Erotické povídky

Nástup ke strážníkům

Je krásné červnové dopoledne roku 2000 a já se toulám bez cíle městem a přemýšlím, co bude dál. Městský úřad v Ústí n.L.zrušil náš odbor a já jsem se ocitla bez práce. A jak se tak courám po Masaryčce,vidím u hotelu velký poutač:“ Pojď mezi nás“ s fotografií městského strážníka. Přečetla jsem si co,kdy a kde a šla jsem si pro informace. Službu mající strážník mi vysvětlil,že přibírají i děvčata jestliže splní fysické testy a předal mi dotazník. Po příchodu domů jsem šestistránkový dotazník vyplnila,přidala fotku a ráno ho odnesla na služebnu. Bylo mi řečeno, že do týdne dostanu vyrozumění. Za tři dny mi oznámili, že se mám dostavit k přijímacímu pohovoru a po jeho absolvování jsem nastoupila do zaměstnání strážníka.

Nováčků nás bylo pět,tři kluci,Petr,Jirka a Martin , Já Lucka a Jana. Mně bylo 26, Janě 22 a kluci byli od 20 do 24 let. Po týdnu školení a zácviku nám oznámili, že pojedeme na týden na služební vilu, kde se budeme učit sebeobraně a tam také budeme skládat fysické testy. Přijeli jsme k Povrlům na vilu,kde nás už čekali dva instruktoři, kteří nás ubytovali a krátce nás seznámili s týdenním programem. Byli to pěkní urostlí kluci asi v mém věku.Asi za dvě hod.jsme měli nástup na dvoře. Vzhledem ke krásnému počasí jsme šly s Janou jen tak nalehko, v tričku a šortkách.A protože jsme obě měly vše,co se na ženy patří, při našem příchodu všem pěti mužům vyrostly velké boule v rozkrocích,které se snažili marně schovat rukama. Nám také při tom pohledu se ztopořily bradavky,a tak jsem jen tak prohodila, že bychom to měli pro začátek raději rozchodit. Tak jsme začali s výcvikem sebeobrany. Některé chvaty se neobešly bez dotyků na intimních místech a já jsem si musela dokonce během tréninku jít vyměnit kalhotky, jak jsem byla mokrá. Skončili jsme asi v sedm hod.večer a jeden z instruktorů nám oznámil, že večer bude u táboráku seznamovací zábava.

Šly jsme se s Janou osprchovat a domluvit se, co si vezmeme dráždivého na sebe abychom ty kluky svedly. Jana byla také na sex jak divá, a tak jsme se rychle skamarádily. Oblékly jsme si krátké minisukně a trička s výstřihem, samozřejmě bez podprd. Obě jsme měly pevné trojky s trčícími bradavkami. Tak krátce po deváté večer jsme se uvelebily u ohně, začaly se opékat vuřty a pomalu se rozvíjela zábava. Objevilo se několik lahví vína a také nějaký tvrdý alkohol. Petr měl sebou kytaru a docela dobře zpíval. Čas ubíhal a zábava s ubývajícím alkoholem začala nabírat na bujarosti. Začaly se zpívat sprostonárodní písničky, povídat košilaté anekdoty a dvojsmyslné narážky. Najednou se Jana, která seděla proti mně,začala strašně smát a já jsem cítila u uší nějaké doteky. Podívám se vpravo a vlevo a na každé straně mám u uší pěkného čuráka s lesklým žaludem.Hned jsem po nich čapla a už je pomalu honila. Patřili jednomu instruktoru,Honzovi a Martinovi. Najednou se ale přede mne postavil Jirka a ten ho měl také vyndaného a už mi ho strkal do pusinky.

Nedala jsem se pobízet a hned jsem mu ho začla kouřit. Jana taky nezahálela a kouřila ocas Petrovi a druhému instruktorovi, Otovi ho honila. Tak začala naše seznamka. Já jsem byla tak zaměstnaná, že jsem si nemohla ani pohladit moji mokrou kundičku,protože mi chyběla jedna ruka. To jako kdyby vycítil Jirka a už se mi sunul po stehně pod mini k moji mokré jeskyňce. Hned do ní strčil dva prsty a začal mě s nimi šukat. Honza aby nezůstal pozadu, tak mi vyhrnul sukni a začal mi hladit zadeček a pomalu masírovat zadní dírku. Celým mým tělem začalo procházet krásné brnění a moje pička začínala téci jak pivní pípa. Najednou mi Martinův ocas v puse zacukal a už se z jeho útrob valilo velké množství semene, kterého jsem měla plnou pusu a rychle ho spolykala. Semeno miluji a nesmí ani kapka přijít nazmar. To už jsem také cítila škubání v Honzově ocasu, kterého jsem pomalu honila.Otočila jsem ho a rychle nasměrovala také do pusinky. Bylo to božské, takové dvě dávky rychle za sebou.

Jen jsem mu ho pěkně jazykem očistila, už mě začali kluci pokládat na lavici, něčí ruce se mi dostaly pod gumu kalhotek a sundaly je dolů. Na vnitřní straně stehen jsem cítila dvě ruce jak se mi sunou do klína a nohy se mi samy začaly roztahovat. Najednou jsem ucítila na pyskách teplý dech a nna to se mi hned hbitý jazyk dobýval do pochvy. Ležela jsem natažená na lavici, mačkala si kozy a drtila bradavky a bylo mi krásně. Se zavřenýma očima jsem si to vychutnávala a přála si aby to trvalo hodně dlouho. Najednou jsem ucítila,jak se mi nad hlavou něco sklání. Otevřela jsem oči a vidím Janinu kundu a jak má oběma rukama roztažené pysky k vylízání. Hned jsem ji začala lízat a Jana zatím kouřila jednomu z kluků péro. Já jsem dostala zase dva čuráky do rukou k honění. Všichni kluci měli čuráky,že by jim mohli všichni závidět. Nejmenší, Otův měl tak okolo 21cm a silní byly všichni. Honza mě dolízal, zvednul mi nohy na ramena a zastrčil do mě svůj klacek. Bylo to jako kdyby mi tam zajel kamion. Zařvala jsem Janě do kundy a začala přrážet Honzovi do rytmu. Honza do mě bušil jak hluchý do vrat. Jana musela ze mne slézt, protože jsem při lízání nemohla dýchat. Jak Jana slezla, tak ji Petr otočil a zezadu jí tam narval svého ptáka. Jana jen zařvala slastí a už byla ve svém šukacím živlu. Bylo slyšet jak Petra pobízí, ať ji pořádně omrdá její kundu a tvrdě a rychleji. Držela si obě půlky od sebe a řádně přirážela. Já jsem mezi tím vyměnila s Honzou několik poloh a nyní mě krásně šukal zezadu, jednou rukou mě přitahoval za vlasy a druhou mě dráždil kakaovou dírku.

Už jsem si přála aby ji pořádně roztáhl a svůj klacek mi narval do prdelky. Při tom pomyšlení jsem začala hodně vzdychat slastí a z mé kundičky začala stříkat kundí šťáva. Honza jí použil na potření mé prdelky a postupně do ní zasunul jeden prst, potom druhý. Když i ten byl volný a dírka se nestáhla,tak mi tam nasadil svoji tyč a začal ji cpát dovnitř. Myslela jsem, že to je při velikosti jeho ptáka moje poslední šukání. Za chvíli jsem ale cítila, jak se mi jeho koule opřely o zadek a Honza začal pomalými tahy mi šukat prdelku. Cítila jsem se nevýslovně blažená a vykřikovala ať přidá, tvrději a podobně jsem ho nutila k tvrdému sexu. Za chvilku jsem cítila, jak se mi plní prdelka Honzovým semenem a cítila jsem, jak mi vytéká po stehnech na zem. Byla jsem nevýslovně šťastná a spokojená.Janu mezi tím ojeli oba další kluci, jeden do píči, druhý do prdelky. Ani jsme si jedna ani druhá nestačily odpočinout a už nás zase kluci drtili za kozy a hladili zadky. Martinovi už stál ocas jak telegrafní tyč, vzal mě za ruku a posadil mě prdelkou na něho.

Přistoupil Petr, zvedl mi nohy a nacpal mi svého čuráka do kundy až jsem zařvala. Oba mě začali šukat a já prožívala jeden orgasmus za druhým. Z moji kundy se stala hasičská stříkačka. Za chvilku se Petr do mě vysemenil a naše smíchané semeno stékalo na Martinův ocas a pomáhal mu ho přimazávat do prdelky. Za chvilku ale Martin se taky vystříkal do mé zadničky a já jsem byla jako když teče láva ze sopky.Jana si také užívala, protože její velmi hlasitý projev to jen potvrzoval. Ale to ještě nebyl všemu konec.Kluci byli k neutahání a ocasy jim pořád stály. Když jsem viděla jak jsou v pohotovosti, tak jim povídám:tak a teď vás chci mít všechny najednou.Jano, připrav Martinovi péro ať mu pořádně stojí, Petře, Tebe si připravím sama a vy ostatní uvidíte. Petr si sednul,na jeho ocas jsem se napíchla do prdelky.

Martin mi zvedl nohy a zasunul mi ho do kundičky, Ota se postavil nede mne a já mu ho začala kouřit a další dva mi dali ocasy do ruky k honění. Jana aby se nemusela jen dívat,tak mi drtila bradavky a honila si přitom pičku. Byla to šílená jízda na závěr.Hlídala jsem stříkání kluků aby mi neuteklo semeno.První byl Ota, potom jeden po druhém, které jsem honila. Na to,že jsme prošukali celý večer, bylo toho ještě požehnaně. Když jsem se udělala těma dvěma samcema v dírách, tak jsem byla neskonale spokojená ..A tohle nás čekalo celý týden. Bylo to úžasné školení, všichni jsme prošli hlavně fysickými testy a nastoupili do služby. A abychom něco ze školení nezapoměli,tak jsme se domluvili, že si to budeme muset občas zopakovat. Ale to zase příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Labužnická Hanka

  30. 4. 2009Neznámý autor

Tak takhle nudné školení jsem už dlouho nezažil. Celý den čumět do notebooku a předstírat zájem o řeči jakéhosi páprdy, který zná výborně teorii, ale o praxi v životě nezavadil, bylo deprimující. Jak jinak, stále častěji jsem v myšlenkách utíkal k představám, co bude, až tohle představení skončí.
Tak v prvé řadě bych mohl vyrazit někam na večeři s Hankou, svou krásnou přítelkyní. Nebo by jsme mohli...  celá povídka...
Kategorie: orál, Extrémy, Orál, Fetish

Matylda

  13. 7. 2014Bobr

Matylda byla kost. Hrdě si nosila vše, co k ní patřilo. A že toho nebylo málo! Velká prsa jí napínala svetr – její nejoblíbenější oblečení – a bradavky se snažily propíchnout ho. Samozřejmě, že chodila bez podprsenky. „Nebudu svá prsa týrat nějakými opratěmi!“ bylo její časté rčení. Na jejím štíhlém těle prsa obzvlášť vynikala a proto nebylo divu, že se za ní každý - nejen muž – otočil. Pod krátkou...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Jak to chodí u paragánů

  28. 9. 2020Stalinka

Ti dva vlčáci kroužili okolo ní a sledovali, kdy udělá chybu. Úplně bylo mezi nimi cítit to napětí, jak se oba snaží a ona je naoko přijímá, ale při tom je oba od sebe odhání… Ples. Ples aeroklubu, na kterém jsem jen nešťastně seděl u stolu a sbíral odvahu nějakou tu roštěnku pozvat dokola. Váhal jsem tak dlouho, že mi už dávno vyhlídnutou Zdenku vyfoukli ti dva, a už nějakou dobu jí nechávali pouštět...  celá povídka...
Kategorie: Orál, První sex, Teen, Mix, Šukačky

Ve sklípku

  26. 11. 2007mike

Jdeme spolu sami do sklepa, už po cestě se tě nenápadně dotýkám a sotva za námi zaklapnou dveře skočíš na mě a začneme se divoce líbat, nestačím ani zamknout a už mě táhneš ke stolu, tvoje polibky jsou žhavé, rychlé, oblečení ze sebe navzájem strháváme a každé odhalené místo hned zakryje nedočkavá ruka, která hladí a masíruje každý centimetr, líbání přechází v kousání, nehty se zarývají do kůže, a...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Extrémy, Mix, Orál