Erotické povídky

Autor povídky:

Filthinka

Kategorie:

Další povídky od Filthinka:

Vloženo: 23. 1. 2008

Záchodová panenka

"Já už se tu snažim dost dlouho. Je na čase, abys pro naši domácnost taky trochu něco vydělala ty", řekla mi včera má nevlastní teta a mně se trochu zatočila hlava. S tetou žiju už od malička, moje matka mě nechtěla, otcem je buhví kdo. Měla jsem štěstí, že se mě ujala matčina nevlastní sestra, jinak bych skončila v děcáku.
Když teď teta začala o tom, že bych měla něco vydělat já, mlhavě sem tušila o čem mluví a pěkně to se mnou zacloumalo. Cítila sem zvláštní směs strachu a zvědavosti a i když to nerada přiznávám i vzrušení. To jsem ještě netušila jakou hrůzu zažiju...
Tušila jsem o čem mluví. Vím totiž něco o tom, jak si přividělává ona. Zve si k nám různé pochybné pány a provádí s nimi všelijaké prasárny. Nikdy sem to sice neviděla na vlastní oči, ale dokážu si lecos domyslet. Nejsem hloupá. Kromě toho teta nikdy nedělala žádné tajnosti, když došlo na sex, všechno mi už dávno vysvětlila. Naučila mě i onanovat a kdysy dávno jsme se navzájem lízali a prstovali a strkávala do mě různý robertky. To byl její nápad. Mě to Tenkrát připadalo hrozně divný a hanbatý, ale taky se mi to i trochu líbilo. Taky sem se trochu bála jí říct, že to nechci a vlastně sem to trochu i chtěla...
Do včerejška sem neměla nic s klukem, ale panenskou blánu musim mít protrženou už dávno.
"Jistě sis všimla nějakých těch pánů, co za mnou chodí. No, třeba pan Omáčka si všiml tebe. Moc se mu líbíš a chtěl by si s tebou užít. Nabídl mi za to nějaké peníze a navíc je to moc milý pán. Tak sem mu slíbila, že mu tě poskytnu."
Asi sem se zatvářila nějak vyděšeně, protože teta se hned povzbudivě usmála.
"Neboj, třeba se ti to bude líbit. A i kdyby ne, tak pamatuj, že za to dostaneme peníze." Pak se zatvářila přísně."A taky pamatuj, že tě ze svojí dobrý vůle živim. Vůbec to dělat nemusim, takže bych ti radila, aby se ti líbilo a když ne, tak abys ho stejně poslušně nechala, ať ti dělá co bude chtít."
Pak se zatvářila tajemně a trochu se usmívala,"tenhle pán občas mívá dost speciální přání....ale neboj se, ty to zvládneš...že jo?".
"Ano, nechám ho, ať mi dělá, co bude chtít." Všimla sem si, že se mi třese hlas když to říkám, ale nemohla sem s tím nic dělat.
Teta se spokojeně usmívala a řikala,"to je dobře, že si trochu vyděšená, to se panu Omáčkovi bude moc líbit."
A tomu se to opravdu líbilo. Byl to takový usměvavý starší pán, na první pohled moc milý a vůbec bych do něj neřekla to, co mi nakoneč včera v noc dělal.
Nejdřív mě překvapilo, že se na mě sice díval a občas mě i někde pohladil, docela něžně, ale současně dělal jako bych tam vůbec nebyla a mluvil jen s tetou. I o mě. Řikal věci jako, "je nádherná, moc ti děkuju, bude to s ní určitě nádhera, takovou princezničku jsem ještě neměl..."
Při tom mě postupně svlékal, až sem byla uplně nahá a bylo mi rochu trapně. Potom si zblízka prohlížel různé části mého těla a osahával je, skoro jako to dělá pan doktor.
Pak sem si tam musela lehnout do postele na záda, roztáhnout nohy i ruce, že sem byla trochu jako písmeno X. K posteli mě pak přivázali, tak abych se nemohla ani hnout. Prej aby měl jistotu, že si nechám opravdu dělat všechno, co bude chtít. To už sem dostala docela strach. Ale trochu se mi to i líbilo, to sem eště nevěděla jaká hrůza mě čeká. Rozhodl se, že sváže i tetu, která zůstane s náma v pokoji. Tetě se to nejdřív zdálo divný, ale rychle se nechal přesvědšit a on jí přivázal k židli a myslim, že jí se to taky nakonec docela líbilo. Kdo ví, co všehno dělal s ní, než se mu zachtělo, užít si se mnou...
Pak se taky svlékl a chvíli si nás prohlížel, jak tam sme neschopné pohybu a nakonec pomalu zamířil ke mně. Cvíli nade mnou nehybně stál a díval se. Jeho ztuhlýho pinďoura sem měla jen pár centimetrů od tváře. Nikdy dřív sem ho z takové blízkosti neviděla. Jen na obrázku, ale takhle byl mnohem hezčí, líbilo se mi jak vypadá.
"Je vážně nádherná, nádherná kundička, tohle bude jeden z mých nejlepších zážitků", řekl mojí tetě. Dělal jako bych byla nějaká věc nebo co...Chvíli mě hladil rukama po břiše a pak zajel trochu výš a osahával mi prsa. To se mi taky docela líbilo. Všimla sem si, že trochu smrdí potem, ale nijak hodně. Dalo se to vydržet.
"Kolik budeš chtít za to, když jí budu prcat do pusy", zeptal se tety.
"To je tak nejlevnější, co ti můžu nabídnout - 500 korun."
"Ok", řekl spokojeně. Nejdřív mi strčil do pusy dva prsty, aby viděl, jak mi to de. Vzpoměla sem si, že tohle sme kdysy trénovali s tetou, když mi strkala do pusy robertka. Měla sem se naučit, abych se ho nedotýkala zubama, aby pěkně klouzal jen po rtech po jazyku a moh se občas dotknout i mojeho horního patra, ale ne zubů.Když mi teď přirážel do pusy prstama, tak sem snažila taky se nedotýkat zubama jako tenkrát s tim robertkem. Po nějaký chvilce se mu asi už zdálo, že mi to de dobře vyndal mi prsty z pusy pohladil mě po tváři svým přirozením. Konečně sem ucítila jaký to je, když se mě tim dotýká. Bylo to takový zvláštní, neumim to popsat, ale bylo to docela hezký. Nakonec si vylezl na postel, sednul si obkročmo na bobek pře mou hlavu, vzal mojí hlavu do dlaní a strčil mi svoje přirození hluboko do pusy. V tom se mi zatmělo před očima a začala se mi točit hlava. Poprvé v životě mám pánské přirození v puse, napadlo mě. Pach a chuť penisu jako by naplnili celou mou hlavu. Jako by se celá má hlava proměnila v obrovský penis. Měla sem strašně divný pocity. Penis byl v mojí puse čím dál vlhčí a čím dál víc sem cítila takovou slanou trochu nahořklou chuť. Ta vlhkost jeho penisu se mísila s mýma slinama. Vůbec nedokáž říct, jak dlouho to trvalo. Někde nad sebou sem slyšela jeho funění a jak říkal tetě,
"moc hezky se šuká do pusinky."
"To věřim, ale snad tu nechceš nechat jen 5 stovek"
"To né, eště mam nachystanej program. jen tak pro zajímavost, kolik by stálo, kdybych se jí vystříkal do pusinky a kdybych trval na tom, že to musí všechno spolykat do poslední kapky?"
Tohle mě vyděsilo. Už sem dlouho věděla, že existuje orální sex i že chlap při orgasmu ejakuluje, ale nikdy by mě nenapadlo, že někdo může trvat na tom že mi bude ejakulovat do pusy a eště k tomu bude chtít, abych to spolkla. Sperma přece není k jídlu! A co když mi to nebude chutnat?...No já vim, teta mě živí ze svojí dobrý vůle a tak bych se měla snažit. A nakonec, trochu spermatu sem měla v puse už teď, věděla sem, že to ještě není ta ejakulace, ale že u chlapa toho trochu vytejká takhle ještě před orgasmem. Soustředila sem se na tu chuť a musela uznat, že to neni špatné. Jest-li to bude takhle chutnat až se vycáká, tak bych to asi zvládla spolknout.
Teta mu řekla, že by ho nechala, aby se mi vycákal do pusy a že to spolknu za další pětikilo.
Už sem se na to připravovala, když on ho vytáhl z mojí pusy a zeptal se kolik by stála klasická soulož. Řekla mu že litr.
Než sem se nadála lehnul si na mě a strčil mi ho do kundičky. Šlo to celkem hladce, protože, jak sem už řekla už dávno nemam panenskou blánu a teď sem byla i trochu zvlhlá, protože to, co se mnou prováděl mě vzrušovalo. Začal pomalu přirážet. Jak sem byla svázaná a nemhla se ani hnou, tak sem si fakt připadala jako nějaká věc. Cítila sem na sobě jeho váhu, jeho teplo, pach jeho potu a bylo mi jen trochu nepřijemný, jak mi funěl do obličeje.
"Moc hezky se prcá," usmál se pan Vomáčka na tetu. "kolik by to stálo do zadku? To si teda nechám na příště, ale stejně, kolik by to stálo?"
"Ty jedno prase", řekla teta trochu vyčítavě."No, co mam s tebou dělat, za 1500 můžeš mít její prdelku."
O análním sexu sem už slyšela, nějak mě ani nenapadlo, jest-li bych to chtěla někdy vyzkoušet. Nevim, jaký to bude. To ce se mnou pan Vomáčka prováděl teď se mi docela líbilo, tak tamto taky nemusí bejt špatný...Ale potom, co mi včera nakonec proved, se vůbec netěšim, až za mnou příde příště.
"A což takhle, aby se stala záchodovou panenkou?" ptal se pan Vomáčka takovym tajemnym hlasem. Moc mi nedocházelo, o co jde, ale už se mi začínalo trochu dělat špatně.
"Co kdybych se na ní vyčůral?"
"Tak dalších 5 stovek"
"A co kdybych se jí vyčůral do pusy...samozřejmě by musela poslušně pít, žádný plivání"
Nevěřila jsem svým uším. Opravdu může někdo chtít na mě čárat?! A ještě k tomu chtít, abych pila jeho čůrání?!!! Vůbec sem to nechápala. Chtěla sem utíct, ale byla sem svázaná tak, že sem se nemohla ani hnout. Dělalo se mi špatně. Zhrozila sem se, když sem uslyšela tetu, jak s povzdechem říká,
"ach jo, ty si vážně hroznej. Tak teda za 2 litry se jí můžeš vychcat do pusy a donutíme jí vypít tvoje chcanky do poslední kapky."
Když sem slyšela, že budu muset pít chcanky, znělo mi to ještě odporněji než, že budu muset pít čůrání. A to jsem ještě nevěděla, co příde pak.
"A co kdybych se na ní vykadil?", řekl a já málem omdlela.
"Na to zapoměň", řekla vyděšeně teta."Tohle už trochu přeháníš."
"Ale no tak, ty mi taky nic nedopřeješ...Já chci jen plně využít svou záchodovou panenku." Podíval se na mě a šeptal, "víš jak by byla roztomilá, kdyby byla pokaděná."
"Já mam tom nic roztomilího nevidm. A kromě toho si myslim, že už sem ti toho dovolila docela dost." Teta mluvila trochu rozčileně a já sem byla ráda, že mu nechce dovolit, aby na mě kadil.
"Dyť já to nechci zadarmo", vnucoval se pan Omáčka. Přitom do mě přirážel tak nějak silnějc, uplně se vyžíval v tom, jak tetu přemlouvá.
"Dobře zaplatím."
"Řekla sem, že ne", opakovala teta, ale už to nezněla tak přísně jako před chvílí. Mluvila nějak nejistě, jako by váhala.
"Tak mi to dovol".
Bála sem se jak to dopadne. Aby se teta nakonec přece jen nenechala přemluvit.
"Jsi opravdu hrozný. Nejdřív ti poskytnu svou nevlastní dceru, která je eště pod zákone. Máš ode mě dovoleno šukat jí do všech děr co má. Můžeš se jí vycákat do huby, ona spolyká tvojí mrdku do poslední kapky. Když sme šukaly spolu, zkoušeli sme různý prasárny, chtěl si ně mě chcát a chcát mi do huby. Mě to bylo odporný, tak sem ti místo sebe nabídla svou dceru - na tu můžeš chcát jak chceš a když budeš chtít bude pít tvý chcnky, až se z ní bude kouřit. A tobě to pořád neni dost? Co bys ještě chtěl?"
"Chtěl bych se na ní vykadit", odpověděl klidně pan Vomáčka.
"A zaplatim za to víc než za cokoli jinýho".
Chěla sem vidět, jak se na to teta tváří, ale byla sem svázaná tak, že sem nemohla hnout ani hlavou. Bála sem se, že mu to nakonc dovolí.
"Tady nejde jen o peníze. Nikdy bych ti nedovlila abys sral na mě, to spíš bych ti dovolila, aby ses vysral na mou dceru, ale ten smrad až bude upatlaná od tvách hoven budu cejtit i já a to fakt nechci."
Chvíli mlčky přirážel, smutně se díval do mých vyděšený očí a ten pohled ho určitě děsně vzrušoval.
"Za peníze by ses mohla trochu obětovat."
Po chvilce mlčení se opatrně zeptala, "a kdybych ti to dovolila, bude to poslední věc, co s ní budeš chtít dělat?"
V jeho očích zasvítila naděje. "Je eště jedna věc, když tu mi dovlíš, tak už dám pokoj. Sou praktiky, který mě vůbec nezajímaj, třeba spanking a vůbec SM, ale ta poslední věc...mohla bys sama uhodnout, co chci..."
"Na hádanky už dneska nemam sílu".
Pak ho ze mě najednou vyndal, nevěděla sem co bude dělat dál a měla sem z toho dost hrůzu. Vylezl na postel, Sednul si na bobek nad můj obličej a než sem si stačila uvědomit, co se děje, nacpal mi čtyři prsty do pusy, takže sem jí nemohla zavřít. Přímo nad pusou sem měla jeho řitní otvor.
"No, je to jednoduchý, Chtěl sem čůrat na ní, pak sem jí chtěl čůrat do pusy.
Teď na ní chci kadit, pak..."
Chtělo se mi zvracet.
"Na to zapomeň", vyjekla teta, ale znělo to spíš vydšeně než přísně.
"Ach jo, já věděl, proč sem vás svázal. Teď se tě ptát na nic nemusim, celý to přemlouvání sem dělal jen pro pobavení, vzrušovalo mě to. Ale teď mi nic nezabrání abych se vykadil do pusinky naší princezničce, mojí záchodový panence"
"Ty svině", zavzlikala teta.
"Nejsem žádná svině, pořád platí, že za to dobře zaplatím."
V jeho hlase bylo znát že už začal tlačit. V jeho zadku sem ucítila pohyb a uslyšela otamtud tichounké zasyčení. Do mojí násilně otevřené pusy fouknul příšerně smradlavej závan vzduchu, zhoupnul se mi žaludek a vyšel ze mě takovej dávivej zvuk. Z jeho konečníku začalo cosi vylézat a za chvíli mi to spadlo přímo do pusy. Uvědomila sem si, že mám v puse hovno a vytryskli mi slzy. Brzy sem toho měla plnou pusu, a z jeho zadku eště něco vypadlo, do pusy se mi to už nevešlo a tak mi spadlo na tvář. Snažila sem se vydržet tu odpornou chuť tý mazlavý hmoty, co sem měla v puse. Když skončil úlevně vydechl, chvíli nehnutě seděl a pak začal sbírat ty kousky, co sem měla na tváři a cpát mi je do pusy tam, kde eště bylo trochu místa. Trochu mi to taky rozmazával po obličeji. Brečela sem a jeho hovna se mísila s mýma slzama.
To na mě poprvé promluvil a mile se při tom usmíval, "no vidíš, jak ti to sluší, ty moje záchodová panenko. Ty můj záchůdku. Jsi tak roztomilá, když máš nakadíno v puse a pláčeš."
Teď seděl na bobku nad mým obličejm, ale čelem ke mě. Jeho pinďoura sem sem měla pár milimetrů od pusy. Chtěl sem zatřást hlavou, aby mi to ponohlo dostat hovna z pusy, ale nemohla sem s ní hýbat. Občas se mi povedlo kus hovna vyplivnout, ale on mi ho hned nějak nacpal zpátky a bylo vidět, že ho to hrozně baví.
Teta celou dobu konsternovaně zírala a teď se konečně ozvala,
"tak už jí proboha netrap."
"Za tohle zaplatím 5 tisíc. Teď, a kdykoli to udělam znova, zaplatím stejnou částku." Tohle na tetu způsobilo.
"Jo," pokračoval pan Vomáčka, "ale bude muset aspoň kousek sníst."
Tentokrát sem zavzlykala nahlas.
"Vydrž to", řekla panovačně teta, "nezapoměň, co sem pro tebe všechno udělala a dobrovolně, tak se teď trochu obětuj. Nezapomeň že nejsem povinna tě živit."
"T-tak d-dobře" vzlkyla sem, kdy mi pan omáčka vytáhla hovna z pusy, a snažila se nepozvracet se.
"Sníš kousek hovínka?" ptal se pan Omáčka, "ano pane, sním kousek hovínka."
"Jsi záchod. Řekni co jsi."
"Jsem záchod"
Pan Omáčka ulomil kus hovna a řekl, ať otevřu pusu. Poslušně sem otevřela pusu a on mi do ní pomalu zasunul kousek hovna, pořád mi tekly slzy,ale už se mi to tolik nehnusilo.
"Tak a aby se ti to lépe polykalo dostaneš trochu tekutin a vzhledem k tomu, že si záchod, hádej jakou tekutinu dostaneš"
a začal mi čůrat do pusy, hned přestal a řekl, že se nemám hýbat, protože záchod se nehýbá a taky mi řekl že, moje vlasy jsou splachovadlo a že teď spláchne, tak mě zatahal za vlasy a já to spolka. Spolu s tim čůráním se to polykalo docela snadno. Takhle sme to ještě několikrát zopakovali, panu Omáčkovi se to stršně líbilo. Šlo mi to čím dál lépe a povedlo se mi takto pozřít všechny jeho výkaly, už sem to docela zvládala a byla sem za to ráda. Jen sem se cítila trochu přejedená. Za cvilku sem si krkla, čímž se mi trochu ulevilo, ale zase se mi na cvíli vrátial ta odporná chuť, ale to brzo přešlo.
Pak si nasadil kondoma a začal mě dál prcat. Při tom mi tak mazlivě šeptal do ucha,
"Jsi moc roztomilej záchůdek, moc pěkně se do tebe kadí, moc pěkně sem se do tebe vykadil. Není nad to vykadit se do tebe a pak si tě oprcat. To s žádným jiným záchodem nejde, jen s tebou. Jsi nejlepší záchod na světě. Doporučím tě svým kamrádům, aby se do tebe přišly taky vykadit."
Tohle mě zase vyděsilo, ale už sem byla tak unavená a zničená, že mi to v tu chvíly bylo vlastně jedno.
Když takhle mluvil, tak se při tom udělal. Myslela sem si, že pro dnešek moje utrpení už skončí, ale to byla chyba. Když mi poručil, abych otevřela pusu, už sem neměla sílu myslet na to, co asi udělá a poslechla sem...On mi vymačkal do pusy obsah kondomu. Znova se mi udělo strašně zle. V tý mrdce byla cejtit chuť slizký gumy a vůbec to byla taková hnusná hořká břečka. Než sem stačila vzpamatovat navlékl mi kondom na jazyk, jako by to byl pinďour. Nemohla sem tu mrdku pořádně dostat ven z pusy, tak sem se pokusila překona odpor a spolykala jí, to byl jedinej způsob. Pak už sem jen cítila divný pocity v žaludku a myslela si, že se pozvracim. Naštěstí to za chvilku přešlo.
Myslela sem, že teď už nás konečně rozváže, ale on řekl, že je moc unavenej a že si nejdřív trochu odpočine a tak nás tam nechal snad hodinu, já tam ležela svázaná, oprcaná, s žaludkem plnym hoveh, chcanek a mrdky, na jazyku sem měla navlečenej použitej kondom a bylo mi zle.
Ale dobře zaplatil a protože slíbil, že dopře zaplatí i příště, teta dovolila, že jemu a jeho kamarádům budu dělat záchodovou panenku.
Napoprvé sem to moc nezvládala, ale snad to příště bude lepší a časem si zvyknu. Nakonec za to všechno, co pro mě teta dělá se musim trochu obětovat. Každá koruna je nám dobrá. Takže, jest-li máte někdo peníze nazbyt a chuť dělat holce to, co sem právě popsala, přiďte k nám. Můžete mě prcat do všech mých děr. Můžete se mi vycákat do pusy a já všechnu tu mrdku poslušně spolykám do poslední kapky. Budu pít mrdku i s kondomu nebo ze skleničky.
Můžete na mě čůrat a kadit. Můžete mi čůrat a kadit do pusy. Já budu pít čůrání a polykat hovna až se ze mě bude kouřit...
Čekám na vás.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Aneta

  17. 7. 2009Bobeš

Proč zrovna já se musel zamilovat do milenky svého nevlastního bratra ? Můj brácha Honza byl hajzlík už v době, kdy se s ním jeho táta nastěhoval k mojí mámě. Byl o 15 let starší, ale ke mně se choval jako opravdový brácha. Byl rád středem pozornosti, měl dost peněz ( dodnes nevím jakým způsobem si je obstarával) a holky po něm jely. Byl jsem panic, když jednu noc přivedl Lídu a poté co si s ní užil...  celá povídka...
Kategorie: mix, První sex, Šukačky, Teen, Orál, Prstění, Zralé ženy

Stará svobodná

  16. 11. 2023Skálinka

Být stará svobodná, není žádná brnkačka. Lea tak nějak zbyla, dříve se říkalo, že zůstala na ocet. Jednoduše se nenašel chlap, který by ji chtěl. Přitom nebyla žádná šereda. Jen po pětadvacítce začala tak trochu rezignovat na štíhlou linii, což ovšem znamenalo, že přibrala tak o jedno prádlové číslo. Žádné třesoucí se špeky se nekonaly. Líbila se chlapům, co letěli na mateřské typy. I když nikdy nekojila,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Prstění

To byl nápad !

  16. 6. 2023Skálinka

Není dobré býti člověku samotnému. A  Andula ten nezáviděníhodný případ byla. I když dnes nemá dívka v třiceti zmeškáno a houfy rodiček před čtyřicítkou napovídají, že se nám nějak věkové záležitosti posunuly, spokojená nebyla. Ona dnes ani tak nemusí mít hned manžela, obvykle ho nahrazuje „přítel“, což je nějaké označení pro stálého partnera, který se nechce ženit, ať už pro to uvádí jakékoliv vymyšlené...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Petting, Teen, Zralé ženy

Investice

  6. 7. 2021jentaknekdo

„Tati, roztřídili jsme všechny máminy věci, naložili jsme si to, co chceme, a věci, které jsi chtěl ty, jsme tu nechali.“ Sofie (21 let) a Alan (24 let) vešli do místnosti a posadili se na gauč naproti mé oblíbené židli. „Můžeme s tebou mluvit, než odjedeme?“ „Tati, je to skoro rok, co nás matka opustila, a oba, Sofie i já, máme obavy, že se z tebe stává samotář.“ Alan pokračoval, aniž by čekal...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Orál, Prstění, Šukačky