Erotické povídky

Srážka na schodech

Vracím se z práce a i když každý den doufám, že přijdu a něco bude jinak, i kdyby to měla být jen nová tapeta na počítači, vždycky jsem zklamaný. Pořád je to ta samá nudná rutina. Otevřou se dveře, otec rodiny vchází do dveří, zakopne o několik hraček. Vzdychne si, pověsí bundu na věšák, odebírá se do kuchyně. Jídlo občas voní, většinou ale páchne spáleninou. Neurotická manželka v umaštěném tričku trousí pohledy plné vzteku…

Martina. Jako bych já byl důvodem její duševní nepohody. Kdysi byla krásná a sexy a na kuchyňské lince, která je teď opatlaná od kečupu a mouky, jsme si to rozdávali i dvakrát denně. Po porodu přibrala, přestala se malovat, vlasy nosí v nedbalém drdolu a na svoji stranu postele mě pustí tak dvakrát do roka, jen aby se neřeklo. O svatební noci jsme se smáli tomu, že se jednou stanem pupkatým párečkem s hádkami na denním pořádku a několika neposlušnými dětmi. Kdybych tehdy věděl, že se to opravdu stane, moc bych se nesmál. Večeře byla studená. Dal jsem si tedy i studenou sprchu. Děti jsem uložil a celkem bez nálady a zapnutý na autopilota jsem se zavrtal do peřin. Podle smradu indulony jsem poznal, že moje drahá polovička se také chystá ulehnout.

„Na víkend jedeme s dětmi k mámě.“ promluvila ke mně poprvé za dobu, co jsem byl doma.

„Já jsem slíbil, že půjdu na přesčasy.“ zalhal jsem pohotově.

„Hm. Tak pojedu sama.“

„Vezmeš děti?“

„Hm.“

„Tak jo.“

Konec konverzace. Vidina víkendu o samotě mě nad očekávání potěšila. Aspoň si ho v klidu vyhoním u porna.

Pátek pro mě začal sladce. Už ráno jsem v předsíni zakopl o cestovní tašku a plyšového medvěda. Cestou k autu jsem si pískal. Těšil jsem se na svoje internetové rande – bude to Paula Wild? Mandy Sexton? Nový objev? Svých osm hodin jsem přežil jako vždy předstíráním práce. Vesnicí jsem jel osmdesátkou a schody paneláku jsem bral po dvou. Měl jsem v kalhotech tak těsno a mozek odkrvený, že jsem ho zapomněl používat a pak už bylo pozdě.

„Co děláš, debile!“ zařvalo na mě stvoření sbírající se ze špinavých panelákových schodů. Klení doprovázel zvuk tříštícího se skla. Uvnitř promáčknuté kartonové krabice bylo jistě nádobí. Doufal jsem jen, že nic cenného. Automaticky jsem se jal omlouvat a se zrakem sklopeným jsem se ohýbal pro balenou hromadu střepů. Jaké bylo moje překvapení, když jsem vzhlédl k majitelce nešťastného balíčku. Seděla na schodech nade mnou a mnula si koleno. Nohy měla dlouhé, kůži olivovou a hladkou. Voněla drahým nevtíravým parfémem. Mohlo jí být tak maximálně pětadvacet. I když byla jen v obyčejném tričku a šortkách, vypadala neskutečně sexy. Hravě strčila všechny čubky z mých sexuálních fantazií do kapsy. Obličej orámovaný dlouhými blond loknami byl perfektní – plné rty, drobný nos, velké modré oči. Zkoprněl jsem a zcela bez ostychu si ji prohlížel jako svatý obrázek. Ona na mě pohlížela pochopitelně dost naštvaně, pochyboval jsem ale, že tolik vzteku jsem v ní vyvolal právě já.

„Stalo se vám něco?“ zeptal jsem se. Rozmazaná řasenka mi napověděla, že dnes má někdo špatný den.

„To je jedno, uhněte mi, spěchám.“ Odbyla mě, zvedla se a chystala se mě obejít.

„A nechcete si nechat aspoň zalepit to koleno? Teče vám krev.“ Poznamenal jsem. Chvíli váhala a musel jsem se zeptat ještě několikrát, než konečně kývla a uznala, že je příliš rozrušená, než aby odjela pryč.

Uvařil jsem jí čaj a koleno otřel dezinfekcí, zatímco hleděla na rodinnou fotku zarámovanou a pověšenou nad televizí.

„Kde máte rodinu?“ zeptala se.

„U tchýně.“ odvětil jsem popravdě. „Nikdy jsem vás tu neviděl, vy tu bydlíte?“ odvedl jsem téma konverzace k neznámé sexbombě.

„Už ne. Vlastně jsem ani nebydlela. Je to složitý. Všichni jste zmrdi.“

„Aha, takže chlap.“ odtušil jsem,

„Spíš parodie na chlapa.“ uchechtla se. „Píchá sousedku. Zajímalo by mě, jak si jeho pět vteřin slávy užívala ona… jak je možný, že ti největší chcípáci lezou pod každou sukni?“ vznesla otázku, ale odpověď zřejmě nečekala.„Pět vteřin?“ zajímal jsem se.

„S bídou.“ postěžovala si.

„Ani se mu nedivím, taková pěkná holka…“ zkusil jsem trapně zaflirtovat. Mlčela a dívala se nepřítomně před sebe. Nad něčím přemýšlela.

„A vy? Trumfl byste ho na deset?“ zeptala se zcela vážně, i když ten vtip v jejím hlase byl také znát. Myslel jsem, že špatně slyším.

„Patnáct.“ Regulérně jsme spolu flirtovali i přesto, jaký jsem byl neobratný blb. Byla zoufalá, právě rozešlá a podvedená, v tom tkvěl ten trik, v tom byla moje šance.

„Nechám tě mě ošukat, ale musí to být pořádná šukačka. Bydlí nad tebou. Měl by poznat, co je to pravý mrdání.“ Její sprostota mě pěkně žhavila a přes džíny se mi opět boulelo péro přeplněné krví a chtíčem po té mladé kundičce. Nečekal jsem, aby si své fatální rozhodnutí náhodou ještě nerozmyslela; povalil jsem ji na gauč a začal jí drze stahovat kraťasy. Nenechala mě, abych ji líbal, ale já měl chuť si hrát. Hned, jak jsem ji před sebou měl naservírovanou jako nahou bohyni, prohlédl jsem si její růžové poupátko. Pohled na mladé nevyšukané pičky mě vzrušoval snad nejvíc. Byli jsme oba nazí a už jsem se těšil, až vklouznu mezi její horké pysky, ale tak dlouho jsem neměl v puse chuť nadržené kundičky, že jsem se musel přisát. Z klína jí šlo horko a chutnala sladce. Po prvním přejetí jazykem přes dírku se otřásla ve slastné křeči. Začal jsem jí horlivě lízat a můj mrdák se hrdě vzpínal, natěšený na tu krásu. Ještě ale nebyl jeho čas. Jazykem jsem kroužil po vyholené broskvičce a zapáleně sál ty malé orosené pysky, až začala vlhnout a vysokým hlasem vzdychat a pobízet mě k akci. Byla pěkně nahlas.

„Tak už pojď, dělej, ošukej mě, strč mi ho tam po kořen!“ vyzývala mě k akci. Na tohle nezapomene, rozhodl jsem se. Ošukal jsem za těch mnoho let hodně piček, abych věděl, co jí udělá dobře. Žaludem jsem jí přejížděl po pyscích nahoru a dolu, otevírala se pod mým nátlakem a její vlhkost mě vtahovala dovnitř. Zajel jsem do ní jen trochu, můj žalud zmizel v úzké štěrbince. Šťastně zavrněla.

„To je ono.“ Pochvalovala si. Chtěl jsem ji ještě trochu vydráždit, úplně tekla. Převzala iniciativu a úplně se na mě nabodla. Byli jsme spojeni. Koulema jsem byl přilepený na jejím skvostu a ona vřískala blahem. Pak jsem ji bez milosti mrdal. Rychle, zběsile, čím více a hlasitěji vzdychala, tím více jsem jí dával zabrat. Otočil jsem ji zády k sobě, abych se pokochal pohledem na její malou opálenou prdelku. Měla na zadku jen opálený bílý pruh od kalhotek. A ty boží půlky… vzrušením jsem musel vyjet z úzké pochvy a bez zeptání jsem té malé kurvičce strčil péro do zadku. Překvapeně zalapala po dechu. Můj první anál nemohl být lepší. Dívka přímo křičela a dům se otřásal v základech.

„Ještě, ještě, píchej mě, mrdej mě, rychleji!“ pobízela moje pohyby a napichovala se na můj mrdák, přičemž se držela za prsa a divoce kroutila pánví. Několikrát jsem jí vystříkal obličej. Aby na mě nikdy nezapomněla, zamkl jsem za námi dveře do ložnice a píchal ji ve všech možných polohách a odvažoval se k praktikám, které by mi žena nikdy nedovolila. Vyndal jsem péro z jejího tolikrát vyšukaného zadečku a strkal jí ho rovnou do pusy, kam jsem jí nasolil pěknou dávku spermatu. Péro jsem jí strkal hluboko do krku, až se dávila a nemohla dýchat. Pozdě v noci se vykradla z bytu upocená, rozcuchaná a s makeupem rozmazaným po celém obličeji. Myslím, že tohle byl můj nejlepší víkend v životě.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kongres

  8. 11. 2019Klíčník

„Nemůžeš spát?“ promluvil jsem na postavu sledující z balkónu hotelového bazénu osvícené noční město. Trhla s sebou. „Ahoj, co tu děláš???“, zeptala se. „No asi to co Ty…jsem tu na kongresu…přišla jsi se vykoupat??? „ odpovídám, i když při pohledu na kamarádku v plavkách s ručníkem na lehátku je mi celkem jasné, co tam dělá. Každopádně ji to FAKT sekne. Na postavě je znát její záliba v běhu. „Je tu...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Orál, Petting, Šukačky

Per aspera ad astra

  28. 8. 2018jentaknekdo

Přes překážky ke hvězdám Vesmírná loď „Ad Astra“ byla mým domovem víc než čtyřicet let; osiřel jsem v osmi letech v Nano válkách, ale moji rodiče, kteří měli vlivné postavení v New Hope Society, už předtím zařídili, že když se celosvětová politická situace začala hroutit, byl jsem umístěn na palubu toho obřího mezihvězdného plavidla. S délkou skoro 15 kilometrů byla „Ad Astra“ v podstatě válcem,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Teen, Učitelky

Jiřka

  30. 9. 2019Salinka

Jiřina nebyla ve škole moc oblíbená. Na učiliště, přešla až do třetího ročníku ze střední školy a do kolektivu už tak nezapadla. Na střední se učila špatně, na učilišti až moc dobře. Nebyla líná, to ne, ale na maturitní studium prostě neměla. Zato na učňovském oboru excelovala. Učitelé ji dávali ostatním za příklad, a nevědomky tak přilévali olej do ohně nevraživosti. Ani s rodiči si nerozuměla. Nedokázali...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Striptýz, Submisivní, Teen, Znásilnění

Nástup ke strážníkům

  17. 1. 2010senior68

Je krásné červnové dopoledne roku 2000 a já se toulám bez cíle městem a přemýšlím, co bude dál. Městský úřad v Ústí n.L.zrušil náš odbor a já jsem se ocitla bez práce. A jak se tak courám po Masaryčce,vidím u hotelu velký poutač:“ Pojď mezi nás“ s fotografií městského strážníka. Přečetla jsem si co,kdy a kde a šla jsem si pro informace. Službu mající strážník mi vysvětlil,že přibírají i děvčata jestliže...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Mix, Šukačky, Párty, Prstění, Orál, Anál, Extrémy