Erotické povídky
- Šukačky (8544)
- Mix (9793)
- Zralé ženy (7145)
Další povídky od neznámých autorů:
- Dárek k narozeninám
- Moje první souložení
- Prostě rychlovka
- Skvělá jízda s lubrikantem
- Vězeňské zacházení
- Seslaný zázrak
- Donáška pizzy
- Typický víkend
Vloženo: 28. 5. 2009
Pracovní rychlovka
Nastoupil jsem do práce, kde sedíme všichni v jedné velké kanceláři. To má celou řadu nevýhod, hlavně když si potřebujete zařídit své vlastní věci, zaserfovat ne internetu, obvolat známé atd. Ale najdou se i výhody, krom těch pracovních. Například máte dokonalý přehled o oblečení té které kolegyně, můžete nerušeně poslouchat jejich hovory, nakukovat jim prakticky beztrestně do výstřihu či spřádat fantazie, jak by asi slušelo vaše sperma obličeji tamté starší černovlásce nebo tamté mlaďounké zrzce, co je u nás jen na brigádě.
Často jsem se do podobných úvah zabral natolik, že jsem musel na chvíli zmizet na toaletě, kde jsem krátkou důraznou honitbou alespoň na chvíli ulevil své nadrženosti. Jednoho dne mě právě ta černovláska, Stáňa se jmenuje, ale i přes oslovování křestním si vykáme, načapala, jak si prohlížím nějaké pornofotky, co jsem dostal od kohosi na mail. Dost jsem se do toho zabral a tak jsem nezpozoroval, jak ke mně Stáňa přichází. Stála mi za zády, když promluvila. Pekelně ve mně hrklo, až jsem poskočil na židli. „Jen se klidně dodívejte, práce počká.“ Poklepala mi na rameno, položila na stůl nějaké papíry a v klidu odkráčela. Já tak v klidu nebyl. Obrázky byly moc pěkné, stejně jako Stánino vzdalující se pozadí. Může jí být kolem čtyřicítky, přesto má stále skvělou postavu. Víc jsem si jí začal všímat ale až teď. Během dne jsem se snažil zachytit její pohled a když se mi to nepodařilo, alespoň jsem se popásal pohledem na její mohutná ňadra.
Přeci jen mi nakonec do očí párkrát pohlédla a já měl důvod se na ni usmát. Když mi přinášela další várku papíru, hned jsem hlásil, že tentokrát žádné porno nebude. Na to ona, že je to škoda a jestli chci, tak mi nějaké pošle. Dost mi sebrala vítr z plachet. Od takové velice zdvořile vystupující dámy bych podobnou nabídku nečekal. Navíc jsem přece jen o nějakých deset let mladší. Nicméně se opět dotkla mého ramene, tentokrát to bylo ale spíš pohlazení než poklepání, odkráčela a chvilku na to mi do schránky od ní spadla zpráva s několika sličnými nahotinkami a přáním příjemného pokoukání.
Nelenil jsem a oplátkou jí poslal ze svého bohatého archivu pár ukázkových exemplářů mužského přirození. Takto jsme si vyměnili několik sérií fotek, přičemž některé už byly hodně divoké a spermatem se v nich rozhodně nešetřilo. Nemusím snad podotýkat, že už od prvních jejích fotek můj kolík uvězněný v trenkách vyváděl jako divý a nepříčetně se dožadoval pozornosti. Teklo mi z něj, až jsem se bál, že se objeví skvrnka i na kalhotách.
Schválně jsem poslal Stáni trochu delší fotoseriál, zvedl se a zamířil k jejímu stolu. V kanceláři plné lidí se snažila tělem zakrývat děj na monitoru a až přespříliš křečovitě tiskla k sobě nohy, které se s mírným pocukáváním snažily neposedně rozevřít. Pomohl jsem jí svým tělem zakrýt monitor a lehce jsem se tiskl bokem na její paži. Mlčky jsme oba pozorovali krásnou šukačku na obrazovce. Odhodlal jsem se a začal do toho Stáni masírovat nenápadně prsa. Jednou ruku měla na klávesnici, druhou na myši a držela jako socha. Jen dech se jí čím dál víc zrychloval, jak se i mé masírování přitvrzovalo.
Najednou nás kdosi vyrušil nějakým pracovním dotazem. Já se rychle pustil jejích koz a ona chvějící se rukou stáhla porno na lištu. Vrátil jsem se ke svému stolu a rychle se na židli zasunul pod něj, abych schoval svoji krutě se vzdouvající bouli v kalhotách. Sotva jsem však ťuknul do počítače, abych začal něco dělat, přišel mi napříč kanceláří e-mail od Stáni. Byla stručná a tykala mi v ní. Zněla: „Mirku, potřebuji nutně vyšukat!“ Naštěstí máme vedle jednu prázdnou kancelář, spíš tedy takové skladiště. Odepsal jsem, že se sejdeme za deset minut právě tam. Než jsem tam vyrazil asi po pěti minutách já jako první, ještě mi stihla poslat zprávu, ve které skučela, že to těch deset minut snad ani nevydrží.
Přesně po deseti minutách dorazila za mnou do skladiště. Museli jsem jednat rychle a potichu. Pár krátkých vášnivých polibků, při kterých dychtivou rukou zkontrolovala můj naditý poklopec, načež se otočila, opřela o regál a vyšpulila na mě svůj zadek. Ani povolit mi pásek u kalhot jí nešlo, jak byla rozechvělá. Na nic jsem už nečekal, ale přece jen ještě pár vteřin uběhlo, než jsem vyndal své péro, vykasal jí sukýnku a stáhnul kalhotky. Za tu chvíli mi stihla říct snad desetkrát, ať už jí ho tam vrazím a pořádně ji vymrdám. S chutí jsem zarazil do její promáčené kundy a hned začal zběsile šukat. Zakousla se do předloktí, aby tlumila své vzdechy, přesto pleskání mých slabin o její svůdný zadek slyšet být muselo. Naše šoustání bylo díky předchozímu vzrušení rychlé a zběsilé. Trvalo jen chvíli a plnil jsem jí pičku semenem. V zápětí se udělala i ona, ale dál, i přes chvějící se kolena, vzorně držela mému péru, které si labužnicky čvachtalo v její cukající kundě.
Rád bych si v danou chvíli dal ještě jedno číslo, ale už byl nejvyšší čas skladiště opustit, aby nás někdo náhodou nenachytal. Ještě jsem si naposledy osahal Stánino lehce upocené tělo a chvíli na to už se dekoval za svůj pracovní stůl. Stáňa dorazila se vší důstojností ve tváři pár minut na to. Bylo těžké uvěřit, že pod tak chladnou maskou se skrývá tak žhavá žena.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Asistenční služba
6. 10. 2019bobisNašel jsem si práci v agentuře, která nabízela za poplatek asistenční služby pro starší, nebo postižené lidi, nebo jen tak na zavolání, něco zařídit, vyzvednout někoho třeba na letišti, dovézt obědy, nakoupit, doprovodit k lékaři nebo na úřad a tak podobně. Místo vojny jsem absolvoval civilní službu v nemocnici jako pomocný ošetřovatel, a tak jsem k tomu měl blízko.
Fungovalo to tak, že zákazník zavolal... celá povídka... |
Velikonoční pomlázka
14. 4. 2017BobrSotva se rozednilo, spěchal jsem k Lídě, mé dobré kamarádce, na pomlázku. Nahlédl jsem do otevřeného okna a když jsem viděl, že ještě spí, potichu jsem skočil dovnitř a zavřel za sebou okno.
„Co to děláš?!” posadila se na posteli a přitiskla si peřinu na prsa.
„Pšššt!” rychle jsem se svléknul a skočil k ní do postele.
Neblázni! Co když přijdou naši?” jenom vzdychla, když jsem jí povalil.
„Když... celá povídka... |
Nestydatá onanistka
16. 2. 2006Neznámý autorBlanka se labužnicky na posteli protáhla, pohladila prostěradlo a tělem jí proběhlo známé mrazení. Pohladila si bradavky, které se ihned vztyčily Druhou rukou zajela mezi stydké pysky, rýhou pomalu projela od poštěváčku až k řitnímu otvoru a zase zpět a pak si položila ruku na obličej. |
Zdravé sousedské vztahy
10. 6. 2012Teodor PravickýFrantišek je s Eliškou už dva roky. Před nedávnem se nastěhovala i do jeho domu, a tak se jejich život zdá se zaběhl do stabilních kolejí.
Františkovi však vrtá hlavou, proč by měl zbytek jeho života vypadat právě takhle. Nemá si rozhodně na co stěžovat. V porovnání s třicátníkem z Kambodže nežije s celou rodinou v jedné nuzné chýši, ale má prostorný dům sám pro sebe. Nejezdí na kole se sjetými pneumatikami,... celá povídka... |


