Erotické povídky

Autor povídky:

Filthinka

Vloženo: 24. 1. 2008

Kategorie:

Další povídky od Filthinka:

Záchdodvá panenka a kamarádi pana Omáčky

Pan Omáčka byl se mnou moc spokojen a dobře nám zaplatil. Než za mnou však začali chodit dlaší zákazníci, vymohl si, že bude první, kdo mě ošuká do zadku. Zase sem při tom ležela přikurtovaná, tentokrát ale čelem dolů. Byla sem zvědavá, jaký to bude. Nejdřív mi tam nacpal oslintanej prst a to bylo docela nepříjemný. Když mi tam ale strkal pinďoura, tak řekl, ať se uplně uvolním a povolím svěrače, jako když kadím. Tak sem trochu jako zatlačila proti jeho penisu a on do mě docela hladce vklouznul, že mě až překvapilo, jak dobře to šlo. Pak začal pomalu přirážet. Bylo to mnohem příjemnější než tim prstem. Vlastně se mi to docela líbilo, ale do kundičky se mi to líbí víc. Panu Omáčkovi se to taky líbilo. Nevim jak dlouho to trvalo, ale za chvíli sem ucítila v zadku horkej proud. Vycákal se docela brzo, klidně bych to ještě chvíli vydžela, ale to co udělal potom, se mi vůbec nelíbilo. Musela sem si sednout na bobek, dal mi pod zadek skleničku a já musela zatlačit, aby ze mě ta mrdka vytekla a pak mi to dal vypít. Moc se mi do toho nechtělo, ale když sem uviděla přísnej pohled jeho a tety, tak sem sebrala odvahu a kopla to do sebe. Vůbec mi to nechutnalo. Když sem to polykala, tvář se mi zkřivila odporem a málem sem se zakuckala, k velký radosti pana Omáčky. Pak se mi eště vyčůral do pusy a já to samozřejmě musela všecko spolykat. Řeknu vám, že ze všech výměšků chlapů, co jsem občas nucena polykat jako je mrdka, chcanky a hovna, nejlíp zvládám ty chcanky. Když na mě chlapi občas čůraj, tak se mi to taky docela líbí, protože to čůrání je takový teplý a příjemný na dotek. Řekla sem to i tetě, když se mě ptala, co mám nejrači z mrdky, chcanek a hoven, a když slyšela, že chcanky navrhla dát mi něco jako pseudonym pod kterym mě bude prodávat zákazníkům - ten pseudonym zněl - Chcanička.
Při další návštěvě si chtěl pan Omáčka na mě vyzkoušet soulož do pusy. Opět sem ležela přikurtovavná tentokrát na zádech, pan Omáčka byl nade mnou, ale obráceně takže měl pinďoura v úrovni mojí pusy a přirážel mi do ní. Mě se to moc líbilo, byla sem ráda, že jeho običej je daleko od mého a nefuní na mě. Jeho pinďour mi byl mnohem sympatičtější než jeho tvář. To se mi pak stávalo u více chlapů. Proto mám orál hrozně ráda. Občas mám totiž takovej pocit jako by penis ani nebyl součástí toho chlapa a žil si vlastnim životem. Když mi neni sympatickej ten chlap, tak se to nijak nevztahuje na jeho penis a když mu to dělám pusou je jeho obličej daleko a já si s chutí hraju s jeho penisem, jako by to byla hezká hračka a většinou mě to baví, je už jedno, jest-li mi přiráží do pusy nebo jest-li já praktikuju na jeho penisu různý techniky, co mě naučila teta. Taky sem jednou řekla tetě, když se mě na to ptala, že nejrači to chlapům dělám pusou. Teta z toho měla radost.
Nakonec se mi pan Omáčka do pusy vystříkal. Ani kapka mrdky nešla mimo moje ústa. A pak čekal a nevyndával ho, doku sem to všechno nespolykala. Zjistila sem, že takhle bez příchuti kondomu nebo skleničky je to daleko lepší. Teda ne že by mi to přímo chutnalo, a přestože mam orál ráda, nikdy nejsem moc nadšená když se mi chlap vycáká do pusy, ale dalo se to. Vdycky to beru jako nezbytnou součást obřadu a spolykám to.
Po těchto akcích už i pan Omáčka svolil, že mě teta může nabýzet i ostatním a to se taky dělo. nejčastěji sem musela kouřit pindoury, což mi vyhovovalo, ale to sem při tom musela i polykat, což už bylo horší, ale zvládala sem to. Celkem často mě i normálně šukali, někdy do zadku. Občas sem musela vypít obsah použitého kondomu a nebo sklenku s mrdkou z mýho zadku, to sem mi moc nelíbilo, ale zvládala sem to taky. Jindy sem se musela nechat počůrat, nebo pít čůrání nebo obojí najednou. To mi dělalo nejmíň problémů, jak už sem řekla. Dodnes nemam moc ráda hovna, ale když teta viděla, jak sem nakonec zvládla tu svou prví zkušenost s hovnama, jak mi tenkrát kadil do pusy pan Omáčka, tak zákazníkům dovolovala, aby na mě kadili i aby mi kadili do pusy. Sice takových nebylo mnoho, ale našli se. Občas to byli lidi, který by v životě nenapadlo kadit na holku nebo kadit holce do pusy, ale když jim teta řekla, že mně můžou, tak si to hned chtěli zkusit. Naštěstá ne všichni trvali na tom, abych ty hovna jedla. ale někteří jo. Naštěstí mi to už dnes jde líp. Docela sem si zvykla.
Tak to jde už hodnou dobu. Až do včerejška sem si myslela, že mě v mojí praxi malý děvky už nemůže nic překvapit, ale to k nám zas přišel pan Omáčka a tentokrát si sebou přivedl 10 kamarádů. Sestoupily se kolem mě do kruhu, skláněli se nade mnou a usmívali se.
"Co sem vám říkal?" rozplýval se pan Omáčka, "neni rozkošná?"
Všichni přikyvovali a něco souhlasně mumlali, přitom mě osahávali a pozvolna vysvlékli, že sem byla uplně nahá. Než sem se nadála, už sem měla v puse něčí penis a pana Omáčky nebyl. No co? Tak sem si řekla, že tomu chlápkovi ukážu, co umim a začala sem ho kouřit. Za malou chvilku ho vyndal a uvolnil místo kamarádovi. Šla sem z ruky do ruky a rychle ztrácela přehled, koho sem už měla v puse a koho eště né. ale oni přehled jistě neztratili a pěkně se na mě vystřídali.
Slyšela sem spoustu pochvalných slov jako třeba, Měl si pravdu, na to jak je malá kouří fantasticky a tak podobně...
"Pánové popojedem", povídá pan Omáčka, "vyzkoušíme si její další otvory, teď je na řadě análek." Ozval se nadšený jásot a málem snad i potlesk.
Zase mě ořikurtovali k posteli, tentokrát čelem dolů a za chvíli už sem ucítila první penis v zadku. Jeho majitel byl velmi spokojen. Pak sem ucítila v zadku druhého, za chvíli třetího...za chvíli desátého. To už na mě bylo trochu moc, když ho ten desátej vyndal, cítila sem, že mě bolí zadek a že už toho mám dost. Pak mě otočili a opakoval se podobný scénář, tentokrát s mojí kundičkou. To se mi líbilo víc. Teď teprve sem měla možnost pořádně si prohlídnout jejich obličeje. Ne že by bylo o co stát. Líbali mě, olizovali a strkali mi jazyky až hluboko do krku. Na konec do mě vniknul právě pan Omáčka a čile přirárážel.
Netrvalo dlouho a řekl jednomu ze svých kamarádů, "tak to vytáhni".
TO byl, jak se ukázalo, podivný předmět sestávající z několika drátů a tyček. Netušila sem k čemu ten nástroj slouží, ale nacpali mi ho do pusy a já zjistila, že takhle pusu nemůžu zavřít. Napadlo mě, že to asi bude nástroj, co používaj zubaři nebo tak něco. Ale nevěděla sem k čemu ho může někdo potřebovat při sexu.
"Tak ty naše záchodová panenko, dnes budeš lámat rekordy v polykání", funěl pan Omáčka a bylo vidět, že je pořádně vzrušenej.
Kolem sebe sem slyšela nějaký mlaskání. Sice sem nemohla moc pohybovat hlavou, jak sem byla svázaná, ale pochopila sem, že kamarádi pana omáčky si všichni kolem mě honěj pinďoury. Ani sem to chápat nemusela, protože brzy sem ucítila, jak mi do úst dopadají cákance jakési teplé hmoty. Bylo to slané a nahořklé a samozřejmě jsem hned věděla, co to je. Trochu mi toho dopadlo na tvář a na bradu. Pan Omáčka nelenil a všechno mi to svými prsty cpal do pusy. Já sem nemohla pusu zavřít, jak sem už řekla, tak mi nezbývalo než si to nechat líbit. Ale jednu dávku mrdky sem eště zvládala v pohodě. Horší bylo, když se mi do pusy vycákal druhej, třetí...šestej...už sem ztrácela přehled. Jak sem nemohla zavřít pusu, tak to nešlo ani spolykat, v puse mi to stydlo a bylo to čim dál hnusnější. Mě sice mrdka nijak zvlášť nechutná, ale teplá je určitě mnohem lepší než studená. Taky to pěkně smrdělo, začínalo se mi z toho dělat špatně. Do pusy mi dopadla další dávka dost velká, ten chlap měl snad šest výstřiků. Postavil se na de mě tak šikovně a tak blízko mojí puse, že ani kapka nešla vedle. Udělalo se mi eště blbějc. Myslela sem, že už musí bejt konec, že už se mi vycákali snad všichni, ale pořád se nade mnou zjevovali další a další nevyhoněný pinďoury a po chvilce mi nastříkali do pusy. Konečně ze mě slezl i pan Omáčka a taky se mi vystříkal do pusy, taky co nejopatrněji, aby nešla ani kapka vedle. Pár kapek sem měla na tváři a tak mi je prstama shrnul do pusy, pořád sem to nemohla spolknout, protože ten nástroj mi držel pusu otevřenou. Nakonec mi pan Omáčka do pusy i plivnul a kamarádi ho následovali. V puse mi to pak zamíchal prstem. čekala sem, že teď už mi snad ten nástroj konečně vyndaj, ale nic. civěli na mě a bavili se tim pohledem. Měla sem toho plnou pusu, že jen špička jazyka, když sem ho pořádně natáhla, vyčuhovala nad hladinu. Bylo to slizký a čim dál hustější a hnusnější i z toho smradu co mi vystupoval z pusy mi bylo čim dál hůř. Nevim, jak dlouho mě takhle nechali, ale určitě hooodně dlouho. Mezi tim se chodili vyčůrat, ale ne na záchod, ale do kbelíčku v rohu místnosti, občas sem do něj v noci čůrala, abych nemusela chodit přes půl bytu na záchod. Když se vyčůrali všichni, tak mi konečně vyndali ten nástroj z pusy a já to musela všechno najednou spolknout. Chvíli sem to nejdřív převalovala v puse, aby se mi udělalo hodně slin, protože to bylo dost hustý a špatně by mi to lezlo do krku...a pak sem to na několikrát polkla, nešlo to zrovna snadno, ale nakonec se to podařilo. Ozvalo se známý šimrání v žaludku, silnější než kdy jindy a fakt sem myslela, že se pozvracim, ale za chvíli to přešlo. Krkla sem si a trochu se mi ulevilo. Kamarádi pana Omáčky začlali nadšeně tleskat, že prej sem šikovná malá holka. Byla sem ráda, že to mam za sebou. Ale to sem si jen myslela.
"Vylej ty chcanky do záchodu", řekl pan Omáčka jednomu kamarádovi a ten s nimi zamířil ven z místnosti. Byla sem ráda, že dnes to nemusím pít, protože sem se na to už vůbec necítila, když v tom slyšim hlas pana Omáčky: "kam deš blbe, nevidíš náš krásnej záchůdek tady na posteli?" A on se rozzářil a zamířil s tim kýblem chcanek ke mě. I já si až teď uvědomila, že záchod sem vlastně já.
"Otevři pusinku". Moc se mi do toho nechtělo, ale když mi přiletěla facka, tak sem rači už neotálela a otevřela. A on mi opatrně, pomalu začal lít do pusy obsah kýble. Jindy chcanky můžu, ale teď se mi z nich fakt dělalo blbě. Když sem měla pusu skoro plnou, přestal, já tam ležela s pusou dokořán a neměla se hýbat, protože záchod se taky nehýbe. Pan Omáčka mě zatahal za vlasy, protože moje vlasy jsou splachovadlo a já to spolkla. Pak sem dostala další dávku a pak další, bylo tam toho dost. Nevim kolikrát sem musela polknout než to všechno zmizelo, ale určitě hodněkrát a zdálo se mi, že to snad nikdy neskončí. Ale skončilo a kamarádi pana Omáčky byli nadšeni. "Spolykala 10 dávek mrkdy a chcanek, tomu říkám výkon, to Franta mi řikal, že ta jejich toho spolykala jen 6 dávek. Jak sme řikali zlomila rekord, je to moc šikovná holka."
Když odešli, dozvěděla sem se, že za ten večer se mnou mimořádně dobře zaplatili a teta byla ze mě více než nadšená.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Opilá instruktorka

  15. 9. 2011Neznámý autor

Karolína byla pořádný kus, o tom se nedalo pochybovat. Byla vysoká, měla výrazné boky a vosí pas, překrásnou pevnou prdelku a pěkně tvarované nohy. Do půlky zad jí splývaly vlnité kaštanové vlasy a na svět mrkala velkýma tmavýma očima lemovanýma dlouhými černými řasami. Už by ani nedokázala spočítat, kolikrát ji někdo zval na rande, na drink nebo na film, někdy jí připadalo, že má v sobě nějaký magnet....  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Orál, Mix, Teen, Petting

Jak to všechno začalo 5.část - Přiznání

  27. 10. 2015Alenka Chtivá

Sobotní ráno pro mě nezačalo nejlépe. Petr vstal dříve a přinesl mi snídani do postele. Kávu a ještě teplý croasant. “Musel pro něj jít až na náměstí” napadlo mě. Zaplavila mě hrozná vlna výčitek. “Musím se srovnat” přikázala jsem si. Celý den jsem se snažila být vzorná manželka a zasypávala Petra úsměvy. Venku byl krásný podzimní den a tak jsme vyrazili na procházku. Petr si vzal foťák a já pro jednou...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting, Orál

Velikonoční pomlázka

  8. 4. 2018Bobr

Sotva se rozednilo, spěchal jsem k Lídě, mé dobré kamarádce, na pomlázku. Nahlédl jsem do otevřeného okna a když jsem viděl, že ještě spí, potichu jsem skočil dovnitř a zavřel za sebou okno. „Co to děláš?!” posadila se na posteli a přitiskla si peřinu na prsa. „Pšššt!” rychle jsem se svléknul a skočil k ní do postele. Neblázni! Co když přijdou naši?” jenom vzdychla, když jsem jí povalil. „Když...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Hospodyně

  27. 2. 2009Erotoman

Jelikož otec byl v diplomatických službách, měnilo se místo pobytu naší rodiny dost často, když jsme jednoho léta stěhovali do jihoamerické Brazílie byl jsem natěšen na teplo, a koupání v moři. Bydleli jsme ve služební vile pár kroků od pláže, o nic jsme se nemuseli starat na všechno tam někdo byl, zahradník, kuchařka, správce, uklízečky, a také hospodyně krásného jména Laila, ta se starala o chod...  celá povídka...
Kategorie: mix, Šukačky, Anál, Orál, Mix