Erotické povídky

Srážka na schodech

Vracím se z práce a i když každý den doufám, že přijdu a něco bude jinak, i kdyby to měla být jen nová tapeta na počítači, vždycky jsem zklamaný. Pořád je to ta samá nudná rutina. Otevřou se dveře, otec rodiny vchází do dveří, zakopne o několik hraček. Vzdychne si, pověsí bundu na věšák, odebírá se do kuchyně. Jídlo občas voní, většinou ale páchne spáleninou. Neurotická manželka v umaštěném tričku trousí pohledy plné vzteku…

Martina. Jako bych já byl důvodem její duševní nepohody. Kdysi byla krásná a sexy a na kuchyňské lince, která je teď opatlaná od kečupu a mouky, jsme si to rozdávali i dvakrát denně. Po porodu přibrala, přestala se malovat, vlasy nosí v nedbalém drdolu a na svoji stranu postele mě pustí tak dvakrát do roka, jen aby se neřeklo. O svatební noci jsme se smáli tomu, že se jednou stanem pupkatým párečkem s hádkami na denním pořádku a několika neposlušnými dětmi. Kdybych tehdy věděl, že se to opravdu stane, moc bych se nesmál. Večeře byla studená. Dal jsem si tedy i studenou sprchu. Děti jsem uložil a celkem bez nálady a zapnutý na autopilota jsem se zavrtal do peřin. Podle smradu indulony jsem poznal, že moje drahá polovička se také chystá ulehnout.

„Na víkend jedeme s dětmi k mámě.“ promluvila ke mně poprvé za dobu, co jsem byl doma.

„Já jsem slíbil, že půjdu na přesčasy.“ zalhal jsem pohotově.

„Hm. Tak pojedu sama.“

„Vezmeš děti?“

„Hm.“

„Tak jo.“

Konec konverzace. Vidina víkendu o samotě mě nad očekávání potěšila. Aspoň si ho v klidu vyhoním u porna.

Pátek pro mě začal sladce. Už ráno jsem v předsíni zakopl o cestovní tašku a plyšového medvěda. Cestou k autu jsem si pískal. Těšil jsem se na svoje internetové rande – bude to Paula Wild? Mandy Sexton? Nový objev? Svých osm hodin jsem přežil jako vždy předstíráním práce. Vesnicí jsem jel osmdesátkou a schody paneláku jsem bral po dvou. Měl jsem v kalhotech tak těsno a mozek odkrvený, že jsem ho zapomněl používat a pak už bylo pozdě.

„Co děláš, debile!“ zařvalo na mě stvoření sbírající se ze špinavých panelákových schodů. Klení doprovázel zvuk tříštícího se skla. Uvnitř promáčknuté kartonové krabice bylo jistě nádobí. Doufal jsem jen, že nic cenného. Automaticky jsem se jal omlouvat a se zrakem sklopeným jsem se ohýbal pro balenou hromadu střepů. Jaké bylo moje překvapení, když jsem vzhlédl k majitelce nešťastného balíčku. Seděla na schodech nade mnou a mnula si koleno. Nohy měla dlouhé, kůži olivovou a hladkou. Voněla drahým nevtíravým parfémem. Mohlo jí být tak maximálně pětadvacet. I když byla jen v obyčejném tričku a šortkách, vypadala neskutečně sexy. Hravě strčila všechny čubky z mých sexuálních fantazií do kapsy. Obličej orámovaný dlouhými blond loknami byl perfektní – plné rty, drobný nos, velké modré oči. Zkoprněl jsem a zcela bez ostychu si ji prohlížel jako svatý obrázek. Ona na mě pohlížela pochopitelně dost naštvaně, pochyboval jsem ale, že tolik vzteku jsem v ní vyvolal právě já.

„Stalo se vám něco?“ zeptal jsem se. Rozmazaná řasenka mi napověděla, že dnes má někdo špatný den.

„To je jedno, uhněte mi, spěchám.“ Odbyla mě, zvedla se a chystala se mě obejít.

„A nechcete si nechat aspoň zalepit to koleno? Teče vám krev.“ Poznamenal jsem. Chvíli váhala a musel jsem se zeptat ještě několikrát, než konečně kývla a uznala, že je příliš rozrušená, než aby odjela pryč.

Uvařil jsem jí čaj a koleno otřel dezinfekcí, zatímco hleděla na rodinnou fotku zarámovanou a pověšenou nad televizí.

„Kde máte rodinu?“ zeptala se.

„U tchýně.“ odvětil jsem popravdě. „Nikdy jsem vás tu neviděl, vy tu bydlíte?“ odvedl jsem téma konverzace k neznámé sexbombě.

„Už ne. Vlastně jsem ani nebydlela. Je to složitý. Všichni jste zmrdi.“

„Aha, takže chlap.“ odtušil jsem,

„Spíš parodie na chlapa.“ uchechtla se. „Píchá sousedku. Zajímalo by mě, jak si jeho pět vteřin slávy užívala ona… jak je možný, že ti největší chcípáci lezou pod každou sukni?“ vznesla otázku, ale odpověď zřejmě nečekala.„Pět vteřin?“ zajímal jsem se.

„S bídou.“ postěžovala si.

„Ani se mu nedivím, taková pěkná holka…“ zkusil jsem trapně zaflirtovat. Mlčela a dívala se nepřítomně před sebe. Nad něčím přemýšlela.

„A vy? Trumfl byste ho na deset?“ zeptala se zcela vážně, i když ten vtip v jejím hlase byl také znát. Myslel jsem, že špatně slyším.

„Patnáct.“ Regulérně jsme spolu flirtovali i přesto, jaký jsem byl neobratný blb. Byla zoufalá, právě rozešlá a podvedená, v tom tkvěl ten trik, v tom byla moje šance.

„Nechám tě mě ošukat, ale musí to být pořádná šukačka. Bydlí nad tebou. Měl by poznat, co je to pravý mrdání.“ Její sprostota mě pěkně žhavila a přes džíny se mi opět boulelo péro přeplněné krví a chtíčem po té mladé kundičce. Nečekal jsem, aby si své fatální rozhodnutí náhodou ještě nerozmyslela; povalil jsem ji na gauč a začal jí drze stahovat kraťasy. Nenechala mě, abych ji líbal, ale já měl chuť si hrát. Hned, jak jsem ji před sebou měl naservírovanou jako nahou bohyni, prohlédl jsem si její růžové poupátko. Pohled na mladé nevyšukané pičky mě vzrušoval snad nejvíc. Byli jsme oba nazí a už jsem se těšil, až vklouznu mezi její horké pysky, ale tak dlouho jsem neměl v puse chuť nadržené kundičky, že jsem se musel přisát. Z klína jí šlo horko a chutnala sladce. Po prvním přejetí jazykem přes dírku se otřásla ve slastné křeči. Začal jsem jí horlivě lízat a můj mrdák se hrdě vzpínal, natěšený na tu krásu. Ještě ale nebyl jeho čas. Jazykem jsem kroužil po vyholené broskvičce a zapáleně sál ty malé orosené pysky, až začala vlhnout a vysokým hlasem vzdychat a pobízet mě k akci. Byla pěkně nahlas.

„Tak už pojď, dělej, ošukej mě, strč mi ho tam po kořen!“ vyzývala mě k akci. Na tohle nezapomene, rozhodl jsem se. Ošukal jsem za těch mnoho let hodně piček, abych věděl, co jí udělá dobře. Žaludem jsem jí přejížděl po pyscích nahoru a dolu, otevírala se pod mým nátlakem a její vlhkost mě vtahovala dovnitř. Zajel jsem do ní jen trochu, můj žalud zmizel v úzké štěrbince. Šťastně zavrněla.

„To je ono.“ Pochvalovala si. Chtěl jsem ji ještě trochu vydráždit, úplně tekla. Převzala iniciativu a úplně se na mě nabodla. Byli jsme spojeni. Koulema jsem byl přilepený na jejím skvostu a ona vřískala blahem. Pak jsem ji bez milosti mrdal. Rychle, zběsile, čím více a hlasitěji vzdychala, tím více jsem jí dával zabrat. Otočil jsem ji zády k sobě, abych se pokochal pohledem na její malou opálenou prdelku. Měla na zadku jen opálený bílý pruh od kalhotek. A ty boží půlky… vzrušením jsem musel vyjet z úzké pochvy a bez zeptání jsem té malé kurvičce strčil péro do zadku. Překvapeně zalapala po dechu. Můj první anál nemohl být lepší. Dívka přímo křičela a dům se otřásal v základech.

„Ještě, ještě, píchej mě, mrdej mě, rychleji!“ pobízela moje pohyby a napichovala se na můj mrdák, přičemž se držela za prsa a divoce kroutila pánví. Několikrát jsem jí vystříkal obličej. Aby na mě nikdy nezapomněla, zamkl jsem za námi dveře do ložnice a píchal ji ve všech možných polohách a odvažoval se k praktikám, které by mi žena nikdy nedovolila. Vyndal jsem péro z jejího tolikrát vyšukaného zadečku a strkal jí ho rovnou do pusy, kam jsem jí nasolil pěknou dávku spermatu. Péro jsem jí strkal hluboko do krku, až se dávila a nemohla dýchat. Pozdě v noci se vykradla z bytu upocená, rozcuchaná a s makeupem rozmazaným po celém obličeji. Myslím, že tohle byl můj nejlepší víkend v životě.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Překvapení končících prázdnin

  1. 1. 2020povetru

Po týdnu na lodi jsem uvítal, když jsme se dostali do malého přístavu na ostrově, kde akorát probíhali rybářské slavnosti s večerní zábavou. Byla neděle a městečko celé žilo a všichni turisté s nimi. Bylo kolem desáté večer, když jsme postávali s bráchou a jeho přítelkyní kousek od pódia a poslouchali chorvatský vypalovačky řezaný písněmi jako Despacito, Highway to hell a podobně. Logiku to sice nemělo,...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Erotické pomůcky, Extrémy, Lesbičky, Piss, Submisivní, Teen

Sestra Milena

  24. 2. 2006Neznámý autor

Sestra Milena nakoukla do pokoje, z něhož před chvílí vystěhovali pacienty, protože se tam mělo od rána malovat, a spatřila na dvojáku pod lustrem údržbáře Kudrnu.
Už po něm házela nějaký čas chrpově modrýma očima, vlastně od toho dopoledne, kdy za ní stál ve frontě v prodejně a přimkl se k jejímu vysazenému zadećku, a ona ucítila, jak jeho nástroj prudce zareagoval. Milena byla vdaná, ale patřila k...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Orál, Anál, Šukačky, Mix

Paní s nenasytnými dírami

  6. 5. 2012Neznámý autor

Byl jsem nedávno svědkem situace, která mi naprosto vzala dech. Bydlím na panelákovém sídlišti a o tom, že v protějším domě bydlí dvě lesbičky, jsem věděl. Věděl to každý, protože ty ženské se tím nijak netajily. Klidně si vykračovaly po sídlišti ruku v ruce, sedly si na lavičku a tam si dávaly něžné polibky. Některým lidem jejich chování vadilo a odsuzovali je, mně tedy nijak nevadilo. Spíš mě zajímalo,...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Prstění, Voyeur, Erotické pomůcky, Mix

Gorila Coco

  12. 1. 2021jentaknekdo

„Dobré odpoledne, Coco. Měla jsi dobrý oběd?“ To jídlo bylo hnusné, ale oni vám předhodí cokoliv, co dokážete jíst. „Coco jíst úplně,“ ukázala Coco ve znakové řeči. „To je hezké,“ znakovala jí světlovlasá žena svou odpověď. Lidské samice mají pořád své období. Jsou to ty největší coury ve zvířecím království, každý to o nich ví, dovolují samcům, aby na ně skočili v kteroukoli dobu a v libovolný...  celá povídka...
Kategorie: Mix