Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Moje první kroky v oblasti sexu
- Dům taťky Li-Čanga
- Infantilni hra
- Plné koule
- Vodopády na Bora Bora
- Drsná westernová příhoda
- Nevěra je fajn
- Cesta do údolí neřesti
Vloženo: 30. 1. 2010
Ranní erekce
Dneska jsem se vzbudil se vztyčeným pohlavím ještě před zazvoněním budíku. Neklidně jsem se převaloval a snažil se přijít na jiné myšlenky než pěkný, vášnivý sex. Manželka na ranní divočení moc není, ale přesto jsem to zkusil. Přitulil jsem se pod její přikrývku a rukou vklouznul pod halenku pyžama na sametové, ploché bříško. Bylo krásně horké a heboučké. Ocas se mi ještě více napružil. Přitiskl jsem ho k jejímu stehnu, abych mu aspoň trošku ulevil.
Žena pořád spala, ale už ne tak tvrdě obzvláště poté, co jsem rukou vklouzl do kalhotek a konečky prstů pobrnkával o závojíčky. K tomu jsem se sklonil k jejímu krku a zahrnul ho smyslnými polibky. Nepřestal jsem, dokud se zcela neprobudila. Stále jsem se při tom tisknul na stehýnko, jako bych chtěl ošoustat právě jej. "Co blázníš? Vždyť vstáváme do .....," slovo práce zadusil můj polibek. Ucukla. I podruhé. Napotřetí jsem se přisál k jejím ústům silněji a zesílil tlak prstu na poštěváček. Do pusy mi zaplul manželčin drobný, mrštný jazýček a prst se pokryl mazlavou šťávičkou.
Chytla mě ve vlasech a začala mi oplácet moji vášeň. "Tak pojď, ty můj hřebečku .... nebo mi tím svým ocasem zlomíš nohu." Jindy bychom se možná po těchto slovech rozesmáli, ale teď jsme byli opravdu moc nadržení. Hlavně já. Rázem jsem byl na kolenou a stahoval pyžamové kalhoty jak z ní, tak ze sebe. Ve slabém světle digitálního budíku na mě zamrkala manželčina natěšená kundička. Bezvadně vyholená, vlhká a dychtící po opíchání. "Pojď, kocourku. Vezmi si svoji kočičku," šeptala žena, zatímco jí jen tak ve spěchu prolizoval pičku. Lízání miluju. Nabral jsem si tedy naposledy na jazyk pořádnou várku šťáviček z hlouby studánky a přesunul se k ní svým bojovníkem.
Zaplul jsem hladce dovnitř a opět pokryl manželčin krk polibky. Ta začala slastně oddechovat v rytmu mých zásunů, které byly stále rychlejší. Škrábala mě do zad a tahala za vlasy. "Anooo, ošukej mě, úúha, to je krása ...," hekala s nohama zdviženýma vysoko do praku. Nejenže jsem stále zrychloval, ale i přitvrzoval. Za chvíli už jsem do ní bušil s rychlostí šicího stroje. Její sílící vzdychání mě utvrzovalo v tom, že právě tohle je ta správná cesta k jejímu orgasmu. "Naprcám ti kundičku, kurvičko moje ....," vysoukal jsem ze sebe už částečně oblbnutý svým vlastním orgasmem. Pička už mi horce pulzovala kolem žaludu. Žena se pode mnou kroutila v orgasmu. Krásně mi zacukalo v koulích i břichu a s úlevným vzdycháním jsem tu úžasnou, horkou kundičku začal plnit stejně horkým semenem. Křečovitě jsme se k sobě tiskli, jemně pusinkovali a nechali v sobě doznívat slastné vlny.
Vůbec se mi z ní nechtělo. Ještě jsem se tedy zvedl na ruce, druhou hladil manželčino krásné tělo a stále dostatečně tvrdým klackem protahoval vyšplíchanou jeskyňku, která můj citlivý úd trošku bolestivě svírala. I manželka mě hladila. "Helééé, už toho nech nebo se do práce nedostaneme," až teď jsme se rozesmáli a já se s příjemnými pocity v sobě překulil vedle ní.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Neukojená Baculkadalší dívky | |
![]() | Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám. Uděláme si to na909 a po vyzvání zadej kód 09 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Slastné začátky II.
21. 5. 2008FredV první části svého vyprávění jsem vylíčil, jak mně v 15 letech svedla a zaučila moje teta Maruška. Dlužno podotknouti, že to téhle příjemné baculce nedalo moc práce. |
Záhadná žena
22. 2. 2022jentaknekdoS přítelkyní jsme měli hodně sexu. Byli jsme velmi otevření, pokud šlo o sexuální fantazie mezi námi, a ona přiznávala, že se jí líbí, když s ní mluvím sprostě a používám na ni v posteli sílu.
Vyzkoušeli jsme spolu všechny možné polohy, místa a způsoby penetrace, hráli jsme nejrůznější hry, uplatňovali na sebe navzájem své fantazie, zkoumali jsme jeden druhého a otevírali se z hloubi duše. Hráli jsme... celá povídka... |
Češtinářka 7
20. 4. 2017BobrHolky se vzpamatovaly a pohlédly na nás. Nemusely nic říkat. Zvedli jsme se a spěchali k nim. Už nás netrpělivě čekaly s nohama „do praku“. Jen, co jsme zaklekli mezi jejich nohy, prudce si nás přitáhly a naše klády se do nich zanořily.
„Ááá…úúúú…ééé…íííí…“ kvílela každá v jiné tónině. Asi nás to všechny vzrušovalo, protože se z nás stala zvířata, neohlížející se na své okolí. Nepočítal jsem, kolikrát... celá povídka... |
Melouch 9
24. 11. 2015BobrRáno se holky začaly nějak chrout. Nejprve Alena a hned za ní i Marie vystartovaly na záchod. Když už mě probudily, také jsem se šel vyprázdnit. Vaška to také probudilo a tak i on musel na onu místnost. Holky se ještě nějak motaly, ale byly schopné udělat snídani. Sedli jsme si ke stolku na zahradě a nějak zapomněli na oblečení. Vrhli jsme se na vše, co nám holky připravily a najedli jsme se.
„Večer... celá povídka... |


