku. Ti ale nechtěli, aby jí ji nevytahali. Přece jen byla ze všech ženských nejtěsnější a užívat si s ní patřilo k těm lepším zážitkům, jakkoliv ani celková vzrušivá atmosféra, kdy měli v posteli matku s dcerou, nebyla špatná. A žádná z žen se nebránila dobývání všech svých otvorů.

Takže Jindrův údiv nad její zručností nebyl na místě. V posledních měsících ji oba muži vyškolili tak, že už asi nezbývalo skoro nic, co by nedělala a nebo nedělali oni jí. Z počátku měla trochu problém se zasunutím pinďoura do úst, dokud byli sami, tak ji k tomu chlapi nepřesvědčili. Teprve když viděla ostatní ženské, jak si kouření užívají, zkusila to nenápadně taky. Napřed se to jen dalo vydržet, ale časem si to začala docela užívat. I sperma jí přestalo vadit. Nejdřív ho jen tak po sobě rozverně stříkala, ale pak se odvážila i do úst, nejprve ho vyplivovala, nakonec se odvážila i polknout. A když jí máma doprovodila na gyndu a nechala předepsat antikoncepci, roztírala si obsah své kundičky ráda po druhé dírce, aby ji  nemuseli máčet olejem, jako sardinku.

Takže když jí Jindra zajel mezi nohy, nebyla z toho překvapená a předem věděla, co by se mělo dít. Ten váhal, co všechno si může dovolit a co všechno tahle spolužákyně snese. Nejen že všechno snesla, ale když si ji začal štelovat na napíchnutí kundičky, pohotově se mu rozložila, roztáhla nohy, jednou rukou si prsty pootevřela pičku a druhou se snažila chytnout jeho příro, aby mu pomohla přesně dovnitř. Kluk se nestačil divit a když tam byl, připadal si jak v pěnové matraci. Měkké obrovské tělo ho objalo a připadal si na Olině tak trochu ztracen. Jenže neměl moc času o tom přemýšlet. Obrovské prsy měl přímo před obličejem a tak se věnoval raději jejich ocucávání a okusování, než úvahám o souměrnosti a úměrnosti. Milan jen nevěřícně koukal opodál. Čekal, že to bude hromada přesvědčování, ukecávání a možná i trochu násilí, aby podržela. Teď to vypadalo, že kdyby to šlo, vcucla by do sebe Jindru i s napolo staženými boxerkami. Péro mu stálo a nemohl se dočkat, až vystřídá kamaráda a udělá si dobře taky. Netrvalo dlouho a přání se mu splnilo, aniž by Olina diskutovala, jestli ano, nebo jo.

Po prvním uvolnění zůstali všichni nazí na posteli a byli rozpačití, jak proběhlou událost okomentovat. Nakonec to nevydržel Milan, začal Olze ocucávat ňadro a děkovat jí, že na ně byla takhle vstřícná. „Myslíš Oli, že bych mohl ještě jednou ?“ zeptal se. „A proč bys nemohl, tedy jestli ještě můžeš,“ odpověděla. Hergot, v takovéhle štěstí nedoufali snad ani v nejodvážnějších snech. „A nemusíš zůstávat jen vpředu. Užs to někdy dělal do zadní dírky ?“ Málem mu spadla čelist. O anální souloži pánové v tomto věku samozřejmě teoreticky věděli, ale praktickou zkušenost s ní snad nikdo neměl. Ani netušili, jak se na ni s holkou dohodnout. Odpovídal spolužačce tak nějak vyhýbavě. „Neboj, já vás navedu,“ řekla samozřejmě.  Tak oni tady budou za neznalé studentíky ! Ale Olina to takhle neřešila, to byl jen jejich mindrák. Zalovila v dvakrát vykropené kundičce, nabrala co tam nahmátla a začala si jejich sperma a svoje mazivo roztírat po zadku. To byl pro kluky další ohromující pohled. Její roztažené půlky zabíraly skoro celou šíři postele a rektum uvnitř působilo skoro zanedbatelným dojmem. Jen měli péči, aby se dostali řádně hluboko a bylo jim co  nejlíp, protože obrovská prdel není žádná legrace. Ale šla roztáhnout a když první z nich zapadl mezi půlky, bylo jim v ní dobře.

Nemohli se nabažit sexu a dováděli pořád dál a dál, zvlášť když bylo jasné, že Olina jim žádnou stopku nedá. Nakonec leželi vedle na posteli, Jindřich po čtyřech výstřicích, Milan po třech a chuť na další řádění už nebyla tak palčivá. Ale rozhodně nechyběla touha si to brzy zopakovat, protože mladí páni v necelých osmnácti mají potřeby téměř neomezené a zítra je taky den. Proti pokračování rozhodně nebyla ani Olina. Sice nepředpokládala, že by z jejich krásného odpoledne mohla vzniknout nějaká hlubší láska, ale obvykle se svou impozantní postavou nepatřila mezi třídní obletované krasavice, na které stává fronta. Měla by s tou svojí postavou něco dělat. Ale když ono jí papání tak strašně chutnalo !

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Po prvním sexu mě nechala

  23. 6. 2013Neznámý autor

Vojta už hodně dlouho chodil se svojí dívkou Žanetou. Poznali se na základní škole, kde proběhly nějaké ty první nesmělé polibky, ale spíš v rámci provokace a hry. Potom šli oba na hotelovou střední školu a tam spolu konečně začali chodit. Líbali se už odvážněji, všude spolu chodili, trávili spolu hodně času, všichni je považovali za nerozlučný pár. Oni sami byli taky toho názoru, že je nic jen tak...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Trapasy, Petting, Mix

Příjemná rehablitace

  14. 11. 2016Bobr

Když mě propustili z nemocnice, začala ke mně chodit rehabilitační sestra. Byly potřeba masáže, cvičení a tak si mě vždycky nechala až nakonec, protože po té dvouhodinové rehabilitaci by už nikoho nezvládla. Byl jsem vždycky jenom ve slipech, aby mě mohla masírovat celé tělo. Nejprve jsem ležel na břiše a potom jsem se měl otočit na záda, aby mohla masírovat a cvičit i nohy. Vždycky mě namazala nějakou...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Kolega Jirka

  16. 9. 2012Neznámý autor

Vendula studovala střední zdravotní školu. Bylo jí už dvacet a teď chodila teprve do třeťáku. Nebylo to ale proto, že by propadla, ale protože předtím chodila na průmyslovku a tam jí došlo, že by se mnohem raději stala zdravotní sestrou, a tak přestoupila. Některé její spolužačky se k ní chovaly s despektem, protože byla o tři roky starší, ale mezi učiteli si ji převážná většina oblíbila. Byla mnohem...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Prstění, Petting, Mix

Nina a Lucie: Společné prstování pod sprchou

  31. 5. 2018Neznámý autor

Lucia si nikdy nemyslela, že se svoji spolubydlící Ninou najdou takové propojení. Žily spolu sice v jednom bytě, ale nemohly být odlišnější. Možná právě proto je to k sobě nakonec svedlo. Vše se změnilo, když stydlivá Lucia odhalila nemravné tajemství Niny. "Povídej mi ještě. Kolik mužů si měla?", otázky z Lucie vycházejí již mnohem uvolněnější a ještě dychtivěji než dřív. Příliš dlouho prožívala všechny...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Lesbičky, Prstění