Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Nožky
- Suchej tam a mokrej ven
- Když mi ukážeš…
- Kříšení opilého kolegy
- Řeznická královna
- Poměr se zahradníkem
- Příprava na párty
- Promilovaná dovolená
Vloženo: 5. 6. 2009
V zrcadle
Stála jsem čerstvě vykoupaná, oholená a navoněná v koupelně před velkým zrcadlem. Prohlížela jsem své pružné tělo se zalíbením, přičemž si po něm smyslně jezdila dlaněmi, jak bude za chvíli dělat můj přítel, který už nedočkavě čeká v ložnici na můj příchod. Schválně ho ještě napínám, i když mně samotné už kundička hoří nedočkavostí. Zběžně jsem ji pohladila. Prsty do ní vklouzly jako po másle. Ufff, bože, já tam tak chci toho jeho parádního čuráka!
Najednou se otevřely dveře, Petr přišel za mnou. Viděla jsem ho v zrcadle, jak se ke mně ze zadu blíží. Uau, on je nahý! A jak mu krásně stojí! Nemohl se už dočkat a tak mi šel naproti. Co s ním asi udělá, když se dál budu hladit? Pokračovala jsem tedy v samohlazení koziček, což on mlčky sledoval skrze zrcadlo. Položil mi ruce na záda, od ramen krouživými pohyby sjížděl dolů k zadečku, který jemnými prsty rozevřel a vložil mezi půlky své mohutné kopí. Vzápětí mě začal vášnivě líbat na krku. Málem se mi podlomila kolena.
Chtěla jsem se předklonit, aby do mě konečně proniknul, což sice udělal, ale předklonit se mi nedovolil. Stála jsem rovně, opírala se zády o jeho hruď, vychutnávala si pocit naplněné kundy a slastně vnímala, jak mi jeho mozolnaté prsty začínají masírovat poštěváček. Když mě k tomu ještě párkrát protáhnul, vytekla jsem jako malá.
Když jsem opět pohlédla do zrcadla, viděla jsem v Petrově obličeji pocit uspokojení z dobře odvedené práce a také touhu pokračovat v hrátkách. Těšila jsem se, co bude dál. Předpokládala jsem, že mě teď hezky opíchá, aby to bylo 1:1 na orgasmy, ale dnes byl samé překvápko. Pootočil mě o devadesát stupňů, aniž by ovšem opustil moji svatyňku, předklonil mě, až jsem se zapřela rukama o vanu. Sám pak na ni dal jednu nohu, zapřel se a začal mě šoustat. Jen tak zlehka mi narážel na zadeček a hladil po zádech. Bylo to neskutečně příjemné. Natočil mi hlavu, abych se podívala do zrcadla. V něm se naše pohledy střetly a společně jsme se pak dívali, jak mi jeho macek rozvírá a protahuje kundičku. Pochopila jsem, že právě tohle chce, abych se dívala, co se mnou provádí.
Vzal z poličky olejíček a začal mi jej roztírat po půlkách, dokud se celé neleskly. Pravým cílem jeho šikovných prstů však byl análek, který přijímal Petrovu něhu s pootevřenými ústy. Za stálého šoustání mi prstil análek jedna báseň. Neubránila jsem se silným vzdechům. Jakmile usoudil, že je můj zadeček připravený, vytáhl své blyštivé péro z kundičky a začal jej pomalu vtláčet do druhé dírky. Samotnou mě překvapilo, jak snadno tam zmizel. Nemohla jsem odtrhnout oči od Petra, jenž si s nadšenou grimasou a hlasitým vzdycháním vychutnával šukání do mé úzké prdelky. Stisk jeho rukou na mém pase byl stále silnější, což signalizovalo jediné. Výstřik. Ale jaký! Takovou záplavu horkého spermatu jsem v sobě dlouho neměla. A v zadku teprve ne. Petr s sebou škubal a nekoordinovanými pohyby mi domrdával análek.
Když se uklidnil, chvíli se vzpamatovával, načež jeho kolík opustil zadeček a zarazil se do nadržené kundy., kterou začal ihned tvrdě obšťastňovat. Cítila jsem, jak mi ze zadku teče Petrovo semeno. Neodolala jsem pokušení, abych si tam nesáhla. Vlastnoručně jsem si prstila řiťku dvěma prsty. Viděla jsem, jak z nich Petr ani na vteřinu nespustí oči. Celkem surově mě svíral za bok a ve vlasech a stejně bezohledně i šukal. Rytmické pleskání se rozléhalo koupelnou jako střelba z kulometu. Za hlasitého ječení jsem se neuvěřitelně odpráskla. Nebyla jsem schopná pohybu. Únavou a rozkoší jsem se chvěla ještě snad půl hodiny. Do ložnice mě musel Petr, kvůli podlamujícím se kolenům, odnést.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Perverzní Monikadalší dívky | |
![]() | Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím. Zkrotím si tě na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Domína ve zvrhlý situaci
31. 7. 2008A.D.LajdaVracím se z práce a jsem totálně unavená. Myslím jako psychicky unavená. Fyzicky naopak vůbec! Fyzicky jsem totálně nevyšukaná a čekám, kdy konečně se tomu mýmu starýmu podaří vyšukat mi mozek z hlavy. Prostě cejtím, že to fuckt potřebuju. Si užít. Chápete? A tak jsem svýmu Jinochovi v poledne napsala, že mě má kolem pátý čekat u dveří nahej, protože já jsem doopravdy totálně a hrozně nadržená a očekávám,... celá povídka... |
Sama doma
10. 8. 2021jentaknekdoPavla se vrátila domů z nákupů a našla dům prázdný. Bylo to příjemné vytržení z těch běžných dnů, kdy tam na ni čekaly dvě děti a manžel Libor. Byla vdaná už dlouho a rutinní život s manželem, dětmi a školou si docela užívala. Občas myslela na to, jestli by si s Liborem neměla promluvit o tom, že by někdy mohli zkusit udělat něco spontánního, něco vzrušujícího. Nikdy však k tomu nenašla odvahu.
S... celá povídka... |
Únos od šílené doktorky
20. 4. 2014Neznámý autorU nás ve městě jsme měli doktorku (mladou, pěknou), o které se povídalo, že je chvílemi úplně vyšinutá. Jmenovala se Milada. Všichni jen mluvili o tom, že je šílená, ale nikdo vlastně nevěděl nic konkrétního. Takové to sousedka kamarádky mojí sestřenice povídala… Takže jsem si myslel, že pomatení jsou spíš ti, kdo tyhle fámy rozšiřují.
No ale nakonec jsem měl možnost na vlastní kůži zjistit, že všechny... celá povídka... |
Dovolená s manželkou Janou Maledivy
14. 3. 2023MartasS manželkou Janou jsme vyrazili na dovolenou do exotické destinace na Maledivy,dovolená začala skvěle hotel byl nádherný bazény a moře bylo úžasné,celý den jsme trávili na pláži a věnovali se sami sobě.Jana byla občas cílem pohledům okolí ,protože její krásná postava i když prsa má menší tak v plavkách vypadala vždy úchvatně že i někdy i já měl co dělat aby nebylo vidět jak mě vzrušuje. Jednoho večera... celá povídka... |


