Erotické povídky
- Submisivní (7109)
Další povídky od neznámých autorů:
- Tekuté zlato
- Studentská praxe
- Drsné ráno v prestižním internátu
- Mladé lízátko a zralá píča
- Bušili do toho snad každou noc
- Má první trojka
- Síla hormonů
- Drsná westernová příhoda
Vloženo: 7. 11. 2010
Soukromé lekce od Pana učitele
Studuji 4. ročník střední obchodní akademie. Řekla bych, že žiji poměrně běžný život mladé studentky. Někdy však cítím, že bych chtěla zažít v životě trochu více vzrušení…
Na začátku školního roku k nám nastoupil nový matikář, ovšem žádný starý páprda, naopak. Byl to mladý, snědý a především atraktivní drsňák. Nechápala jsem, co dělá takový chlapík ve školství. Samozřejmě si umíte představit, jak nad ním holky slintaly. Nevěděla jsem, jestli se mám z toho radovat či ne, ale dostala jsem tohoto učitele na hodiny matiky. Matika mi nikdy nešla a po několika týdnech, abych nepropadla, jsem se rozhodla, že se toho učitele zeptám, zda nedává doučování. Vždycky po mě tak koukal, proto jsem si říkala, že by to snad neměl být problém, zvlášť když vím, že se mu líbím. Po skončení vyučování jsem šla za ním do kabinetu a zeptala se ho, zda by mi nedal soukromé hodiny matiky, že bych mu za ně samozřejmě zaplatila. On se jen tak šibalsky usmál a řekl: „Když pro mě něco lákavýho vymyslíš jako odměnu, klidně ti dám soukromou hodinu u mě doma.“ Nevěděla jsem vůbec, jestli si ze mě dělá srandu a jak to vlastně myslí. Zároveň jsem měla snad i radost, ale také jsem z toho byla celá nervózní, protože v jeho přítomnosti jsem měla co děla, abych celá nezvlhla a nevrhla se na něj.
Řekla jsem si, jsem posledním rokem na střední, tak proč nezkusit něco pikantnějšího a zakázanýho. Vzala jsem si na sebe podvazky, pouta a vyrazila k Panu učiteli…Zazvonila jsem na něj, on mě s úsměvem pustil dovnitř a začali jsme s matikou. Po trocha nudné půl hodně, při které jsme byli stejně myšlenkami někde úplně jinde se mě zeptal: „Tak co bude s tou odměnou? Jsem zvědavej, co sis pro mě přichystala.“ Já celá nervózní, ale přitom hrozně nadržená, jsem vytáhla pouta, sedla si na něj a řekla mu: „Za odměnu si mě můžeš spoutat a dělat si se mnou co chceš.“ Začali jsme se líbat, po chvilce mě zvedl, přirazil ke zdi a začal ze mě strhávat šaty, jednou rukou mě pevně držel, druhou mě začal prstit, chtěla jsem se trochu hnout, ale držel mě tak, že to nebylo možné. „Budeš mi dělat otrokyni a plnit moje příkazy ty malá čubko, jinak můžeš na soukromý lekce zapomenout a nezapomeň mi řikat Pane!“ „Ano můj Pane, ráda Vám budu sloužit, bude mi potěšením.“ Shodil mě na zem a šel pro něco do skříně. Vytáhl na mě obojek s vodítkem, který mi připnul kolem krku, pak trhl a odvedl si mě k posteli. „A kuř ty děvko, dokud ti neřeknu, abys přestala, jinak tě zpráskam, jak psa!“ Začala jsem mu ho pěkně kouřit až do krku, ale po chvilce jsem musela na okamžik přestat, abych popadla dech. „Řekl jsem ti, že nepřestaneš bez mýho svolení, dělej, opřeš se mi tady o zeď a dam ti pěkně 15 ran bičem, budeš si je hezky počítat, a za každou mi poděkuješ, ty čubko!“ Po splnění úkolu jsem měla zadek celej rudej, avšak byla jsem ráda, že jsem Pánovi udělala radost.
Pořád jsem byla ale neukojená, chtěla jsem pořádně zprznit jak ta Pánovo největší děvka. Pán se mnou mrsknul na postel a vytáhl anální kolík, postupně mi ho začal strkat do druhé dirky a já už celá mokrá začala hlasitě sténat čím dál tím víc. Pak svoje péro strčil do mojí kundy a začal mě pořádně mrdat. „Tak se ti to líbí co, ty děvko, když seš tak nadržená, to ti musim pořádně rozjebat tu tvoji kundu!“ Vzrušením jsem křičela pomalu na celej barák, takovej skvělej pocit, jsem ještě nezažila. „Ještě víc, prosím!“ vykřikla jsem. „Kdo ti dovolil mluvit ty jedna čubko“ a vlepil mi facku, to mě nažhavilo ještě víc! „Ještě!“ zakřičela jsem. „Tak tobě to nestačilo?!“ vlepil mi další 2 facky, pak mě ve vší vášni otočil k sobě zády, vyndal ze mě anální kolík a místo něj mi tam strčil svoje péro a začal mě pořádně šukat do análu. To už jsem se mohla celá zbláznit slastí a křičela jsem mnohem víc. Pak začalo přicházet vyvrcholení i na mého Pána. „Otevři pusu“ řekl a vystříkal se mi pěkně do mojí pusinky. Já jen spolkla jeho sperma a poděkovala mu za takovou úžasnou lekci! „Až budeš chtít zase trochu zlobit, dej vědět a já ti možná dovolím přijít“ řekl a já jen odcházela s blaženým výrazem domů.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Zvrácená Terezadalší dívky | |
![]() | Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno! Rozdáme si to na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Tanec Limbo
23. 8. 2022jentaknekdoJe zvláštní, jak jeden večer může změnit celý váš život. Kamarádka mé ženy, Věra, nás požádala, abychom šli s ní a jejím manželem na večeři s lidmi od ní z práce. Myslel jsem si, že to bude nuda. Její manžel je tak trochu nudný a nikoho jiného na večírku nebudeme znát, ale Hance se tam moc chtělo, tak jsme samozřejmě šli. V polovině jídla se Věře udělalo špatně.
Nejspíš něco snědla, co se s ní nemělo... celá povídka... |
Začátek bezhlavé šukačky
22. 8. 2009Neznámý autorKašlu na balení, řekl jsem si po pár nezdařených pokusech s nechutným pocitem přeplněných koulí. "Hledám děvku, kterou bych mohl šukat a sestříkávat dle libosti," bác a enter, zadal jsem do seznamky a šel si vyhonit péro. Nedával jsem si ani 10% šanci, že by podobný inzerát měl šanci na úspěch, ale co už. Nicméně stalo se neočekávané, za pár dní jsem dostal odpověď. "Pro nenasytnýho chlapa udělám cokoliv." |
V přesile
30. 8. 2019StalinkaPustila ho do kalhotek. Poprvé se jí tam někdo dotkl! Bylo to, jako kdyby jí zasáhla elektřina. A druhou ránu dostala, když z kalhotek vyjel.
„Ty tam máš bobra?“ zeptal se udiveně.
Rostík, miláček, se kterým chce strávit zbytek života a od kterého přijala pozvání do jeho staromládeneckého bytu. Nikolce bylo čerstvých patnáct a Rosťa, ač o mnoho starší, ji prostě učaroval. Chodila s ním už dva týdny,... celá povídka... |
Sex po telefonu
22. 4. 2016JpepesDvacet let ženatý muž se někdy ohlíží za jinými ženami, na ulici nebo v práci. Ne, že bych se doma v sexu nudil, naopak, mám ho dostatek, stejně jako fantasii. Čas od času mě i tak popadnou roupy nebo hříšné myšlenky. Svou ženu miluji a nechci jí být nevěrný. Hledám proto různé náhražky. Porno, ani masturbace o samotě mě příliš nebaví. Skvělou alternativou je sex po telefonu. Mám několik „milenek“,... celá povídka... |


