Erotické povídky

Autor povídky:

Fetish.Girl

Kategorie:

Další povídky od Fetish.Girl:

Vloženo: 30. 1. 2024

Zlobivá kamarádka

Moje kamarádka Lenka je dlouhovlasá zrzka s krásnými pětkami, kvůli kterým toleruji její dost komplikovanou povahu. Pokaždé, když se sejdeme na kafe si vychutnávám ten pohled na tu krásu. Dokonalé melouny, kvůli kterým je tak těžké se soustředit. Když mi jde udělat kafe, otočím se a představuji si jak bych jí ten její zadek zmalovala, aby trochu zkrotla a stala se z ní moje poslušná kobylka.

A tak jsem vsadila všechno na jednu kartu.

Když už jsem posté poslouchala jak se potřebuje odnaučit kouřit a přitom si zapaluje jednu za druhou, navrhla jsem jí speciální relaxační mejdan jen ve dvou, kdy se napijeme, zatancujeme si a zkusíme i pár masáží.

Těžko říct, co si představovala, ale tohle určitě těžko. O víkendu jsem dorazila celá v černém. Přiléhavý svetr, který dával vyniknout mým trojkám a legíny, které tvarovaly zadeček mě dělali jen nadrženější.

Hnědé dlouhé vlasy v culíku jsem zkrášlila lakem na vlasy s třpytivým efektem a už po první skleničce vína jsem Lence oznámila, že dnešní párty bude tak trochu jiná. Napitá Lenka byla úžasně submisivní a tak se jen zvědavě zeptala v čem.

Pustila jsem hudbu, přitáhla si ji k sobě a zašeptala do ucha: ,,Cítím z tebe zase cigarety. Kolik jich bylo než jsem přišla? "

Deset, zasmála se Lenka a ,,plesk" , už jí první facka přistála na tváři. A vzápětí z druhé strany další a další, dokud nepadla desátá.

Chytila se překvapeně za tu červenější a jen špitla:,, Kamčo, co to má znamenat? "

,,Jen to, že Tě dnes na Tvé vlastní přání odnaučím kouřit."

Drapla jsem ji za vlasy, zvedla z gauče a poručila ať si klekne a vystrčí zadek. Nervózně se zasmála a jen špitla: ,,No tak jo "

Jakmile jsem uviděla tu její úžasnou prdel, podala jsem jí cigaretu,zapálila a řekla, ať si ji vychutná, tak jak je zvyklá.

Pomalu jsem jí stáhla legíny i kalhotky.Prdel měla jak Štýrský valach a zatím krásně bělostnou. Vytáhla jsem si z kabelky tenký pásek, přeložila napůl a jemně jím přejížděla po obou polokoulích zadku.

Cítila jsem jak se mi zrychluje dech a vlhne mi kundička.

Lenka znovu potáhla z cigarety a já se pomalu napřáhla.

Plesk!

,,Auuuu", vyjekla, ale dostalo se jí jen napomenutí a další rány.

Zatímco kouřila a pásek pleskal celkem mírně o její půlky, byla jsem vzrušená čím dál víc.

,, Víš, ono to moc nebolí", rýpla si provokativně Lenka a dál pokuřovala.

,, Tak nebolí?" , ujistila jsem se a dala se do pořádného švihání, až se pokojem neslo jen pleskání pásku o zadek a tiché úpění.Prdel jsem jí švihala čím dál víc, až mě napadlo Lence roztáhnout nohy a zasáhnout párkrát její krásnou kundu.

Konečně začala prosit ať přestanu, ale já ji ještě párkrát přetáhla po zadku, stehnech a kundičce, než jsem klesla na gauč, vsunula jsem si ruku pod kalhotky a prsty mu kmitaly jako o život.

Lenka už dávno típla cigaretu a hladila si zadek i stehna pokrytá červenými proužky a sem tam malým jelitem.

Fascinovaně na mě zírala, jak se blížím k orgasmu

a vytáhla si svoje naducané melouny, aby si je namasírovala tak jak to má ráda.

,, Dost ty děvko.... kleknout a ruce za záda " ,zařvala jsem na ni. Kupodivu jak pod nějakým kouzlem poslechla a jen zírala,jak mi začíná z kundy stříkat šťávička až na její kozy.,,Áááách, jo, děvko..... už... už.... lízej si je "

Zmítala jsem se v orgasmu a jen jako ve snu koutkem oka viděla, jak si Lenka olizuje mou šťávu ze svých koz.

,, Ještě máš chuť si zapálit ?", zeptala jsem se a když zavrtěla hlavou, řekla, že teď si spolu dáme hezký ploužák za odměnu.

Že by se mrška chytila?

Tiskla jsem se jen v podprsence na její pevné, ale přitom měkké kozy a začala ji líbat.

S jazykem to uměla skvěle, ale stále jsem z ní cítila kouř a tak jsem ji odstrčila a poručila ať mi udělá striptýz.

Sice na sobě měla jen kalhotky, ale masírovala si prsa, otáčela se a vlnila v bocích a v momentě, kdy si na mě obkročmo sedla, jsem se přisála k jedné a hned k druhé bradavce, olizovala dvorce a líbala každý kousek těch úžasných nárazníků.

Vzdychala, sténala a kňučela jak poslední rajda i potom co mi krásně vytekla na stehno.

Opřela mi hlavu o rameno, políbila mě na krk a jen vzdychla:

Do příští párty se pokusím nekouřit Kamilko."

Odpovědí jí bylo pořádné plesknutí po zadku a jemný polibek do vlasů.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dvojitá masáž

  16. 1. 2016Jpepes

Žiji s manželkou, kterou miluji. Každý má kamaráda, nebo pokud má štěstí, tak přítele. Mně štěstí potkalo a v životě se mně podařilo jednoho najít. Ženu. Říká se, že přátelství mezi mužem a ženou není možné. Známe se už dva roky, ona má svého partnera a toho také miluje. My dva spolu nic nemáme, naše polovičky o nás ví. Chodíme spolu na kávu, občas si povídáme, někdy zajdeme třeba na výstavu. O sexu...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Lesbičky, Petting, Mix

Objednal jsem si děvky - část první

  12. 1. 2020Krasavec

Konečně se Derek osamostatnil. Při čerstvém dovršení devatenácti let, a několika leté tvrdé práce na brigádách, si mohl dovolit své soukromé bydlení. Dosavad bydlel s rodiči a malou sestrou, ale to se konečně změnilo. Celé roky neutrácel, šetřil, vybral si spoření a pronajal si byt. Malý byt, s dvěma místnostmi, pár set metrů od centra města. „Kolaudace“ nového bydlení už proběhla, rodinná večeře také,...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Mix, Orál, Trapasy, Zralé ženy

Život subinky, čtvrtá část

  29. 10. 2023Pepa-dom

Po dvou týdnech, od souboje, moje ňadra stále byly modro žluto fialové, ovšem otoky mizely a kozy dostávaly normální tvar. A mne pomalu končil absolutně klidový režim. Paní Jana z mé šatny, vyšla rudou podprsenkou a lehkým župánkem v ruce. Vezmi si jen župan, lodičky, mám tě na vodítku přivést k pánovi podprsenku, máme přinést sebou. Vstoupily jsme do pokoje Jana mne vedla před pána kterého jsem viděla...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Otrokyně, Spanking, Submisivní

Zítra bude tančit

  18. 5. 2021jentaknekdo

Dům naplňovaly jemné tóny ženského hlasu. Světlo svíček blikalo, což mělo za následek, že podle hlasu doprovázejícího neznámé blues tančilo hned tisíc stínů. Po Veronice nebylo ani stopy, snad jen křeslo postavené ve středu místnosti. Daniel přistoupil k tomu křeslu, byl to jediný kus nábytku, který nestál u zdi. Jeho pohled těkal od cylindru petrolejové lampy na knihovně do prázdného prostoru, kde...  celá povídka...
Kategorie: Otrokyně, Spanking, Submisivní, Šukačky