Erotické povídky

Autor povídky:

Fetish.Girl

Kategorie:

Další povídky od Fetish.Girl:

Vloženo: 30. 1. 2024

Zlobivá kamarádka

Moje kamarádka Lenka je dlouhovlasá zrzka s krásnými pětkami, kvůli kterým toleruji její dost komplikovanou povahu. Pokaždé, když se sejdeme na kafe si vychutnávám ten pohled na tu krásu. Dokonalé melouny, kvůli kterým je tak těžké se soustředit. Když mi jde udělat kafe, otočím se a představuji si jak bych jí ten její zadek zmalovala, aby trochu zkrotla a stala se z ní moje poslušná kobylka.

A tak jsem vsadila všechno na jednu kartu.

Když už jsem posté poslouchala jak se potřebuje odnaučit kouřit a přitom si zapaluje jednu za druhou, navrhla jsem jí speciální relaxační mejdan jen ve dvou, kdy se napijeme, zatancujeme si a zkusíme i pár masáží.

Těžko říct, co si představovala, ale tohle určitě těžko. O víkendu jsem dorazila celá v černém. Přiléhavý svetr, který dával vyniknout mým trojkám a legíny, které tvarovaly zadeček mě dělali jen nadrženější.

Hnědé dlouhé vlasy v culíku jsem zkrášlila lakem na vlasy s třpytivým efektem a už po první skleničce vína jsem Lence oznámila, že dnešní párty bude tak trochu jiná. Napitá Lenka byla úžasně submisivní a tak se jen zvědavě zeptala v čem.

Pustila jsem hudbu, přitáhla si ji k sobě a zašeptala do ucha: ,,Cítím z tebe zase cigarety. Kolik jich bylo než jsem přišla? "

Deset, zasmála se Lenka a ,,plesk" , už jí první facka přistála na tváři. A vzápětí z druhé strany další a další, dokud nepadla desátá.

Chytila se překvapeně za tu červenější a jen špitla:,, Kamčo, co to má znamenat? "

,,Jen to, že Tě dnes na Tvé vlastní přání odnaučím kouřit."

Drapla jsem ji za vlasy, zvedla z gauče a poručila ať si klekne a vystrčí zadek. Nervózně se zasmála a jen špitla: ,,No tak jo "

Jakmile jsem uviděla tu její úžasnou prdel, podala jsem jí cigaretu,zapálila a řekla, ať si ji vychutná, tak jak je zvyklá.

Pomalu jsem jí stáhla legíny i kalhotky.Prdel měla jak Štýrský valach a zatím krásně bělostnou. Vytáhla jsem si z kabelky tenký pásek, přeložila napůl a jemně jím přejížděla po obou polokoulích zadku.

Cítila jsem jak se mi zrychluje dech a vlhne mi kundička.

Lenka znovu potáhla z cigarety a já se pomalu napřáhla.

Plesk!

,,Auuuu", vyjekla, ale dostalo se jí jen napomenutí a další rány.

Zatímco kouřila a pásek pleskal celkem mírně o její půlky, byla jsem vzrušená čím dál víc.

,, Víš, ono to moc nebolí", rýpla si provokativně Lenka a dál pokuřovala.

,, Tak nebolí?" , ujistila jsem se a dala se do pořádného švihání, až se pokojem neslo jen pleskání pásku o zadek a tiché úpění.Prdel jsem jí švihala čím dál víc, až mě napadlo Lence roztáhnout nohy a zasáhnout párkrát její krásnou kundu.

Konečně začala prosit ať přestanu, ale já ji ještě párkrát přetáhla po zadku, stehnech a kundičce, než jsem klesla na gauč, vsunula jsem si ruku pod kalhotky a prsty mu kmitaly jako o život.

Lenka už dávno típla cigaretu a hladila si zadek i stehna pokrytá červenými proužky a sem tam malým jelitem.

Fascinovaně na mě zírala, jak se blížím k orgasmu

a vytáhla si svoje naducané melouny, aby si je namasírovala tak jak to má ráda.

,, Dost ty děvko.... kleknout a ruce za záda " ,zařvala jsem na ni. Kupodivu jak pod nějakým kouzlem poslechla a jen zírala,jak mi začíná z kundy stříkat šťávička až na její kozy.,,Áááách, jo, děvko..... už... už.... lízej si je "

Zmítala jsem se v orgasmu a jen jako ve snu koutkem oka viděla, jak si Lenka olizuje mou šťávu ze svých koz.

,, Ještě máš chuť si zapálit ?", zeptala jsem se a když zavrtěla hlavou, řekla, že teď si spolu dáme hezký ploužák za odměnu.

Že by se mrška chytila?

Tiskla jsem se jen v podprsence na její pevné, ale přitom měkké kozy a začala ji líbat.

S jazykem to uměla skvěle, ale stále jsem z ní cítila kouř a tak jsem ji odstrčila a poručila ať mi udělá striptýz.

Sice na sobě měla jen kalhotky, ale masírovala si prsa, otáčela se a vlnila v bocích a v momentě, kdy si na mě obkročmo sedla, jsem se přisála k jedné a hned k druhé bradavce, olizovala dvorce a líbala každý kousek těch úžasných nárazníků.

Vzdychala, sténala a kňučela jak poslední rajda i potom co mi krásně vytekla na stehno.

Opřela mi hlavu o rameno, políbila mě na krk a jen vzdychla:

Do příští párty se pokusím nekouřit Kamilko."

Odpovědí jí bylo pořádné plesknutí po zadku a jemný polibek do vlasů.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Únos od šílené doktorky

  20. 4. 2014Neznámý autor

U nás ve městě jsme měli doktorku (mladou, pěknou), o které se povídalo, že je chvílemi úplně vyšinutá. Jmenovala se Milada. Všichni jen mluvili o tom, že je šílená, ale nikdo vlastně nevěděl nic konkrétního. Takové to sousedka kamarádky mojí sestřenice povídala… Takže jsem si myslel, že pomatení jsou spíš ti, kdo tyhle fámy rozšiřují. No ale nakonec jsem měl možnost na vlastní kůži zjistit, že všechny...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Submisivní, Bondage, Šukačky, Mix

Ranní autobus....

  28. 9. 2009Pavel

Zase jedno nudné pošmourné ráno, a cesta autobusem linky 390 do práce. Každý pracovní den, stejné ráno, stejní lidé v autobusu městské dopravy. Jako každé ráno, to abych si navodil dobrou náladu, se bavím pozorování lidí, obzvláště potom ženského osazenstva naší linky. Hraji si pro sebe takovou hru, vždy si vyberu nějakou ženu, a nenápadně ji pozoruji, a popouštím uzdu své fantazii. Představuji si,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Anál, Femdom

Julča

  30. 9. 2019Stalinka

Julie ležela ve své posteli s blaženým úsměvem na tváři a snažila se usnout. Byla šťastna. Kamil, školní idol všech holek, si ji všiml a pozval ji na rande. Co na tom, že prý předtím chodil s Anetou. Proslýchalo se, že se rozešli, tak co? V hlavě si přehrávala, jak Kamil vypadá, když se sprchuje, nebo jak ji líbá a její ruce se dotýkaly jejich pahorků i štěrbinky. Mazlila se sama se sebou i těmi nádhernými...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Submisivní, Teen

Pojistná událost

  1. 11. 2018obšourník

Vyznat se v labyrintu chodeb nebyl žádnej med. Konečně jsem našel výtah, zmáčknul jsem tlačítko, kabina přijel odněkud zezdola z podzemní garáže, dveře se otevřely a já jsem vešel. Vevnitř už byly dvě úřednice a obě jely do pátýho patra. Tam jsem mířil i já, takže už jsem nemusel nic dalšího mačkat. Jenom jsem se na holky hezky uculil, trapnej okamžik, překontroloval jsem si, že mám ve složce všecky...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Submisivní, Zralé ženy, Šukačky