Erotické povídky

Autor povídky:

Teodor Pravický

Vloženo: 10. 6. 2012

Kategorie:

Zdravé sousedské vztahy

František je s Eliškou už dva roky. Před nedávnem se nastěhovala i do jeho domu, a tak se jejich život zdá se zaběhl do stabilních kolejí.

Františkovi však vrtá hlavou, proč by měl zbytek jeho života vypadat právě takhle. Nemá si rozhodně na co stěžovat. V porovnání s třicátníkem z Kambodže nežije s celou rodinou v jedné nuzné chýši, ale má prostorný dům sám pro sebe. Nejezdí na kole se sjetými pneumatikami, ale v garáži mu parkuje pětidvéřový sedan a taky se nezahazuje za poslední usmolené peníze s nějakou místní šlapkou, ale má hezkou holku celou sám pro sebe.

Nicméně pokud něco nevymyslí, nebude to dál nijak pokračovat.

Právě stojí před oknem se staženými kalhotami a Eliška mu ho kouří. Dnes je obzvlášť pečlivá, omotává ho jazykem a zkouší nové věci. Má asi dobrou náladu, myslí si František.

„Tak jsi šikovná, táák.“ Povídá ji a hladí po hlavě.

Mlaskání její pusy se zrychluje.

Přes okno je vidět, že k sousednímu domu přijíždí stěhovací vůz. Eliška je však obzvlášť milá, a tak zatímco pracuje, je těžké sledovat co se to za oknem vlastně děje.

Přijíždí další auto a z něj vystupuje krásná prsatá černovláska v přiléhavém černém tričku a krátké sukni. Může mít tak kolem pětadvaceti, ale těžko říct.

Františkovi se náramně hodí, že se před jeho oknem promenáduje taková kočka zrovna teď a má pocit, jakoby měl už každou chvíli vybouchnout Elišce do pusy.

Nová sousedka na něj mává. Asi nevidí, co se od jeho pasu dolů děje a přívětivě se usmívá. František se tváří co nejméně uspokojeně a mávání opětovává. Vypadá to, jakoby byla ráda, že ho uviděla.

To už má ale František dost. Eliška nastavuje svůj výstřih, aby si nechala na svá krásná malá prsa nastříkat co nejvíce semene. Oba se na sebe vlídně usmívají a Eliška mlčky odchází do koupelny.

Když jde nazpět k Františkovi, vidí, jak hraje nějakou videohru.

„Volal mi kamarád, prý mám přijít na oslavu jeho narozenin.“ Povídá Eliška se vzdorovitým šklebem.

František chvíli přemýšlí, než něco řekne. On podle všeho mezi pozvanými není.

„A v kolik tam jdeš?“

„Abych se začala pomalu připravovat. Líbilo se ti to, medvídku?“ Ptá se Eliška zvědavě na kouření.

„Neříkej mi kurva medvídku a radši běž.“ Odpovídá František a vrací se ke hře.

Jeho auto ve hře se po pár vteřinách nabourává do zatáčky.

Asi po hodině už Eliška stojí u dveří a obouvá si boty. Snaží se vypařit co nejtišeji, ale naštěstí pro Františka zaregistroval její odraz ve skle dveří.

Vypadá úžasně. Má na sobě své nejlepší šaty, které dokonale rýsují její pružné tělo. Eliška ráda zúročuje své dvě hodiny týdně v posilovně a obléká se co nejlépe, aby to tělo křičelo jen: „Koukej na mě.“

Vypadá trošku nervózně, když k ní František přichází.

„Máš na tu párty peníze?“

„Určitě.“ Odpovídá stručně Eliška.

„Vem si to. Nechci, aby ses nechala zbytečně zvát, vypadá to divně. Užij si to, kočko.“ Povídá František a podává ji 500Kč.

Eliška mu dává vřelý polibek a odchází.

Je konečně doma sám, a tak bere odpadkový koš a jde se podívat ven, jestli náhodou nenarazí na tu pěknou novou sousedku. Cestou zpátky od popelnice si jí všímá v okně, mává na něj.

„Dobrý den.“

„Stěhujete se vedle nás?“ Ptá se František a tváří se lhostejně.

„Už to tak bude. Je s tím hrozně moc práce, snad to zvládneme.“

František si není jistý co na to říct. Jakoby ho zvala, ať se nabídne k pomoci. Na druhou stranu na konzoli má právě teď zapauzovanou závodní hru a je dost blízko k výhře v šampionátu. Vrzla by si s ním ta kočka, kdyby ji pomáhal s každou prkotinou? Přemýšlí sám pro sebe. Určitě na to není sama.

„Tak hodně štěstí a moc s tím neházejte, ať nepřijdete k úrazu.“ Povídá František stroze, a zatímco se ta kočka směje, vchází do domu.

Následující týdny se sousedské vztahy začínají pomalu rýsovat. Kamila a její přítel Evžen se do města přistěhovali kvůli jeho práci. Evžen vypadá jako měkkota a frajírek, co se nechá od své paničky vydržovat, když přijde na věc. Rozhodně to ani zdaleka nevypadá, že by měl doma hlavní slovo, i když je to jinak sympaťák.

František ho tedy nevnímá jako sexuálního soupeře. Spíš má starost, aby mu jeho nová sousedka moc nezvlčila jeho Elišku. Nechává ji, ať se rozhoduje sama za sebe a z takových párů typu pán a pes mají mezi sebou legraci. Ona se však s Kamilou začala kamarádit a vypadá to, že si ty dvě rozumí.

František tak má nápad, že svou sousedku zkusí svést. Častěji teď vynáší koš nebo vytahuje auto před barák, aby zkontroloval, jestli je všechno na svém místě. Dělá to tak, že kdykoli je doma a náhodou zaregistruje přijíždějící sousedku, vyrazí ven.

Po pár týdnech to vypadá, že se toho Kamila chytila a jde po příjezdu ven s košem taky anebo setřít z kapoty přilepené mouchy. Evžen je asi pěkný dement, když Kamila prohlédne tak nenápadné znamení, přemýšlí František.

Úsměvy a zdravení střídají různá témata. Kamila dost často sklouzává do toho, co probíraly s Eliškou nebo Evženem. Ale přece nešla ven umývat auto, aby si povídala o tomhle, že?

Jednoho zvláštního dne František potkává v autě po cestě domů Evžena s Kamilou. Ihned jakmile jej Evžen registruje ve zpětném zrcátku, zrychluje navzdory svému sklonu šetřit benzín svou jízdu, aby nevypadal jako máslo.

U domů společně parkují a Evžen se před svou polovičkou snaží vytáhnout.

„Jezdí to dobře, Franto?“

„Eh, nestěžuju si. Na dálnici to auto kvičí z posledních sil, ale do města dobré. Byli jste na výletě?“ Snaží se odvést konverzaci jinam a mrká na Kamilu.

„Já mám turbodýzla dvoulitr s přímým vstřikováním. To už jezdí samo.“ Plácá hrdě přední kapotu Evžen.

„Já ti ani nevím, co mám, lije se do toho Naturál.“ Zlehčuje situaci František a pokouší se jít dovnitř.

Evžen ho dalším proslovem zastavuje, evidentně si chce pokecat.

„O víkendu budu vyměňovat olej. Jestli chceš, tak se na to můžeme mrknout.“

„Evženovi můžeš věřit, on autům rozumí.“ Přidává se Kamila nejistě.

„Jasně, jestli Eliška nikam nepojede, tak to otevřeme a vyprášíme pavučiny.“

Hned za dveřmi však nedoufá, že by se s přítelem Kamily začal kamarádit. Kdyby se z toho stala napůl rodinná sešlost, začala by s ním Kamila cvičit.

František si v duchu sám sebe představuje, jak oba s Evženem sedí na trávě s řetězy na nohách a Kamila s Eliškou nad nimi stojí s bičíky v ruce. Evžen se na něj usmívá s tím svým připitomělým nechápavým výrazem a upřímnýma očkama těká kolem dokola.

Udělat teď chybu by mohlo být osudové. S Eliškou jsou na tom moc dobře, aby se tak zahodili. Při sexu se Eliška nechá mlátit po zadečku, jemně škrtit, a když mu ho kouří, může se dívat i na televizi. Kdo tohle doma má? Přežvykuje další myšlenky František.

K večeru auto před barákem není, ale František se s Kamilou náhodou před domem potkává. Je rozhodnutý uvést věci na pravou míru dokud není pozdě.

„Ten tvůj se asi rád vrtá v motorech a takových blbostech, že?“ Začíná už důvěrněji.

Kamila si na moment není jistá co odpovědět, ale narážku chápe.

„Jo, on je už takový.“

„Poslyš, nezašla bys na kávu nebo tak něco? Potkáváme se už tak dlouho.“

„Proč ne?“ Usmívá se Kamila.

„Eliška není doma, jela někam za rodinou.“

„Hehe, někam za rodinou, ty jsi dobrý.“ Směje se Kamila a jde za Františkem dovnitř.

Zvědavě se po domě rozhlíží. S Eliškou jsou kamarádky, ale ještě se nezačaly ani navštěvovat. V duchu už má připravenou výmluvu, že se jí vaří polívka na sporáku, kdyby se František choval divně.

„Tak tohle je naše království.“

Rozprostírá rukou prostor ledabyle a hledí zpříma na ni.

„Máš moc hezké náušnice.“

„Díky.“

Přistupuje k ní tak blízko, aby si k ní mohl přičichnout. Ona se nesměle usmívá.

„Dej mi pusu.“ Povídá rovnou.

Kamila začíná kroutit hlavou, ale než stačila gesto dokončit, František ji už pomalu líbá a čeká, až i ona otevře pusu a nechá do sebe vtáhnout jeho jazyk.

Jde to velmi dobře a oba se při líbání hladí. Kamila má velký a pevný zadek, nabízí se jeho ruce a nechává si za podprsenku vklouznout i tu druhou. Sevření sílí a František ji tlačí ke zdi, aby se na ni mohl pořádně přitlačit.

Kamile to přijde zábavné a nechává se do Františkovy hry ráda vtáhnout. Taky jí nedává možnost s tím přestat a už z ní strhává sukni a tričko.

Jakmile ze sebe zkopávají poslední zbytky oblečení, na gauči před videohrou spolu už zápasí dvě nahá těla. Kamila se při vlhkém šukání vděčně nabízí a je zatlačena až do rohu gauče. František si ji každým přírazem podává, jakoby měl nad vším, co s ní dělá totální moc.

Divoká jízda je po půl hodině skončená. František je rád, že se Kamila taky udělala. Zasloužila si to, a i když na sebe nemají právě teď moc času, dopadlo to výtečně.

Kamila se na odchodu tváří trošku nejistě. Asi předpokládá, že se to proflákne, ale František ji vyprovází s cigaretou v puse a bez starostí. Další den ji bude muset dokázat, že jsou všechny vztahy při starém, akorát oni dva teď spolu tajně souloží.

 

Nějakou dobu se zdá, jakoby vše fungovalo tak jak má. Evžen si doma s Kamilou moc neužil ani předtím a teď když tajně píchá s Františkem, v tom moc velký rozdíl není. Spousta partnerských vztahů se zezačátku buduje na sexu a tělesné žádostivosti. Jenom to už časem nepřetrvává, jak by mělo.

Františka tohle nijak netrápí, stíhá bez problémů ojíždět obě ženy. Mají rády jeho netradiční způsoby. I když je Kamila majetnější, dostává od něj peníze, čokoládu a malé dárečky. Když je dobře udělaná, moc se jí taková gesta líbí.

Nicméně už po měsíci mu připadá, jakoby to chtělo pokročit o něco dál. Eliška i Kamila jsou ženy, které jsou svým způsobem výjimečné. František si dokáže představit, že by s nimi byl dlouhá léta. Obě by si to zasloužily, ale časem by z nich nemusely být už dobré kamarádky, protože se Kamila od jisté doby začíná k Elišce chovat dost rezervovaně.

Jakoby chtěla Františka jen pro sebe. Eliška šla jednou ven nakoupit ve svých domácích věcech. Pár set metrů za rohem přes ulici je malý obchod, kde se dá koupit všechno co je třeba. Když ji František míjel, všiml si, jak Kamila stojí venku a Elišce věnuje pohrdavý pohled.

Sex s Kamilou sousedské vztahy vyřešil, ale způsobil problémy nové.

 

Eliška je ta, která o ničem neví, a proto by měla souhlasit jako první. Františkovi se totiž v hlavě zrodil geniální plán. Aby vyřešil vztah obou holek a ty se spolu začaly zase kamarádit, musí se spolu pustit do sexu ve třech.

Františkovi připadá jako citelná výhoda mít v posteli Kamilu i Elišku najednou. Když se přitom vyřeší jejich problém, tím lépe. Ten plán nemá žádnou chybu, myslí si, jen při něm nesmí nic pokazit.

Eliška je ten večer mimořádně energická. Řekl ji, že když se bude snažit, má pro ni velké překvapení.

Eliška svým kulaťoučkým zadečkem přiráží, seč jí síly stačí. Jakoby to neměla už velmi dlouho. Její teplá a vlhká vagínka ho pevně objímá a slastně pumpuje, přitom se ve tváři celá rozechvělá a zpocená usmívá.

František si ji otáčí k zemi, pevně ji drží a přiráží, až ji to možná trošku bolí. Eliška se však nevzdává, když je to pro dobrou věc a se vděčným očekáváním přijímá každou další ránu.

Vyvrcholení je mimořádně osvěžující pro oba dva. František se ani nestačil převalit na záda a Eliška k němu už skáče a líže poslední zbytky semene. On ji přitom spokojeně hladí po hlavě.

„Příští týden si zajedeme na dovolenou si trošku užít, Eliško. Někam, kde mají dobré pití a tak, co říkáš?“

„Hmm, mlask, s tebou ráda.“

Chvíli oba mlčí a užívají si kouzlo momentu.

„Napadlo mě, že to mezi Kamilou a Evženem asi moc neklape. Nezdají se ti poslední dobou nějací divní?“ Začíná opatrně František.

Eliška se k němu vrací, líbá ho na krk a pokládá hlavu na jeho rameno.

„Je divná. Za posledních čtrnáct dní se dost změnila.“

„Hmm, víš jak to je. Asi to má s Evženem těžké. On se vrtá v autech, ale s ní mu to asi moc nejde.“ Přemýšlí František nahlas a hladí Elišce vlasy.

„Hehe, je to ťunťa. Víš, že mi pořád kouká na zadek? A pak se mě zeptal, jestli prej jsi doma a kdy zajdete na pivo. Nechceš s ním někdy zajít?“

„Do hospody s takovým kreténem nejdu.“

Chvíli opět mlčí. František cítí, že to není směr, kterým se měla jejich konverzace ubírat.

„Spíš možná Kamila, kdyby poznala funkční vztah jako ten náš, by to k něčemu mohlo být.“

Eliška k němu vytáčí hlavu s tázavým výrazem ve tváři.

„Jak to myslíš?“

„No, mohli bychom si to s ní rozdat.“

Eliška prská smíchy.

„Nahá kočka navíc by ti jednou nebo dvakrát nevadila, když je to pro dobrou věc, ne?“

„Ty si nějak věříš.“

Zbytek večera o tom František už nemluví. Připadá mu lepší choulostivé téma nahodit jen napůl žertem, aby si to Eliška zpracovala po svém. Oba však cítí, že jejich vztah získává novou dimenzi. U tak dominantního muže by další chlap nepřicházel v úvahu, ale Eliška někde ve skrytu duše cítí, že by mohla získat novou kamarádku.

Františkem si je totiž jistá, dokud pro něj dělá všechno co je zapotřebí. On má navíc tu vlastnost, že chce i pro ni hlavně zajímavé a příjemné věci. Kamila by ji mohla posloužit i jako spojenec, když dojde na Františkovu neústupnost. Jenomže jak by to s Kamilou chtěl zařídit? Uvažuje Eliška.

Hned další den má František volno v práci, aby mohl být dopoledne s Kamilou sám. V jejím domě to voní smaženými rybami, které měl Evžen na snídani, než odešel. František má na ně taky chuť, ale nechce, aby se dostal v jejích očích na Evženovu úroveň, pokud jde o cokoliv.

Zve ji k sobě do domu, aby měli možnost se trochu uvolnit. Přece jenom má tam lepší víno i hudbu. Kamila mu hned za dveřmi sahá do rozkroku a začíná ho pomalu kouřit. Má dobrou náladu, myslí si František, zvedá ji na sebe a odnáší na pohovku.

Zatímco Kamila na pohovce pokračuje v žádostivém mlaskání, zapíná František potichu televizi a přemýšlí, jak by měl téma s Eliškou nahodit. Vlasy má dnes krásně lesklé a její plné rty jsou cítit dost příjemně. Snad jej přitom nekousne nebo tak něco, uvažuje.

„Nelíbí se mi, jak se k Elišce poslední dobou chováš.“ Začíná František.

Kamila přestává s kouřením a zvedá uraženě hlavu směrem k němu. On se tváří přísně a rukou opět nasazuje Kamilinu hlavu na svůj penis.

„Nepřestávej.“

Kamila zvolna pokračuje a červená se u toho. František ji starostlivě hladí po hlavě.

„Ty jsi výjimečná, Kamilo a moc tě chci. Jenom tě zase tak dobře neznám a pomalu se mi to potvrzuje.“

Ona když to slyší, tak se přesunuje z gauče na zem, kleká si k němu a s prazvláštním šibalským úsměvem na Františka zespodu kouká, honí ho a líže na koulích.

Tohle je teda něco, myslí si František. Jestli bude po tom všem přístupná, je vyhráno.

„Souhlasila s tím, že si to rozdáme ve třech.“

Kamila je v ten moment zaražená jako v šoku. František ji rukou znovu pomáhá a tváří se, jakoby jej obtěžovalo, že pořád přestává.

„Musíte se na čas udobřit, jasný? Dokážeš mi, že jsi šikovná holka.“ Slibuje František starostlivě a hladí ji prstem po bradě.

V následujícím víru vášní Kamila dokazuje, že své choutky ani trošku neztratila, spíš do toho dává něco nového. Víc s Františkem bojuje a jejich živočišný sex se protahuje do pozdních odpoledních hodin.

 

Přibližně o týden později je nádherný slunečný den. Ve zvláštním sousedství se konečně věci vyjasnily a k Františkově velkému štěstí netrvalo ani příliš dlouho, kdy se vzácný okamžik stane skutečností.

Evžen totiž jako jediný musel odjet pryč. Eliška s Františkem tak očekávají návštěvu Kamily, která k nim přijde sama, aby si všichni tři společně zašukali. Šťastný muž to zařídil velmi důmyslně – Eliška o jeho předchozí nevěře s Kamilou neví a Kamila zase neví o tom, že to Eliška dělá víc z lítosti než z přátelství.

Když to všechno vyjde časem najevo, vznikne Františkovi nová série problémů, ale tak už to při každém dobrodružství chodí.

Kamila je už ve dveřích poměrně nejistá. František zavřel Elišku do ložnice, aby holky neudělaly něco bláznivého hned na začátku. Jeho přítelkyně mu nevěří, že ji dokáže svést a přesvědčit. Proto by měli být už napůl v akci, než sama přijde.

„Kdybych to zmrvil a ona vycouvala, tak můžeš pořád utéct oknem ložnice a já řeknu, že jsem si to všechno jenom vymyslel.“ Ujišťoval ji František ještě ten den.

Kamila je překvapená, že Elišku nikde nevidí a s úlevou si sedá ke stolu.

„Jaký jsi měla den?“ Ptá se František klidně a nalévá ji víno.

„Blázinec.“ Odpovídá Kamila stroze.

Bez dalších zbytečných řečí oba popíjejí. Kamila se nechává pohladit po tváři a tiskne se k němu, jakoby měla o Františka přijít. Je smutná a tahle situace jí nevyhovuje. Ještě pár minut a může se proti němu obrátit, myslí si pro sebe její milenec.

„Pojď ke mně.“ Povídá František a nechává ji na sebe nasednout.

Něžně ji líbá, dívá se jí přitom do krásných velkých, usměvavých očí. Je vážně skvělá. Asi není těžké nechat se od ní dočista zblbnout, uvažuje František.

Pomalu jí sundává blůzu, podprsenku, kalhotky. Tentokrát chce veškerou věc oddřít sám, alespoň zezačátku. Do její vlhké vagínky boří dva prsty, jemně je posouvá tam a zpátky a něžně ji líbá na ušním lalůčku.

Po několika minutách do ní proniká sám a pomalu ji na sebe nasouvá tam a zpátky. Kamila jemně oddechuje, plná očekávání. Její prsa se vzdouvají do rytmu pomalé jízdy.

Teď je pravá chvíle. František bere volnou rukou po hmatu z gauče připravenou tužku a hází ji na dveře ložnice. To je znamení pro Elišku, která opatrně otvírá dveře a chvíli překvapeně pozoruje dva milence, jak si to spolu toužebně rozdávají.

Je nahá a potichu přichází ke gauči, zády od Kamily. Mísí se v ní zvláštní pocity, ale František ji na tuhle chvíli důsledně připravoval. Líbí se jí, když vidí Kamilu tak bezbrannou.

Kleká si k ní, odtahuje Františkovu hlavu a dává ji letmý polibek.

„Ahoj.“ Šeptá jí Eliška do ucha.

„Ahoj.“ Usmívá se Kamila, zatímco na ní František pracuje.

Eliška k nim přichází zezadu, hladí Františka a líbá jej. Její rty a ruce na jeho zádech jsou opravdu nečekaně vzrušující. Tohle je situace, pro kterou to všechno rozhodně stálo za to.

Eliška i Kamila jsou z ničeho nic velmi vášnivé. František Elišce věnuje svou ruku a při šukání Kamily svou přítelkyni něžně líbá na rty.

Není však pravá chvíle vletět na Elišku. Musejí se nejdřív skamarádit, myslí si František a s polibkem, věnovaným Kamile si sedá mezi ně. Jejich hlavy jemně přesouvá nad sebe. Sleduje, co bude dál.

Holky se na sebe zvědavě usmívají. Eliška se však bez zbytečného čekání ujímá kouření a Kamila ho hned na to objímá, líbá na krku a nechá do své vlhké kundičky nořit jeho prsty.

Obě se však pořád trošku vyhýbají vzájemnému kontaktu. I když je po další čtvrthodině atmosféra mnohem uvolněnější a holky teď dělají všechno jenom pro něj, pořád tomu něco chybí, myslí si František.

Kamilu tedy poté ihned pevně svírá pod krkem a neúprosně ji přesouvá na zem klečet vedle Elišky, ať pracují svými rozdováděnými rtíky hezky spolu. Taky že jo, velmi rychle si vybírá každá z nich svou stranu a přes jeho penis se líbají a nechávají své jazyky proplétat.

Tohle už je lepší. František má pro sebe najednou nejen dva vlhké úsměvy, ale i dva páry rukou najednou. Ty toužebně hladí všechno co je v dosahu a boří se do všech zákoutí jeho těla v dosahu.

Zadečky Kamily a Elišky jsou protažené do kočičích hřbetů, už se k sobě přiblížily a boky se o sebe otírají. Nádherný pohled, ale František si jej chce co nejvíce prodloužit, a tak volnou rukou sahá po dálkovém ovládání a zapíná potichu televizi.

Tentokrát to však moc nepomáhá. Holky pumpují velmi zprudka a otírají se o sebe i o něj tak žádostivě, že se to dá vydržet už jen dalších pět minut.

František tak poté ihned naznačuje, že už bude, Kamila i Eliška jej nechávají, líbají se a on kropí jejich líbající se těla semenem.

Po skončení se nezdá, že by toho měly ještě dost a ve své hře pokračují bez něj. Obě tedy gestem zvedá a s pleskáním jejich zadečků je přesouvá ze země do postele v ložnici. Připojuje se k nim a do dlouhé noci je obě obdělává, seč mu síly stačí.

Ráno mu na každém rameni spí jedna kráska a on si uvědomuje, že dokázal něco, co se většině lidí asi jen tak nepoštěstí. Otázka jenom zní co vlastně dál. Jejich sousedské vztahy dokázal vyladit do té míry, že jim ve spokojeném životu, plném sexuálních dobrodružství už nic nebrání.

Na druhou stranu jsou od chvíle, kdy Kamila přišla do jejich životů, na něj teď dvě a to znamená dvojnásobný problém vztahy ukočírovat. Jen dement by se v třeba tuhle chvíli zvednul a šel holkám uvařit snídani. Musí to udělat ony a spolu, to je jasné.

Od jisté chvíle spolu budují jakousi společnou věc. Eliška i Kamila jsou velmi žárlivé a chamtivé ženy, které si nenechají jen tak něco líbit. Díky Františkovi a víkendovým vášním, kdy jsou hezky pohromadě, se však alespoň na několik hodin týdně všechno mění.

Tohle mu dost vyhovuje, ojíždět dvě krásné ženské najednou. Už začíná vymýšlet, na jaká různá místa s nimi pojede a kde všude si to spolu rozdají. Jednou se bude Eliška jenom dívat, když bude zlobivá a někdy zase Kamila.

Jejich štěstí však nemá dlouhého trvání. Kamila a Eliška si spolu samy v posteli hodně vykládají a jejich původní záměr proč spolu za Františkem šly, se nakonec dostává na povrch.

Měsíc po jejich prvním společném sexu si Eliška balí kufry do auta. Stěhuje se ke svým rodičům. František ji moc nebrání, protože má do jisté míry pravdu. Eliška bude muset asi odjet a poznat další lidi, aby si uvědomila vlastní priority.

Ještě před odjezdem objíždí naštvaně klíčem Kamilino auto, uspokojeně šlape na plyn a odjíždí pryč.

Kamila s Františkem nemluví, protože se jí nelíbí, jak Elišce celou situaci už od začátku vylíčil. Bude vážně těžké dostat obě holky zpátky, ale nemusí to být nemožné. Všechna velká dobrodružství jednou končí, aby mohla začít nová.

Proto je zapotřebí dostat obě dvě do nálady, při které to budou chtít dělat samy pro sebe. Konec konců se jim to líbilo a mazlily se dlouhé hodiny, i když tam František nebyl nebo zrovna nemohl.

Je tedy možné, že se oběma i po té druhé začne trošku stýskat. Funkční vztahy si zaslouží druhou šanci, i když byly původně založeny na lži. Někde v dálce Eliška sama pro sebe možná lituje, že to všechno muselo dopadnout takhle a Kamila servíruje další rybí snídani někomu, s kým vlastně ani nechce být.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Na ostrově hrůzy

  24. 7. 2007trykerka

Konečně je tu léto a dva měsíce zaslouženého volna. Při mém nízkém platu učitelky, na prvním stupni, jsem si vybrala celkem pěknou dovolenou u moře. Zabalit věci na týden, mi zabralo pár hodin a už jsem vyrážela taxíkem k letišti. Všem se zdálo divné, proč jedu sama....ale kdo by chtěl sebou chlapa, když jsem se s jedním mizerou po několika letech rozešla a kamarádky....s těma také zrovna netoužím...  celá povídka...
Kategorie: sado maso, Znásilnění, Grupáč, Orál, Šukačky, BDSM, Extrémy, Otrokyně

Jen tak pro radost

  17. 4. 2022MartinDominant

Zvonek. Už je tady. Jsem připravena? Myslím, že ano. Už nachystaná, jen jeden kus oblečení na sobě, přesně vše jak mám mít. Dala jsem si na sebe jen delší noční košili asi tak do půli stehen, nechtěla jsem se zase moc předvádět… teda alespoň dokud nebudu muset. Ale vybrala jsem si tu nejhezčí - sytě červenou, lehce obtaženou s lehkými krajkami u boku a naspod, přece jen jsem se chtěla líbit. Otevřela...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Orál, Otrokyně, Spanking, Submisivní, Šukačky

Jak to všechno začalo 5.část - Přiznání

  27. 10. 2015Alenka Chtivá

Sobotní ráno pro mě nezačalo nejlépe. Petr vstal dříve a přinesl mi snídani do postele. Kávu a ještě teplý croasant. “Musel pro něj jít až na náměstí” napadlo mě. Zaplavila mě hrozná vlna výčitek. “Musím se srovnat” přikázala jsem si. Celý den jsem se snažila být vzorná manželka a zasypávala Petra úsměvy. Venku byl krásný podzimní den a tak jsme vyrazili na procházku. Petr si vzal foťák a já pro jednou...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting, Orál

Návnada

  2. 3. 2021jentaknekdo

Tou návnadou jsem tehdy byla já sama. Stalo se to v tom roce, kdy jsem dostala první podprsenku s košíčky velikosti C. Už několik měsíců před tím mě hruď svědila a bylo mi nepříjemně a pásky na mé kůži často nechávaly bolestivé rudé šrámy. Když jsme s matkou kupovaly novou podprsenku, prodavačka okamžitě viděla, že už se v košíčcích B tísním moc dlouho a nutně potřebuju dostat větší velikost. „Bože,...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Mix