Erotické povídky

Autor povídky:

Senior68

Kategorie:

Další povídky od Senior68:

Vloženo: 28. 11. 2010

Kamarádovi narozeniny

Kamarád, který patřil k místní smetánce, slavil 45 narozeniny a já jsem byl mezi pozvanými na velkou párty, která se konala v jeho vile a přilehlé zahradě s bazénem v sobotu od 13 hodin. Dostavil jsem se krátce po třinácté, popřál mu k narozeninám a předal malý dárek a pro paní domu květiny. Lída, jeho žena, byla velice krásná a příjemná žena, která dělala ředitelku jedné reklamní agentuře. Pavel, oslavenec, byl velice úspěšný právník. Do rodiny patří ještě dvacetiletá dcera Mirka, celá maminka, která studuje práva. Během odpoledne se sjelo hodně hostů, mezi nimi dost krásných dívek a žen. Protože bylo krásné červencové odpoledne, většina účastníků se různě povalovala v plavkách okolo bazénu a bylo na co koukat. Objednaní pinglové roznášeli občerstvení, abychom netrpěli žízní a hladem. Celým prostorem hrála hudba podle výběru hostů. Oslava se pěkně rozjížděla jak v bazénu, tak i na trávníku.

Asi v šest hodin přivedla Mirka k bazénu novou kamarádku, a protože já jsem patřil k rodinným přátelům, tak se obě uvelebily vedle mne na deku. Představila mi ji jako Nelu, svoji spolužačku. Byla to hezká a pěkná holka asi stejného stáří jako Mirka. Po krátké debatě mě holky vytáhly do bazénu a nějakou dobu jsme tam dováděli. Tam jsem si všimnul, že Nela začala být ke mně taková přítulnější, často se o mne otřela svými velkými pevnými prsy, které jí málem z těch bikinek vypadávaly. Také se vždy postavila přede mne, když si je strkala zpět do těch malých trojúhelníčků. Po chvíli plavání jsme zůstali v bazénu s Nelou bez Mirky, která odběhla pro něco do domu. Když se přede mne Nela postavila, měla jedno celé ňadro z plavek venku. Hned se mi při tom pohledu ztopořil můj klacek a jen tak na okraj jsem jí řekl, jestli s tím nepotřebuje pomoci. Udělala ke mně krok a řekla, že to mohu zkusit. Otočil jsem ji k sobě zády a zezadu jsem jí zkoušel zastrčit ňadro do plavek. Jak jsem jí ho vzal do ruky, tak jsem cítil její ruku na mém ocasu, a jak s ní přejela od pytlíku až po hlavičku a pořádně si ho ohmatala. Její ňadro také stálo za prohnětení a její bradavky se hned hodně zvětšily.

Otočila ke mne hlavu a s úsměvem mi řekla, že jsem na svůj věk docela šikovný, že mi to šlo docela dobře a pustila mi ocas. Potom se ještě několikrát na mne přilepila, aby cítila můj ocas na svém zadečku. Když jsme vylezli z bazénu a lehli si na deku, tak se mě zeptala, jestli bych jí namazal záda. Řekl jsem, že rád a podala mi tubu s gelem, lehla si na záda a rozvázala si horní díl plavek. Sednul jsem si k ní a začal jí roztírat gel. Když jsem jí gel roztíral na zadečku, několikrát si vzdychla a nenápadně trochu roztáhla nohy. Několikrát jsem jí ještě přejej po zadku a nohy se jí roztahovaly více a bylo vidět, jak nenápadně se trochu přizvedla. V jejich zaříznutých plavkách se krásně rýsovala naběhlá kundička. Neodolal jsem a opatrně přes ní přejel dlaní, což mělo za následek velký vzdych a ještě trochu zvednutí prdelky. Rozhlédl jsem se okolo, jestli nás nikdo nesleduje, a když jsem viděl, že ne, tak jsem jí jednou rukou roztíral gel po prdelce a stehnech a druhou jsem ji hladil kundičku. Otočila hlavu, podívala se na mne a vypláznutým jazykem mi dala najevo, že je spokojená a chtěla by více.

Odstranil jsem proužek látky zaříznutý mezi lapličky a strčil do ní dva prsty a pomalu s nimi začal šukat kundičku. Nela začala rychleji vzdychat a trochu začala přirážet proti. Její kunda začala být hodně mokrá a pěkně se uvolnila, že jsem po chvíli přidal další prst a trochu přitvrdil. To už začala hlasitě sténat a hlavu měla zabořenou do deky, aby ji nebylo slyšet. Najednou na mě vykřikla, abych dělal rychleji, že už bude hotová. Několikrát sebou zacukala a zadek jí spadnul dolů a moje prsty v ní ale zůstaly. Chvilku ležela bez hnutí a prožívala orgasmus. Potom si sedla, vzala si ručník přes prsa a řekla mi, že to bylo nádherné, ale že by to chtělo ještě pořádnou dohru. Tak jsem jí navrhl, jestli by jí to nevadilo, že se můžeme sebrat a jít ke mně domů a potom se třeba zase můžeme vrátit. Souhlasila, a protože tam bylo tolik hostů, tak si našeho odchodu ani nikdo nevšimnul.

Ke mně to bylo asi pět minut chůze. Jak jsme vešli do bytu, tak se mi Nela pověsila na krk, přimáčkla pořádně svoje prsa na moji hruď a začala mě líbat. Na sobě jsme toho moc neměli, a tak jsme stáli za chvíli ještě v chodbě oba nazí. Byla to krásná holka, plné trojky s bradavkami jak maliny a vyholenou kundičkou s úzkým černým proužkem. Můj klacek také salutoval v plné parádě. Sedla si na bobek a začala mi ho kouřit. Jednu ruku měla v kundičce a druhou mě přidržovala za zadek. Kouřila výtečně, bylo vidět, že už pár ocasů v pusince měla. Stáli jsme na chodbě před velkým zrcadlem a bylo velmi vzrušující ji pozorovat v zrcadle, jak mi kouří péro a honí si kundičku. Za chvíli vstala, opřela se o stolek před zrcadlem, roztáhla nohy a čekala až jí ho tam zezadu vrazím. Nasadil jsem na kraj pochvy a tvrdě zajel dovnitř. Jen křikla a povídala, že ho tam chce mít pořádně celého a na konci plnou kundu semene a počala tvrdě přirážet. Její vzdychy se šířily celým bytem a nadávky, kterými se pobízela, se vždy neslyší. V zrcadle jsem viděl jak se tváří a jak to prožívá. Mrdal jsem ji takto asi půl hodiny a při tom měla dva orgasmy. Potom začala křičet, že to už nevydrží, že chce mít plnou díru semene, ať šukám rychleji, tak jsem ji pořádně k sobě přitáhl za kozy, a za chvíli jsem jí pořádně vystříkal. Začala u každého střiku křičet, jak byla spokojená. Po chvíli si šláhla rukou mezi nohy a začala si oblizovat prsty od semene a její šťávy. Mně ho vzala zase do pusy a očistila do sucha.

Potom mi povídala, že bych sice mohl být její táta, ale to šukání stálo zato. Po krátké debatě mi ho zase postavila a osedlala mě na koníčka. Dost dlouho na mně rajtovala, chvíli rychle, chvíli pomalu, chvílemi řvala, potom jen slabé vdechy, jak jí to vždy přišlo. Při orgasmu z ní vždy vyteklo velké množství šťávy a já měl pytel, jak ve vaně. Když jsem se udělal i já, tentokrát si to pohlídala a nastříkala si vše do pusinky, tak jsme se potom ustrojili a vrátili se zase zpátky. Naší nepřítomnosti si všimla jen Mirka, která se také po nás podívala a hned věděla, co bylo. Zapojili jsme se do další zábavy a kolem půlnoci jsem se Nely zeptal, jestli musí jít domů. Řekla, že ne, ale jestli by mi to nevadilo, tak že by šla ráda ještě ke mně. Tak jsme se asi za hodinu sebrali a odešli ke mně. Tam jsme pokračovali v milování. Nela mi udělala krásný striptýz a šukání s ní byla paráda. Ani nevím, kde se ve mně vzalo tolik síly, že jsem ho měl pořád v pohotovosti. Byla to šikovná kočka a uměla si ho vždy dobře postavit. A tak jsme do rána vyzkoušeli snad všechny polohy.

Vstávali jsme asi v deset hodin. Nela šla do kuchyně, že udělá kávu. Já jsem tam šel za chvíli za ní a když jsem ji viděl ohnutou, jak kouká do skříňky s nádobím a svítila na mě její lesknoucí se lasturka, tak jsem jí ho tam bez okolků zase hned vrazil. Tak jsme zatím šukali bez kávy, a jak nám to oběma chutnalo. Když to na ní přišlo a já jsem nebyl ještě hotový, tak jsem ji posadil na kuchyňskou linku a šukali jsme dál. Bylo to rajcovní, drnčely talíře a hrnky a zvonily příbory. Když jsem ji naplnil kundu semenem, tak jsme teprve potom zasedli ke kávě. Potom jsem napustil vanu a oba jsme do ní vlezli se vykoupat. Tam jsme se ještě pomilovali, vylízal jsem jí kundičku do výstřiku a ona si ještě vychutnala moje semeno po vykouření. Po vzájemném umytí jsme odešli do obýváku a odpočívali. Domluvili jsme se na našem dalším setkání a vyměnili si telefonní čísla. Byl to s Nelou krásně strávený víkend a ona byla také velice spokojená a řekla, že přijde, jak nejdříve bude moci. Rozloučila se se mnou krásným polibkem a odešla. Asi za půl hodiny se ozval zvonek. Jdu se podívat ke dveřím, kdo to zvoní. Když jsem otevřel, stála tam Mirka, jen v šortkách a krátké košili se svázanými cípy pod ňadry. Zeptala se mě, jestli tady je ještě Nela. Když jsem odpověděl, že už odešla, přejela mě pohledem, a když viděla tu bouli v mých slipech, tak jen utrousila, že kouká, že mi ještě nějaká míza zbyla, jestli může jít dál. Řekl jsem, že ano a nechal ji vejít. Můj byt znala důvěrně, protože se tady pohybovala už od malička. Cestou do obýváku si pomalu rozvázala košili a když jsem tam vešel já, otočila se ke mne a já měl před sebou krásný pohled na její prsa.

Sundala si košili a přistoupila ke mně a ňadry se na mne přimáčkla. Já jsem měl na sobě jen slipy, a tak její kozy na mé hrudi byly velice příjemné. Myslím, že je měla ještě větší a pevnější než Nela. Než jsem stačil cokoli říci, přisála se na mé rty a jazykem prohledávala moje ústa. Moje ruce ohmataly její pevné kozy a směřovaly dolů, k šortkám. Nedalo mi žádnou práci je sesunout až dolů a Mirku položit na pohovku. Přehodila si jednu nohu přes opěradlo a mně se otevřel pohled na krásně vyholenou kundu s naběhlými pysky a velkým poštěváčkem. Sehnul jsem hlavu do tohoto ráje a začal ji lízat. Během několika minut jsem ji prolízal k orgasmu, který měla velice hlučný a mokrý. Pod ní byla louže, jako když se vyleje kýbl. Když se vzpamatovala, tak mi řekla, že při orgasmu strašně teče, ale že jí to přišlo mým lízáním tak rychle, že mi to nestačila říci. Tak krásně, že jí nikdo kundu nevylízal a když jsem já už ochutnal její šťávu, tak že chce také ochutnat tu moji a hned mi šláhla po ocasu a pomalu ho začala honit. Po několika tazích si ho strčila do pusy a začala kouřit. Uměla to parádně a velmi to prožívala. Jednou rukou si přidržovala ocas v puse a druhou mi mnula a drtila koule. Chvílemi se mi protáčely i panenky v očích, jak to bylo vzrušující. Za chvíli jsem cítil, že mám už semeno na krajíčku a že jí vykropím pořádně pusinku.

Ještě mi jednou zmáčkla koule a už to ze mne tryskalo. Snažila se to vše spolykat, ale nestačila to. Po bradě jí to vyteklo na prsa, kde si vše rozetřela do sucha. Prohodila, že mám velice chutné semeno, které by si chtěla častěji ochutnat. Potom se usmála, vystrčila na mě svoji krásnou prdelku a povídala, že když jsem mohl šukat Nelu, tak ať teď ukážu, jaký jsem výkonný samec a pořádně ji zezadu ošukám. Když jsem viděl mezi půlkama lesknout se její mokrou kundu, hned se mi pořádně postavil a během mžiku jsem jí ho tam prudce vrazil. Lehce se zavlnila, zařvala a začala proti mně přirážet. Chvílemi se chytla za půlky a roztahovala si kundu, chvílemi si mačkala poštěváček a kozy. Začala to pořádně prožívat, protože se pod ní zase objevovala louže a její výkřiky a vzdechy nasvědčovaly tomu, že se jí to líbí a je spokojená. Po těch dvou výstřikách jsem měl dlouhou výdrž a několikrát jsme změnili polohu. Mirka šukala velice dobře a divoce. Najednou začala křičet, že to už na ni zase jde, že už bude hotová a že chce naplnit kundu semenem. Za chvilku jsem cítil, jak z ní zase stříká šťáva. Přitvrdil jsem a zrychlil přírazy a po chvíli jsem se do ní vystříkal. Když jsem z ní klacek vyndal, tak si ho vzala ještě do pusinky a pěkně ho očistila a vysála do poslední kapky. Potom jsme se šli osprchovat a Mirka povídala, že se jí to velice líbilo, a že zase brzy přijde. Řekl jsem jí, že má dveře pro šukání vždy otevřené. A tak jsme to spolu táhli nějaký čas a někdy se přidala i Nela a bylo to krásné mrdání.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Moje sestra

  27. 2. 2009Erotoman

Již pár dní se mi v noci zdají divoké sny, a ráno se probouzím s vlhkem v rozkroku. na prostěradle je podivná skvrna, zkoumám co seto stalo rukou si prohlížím přirození, je citlivé na každý dotek, přetahuji kůžičku tvrdne mi, párkrát to udělám je to příjemné, stisknu rukou trochu víc pohyby ruky po mém přirození se najednou zrychlují ze špičky mi vystřikuje nějaká tekutina, je to stejně lepkavé jako...  celá povídka...
Kategorie: incest, Incest, Orál, Anál, Šukačky, Teen, Extrémy

Příběh šťastné rodinky

  20. 10. 2009Janka

Moje a Jindrova máma byly kamarádky od dětství. Na jednom plese se seznámily s kamarády Pavlem a Honzou a snad by se i vdávaly ve stejný den, ale protože si to chtěly navzájem odsvědčit, konala se svatba tety Dany o týden později než mojí mámy. Novomanželé si pořídili družstevní byty v jednom domě a já a Jindra jsme se pak narodili dokonce ve stejný den a vyrůstali skoro jako sourozenci. Nikdy snad...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Zralé ženy, Mix

Cesta domů

  23. 10. 2011Neznámý autor

Helena s kolegou se vraceli domů z jednoho veletrhu, na kterém strávili několik dní. Měli toho oba plné zuby, protože prezentace výrobků jejich firmy byla časově a hlavně hlasově náročná. Řídil Petr, Helena seděla na sedadle spolujezdce. Celé zadní sedadlo i kufr byly plné různých maket, ukázek a brožurek. Jeli z Brna až do západních Čech, takže je čekalo spoustu dlouhých nudných hodin jízdy. Jak se...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Anál, Šukačky, Mix

Deník nymfomanky

  1. 7. 2019Stalinka

3. dubna – Doktor mi nařídil, abych si začala psát deníček. Bude prý jen můj a nikdo jiný ho číst nebude. Že si pak uvědomím, jaká jsem. Já sama o tom ale pochybuji. Jaká jsem? Dle mne jsem normální. Divní jsou ostatní. Já ne. Jsem tady, i když tady být nechci. Začalo to vlastně mými prvními měsíčky. Bylo mi dvanáct. Bolest v podbřišku po ránu signalizovala, že se něco děje. Myslela jsem, že jsem...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Incest, Orál, Teen