Erotické povídky

Sousedka - První návštěva

Shodil jsem bundu, uložil nákup, obul trepky a v pulovru, triku a kalhotách jsem udělal několik kroků ke dveřím sousedního bytu, a jakmile jsem se dotknul zvonku, dveře se rozevřely. Vypadalo to, jako by Simona čekala za dveřmi – stejně nedočkavá na mou návštěvu, jako já na to, co mi před nedávnem slibovala – totiž na pohled na ty její, jak ona pronesla – cecíky. Jakoby synchronně jsem já vešel k ní do bytu a ona za mnou zavřela dveře a bylo zcela jasné, že si nikdo nemohl všimnout, kde jsem.

Hned první věta, kterou Simona pronesla, byla: „Do kolika máš čas, kdy se matka nebo otec vrátí?“ Uklidnil jsem ji: „Matka má do jedné odpoledne školu a otec je minimálně do třech v práci.“ A zeptal jsem se i já: „A co manžel?“ „Tak tam nemusíš mít obavy vůbec. Hned ráno ho poslali s náklaďákem až na Moravu a dorazí někdy večer.“ Tak tohle byla informace za všechny peníze, a jestli to Simona myslela vážně, že mne opravdu nechá dělat to, co naznačovala a o tom jsem už teď u ní v bytě nepochyboval, tak mám před sebou opravdu několik pěkných dopoledních hodin, na které nezapomenu.

Otevřela dveře do pokoje a oblečená stejně jako ráno vešla a já za ní. Tam se otočila a zase jsme stáli možná půl metru od sebe a ona jako první začala vyhrnovat můj pulovr a během půl minuty mi ho převlékla přes hlavu a odložila ho na křeslo. „Tak teď jsi na řadě zase ty, Tome,“ a já jí chytil její triko a zopakoval jsem přesně to, co ona udělala tehdy na chodbě, přetáhnul triko až ke krku, ale nejen tam – dokonce i přes hlavu a celý její vršek těla zůstal dokonale obnažen a já se mohl bezprostředně dívat na její cecíky se vztyčenými bradavkami, stále ještě jsem se jich nedotkl prsty, ale za chviličku mne ona k tomu sama vyzvala. „Jen se nestyď, sáhni si na ně, nebo jsi je ještě ani jednou nedržel?“ „Jen jednou,“ přiznal jsem svoje mizivé zkušenosti se ženskými ňadry a bradavkami. Když jsem se Simony poprvé na nich dotkl, došlo k tomu, že znovu prokázal raketový nástup v kalhotách a tedy spíše ve slipech a teď už to bylo na mém těle dost výrazně vidět. Toho si Simona musela všimnout a její dlaň okamžitě zamířila na místo, kde ten vzestup na mém těle byl co nejvíce znát. „Vidím, že mám na tebe docela velký vliv. Stačí, když se mne dotkneš a hned se to na tobě docela projeví. Tak teď se tě zase tebe pro změnu dotknu já.“ A už její ruka směřovala k mému pasu a bez sebemenšího zaváhání začala rozepínat můj pásek. Už jenom ten pocit, že její ruka je vzdálena několik centimetrů od mého poklopce působila, že se v mých slipech penis zvětšoval a jak byla Simona skloněná u mých kalhot mohla vidět, že kopec na mých slipech je stále větší a větší. Její ruka vjela do poklopce a dotkla se látky mých slipů. Pustila kalhoty a zemská přitažlivost se postarala o to, že kalhoty sklouzly směrem koberec, a já stál v pokoji jen v tričku a slipech. Stačilo z nich vykročit a Simona obdivně vzdechla: „Paráda, je vidět, že se nemáš za co stydět, teď můžeš zase pokračovat ty, jestli chceš. Nebo se mám snad svléknout já sama?“

Takováhle šance se nenaskytne jen tak a tak jsem, ačkoliv jsem se vlastně dostal ve skutečnosti tak daleko poprvé, kul železo, dokud je žhavé a drze jsem pokračoval. Moje prsty zakotvily na jejích elasťácích a dotkl jsem se holé kůže v jejím pasu. Pomalu jsem jí je začal stahovat dolů z těla a na její holé kůži zůstávaly jen bílé kalhotky chránící její klín. Teď už byla vidět i větší část jejího zadečku, tedy spíše kvalitní prdelky a i tenhle faktor se projevoval na rostoucím objemu mého ocasu a i na stále tvrdém jeho stavu. Simona se mi snažila pomoci a i díky tomu, snad dvě minuty jen trvalo, kdy zůstala v pokoji se mnou jen v kalhotkách, a blížilo se finále.

Přetáhnout si pro mne tričko přes hlavu, to byla pro mne otázka ještě kratší chvíle a možná po deseti minutách po mém příchodu k Simoně do bytu, zůstalo před námi jen poslední kolo – úplné svlečení a dalo se čekat, že se pak dočkám okamžiku, kdy budu mít před sebou dosavadní vrchol svého sexuálního života – první příležitost užít si sexu s ženou naplno, neboť jestliže mne už Simona tak daleko pustila, nedalo se čekat, že by zabrzdila a v poslední chvíli ucuknula. Vždyť na sex měla chuť, nevadilo jí, že je mi šestnáct, vždyť i v takovém věku může mít mladý muž pořádný ocas, který dovede ukojit vyspělou mladou samici a kvalitní kundu. Třeba i po tom, aby jí ukojil právě teenager, toužila – není nadto šukat s nezkušeným ušákem a tím jsem já v praktické část opravdu byl. Na počítači jsem sex už stejně jako na DVD viděl, ale praxe dohnaná až do finiše je něco jiného a tu jsem dosud žádnou neměl.
Klekla si přede mne, vzala do ruky můj vztyčený penis a začala ho jednak honit a po chvilce zasouvat i do své rozkošné pusinky a já zažíval něco dosud nezažitelného. Jen jsem si držel penis u kořene a díval se na téměř obnaženou Simonu a po chvilce jsem dokonce začal lehce zasouvat sám penis mezi její rty sám. Byl to pro mne opravdu zážitek, neměl jsem na svůj věk zrovna nejmenší ocas, ale při takovémhle zacházení, které mi s ním prováděla Simona, dosáhl ještě větší velikosti, než jsem si pamatoval. Měla tu svou hubičku otevřenou opravdu pořádně a já jsem nemohl vynadívat na její kopce, které představovaly její kozy. Vnímal jsem doteky jejího jazyku na penisu a poznával jsem, že je to něco jiného, než když si ho honím sám, třeba při sledování erotiky na počítači nebo při pornofilmech.

Blížil se okamžik, kdy budu vrcholit. Nechal jsem Simonu, aby pokračovala, a jen jsem si přidržel její hlavu a čekal jsem na závěr. Musela vnímat můj stav a nijak se nebránila mému počínání. „Simono, já už budu,“ vyrazil jsem ze sebe a čekal jsem, jak bude reagovat. Nepřestala a dál pokračovala ve svém počínání a teď jsem už zanořil ocas hluboko do jejích úst a vystříkla ze špičky penisu první kapička mého semena dovnitř. Ještě další dva či tři stříkance skončily uvnitř a pak Simona uvolnila můj ocas ze svého zajetí a ještě se semenem v ústech pronesla: „Postříkej mne, Tomáši, je úplně jedno, kam, klidně na obličej nebo na cecíky – vystříkej ze sebe úplně všechno!“ Poslechl jsem jí na slovo a poprvé v mém životě skončilo moje sperma na nahém ženském těle, ne na ručníku nebo látce, když jsem se ukájel já sám. Trvalo mi to možná dvě minuty a byl jsem docela překvapen, kolik jsem toho ze sebe vydal. Zůstal jsem stát u postříkané Simony, které toho většina skončila na ňadrech a část i na bříšku a teď byl vhodný okamžik na druhou část. Simona zahalená jen v kalhotkách, které toho mnoho nezahalovaly, přistoupila blíže ke mně a pronesla větu, ze které jsem měl tak trochu docela obavu: „Teď jsem si užila já s tebou a řada je teď na tobě! Doufám, že už za sebou máš nějaké zkušenosti – vylízej mne a pořádně, buchtička se toho tvého jazýčku nemůže dočkat.“ Nevěděl jsem, jak reagovat – mám se ztrapnit hned na začátek, když jí přiznám, že jsem si se zcela nahou ženu ještě úplně neužíval, nebo až potom, když budu dělat zkušeného a ukáže se, že moje praktické znalosti jsou minimální. Přemýšlel jsem nad tím jenom chvilku. „Víš, Simono, já, totiž,…“ Nenechala mne skoro ani domluvit: „Aha, ty jsi ještě se žádnou…“ „…nešoustal,“ dodal jsem. „Nebude ti to vadit?“

„Proč by mi to vadilo? Jednou to přece musí být poprvé a budu ráda, když  to budu já, se kterou si to budeš moci poprvé vyzkoušet. Teď si mne nejprve prohlédneš, jako já před chvilkou tebe. Nejdřív mne svlékneš, potom vylížeš a při nejbližší příležitosti si to spolu rozdáme naostro, aby sis doplnil vzdělání i v téhle oblasti,“ usmála se a už stála u mne v bílých kalhotkách, které opravdu spíše odhalovaly, než zahalovaly. Nejprve jsem jí položil ruce na ty cecíky a zjistil jsem, že na ten dotek zareagovala nečekaně rychle. Bradavky se jí vztyčily a já uchopil jednu z nich mezi rty a začal jsem jí cumlat. Simona zasténala a začala vzdychat: „Pokračuj, neboj se tu bradavku stisknout. Děláš mi to dobře, stiskni ji klidně víc“ a já jsem konal přesně podle ní.

Nevydržela to příliš dlouho, chytila mne za ruce a položila je do pasu, hned jsem sevřel lem jejích kalhotek a už jsem jí stahoval kalhotky dolů. Odhaloval jsem tak její klín a sledoval jsem, jak vidím její ani málo, ale ani mnoho porostlý klín a pohled na její hnědé chloupky mne vzrušoval. Kalhotky se dlouho na jejích nohou neudržely a spadly na koberec a Simona přede mnou stále nahá jako Eva v ráji a vypadala jako některá z dívek, které jsem viděl na počítači – jen s tím rozdílem, že tady to nebyl jen obrázek, ale skutečnost, že tady jsem se jí mohl dotknout a to jsem také vzápětí udělal a položil prst do škvíry mezi její pysky.

Ty měla Simona vzrušením docela naběhlé a vlhké. Dotknul jsem se jich prstem stejně tak i pahorku a zatlačil jsem do klína, až moje prsty pronikly dovnitř. Pak mi lehce políbila, otočila se ke mně zády, klekla si na kolena na válendu a vystrčila na mě zadek: „Tak co, jakou mám prdelku a kundičku, Tomáši, líbí se ti?“ Takovýhle pohled na Simoninu prdelku a kundičku ve skutečnosti byl vzrušující. Klesl jsem za ni, oběma rukama jsem roztáhl mušličku, a když se objevily její pysky, začal jsem je lízat a sát a využíval jsem svých teoretických zkušeností, které jsem měl z internetu, ona jen držela a vzdychala. Muselo jí to vzrušovat, já jsem se jí snažil dráždit co nejvíce. „Báječně, báječně mi to děláš, Tomáši,“ roztahovala nohy ještě víc a já jsem se vnikal dovnitř jazykem, pak jsem jí hladil bříško a prstem jsem začala pronikat střídavě do mušličky a dokonce i do otvůrku zadečku. Tím jsem jí asi dost překvapil.
„Ale, ale, tebe zajímá i moje prdelka. Na jednu stranu říkáš, že jsi ještě nešoustal, ale k čemu je i druhá dírka, to dobře víš,“ usmívala se Simona a napíchávala se na moje prsty. Ty klouzaly jak její mušličkou, tak i jejím análkem. Za chvilku se dostala na vrchol a vypustila ze sebe bohatou dávku šťávičky. Svalila se na válendu a viděl jsem na ní, jak se jí zvedaly ty její cecíky a jak je na ní znát, že je vzrušená a uspokojená: „Báječné, Tomáši, opravdu jsi mne překvapil, to jsem od tebe nečekala. Škoda, že nemůžeme pokračovat dále, ale, neboj se, ona se někdy brzy najde příležitost k tomu, abychom jsme si to spolu zopakovali a možná pokročili ještě dále. Myslím, že takový talent, jako jsi ty, nenechám ležet ladem.“

Sledoval jsem, jak se Simona na chvilku vzdálila do koupelny, ale nechala otevřené dveře. Mohl jsem pozorovat, jak se jednak sprchuje a smývá ze sebe své šťávičky, které jí vytekly, jednak semeno, které jsem na ní zanechal při svém výstřiku. Pak jsem se oblékl do svého prádla a za chvilku jsem si doma pod sprchou užíval vzpomínek na zážitek se Simonou. Netušil jsem, kdy dojde k jeho pokračováním, ale věřil jsem, že se toho pokračování se Simonou brzy dočkám.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Ozvi se mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Odsouzená k ukájení

  18. 8. 2013Neznámý autor

Nedávno se mi zdál dost divný sen. Byla jsem v něm jakási mladá nevinná princezna, ještě panenská, úplně nedotčená. Řízením osudu jsem se dostala do brlohu nějaké zlé čarodějnice, která mě chtěla navěky zaklít a sama se proměnit v princeznu místo mě. Dala si podmínku, že u ní musím zůstat půl roku. Zavedla mě do místnosti nebo spíš komnaty, kde všude byly různá křesla, ze kterých trčely vyřezávané...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Prstění, Erotické pomůcky, Mix

Sex v bazénu

  2. 12. 2016Nymph

Když jsem odemykal dveře domu, osmělila se a vyslovila nahlas bláznivý nápad. „Co kdybychom si ještě skočili zaplavat?“ navrhla. „Teď? V půl druhé ráno?“  „Ano, teď,“ táhla ho směrem k bazénu. „Mám na to strašnou chuť.“ „Na plavání?“ Usmála se a než mi došlo, jak snadno se nechám přemluvit, stála už bosá u okraje bazénu. Stál jsem kousek opodál a pozoroval celou scenérii téměř jako divák. Nes...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix, Šukačky

Šestatřicet namáhavých hodin

  28. 9. 2015Neznámý autor

Glorie zbožňovala sex, zbožňovala ho drsný, zbožňovala imitaci znásilnění. A nejvíc se jí líbily zážitky, kdy byla prostou loutkou několika drsných chlapů, kteří z ní rvali šaty, padaly facky, pak jí cpali svoje ptáky do krku, protahovali jí pičku prsty, jazyky i čuráky. A často nejen pičku, ale také prdelku – prostě všechny její díry byly jejich. Glorie jen držela a sténala a někdy si u toho i s ...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Orál, Mix

HOT GIRL

  17. 2. 2006Neznámý autor

Všechno to začalo jednoho červnového dne, přesněji řečeno odpoledne. Slunce pražilo do rozpálených betonových bloků panelového sídliště v Praze a my si řekli, že už jsme dlouho nezažili pořádné vzrůšo. Jak jsme tak posedávali mezi betonovými bloky sídliště, uviděli jsme starého známého učitele Pepína. Slovo dalo slovo a my nemohli odmítnout pozvání na jeho chatu do Krkonoš. Pojede tam prý se svojí...  celá povídka...
Kategorie: teen, Šukačky, Orál, Párty, Prstění, Teen