Erotické povídky

Autor povídky:

angelsoul

Kategorie:

Další povídky od angelsoul:

Vloženo: 24. 10. 2011

KuPéčko

Bylo chladné podzimní počasí a mladík čekal na poloprázdném nástupišti na vlak. Když konečně dojel, pomalu nastoupil – nikam nespěchal, protože věděl, že v tuhle dobu zde není problém najít volné kupé. V prázdném vagonu si našel pokud možno nejlépe vyhlížející místo, zatáhnul za sebou dveře a začal se svlékat. V kupé bylo přetopeno a tak chvíli trvalo, než se zbavil několika vrchních částí oblečení a zbylo mu jen tričko.

Když se konečně usadil, zahlédnul ve dveřích postavu mladé pohledné dívky. Mohlo jí být kolem dvaceti, ale dobře věděl, že u tohoto typu slečen nedovede obvykle rozpoznat věk a proto bral v úvahu, že jí může být klidně 16 nebo 17 anebo taky i více než 25. Tyhle zbytečné myšlenky ho ve skutečnosti měly zaměstnat a uklidnit od nervozity, kterou v přítomnosti takto svůdných dívek měl. Jen tak po očku si troufal po ní koukat, jako by se bál, že ji vyplaší a uteče mu z dohledu. Ve skutečnosti (dle jeho logického uvažování) bylo jen otázkou času, kdy se slečna sebere a půjde do prázdného vlaku najít místo. Dokonce ani ve chvíli, kdy otevřela dveře jeho kupé ho nenapadlo, že si k němu chce jen tak přisednout.

„Dobrý den. Můžu si k vám?“ řekla stojící ve dveřích hlasem, který jí slušel stejně dokonale jako její výstavní tělo. Mladík, který stihnul již po této banální otázce zčervenat a ztratit hlavu, jen přikývnul a slabě ze sebe vydral souhlas.

Dívka se na něho usmála, na chvíli se otočila, aby zavřela dveře, čímž nezapomněla dát na odiv mladíkovým očím své svůdné pozadí a když se opět obrátila čelem k němu, přejela ho zvláštním vyzývavým pohledem.

Mladík měl najednou pocit, že si snad v přetopeném vlaku ještě nesundal ani jeden kousek oblečení, jak mu bylo náhle teplo. Dívka stála naproti němu otočena zády a odkládala si kabelku. Každý její pohyb jako by byl dopředu důkladně promyšlen a účelově naplánován k neodolatelnému svádění. Chvílemi řešil mladík dilema, kam s očima, když se slečna lehce předklonila a její zadeček se z čista jasna objevil na dosah mladíkových rukou. Skousnul si rty, přehodil si pro jistotu přes klín mikinu a obrátil zrak z okna ven. Jenže venku bylo přítmí, takže jediné, co v okně viděl, byla usedající kráska naproti němu.

Zhluboka se nadechnul a uklidňoval se svým logickým uvažováním, že slečna se zřejmě jen bála cestovat prázdným vlakem a tak si ho vyhlédla jako „neškodného“ jedince, s kterým by jí přišlo cestování méně nebezpečné. Navíc taková holka má jistě přítele (minimálně jednoho) a s někým, kdo je stydlivý jako on by neměla přeci potřeba se nijak zaobírat. Ještě jednou se pořádně nadechnul, na chvíli přivřel oči, a když si myslel, že se konečně už trochu zklidnil, otevřel je a uviděl dívku naproti sobě, jak na něho se zájmem upřeně hledí a ne a ne z něho zpustit oči. Nějaké rádoby uklidnění bylo to tam a mladík cítil, že rudne až za ušima.

„Je tu hodně teplo,“ řekla dívka a postavila se před někoho, jako by se připravovala na striptýz. Při stoupání mu nezapomněla umožnit důkladný výhled do svého dekoltu, díky čemuž mladík začínal řešit, jak si sednout, aby ho za chvíli slečna nenařkla, že je nadržené prase.

Stála přímo u něho a mladík už nevěděl, kam jí má uhnout. Vlak se právě začal rozjíždět a ona každou chvíli otřela své nohy o jeho. Svetr, který se rozhodla svléknout, nebyl na knoflíky ani na zip, takže ho musela sundávat přes hlavu a přitom se jí vyhrnulo z velké části i tričko, čímž se odhalilo její krásné sexy bříško. Mladík zapomněl včas přestat zírat na odhalenou část jejího těla a byl přistižen jejím pohledem. Dívka se však jen shovívavě usmála a po chvíli váhání tričko stáhla zpět do původní polohy.

Zrovna ve chvíli, kdy si chtěla zpět sednout, najel vlak na výhybku a slečna ztratila na okamžik balanc. Ihned se pokoušela intuitivně něčeho chytnout a první, co v tu chvíli měla na dosah, byl mladík. Ve výsledku, ať již úmyslně nebo nechtěně,skončila její ruka v jeho klíně. I přes oblečení a mikinu ucítila, že mladík zřejmě není úplně v klidu. Její hlavou prolétla myšlenka, že jeho stydlivost nebude mít zřejmě nic společného s velikostí jeho mužství.

Po pár vteřinách, které byly pro mladíka jak celá věčnost, oddělala ruku z jeho klína a zahleděla se mu do očí. Mladík byl zoufale nesvůj a netušil, co bude následovat. Dle jeho logických úvah čekal, že se slečna sebere s nějakou urážlivou poznámkou a on se bude celý zbytek cesty modlit, aby k němu neposlala průvodčí, jak k nějakému úchylovi.

„Máš hezké oči,“ řekla z ničeho nic a mladíka to tak vyvedlo z rovnováhy, že chvíli trvalo, než si v hlavě několikrát přehrál její slova a tón, aby se ujistil, že se mu to nezdá. Protože se stále silně styděl, netroufal si udržovat oční kontakt, a tak sklopil zrak na její hruď a konečně dodal: „Ty je máš taky pěkné.“

Dívka sjela pohledem do míst, kam se jí mladík koukal, a zasmála se. „Děkuju, to jsem ráda, že se ti líbí, i když si je ještě ani pořádně neviděl,“ přitom si přejela po hrudi a nepřestávala se na něho vyzývavě usmívat.

Po celou dobu mladík seděl zaražený v sedačce a dívka byla skloněna nad ním tak, že neměl kam uhnout a ani kam jinam se dívat, než na ni. Chvílemi to vypadalo, že jí to snad dělá i určité potěší, jak ho dokáže zneklidnit a dohnat k šílenství, kdy je na něm vidět neskutečná touha po jejím těle a na druhou stranu zdráhání se cokoli si začít. A tak začala ona. Přišla k němu ještě blíž, prsty mu vjela do vlasů a přitiskla se na něho, jak jen to šlo. Než se mladík vzpamatoval, dala mu vášnivý polibek na krk. Mladíkovi začalo docházet, jak se věci mají a tak se osmělil a položil své dlaně na její boky. Dívka si mu sedla na stehna a pokračovala v neuvěřitelně vzrušujícím líbání na jeho krku. Mezitím mladík čím dál intenzivněji hladil její zadeček a tisknul ji k sobě ještě víc.

Zrovna když se konečně odvážil vklouznout dlaní pod její tričko, objevila se ve dveřích průvodčí, která z nečekané situace doslova zkoprněla. První ji uviděl mladík a vysoukal ze sebe něco jako „dobrý den.“ Následně došlo i dívce, že zde mají zřejmě společnost. Mladík začal roztržitě hledat jízdenku, zatímco slečna s naprostým klidem (jakoby situace, v které se nyní ocitli, pro ni byla něco zcela běžným a normálním) vjela rukou do kabelky a ihned podávala lístekke kontrole. Průvodčí v rychlosti zkontrolovala jízdenku, podala ji zpět slečně a čekala na mladíka. Ten již lístek našel, ale najednou nevěděl, jak jí ho podat, aby ještě víc neodhalil své vzrušení. V hlavě přemýšlel, jestli to, že průvodčí je zrovna mladá a vcelku pohledá žena, je v danou situaci výhodou či naopak. Když se průvodčí neměla k tomu, aby si šla pro jízdenku ona (svým způsobem se jí ani nedivil), musel mladík blíž k ní a tím riskovat, že si všimne pořádné boule v jeho riflích.

Oči průvodčí se skutečně v jeho rozkroku zastavily, ale naštěstí k tomu neměla žádné poznámky či připomínky a během chvilky zmizela. Mladík si ani nevšimnul, s jakým zaujetím si ho průvodčí prohlížela. V hlavě měl spíš obavy, že díky kontrole jízdenek už nebude slečna chtít pokračovat. Ale obával se zbytečně. Ihned co průvodčí zmizela, vystřelila ke dveřím kupé a uzamkla jej. „Líbila se ti ta průvodčí?“ ptala se ho dívka, zatímco zatahovala závěsy, aby je z chodby vlaku nemohl nikdo vidět. Mladík skoro ani nevnímal její slova, protože se uvnitř radoval z pomyšlení, co se asi tak bude dít, když chce mít jeho společnice soukromí. „Mně se líbila,“ dodala dívka. „Klidně bych si to s ní rozdala, ale vypadala stejně stydlivá, jako ty.“ Mladíka představa, že si tahle sexuchtivá slečna užívá nejen s ním, ale současně i s ženou, ještě více navnadila.

Přišla k němu, objala ho a pošeptala mu: „Líbilo by se ti mít dvě holky na jednou?“ Mladík jen nesměle pokrčil rameny, ale v jeho očích bylo zcela zřetelně vidět, že se mu tahle myšlenka hodně zamlouvá. „Tak kdepak jsme to přestali?“ zeptala se a koukala mu přitom do očí. Jednou rukou ho něžně hladila ve vlasech a druhou ruku položila na jeho bouli v kalhotách. Začala ho líbat a přitom přes oblečení masírovala jeho rozkrok. Polibky byly tak vášnivé, že si zpočátku ani neuvědomil, jak mu prstíky rozepnuly kalhoty. Zjistil to až ve chvíli, kdy její ruka vklouzla pod jeho spodní prádlo a uchopila jeho ztopořený penis. Sundala mu rifle rovnou i se spodním prádlem a klekla si k jeho rozkroku. Hladila ho po zadečku a líbala na podbřišek. Mladík ji přitom začal něžně hýčkat vlásky svýma prstíkama a snažil se moc nevzdychat blahem, když se její horké rty začaly dotýkat jeho tvrdého mužství.

Nejprve ho jen tak letmo políbila na špičku penisu, ale i tento sotva citelný dotek byl pro něho silně vzrušující. Pak jazýčkem přejela po celé délce jeho penisu a zastavila se až u kuliček, které několikrát políbila. Jednu ruku přesunula na jeho penis a stáhla mu kůžičku, aby mohla svou pusinku přitisknout na jeho rudý žalud. Druhou rukou si začala pohrávat s jeho kuličkama. Něžně je brala mezi prstíky a lehce je masírovala. Pak začala špičkou jazýčku přejíždět po jeho uzdičce. Líbilo se mu to tak moc, až se chvěl blahem. Vzala si celý žalud mezi rtíky, jemně ho sála a cumlala jako nějaký bonbón a přitom ho uvnitř pusinky ojížděla jazykem ze všech stran. Přitom se mu koukala do tváře a cítila, jak jí ten jeho vzrušený pohled přidává na nadrženosti. Proto si rozepla kalhoty a jednou rukou si vjela mezi nohy, aby se začala dráždit na své vlhnoucí dírce. Druhou rukou mu začala honit jeho stojící kládu, kterou si strkala do pusy. Na jejím počínání nebyl problém poznat, že tonedělá poprvé.

Pohled na tu krásnou dívku, která mu ho tak kouzelně kouřila a přitom si to sama dělala, ho natolik vzrušoval, že musel vzít situaci trochu do svých rukou, aby se jí hned neudělal do pusy. Posadil ji na sedačku, sundal jí kalhoty ke kotníkům a dal jí nohy od sebe. Dlaní se jí přitiskl na mokré kalhotky a rty se spojily s těma jejíma. Líbali se vášnivě a divoce, jejich jazýčky se vzájemně proplétaly a objímaly stejně, jako jejich žhavá těla. Rukou ji dal stranou kalhotky a během chvilky měl svá ústa v jejím rozkroku. Než se dívka nadála, už vzdychala blahem z toho, jak jí mrštným jazykem kroužil kolem poštěváčku.

Dívka ho vášnivě hladila ve vlasech a tlačila jeho hlavu do svého klína, jak se nemohla nabažit té rozkoše. Olíznul si ukazováček a jemně zatlačil na její dírku, která ho ihned pustila dovnitř. Po chvilce už v sobě měla celý jeho prstík, který se v ní pomalu začínal pohybovat. Byla po něm tak chtivá, že se mu sama narážela na ruku. Během toho jí dával spoustu sladkých polibků na bříško, jazýčkem obkroužil její pupíček a pokračoval v polibcích níž a níž. Prstík mezitím vytáhnul z dírky a dal jí ho olíznout, což s chutí udělala. Pokračoval v líbání na vnitřní straně jejích stehýnek a do dírky jí strčil dva prstíky, které ihned celé zmizely v její chtivé dírce. Políbil ji na poštěváček a pak ho jemně sevřel mezi rtíky. Prsty přitom čím dál rychleji projížděly její žhavou dírečku a ona mu pohyby stále více vycházela naproti. Chvíli třel poštěváček mezi rtíky a pak do toho zapojil jazýček, kterým kolem něho něžně kroužil. Dívka ho divoce hladila ve vlasech a tlačila k sobě co nejblíž a druhou rukou si vyhrnula tričko nad prsa a přes spodní prádlo si hladila svá krásná pevná prsa.

Stejně tak, jak ona zrychlovala na tempu v přirážení, tak i on zrychloval pohyby prstů v její štěrbince. Jazýčkem lítal ze strany na stranu po jejím citlivém místečku a volnou rukou ji střídavě hladil na bříšku, stehýnkách a zadečku.

Pak se dívka natočila tak, aby mohla i ona uspokojovat jeho klín. Ještě než se položila na sedadla, shrnula si kalhotky ke kotníčkům. Uvelebila se do polohy, kdy měl nadále přístup k její lasturce a přitom i ona mohla vzít do ruky jeho trčící penis a začít mu ho honit. Měl ho tvrdý jako kámen a to ji nažhavilo ještě víc. Několikrát mu stáhla kůžičku tam a zpět a pak vzala do dlaně jeho kuličky. Chtělajeho kládu opět do své pusinky a tak si ho přitáhla k sobě a dostala ho na sedáčkách pod sebe. Najednou byl on, kdo ležel na zádech a ona si lehla na něho tak, aby si mohli současně vychutnávat chuť klínu svého protějšku.

Ještě než se na něho celá položila, zůstala chvíli nad ním s roztaženýma nohama nad jeho hlavou. Měl dokonalý pohled na její rozevřenou nažhavenou díru, která se leskla od její šťávičky. Rukama se zapřela o jeho stehna a přisedla si na něho, takže se její kundička tiskla na jeho rty. Začala se na něm jemně pohybovat a třela si o jeho obličej svůj roztoužený klín. Vzdychala čím dál hlasitěji, a když ji vjel jazykem z nenadání hluboko do roztažené štěrbinky, vyjekla nekontrolovatelně slastí. Jazýčkem uvnitř začal lízat kde se dalo a ona se na něm chvěla jak osika. Chytil si ji v bocích a přidal ještě více na intenzitě dráždění. Poté přemístil své ruce na její prsa, která jí vášnivě masíroval a přitom nepřestával lízat její tekoucí dírku.

Měla přivřené oči a hlasitě vzdychala a sténala. Jazykem jí neúnavně projížděl sladkou dírku a ona si začala prstíkama třítpoštěváček. Druhou rukou uchopila jeho penis, který měla přímo před sebou. Chvíli mu po něm jezdila dlaní a pak se k němu sklonila a vzala si ho rovnou do pusy. Rukou si ho přidržovala a zkoušela tu jeho kládu zasunout co nejhlouběji to jde. Teď už vzdychali rozkošným blahem oba najednou. Strkala si ho snad až do krku a když si ho na chvíli vytáhla z pusy, tak přejela jazykem po žaludu a znovu ho celého zasunula dovnitř až ke kořenu. Díky tomu, že na něm nyní ležela, měla krásně vyšpulenou prdelku a on tak měl pohodlnější přístup k oběma dírkám. Místo jazyka jí do kundičky strčil dva prsty, ale to pro takto roztouženu díru bylo už málo a tak jí tam vrazil rovnou tři. Přitom ji začal líbat na hýždě a celý zadeček jí pokryl vlhkými polibky.

Držela se ho za nohy, v puse měla jeho ptáka a hlavou jezdila čím dál rychleji nahoru a dolů jak mu ho divoce kouřila. On jí přitom šukal kundičku třemi prsty a u toho ji začal líbat na druhou dírku. Mezi vzdechy zaslechl, jak mu říká, že má chtivé obě dírky. A tak neváhal a začal jí roztírat šťávičku z kundičky po análku. Když už i druhá dírka vypadala připravená na vniknutí, přitlačil na okrajianálku ukazováčkem a nestačil se divit, jak v ní téměř ihned celý zmizel.

Oba cítili, jak se to stále více blíží. Tempo nabíralo zběsilé rychlostí. Prstil jí análek a vylizoval kundičku a ona přitom honila svůj poštěváček i jeho kládu a přitom mu sála žalud, z kterého čekala, že každou chvíli vystříkne pořádná dávka horkého spermatu. Po chvilce vystřídal dírky a začal jí opět strkat prsty do kundičky a jazýčkem se tentokrát věnoval jejímu análku. Bylo na ní vidět, že se jí to hodně líbí a že už jí moc k uspokojení nechybí. Proto ještě víc zvýšil tempo, kterým se ji snažil udělat.

Vše ho tak neskutečně vzrušovalo, což poznala a tak se mohla připravit na jeho výstřik. Roztouženě ho pobízela, aby se jí udělal do pusinky. Byla tak šíleně chtivá, že se těšila, až ucítí jak ji plní pusu. V tu chvíli už nebyl téměř schopný se jí nějak věnovat. Chvěl se pod ní a pevně ji držel v bocích. Pak mu dlaní sevřela kuličky a jemně zatáhla opatrně za pytlík. Druhou rukou mu stáhla kůžičku a držela mu penis pevně u kořene. Střídavé sevření zesilovala a povolovala a u toho jazykem jezdila přes uzdičku na žaludu. Uviděla, jak v něm škube a tak ho rychle vzala do pusy, několikrát ho pocumlala a už cítila, jak se celý napnul. Několikrát nevědomky impulsivně přirazil do její pusinky a pak už začal stříkat neskutečně velkou dávku horkého semene. Bylo toho víc, než ona sama čekala, takže nestíhala polykat a část jí vytekla z pusy ven a stékala jí po bradě.

Vytáhla mokrý penis od slin a spermatu a jemně ho přejížděla rukou. Přitom se snažila spolknout zbytek jeho nadměrného výstřiku. Trocha bílých kapek jí uvízla i na vyhrnutém tričku a z brady jí stékalo dolů po těle a oblečení několik pramínků spermatu. To ji ale v tuhle chvíli bylo jedno, protože i ona chtěla dosáhnout svého. Olízla mu ještě stále ztopořený penis od semene, políbila ho na špičku a něžně pohladila.

Pak z něho v rychlosti vstala a řekla mu, aby se posadil. Jakmile tak udělal, stoupla si k němu a svůj rozkrok přirazila k jeho obličeji. Chytla mu hlavu do dlaní a pevně ho přitiskla ke kundičce. On na nic nečekal a divoce se pustil do lízání. Rukama si ji přidržoval za zadeček a po chvilce ji začal prstíky ojíždět análek. Nastavila se mu tak, aby si přitom mohla masírovat poštěváček a druhou rukou mu stále křečovitě tlačila hlavu ke své kundičce. Lízal ji jak o život a přitom začal projíždět prstem její prdelku. Po chvilce se zadeček roztáhl natolik, že mohl zkusit přidat i druhý prstík. Pohybem pánve mu vycházela vstříc, aby se do ní prstíky dostaly co nejhlouběji. Pak se začala celá chvět a on ji musel pevněji přidržovat, aby to ustála. Přitom nepřestával věnovat svou pozornost oběma dírkám. Do roztažené kundičky jí strčil rovnou tři prsty a po pár pohybech v ní ucítil, jak mu je uvnitř svírá. Držela se ho za ramena a nehty mu zarývala do kůže. Ještě zvýšil rychlost pohybů, kterými ji prstil a rty přitom přisál na poštěváček. Když k sání poštěváčku připojil ještě dráždění jazýčkem, prohnula se v zádech, hlasitě vyjekla orgastickou rozkoší a nekontrolovatelně se jí podlomila kolena.

Ještě chvíli v ní nechal své prstíky. Jen tam s nimi lehce a jemně pohyboval a kolem poštěváčku ji něžně líbal. Podíval se jí do tváře. Zrovna se vzpamatovávala z toho všeho a spokojeně se na něho usmála. Pohladila ho po tváři a pošeptala, že je skvělej. Přitiskli se k sobě a mazlivě se objímali a líbali. Do ouška mu pak najednou pověděla: „Cesta ještě nekončí a já jsem docela náročná,“ přitom ho začala znovu hladit na jeho penisu, který při tom neuvěřitelném vzrušení ani nestačil klesnout.

Penis jí během chviličky krásně ztvrdnul v ruce a ona už v hlavě spřádala plány, kterou polohou si to s ním rozdá nejdřív. Najednou se však někdo začal pokoušet otevřít jejich kupé, které bylo stále zamknuté. Oba se zarazili a polekaně na sebe koukali. „Co teď?“ Čekali, že klepání přejde, ale nikoli. Navíc se ozval ženský hlas, který je žádal o otevření.

Když jí došlo, že je to průvodčí, která je na začátku jejich hrátek načapala, objevil se jí na tváři rošťácký úsměv a v myšlenkách si začala představovat nové potenciální možnosti, jak si zpříjemnit zbytek cesty…

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nevěrnice

  22. 12. 2016Neznámý autor

Tato story se odehrála kdysi, když jsem ještě chodil na střední a měl jsem za sebou rozchod po zhruba dvouletém vztahu. Chodil jsem kalit a zahánět žal s partou kámošů. Jednou takhle o pátečním tahu jsme vymetli pár pajzlů, až jsme skončili na jedné diskotéce u centra města, ve kterém bydlím. Nejspíš už byla nějaká časná ranní hodina, když jsem popíjel s pár lidmi na baru a nemohl jsem si nevšimnout,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Exhibicionisté, Voyeur, Šukačky

Nová práce

  15. 5. 2023Děda

Jmenuji se Honza a je mi 60 let. Minulý rok jsem byl po 20 letech propuštěn z práce a tak jsem přemýšlel co dál. Známý mě nabídl místo domovníka a údržbáře na středoškolském internátu. Po určitém váhání jsem to nakonec přijal. Hned první den jsem zjistil jednu přijemnou věc a to, že internát je pouze dívčí. Postupně jsem se zapracovával a seznamoval jak s ostatními kolegy, tak s dívkami.Těm bylo mezi...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Šukačky, Mix, Grupáč, Orál

Velká klobásová pizza

  14. 9. 2014Neznámý autor

Volal mi přítel. Chvilku jsme cukrovali do telefonu. Byl už na cestě ke mně do bytečku, seděl v autobuse. Říkal, že před přestupem na druhou linku, která ho doveze ke mně, má ještě chvíli čas, tak jestli třeba něco nechci koupit. Uvažovala jsem o tom a uvědomila jsem si, že mám vlastně dost hlad – tak nějak jsem po práci neměla čas se najíst. Proto jsem ho poprosila, aby přivezl třeba pizzu. Ten nápad...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix

Puberťácký výstřik

  23. 7. 2009Neznámý autor

Puberťáci jsou malí hajzlíci. To já jako učitelka musím vědět. Hormony jim lezou i ušima a myslí víc svýma věčně stojícíma klackama než hlavou. Dost často jsou k nesnesení, ale někdy je i docela zábava je pozorovat. Mně je 35 a i když jsou některé patnáctileté holky dost vyvinuté, na moje pětky zkrátka nemají a mně se líbí ty malé hajzlíky provokovat. Někdy mám pocit, že jim poklopec musí každou chvíli...  celá povídka...
Kategorie: mix, Zralé ženy, Učitelky, Mix