Erotické povídky
Další povídky od Luke:
Vloženo: 4. 5. 2006
Sex po turnaji
V sobotu brzy ráno jsem jel s mými kamarády na turnaj ve stolním fotbálku do Přerova. Kolem 22:00 hodiny jsme spolu jeli domů už po cestě mi volala moje nová přítelkyně Veronika kde jsem a kdy se vrátím. Za tu cestu mi volala tak pětkrát a to už mi bylo jasné, že je šíleně nadržená. Hned jak jsem přijel do Žďáru nad Sázavou, čekala mě na náměstí. Nečekala tam však sama, byl tam sní můj dobrý kamarád Ondra a jeho přítelkyně Nikola. Přišel jsem k ní, dal jsem jí pusu a šli jsme všichni společně k nám. Hned jak jsme přišli domů, šel jsem se vysprchovat, oni se mezitím převlékli a připravili spaní. Vylezl jsem z koupelny a lehl si za nimi, přitulil sem se k Verči, začal jsem jí něžně líbat, rukou jsem jí přejížděl přes její hebké tělo a Ondřej s Nikolou dělali úplně to samé. Mezi přestávkami, které jsme dělali při naší lehké předehře, jsme se dívali na televizi. Asi po patnácti minutách mi řekla jestli bychom nešli vedle. Vůbec jsem nebyl proti a šel jsem hned za ní.
Verča si lehla na záda, roztáhla nohy a já se pěkně zaklínil. Líbal jsem se s ní a pak přešel na její krk. Cucal sem jí ouško a to ji šíleně vzrušovalo. Měla sametové pyžamo, tak jsem jí svléknul vršek, líbal sem jí bradavky a pomalu sem přecházel níž, sundal sem ještě spodek pyžama, špičkou jazyku sem jí lechtal poštěváček a ona vzdychala blahem a říkala jak se jí to líbí. Řekl jsem jí ať mě udělá hned na začátku. Dala mě pusu a jazykem jela dolů. Vzala můj stopořený penis do ruky, otevřela pusu a začala mě kouřit, kouřila tak nádherně! Po chvilce jsem to už nemohl vydržet, ale ona pokračovala dál. Střídavě ho cumlala jak lízátko, sála ho, nebo zuřivě honila. Když jsem se začal dělat, pustil jsem jí všechno to sperma do pusy. Všechno to spolkla a že toho nebylo málo! Vrátil jsem jí do původní polohy, chvilku sem jí prstil. Pak už se to nedalo vydržet a svůj ocas sem jí vsunul do její prcky. Ona vzdychala víc a víc. Asi po patnácti minutách jsme se vyměnili, sedla mi na “koně“ a pokračovali jsme dál, byla rozrajcovaná čímdál víc. Po nějaké době si klekla a já ji bral zezadu. Občas sem musel její prcku navlhčit, aby to klouzalo a jí to nebolelo. A jako finiš sem se jí udělal na záda.
Nakonec jsme jen tak leželi, povídali si a poslouchali Landu.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Perverzní Luckadalší dívky | |
![]() | Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš. Ošoustej mě na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Můj svatební den
13. 7. 2014Bobr„Pusť mě!” vyškubla jsem se Jardovi, když jsem po kráááás-ném a dlouhém milování cítila, jak se mi jeho sperma dere ze zadečku. Vyskočila jsem a běžela rovnou do koupelny, protože mi bylo jasné, že jinam to nestihnu. „To jsi byl hezky nadržený,” volala jsem na něj, když jsem viděla, kolik toho do mne nastříkal.
Leželi jsme na posteli a prohlíželi si časopis "pro dospělé".
„To je nádherné!” vzdychla... celá povídka... |
Chůva
8. 5. 2016jpepesMám náročné zaměstnání a manželka zrovna tak. Oba pracujeme v nemilosrdném světě financí, který vám sice dává peníze a luxus, ale platíte za to svým zdravím a časem. Naše dvě malé děti trpí naším způsobem života nejvíc, nakonec nám nezbylo nic jiného, než si najmout chůvu.
Vybírala ji manželka. Je jí osmatřicet let jako mě. Štíhlá blondýna se zářivým úsměvem, kterým dotlačí svoje klienty až k podpisu... celá povídka... |
Zdravotní péče
10. 4. 2009Neznámý autorŽádná bouračka není příjemná. Tentokrát to malinko zavánělo, ale měl jsem štěstí v neštěstí. Odnesla to jen noha a tak teď ležím v nemocnici a kosti mi srůstají v sádrovém krunýři. Modřiny a odřeniny rychle mizí a pomalu se zase začínám cítit jako chlap a ne jako zmuchlaná čtvrtka papíru. |
Střídání samců
25. 4. 2014Neznámý autorSe svým klukem jsem spala často. Ani nevím, kolikrát to bylo. Prováděli jsme klasické polohy, občas jsme si sice sex chtěli nějakým způsobem zpestřit, ale dopadalo to tak, že se do mě nemohl trefit, následně měl blbé řeči, že nechápe, kde ta díra je, a nakonec jsme se stejně vždy vrátili k osvědčené poloze. Nerozuměla jsem, proč nám to nejde, když ostatní provozují i mnohem krkolomnější polohy. Ale... celá povídka... |


