Erotické povídky

Autor povídky:

Fetish.Girl

Kategorie:

Další povídky od Fetish.Girl:

Vloženo: 16. 4. 2023

Fackovací panák 1

Jmenuji se Lucie, jsem střední postavy, docela při těle, větší prsa i zadek, hnědé polodlouhé vlasy, kočičí oči, plné rty. Miluju submisivitu a líbí se mi jak muži,tak ženy.

Když jsem si přes inzerát na jednom webu našla svou současnou paní, ani jsem netušila jak moc mi to změní život. Naivně jsem si říkala, že uspokojím svůj fetiš na krásná ženská prsa a ještě si užiju výprask s prstěním kundičky, ale moje první seznámení se světem dominance a submisivity bylo ještě divočejší.

S paní Alenou jsem se po e-mailu dohodla na moji první lekci, při které budu součástí její párty s novými osobními otrokyněmi jejich přátel.

V dohodnutý čas a patřičně vzrušená jsem zazvonila u dveří jejího bytu.

Otevřela mi krásná dlouhovlasá a prsatá blondýnka v sexy šatech a lodičkách na vysokých podpatcích. Po mě se chtělo přijít v krajkovém prádle, přes které budu mít dlouhý jarní kabát.

,,Ty jsi Lucie, že?, "zeptala se sladce a vzápětí mi vlepila facku, že jsem málem vzala druhou o zeď.

,,Tak to bys snad měla okamžitě svléknout kabát, poníženě mě pozdravit a jít na všechny čtyři. Nebo si z našich e-mailů nic nepamatuješ?",ozvala se už naprosto jiným tónem.

Okamžitě jsem si s pohledem do země svlékla kabát a ještě přede dveřmi jsem stála jen v podprsence a kalhotkách.

,, Poníženě prosím za prominutí paní Aleno. A děkuji, že jste mě přijala".

To už jsem pro jistotu byla i na všech čtyřech a doufala, že mě paní vpustí dříve než někdo vyjde na chodbu.

A opravdu. V okamžiku mi připnula obojek, vodítko a vedla si mě za sebou po čtyřech jak fenku.

V luxusně zaříženém obývacím pokoji už seděli na pohovkách hosté. Čtyři ženy, dva muži a vedle nich s rukama za hlavou a vyplými prsy stály jejich otrokyně.

Když mě paní dovedla až k místu kde seděla, ihned všem oznámila:

,, Takhle čubka je má nová otrokyně a tak věřím, že ji všichni patřičně uvítáte, neboť se zhostí role fackovacího panáka."

Všichni nadšeně zatleskali a paní Alena mě po stále po kolenou odvedla doprostřed pokoje, za prsa mě vytáhla do stoje, odepla vodítko a řekla:,,Teď tu budeš čubičko poslušně stát a každý, komu se zachce Ti může nafackovat. Přes ten tvůj andělský obličej, prsa,zadek. Tvá kundička a vše ostatní je volně k použití. A když budu spokojená, dočkáš se toho, co si tak přeješ.", usmála se a zábava mohla začít.

Pilo se,jedlo,tančilo a občas kolem mě vždy někdo prošel,chytil mě za bradu a vrazil facku zleva i zprava,zatímco další mi sundal podprsenku,plesknul mě několikrát přes obě prsa a pořádně mi je promačkal. I moje prdelka dostala zabrat. V jednu chvíli jsem slyšela odepínání pásku a v druhou už jsem musela počítat rány, dokud nebyl muž za mnou spokojený.Jedna z dam poručila své otrokyni mi nafackovat, zatímco mi vjela rukou do kundičky a prstila ji,až v ní čvachtalo, ale já se nesměla ani pohnout. Snad hodinu se u mě střídali všichni hosté. Dávno už jsem byla nahá, tváře rudé od facek, prsa taktéž,zadek to samé a kunda mokrá, až jsem se třásla nadržeností. Jeden z mužů paní Aleně cosi pošeptal,ona vstala, zatleskala a do ticha zvolala svým zvučným hlasem:

,,Moje otrokyně je už zřejmě natolik vzrušená Vaším zájmem,že se prý skoro udělala bez dovolení.

Možná je na čase předvést, co se v takovém případě dělá".

Jedna z žen ochotně nabídla svou otrokyn k ukázce.

Přímo přede mnou nyní stála dívka s obojkem, plnými prsy a vyholenou kundičkou a strachem v očích. Paní Alena jí přitiskla prsy na má prsa, mrkla na mě, protože můj fetiš je i má největší slabina a za mě se postavil onen muž.

Vysadil si mou prdelku,plivnul si na ptáka a zajel do mě až dívka přede mnou zavrávorala a dostala povolení chytit se mě kolem krku.

Paní Alena oznámila, že pokud se nyní udělám dříve než zmrská bičíkem dívku padesáti ranami, dostanu stejný trest a místo odměny mě ošoustá i další muž.

Když začala dívku šlehat a muž za mnou začal přirážet, bylo to pro mě hned dvojí vzrušení - plná a krásně projížděná kundička a to,jak se o mě dívka při každé ráně otřela kozama.

Paní dobře věděla co dělá. Bič práskal, muž za mnou přirážel a tření bradavek udělalo své.

Dívka dostávala teprve čtyřicátou ránu, když jsem se začala třást, z kundy mi začalo stříkat a já se zhroutila v naprosto jedinečném a úžasném orgasmu na zem.Jak z dálky jsem cítila, že mě dotyčný muž obrací na záda a stříká mi semeno do obličeje.

Pak mě rychle probralo šlehnutí bičíku a já v rychlém sledu počítala svých padesát ran plus deset navíc, které kvůli mě dívka nestihla dostat.

Když mě zvedala, jen mi se smíchem pošeptala do ucha:,, Takže žádné uspokojení na mých kozách děvko, ale hezky se necháš před všemi ošoustat mým druhým hostem.

Jak se ukázalo, druhý muž byl syn muže, který si mě už vzal zezadu.

Položil mě na stůl, roztáhl mi nohy a šoustal mě jako kdyby měl místo péra sbíječku.

,,Děvko,kurvo,čubko ",pomáhal si a řval to na mě stále dokola,dokud ho ze mě nevytáhl a nepostříkal mi kozy.Pak si ptáka utřel do mých vlasů a pořádně mě plácnul už přes tak seřezaný zadek.

Zbytek mého trestu spočíval v tom, že jsem na stolku měla ležet až do konce zábavy, zatímco se kolem mě šukalo jak o život.

K životu mě naplno probudily až pohupující se melouny paní Aleny, kterou nade mnou šoustal její manžel.

Naštěstí mi povolila alespoň olizování jejích krásných koz jazýčkem a dokonce jsem si mohla prstit i kundičku. Její bradavky, dvorce, každý kousíček prsou mě dostávali do tranzu a já lízala a lízala, zatímco se mě pršelo další semeno od hostů paní Aleny.

A to vše jen kvůli touze mazlit se, olizovat, sát, líbat a hrát si s jejími naducanými kozičkami.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Uvázaná a bezmocná

  29. 9. 2020jentaknekdo

Na střední škole jsem byl nejmladší ve třídě, bylo mi sotva sedmnáct, ačkoli jsem byl vysoký (187 cm) a rychle jsem sílil. Jonáš byl jedním mých nejlepších kamarádů. Měl nádhernou sestru, Helenu, byla to prvňačka a bylo jí šestnáct. Byla hrozně krásná, s tenkým pasem, pěknýma prsama, a tou nejkrásnější prdelkou a nohama ze všech holek, které jsem kdy viděl. Měla velké hnědé oči, které mohly hořet nebo...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění, První sex, Teen, Znásilnění

Odpaněná učitelka

  29. 7. 2011Brekekee

Jmenuji se Simona a budu vám vyprávět svůj příběh. Bylo mi 24 a byla jsem stále panna. Ne že bych byla nějaká ošklivka, dlouhovlasá blondýna, měřím 175 a vážím 65 kilo, prsa mám stále ještě pevné trojky. Celkem dost kluků se o mě snažilo, ale nikdy to nebyl takovej te můj vysněnej ideál. Takže můj sexuální život se točil kolem červené knihovny a vlastní ruční práce. Začala jsem učit na jedné základce...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Lesbičky, První sex, Učitelky, Znásilnění

Zítra bude tančit

  18. 5. 2021jentaknekdo

Dům naplňovaly jemné tóny ženského hlasu. Světlo svíček blikalo, což mělo za následek, že podle hlasu doprovázejícího neznámé blues tančilo hned tisíc stínů. Po Veronice nebylo ani stopy, snad jen křeslo postavené ve středu místnosti. Daniel přistoupil k tomu křeslu, byl to jediný kus nábytku, který nestál u zdi. Jeho pohled těkal od cylindru petrolejové lampy na knihovně do prázdného prostoru, kde...  celá povídka...
Kategorie: Otrokyně, Spanking, Submisivní, Šukačky

Dobrodružství

  30. 6. 2023Skálinka

Sabina měla ránu, ještě větší, než obvykle. Oči napuchlé od pláče, vlasy rozcuchané, ale opravdu, ne jak to občas vyžaduje módní účes, oblečení jí nějak nesedělo a v jednom kuse popotahovala, jak se jí slzy z kanálků dostávaly do nosu. Aneta, když jí přišla otevřít, ihned pochopila, že něco asi nebude v pořádku. „Pojď dál,“ vybídla kamarádku a vedla ji k sobě do pokojíku, aby je nikdo nemohl slyšet,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Párty, Grupáč