Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Jeskynní falus
- Píchání s cizím frajerem
- Nová posila týmu
- Voňavé prádlo
- Romantika při svíčkách
- Můj dům, moje pravidla
- Zážitky zasloužilého sukničkáře 2
- Hračka do trojky
Vloženo: 2. 11. 2014
Přitažlivější kamarád
S přítelem a s naším společným kamarádem jsme si domluvili víkend v Tatrách na chatě. Prostě si užít hezké počasí a chodit na procházky do přírody. Pár hodin před odjezdem vlaku mi ale přítel volal, že je mu hrozně špatně. Měl horečku a nemohl jet. Chtěla jsem celou akci zrušit, ale přemluvil mě, ať jedeme s Víťou sami. Těšila jsem se, ale zároveň se obávala být s Víťou sama. Měla jsem pro něho totiž slabost, líbil se mi od první chvíle, co jsem ho potkala. S přítelem nám to ale celkem klapalo a ještě k tomu byli oni dva kamarádi, takže jsem nechtěla pokazit vzájemné vztahy. Fakt ovšem byl, že Víťa byl zábavnější, přitažlivější, namakanější… Pokud jsem s ním mluvila, cítila jsem vždy bušení srdce a užívala si chvíle v jeho blízkosti. To jsem vedle přítele nezažila. Proto jsem se s Víťou vždy setkala jen za přítomnosti mého přítele, aby se náhodou nestalo něco, čeho bychom později mohli litovat.
V pátek večer jsem přicházela k vlaku a Víťa na mě už mával z okýnka. Zarazila jsem se, protože mu to slušelo ještě víc! Obvykle jsem ho potkávala ve sportovním, ale tentokrát na sobě měl bílou košili a džíny. Těžce jsem polkla a vstoupila k němu do kupé. S úsměvem mě vítal a říkal, že to bude super akce, že si to užijeme. Říkal ještě další organizační věci, ale přistihla jsem se, že ho neposlouchám, zírala jsem na něho, vnímala jen jeho přítomnost a přála si, aby mě objal. Krásně voněl. Čekaly nás tři hodiny ve vlaku. Zatáhla jsem závěsy, protože jsem nechtěla, aby k nám někdo přisednul. Bohužel hned na další zastávce přistoupili dva další lidé a já se probrala ze snění a začala jsem s Víťou normálně konverzovat.
Na místo jsme dorazili asi o půlnoci a šli hned spát, protože jsme chtěli ráno brzy vyrazit do lesa. Už ráno jsem byla jak praštěná palici, protože na mě v noci asi nevědomky působila Víťova přítomnost v pokoji. Teda rozumějte – k ničemu mezi námi nedošlo, v klidu jsme spali každý na svém lůžku, ale já ráno byla totálně okouzlená vším, co udělal. Hrozně mu to slušelo, měli jsme výbornou náladu a on se nějak pustil do laškování! Páni, další bod pro něj! Byl hrozně okouzlující a hravý! Ale většinu energie jsme poctivě věnovali do turistiky. Pak nás zasáhnul déšť, ale naštěstí jsme byli blízko jedné hospůdky. Tam jsme zapadli, dali si něco na zahřátí. Bylo hrozně moc lidí, takže jsme se k sobě tulili v rohu na lavici. Z té blízkosti jsem nasávala Ví´tovo fluidum a bylo to jako opojná droga. A v tu chvíli to jiskření mezi námi vyvrcholilo. Víťa je o dost vyšší než já, takže mě převyšoval i v sedě. A jak jsme byli blízko, tak jsem k němu vzhlížela, koukala mu do očí… On se najednou sklonil ke mně a políbil mě!
Byla to krásná poklidná pusa, žádná divoká líbačka. Srdce mi bušilo a byl to nádherný pocit. Víťa se pak ode mě pomalu odtrhnul a bylo vidět, že to s ním taky zamávalo. přivřel oči a řekl: Sakra, asi budu muset vlízt tvýmu klukovi do zelí! Zatajil se mi dech a vykoktala jsem, že by se mi to strašně líbilo. Vydali jsme se zpět do chaty celí roztoužení. Po cestě se mnohokrát opakovala zastávka, kterou jsme zaplnili líbáním. A už ne jen něžnou pusou na rty, do hry vstoupily taky naše jazyky. Tiskli jsme se k sobě s vášní čerstvých milenců. A já doufala, že brzo se z nás ti milenci stanou! V chatě jsme se pak nemuseli nijak složitě domlouvat. Postupně jsme si rychle skočili do sprchy. Umyla jsem se zvlášť pečlivě, rychle odstranila přebytečné chloupky. Víťa už na mě čekal na své posteli. Připadalo mi to jako ta nejpřirozenější věc, když jsem se k němu položila. Pod županem jsem neměla oblečeného nic, bylo to zbytečné.
Víťa mi ten župan pomalu rozvázal a s ohromným zaujetím si prohlížel moje nahé tělo. Pouhý jeho pohled mě hrozně rozpaloval – a co teprve, když přidal také doteky! Rty mi přejížděl přes ucho a to mě neskutečně vzrušovalo. Do té doby jsem nevěděla, že tam mám tak silnou erotogenní zónu. Víťa se mě jemně dotýkal na bradavkách, na stehnech, potom zajel mezi ně. Nádhera! Já jsem nezůstávala pozadu, líbala jsem ho na krku a mezitím ho vyprostila z trenýrek. Tam už na mě čekal jeho perfektně připravený penis. Vzala jsem ho do ruky a všelijak zvědavě si s ním hrála. Pevně jsem ho stiskla u kořene, potom zas jemně přetáhla předkožku přes žalud. Víťa už vyronil několik vzrušených kapek, takže to pěkně klouzalo. Vzdychal slastí a na oplátku ponořil prst do mojí mušličky. Taky se mi to líbilo a hodně jsem zvlhla.
Oba jsme se chtěli pomilovat. Bylo to něžně a romantické. Odevzdaně jsem ležela na zádech, zatímco Víťa mě objal a nalehnul na mě. Pomalu vsunul svůj ocas do mojí studánky. Oba jsme zadrželi dech. Nepřestávali jsme se jeden druhému dívat do očí. Pevně jsem ho chytila a trochu nadzvedla pánev, takže jeho penis proniknul celou mojí kundičkou až na dno. Víťa si vychutnával ten pocit. Potom zatnul svaly a začal zase vyjíždět ven a pomalu opakoval přírazy. Trochu jsem mu pomáhala, ale nejvíc se mi líbilo, když jsem poslušně držela a úplně se mu oddala. Potom si mě Víťa otočil na břiško a já jsem si klekla na všechny čtyři. Strčil mi ho do mokré vagíny ještě zezadu a tentokrát už přirážel o dost intenzivněji. Taky víc vzdychal a hrozně mi mačkal půlky zadku. Cítila jsem, jak se ve mně něco děje – že bych konečně zažila taky vaginální orgasmus? Ale krůček od vyvrcholení se udělal Víťa – rychle ho ze mě vytáhnul a pak mi celou svoji dávku vycákal na zadeček. Nevadilo mi že jsem se neudělala, celý ten zážitek byl nádherný!
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Domina Andreadalší dívky | |
![]() | Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku. Buď mým otrokem na909 a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Na parkovišti
21. 4. 2012BibiVracela jsem se z lázní, ne zrovna moc spokojená ( byla tam děsná nuda !) i když odpočatá a se srovnanými myšlenkami po nedávném rozdvodu. Měla jsem už jízdy plné zuby a rozhodla jsem se zastavit v motorestu, na který jsem podle ukazatelů měla narazit za 2000 metrů. Usadila jsem se ke stolku v rohu, objednala kávu, zapálila cigaretu a pozorovala osazenstvo. Venku stálo mnoho kamionů, takže
většina... celá povídka...Kategorie: Orál, Grupáč, Mix, Šukačky |
Nadržená sestřička
24. 2. 2006Neznámý autorMěla úžasné poprsí, výrazné boky a fascinoval mě její pohupující se zadeček. Usmyslel jsem si, že ji dostanu, ale zatím mi unikala. Až přišel den, kdy jsem ji zastihl samotnou v koupelně pro pacienty. Bylo to v době, kdy probíhala velká vizita, nebylo pravděpodobné, že by nás někdo překvapil. Právě se skláněla pro mýdlo. Pohled ńa povytaženou zástěru a pod ní se rýsující kalhotky mě nesmírně vzrušil,... celá povídka... |
Kamarádka z mládí
11. 10. 2015Bobr„Ahoj, jsi to ty?“ zastavila se protijdoucí pohledná žena a zkoumavým pohledem si mě začala prohlížet. „Jo. Jsem to já! Už od narození! Jenom nevím, zda jsem ten, koho hledáš!“ odpověděl, jsem. :Chodili jsme spolu na průmku!“ nedopověděla zbytek věty.
„Eva!“ vyhrknul jsem, protože se mi v hlavě vynořila vzpomínka na holku, co nikdy nezkazila žádnou srandu. Potom jsme se vzájemně ztratili a náhle se... celá povídka... |
Bobo II
20. 5. 2011jameszCelý pátek mě nepustila myšlenka na to, že v sobotu uvidím svou Bobo. Ještě večer jsem jí volal, že jí v sobotu dopoledne počkám na vlakovém nádraží. Měl jsem zrovna 2 dny nové auto. Byl to velký Chrysler Voyager a ještě nebyl pokřtěný a napadla mě hříšná myšlenka. V telefonu jsem jí trošku popsal představy co se mi honily hlavou. Auto viděla už ve čtvrtek a svými představami jsem jí motivoval na zítřejší... celá povídka... |


