Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Mezi kozy
- Strčím ti něco do zadečku
- Pořad o vaření překvapil
- Z obyčejné šlapky luxusní společnicí
- Vyšukaná do bezvědomí
- Ujetá televizní show
- Pravá chvíle
- Nebezpečně pikantní zážitek
Vloženo: 22. 3. 2015
Vyznání o krásách kundiček
Miluju mladé pičky. Škvírky, kundičky, jeskyňky, mušličky… Tu jejich vůni, když jsou čerstvě umyté a vy jim zaboříte nos vysoko mezi stehna, kde se s nimi ňucháte a zhluboka vdechujete tu omamnou vůni. Ta vůně se někdy trochu mění, třeba když pička není zrovna po vykoupání – to pak voní trošku pikantně, kořeněně, produkuje feromony, ze kterých jsem pokaždé celý hříčný a nemůžu se jich nabažit. Dál zbožňuju to, jak vypadají. Rozličné odstíny růžové, stejně jako květiny mají rozličné barvy svých okvětních plátků. Různý stupeň ochmýření nebo chloupků. Různě velké a tvarované stydké pysky. Všechny jsou nádherné, malé i velké, je tam tolik možností a variací. Žádná nevypadá stejně jako ta předchozí, nemůže se stát, že bych nebyl překvapený tím, co uvidím, nebo že by mě to snad začalo nudit!
Potom ta chuť – sladká, slaná, mírňoučce kyselá, to všechno najednou. Zjistil jsem, že hodně záleží na tom, v jaké fázi menstruačního cyklu se zrovna dívčina nachází, nebo taky na tom, co zrovna jedla. Takže platí to stejné jako pro sperma – sladké ovoce a džusy potom způsobují i úžasně sladkou chuť pičulinky. To pak člověk nemůže odolat, aby tu krásu nevylízal! Hrozně rád holkám dělám orální sex. Některá je z toho na začátku trochu zaskočená, třeba ještě nemá tolik zkušeností. A já na ni najednou vystartuju s tím, aby si lehla, uvolnila se, že jí udělám nádherně a dobře. Ona poslechne, postupně se jí podaří opravdu uvolnit. A to už si jazykem hraju s jejím poštěváčkem, olíznu každý záhyb na kundičce, dokud holka nevzdychá, nekroutí se, nezačne sténat… Z kundičky jí potom tečou potůčky šťávy a to už je jenom kousíček od orgasmu.
No kdybych se tu měl rozepisovat o tom, jaká je nádhera, když takovou mladou krásku přivedu k orgasmu, to bychom tady byli zatraceně dlouho. Zatím jsem měl to potěšení a mohl jsem lízat pipinky asi tak patnácti dívkám a mladým ženám – a musím zase říct, že každá byla jiná. Některé jenom tak kníkly, vzdychly a byly hotové, jiné svoje vyvrcholení prožívaly o poznání bouřlivěji. Někdy mi dokonce pevně sevřely stehna okolo krku, silně tlačily a celé se zmítaly v křečích. U jedné jsem měl dokonce strach, jestli ji nepostihl nějaký epileptický záchvat, protože jí nejenže velmi silně pulzovala kundička, ale taky se třásly svaly na stehnách a oči se obracely v sloup. Jak jsem se později dozvěděl, byl to její úplně první orgasmus…
Není divu, že pak taky toužím do těch úžasných dírek strkat prsty. Vždycky se na to chci zblízka dívat – jak se tam ten prst pomalu ponoří, slečna ještě kundičku trochu stáhne, takže mi to slastně obemkne ten prst, uvnitř je měkká, horká a vlhká. Začnu ji tam hladit, hledám to místečko, kde bude citlivá. Je zajímavé, že holky do těch dvaceti let, které mám nejradši, většinou nejsou tolik citlivé uvnitř vagíny, to zas až spíš dospělé ženy, ty už mají zmáknutý i svůj G-bod a umějí pořádně řádit. Ale mladé se přes dráždění zevnitř udělají spíš jenom výjimečně. Ale to nevadí, stejně je to vzrušuje, takže úplně tečou. A pokaždé, když vytáhnu prsty ven, mám je nádherně ulepené a lesklé a moc rád je celé olížu. No a tyhle dírky potom taky šukám, prostě jsem se vám musel vyznat z toho, jak zbožňuju všechno, co se dá dělat s kundičkami!
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Nadržená Petradalší dívky | |
![]() | Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou. Zaučím tě v sexu na909 a po vyzvání zadej kód 29 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Prostitutka
29. 3. 2016Radekk3
To jsme takto zase jednou seděli s kámošem na pivu, náš hovor se stočil k bývalým spolužákům a spolužačkám, je to už skoro 8let, co jsme maturovali. „A víš, že Šárka dělá v Praze kurvu?“ „Kecáš! Šárka jo? Jak to víš?“ Šárka, ta nádherná nedobytná holka, bylo do ní zamilováno půl školy, ale nikdy s nikým nic neměla a teď by ji šukal kdokoliv. „Vím, byl jsem u ní a je výborná.“ Bydlí kousek ode mě,... celá povídka... |
Otestovaná do análu
24. 5. 2014Neznámý autorŽivotní situace, respektive dlouhodobá nezaměstnanost a nedostatek financí, mě přivedly k zoufalému rozhodování: Jak sehnat peníze? Jak utáhnout nájem, všechny poplatky, energie, pojištění, a ještě nakrmit a zaopatřit malou dcerku? Bydlím v kraji, kde je nezaměstnanost opravdu vysoká, a tak jsem prostě propadala beznaději. A nakonec se opravdu jako jediná možnost jevilo to, že nastoupím do jednoho... celá povídka... |
Město pod lípami (6.část)
26. 8. 2019StrawberryAstrid sledovala pohupující se závaží, přes zaťaté zuby zhluboka vydýchávala bolest. Její bradavky, pysky a klitoris byly natažené vzhůru, přímo stály v pozoru a svorky přidělané ke šňůrce se závažím je táhly výš a výš.
Už tady tak ležela bez mála hodinu a půl, chvílemi měla pocit, že bradavky přestává cítit.
Melly vstala a vzala do rukou další závažíčka.
„Už ne,“ zašeptala Astrid a hodila po ní... celá povídka... |
Perverzní rozkoš
23. 2. 2014DančaKdyby mi někdo ještě před půl rokem řekl, že budu šukat s mladým klukem, asi bych mu poklepala na čelo. Ale stalo se.
Zdědila jsem malý domek po babičce na kraji města a můj současný přítel nechtěl ani slyšet, že by se ke mně přestěhoval. Asi se bál, že by musel občas přiložit ruku k dílu. Přesto vloni o prázdninách přišel s tím, zda bych si nechtěla přivydělat tím, že bych vzala do podnájmu studenta,... celá povídka... |


