Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Absolutní špička v oboru
- Ve frontě na šuk
- Vězeňské zacházení
- Co vězeňkyním zbývá
- Vyzkoušená postel
- Pokojská
- Usmiřování ve třech
- Zaručená kvalitka
Vloženo: 11. 8. 2012
Párty s učitelkou
Martin měl za pár dní narozeniny a jako každoročně se chystal uspořádat pořádnou párty se spoustou chlastu. Měl v úmyslu pozvat všechny spolužáky a pak taky spoustu kámošů z hokeje, základky a od sousedů. No, vypadalo to na spoustu, ale fakt hromadu lidí, ale aspoň bude zase jednou pořádná sranda. Vytáhnul papír a napsal na něj, kdy a kde se ta jeho oslava koná. Papír nechal kolovat po třídě a s uspokojením sledoval, jak se spolužáci spokojeně podepisují. Učitelce to ale asi tak skvělé nepřipadalo, všimla si, že se třída soustředí na nějaký papír, a tak si ho vyžádala. Pak řekla, že takové věci si mají vyřizovat o přestávkách. Martin řekl: Ale paní učitelko, o přestávce tady nikdy nejsme všichni, tak jsem to poslal teď… A jestli chcete, tak můžete taky přijít!
Třída se zasmála, jako by řekl vtip, ale on to myslel vážně. Proč by taky ne? S tou učitelkou je dělilo maximálně šest let; oni byli v posledním ročníku a ona asi čerstvě dokončila vysokou. Byla mladá a dost sexy, takže klidně může přijít. Když jí to navrhnul, zatvářila se nejdřív překvapeně, ale pak zachovala dekórum a řekla, že ji tam teda má čekat, že přijde ráda. Nato se ozval jásavý potlesk a do konce hodiny už si s ní jenom povídali. Martin se v duchu pyšně nafukoval, tohle se mu teda pěkně povedlo!
A pak už byl den oslavy, kamarádi se trousili postupně od šesti večer, nikdo nedokázal přijít včas. Ale to nevadilo, zábava byla v plném proudu a alkohol tekl taktéž proudem. Martinovi rodiče byli dost bohatí a dávali mu štědré kapesné, takže si mohl dovolit ze svého zaplatit dva sudy piva a spoustu tvrdého, do toho mu ještě většina lidí přinesla nějakou tu flašku jako dárek. Na zahradě se i grilovaly nějaké klobásky, byla to oslava se vším všudy. Martin pořád přijímal gratulace, holky mu dávaly polibky na pusu, tomu se vůbec nebránil. Potom přišla jejich učitelka, také mu přinesla lahvinku, byl to dokonce koňak, a to dost kvalitní. Srdečně jí poděkoval a hned se sháněl po skleničkách, že si spolu musí dát panáka! Učitelka souhlasila a nalila každému panáka koňaku. Oba ho do sebe kopli a dali si ještě jednoho, příjemně je rozehřál. Spousta dalších lidí si také s paní učitelkou chtěla dát panáka, takže když ji Martin zase asi za hodinu viděl, už byla víc než uvolněná. Chvíli si s ní povídal jen tak a nacpal do ní nějaké klobásy, aby ještě vydržela a neodpadla hned.
Trochu to pomohlo, ale potom, když se setmělo, zvaní na panáky začalo znovu a paní učitelka pila jako ďábel. Opilost se u ní neprojevila ztrátou motoriky nebo blábolením. Něco ale ztratila, a to byly zábrany. Hrála hudba a většina lidí tančila, paní učitelka se do tanců taky zapojila a byla jako žhavá dračice. Všichni se kolem ní shromáždili a koukali se na ní. Přimhouřila oči, prohrábla si vlasy a řekla, že jim ukáže, jak podle ní vypadá pořádná párty, když to nikomu neprozradí. Všichni hned, že jasně, že budou mlčet jako hrob, jen ať to rozjede. Začala tedy tančit jako o život a přitom pomalu odkládala svoje svršky. Její tanec se proměnil v regulérní dráždivý striptýz. Když byla jen ve spodním prádle, začala obcházet kruh lidí a smyslně se jich dotýkala, ať to byly holky nebo kluci, a postupně jim také pomáhala se shazováním oděvů. Do striptýzu se tak většina lidí nadšeně zapojila. A potom se paní učitelka odvázala úplně a Martinovi jako oslavenci stáhla trenky ke kolenům. Martin zalapal po dechu a než se vzpamatoval, už se mu přisála k ocasu a začala ho hluboce kouřit.
Něco takového v životě nezažil, a to měl holek teda rozhodně víc než pár. Paní učitelka v sobě opravdu schovávala ďábla, to se musí nechat! Mezi kouřením si dělala kratičké pauzy, ve kterých povzbuzovala ostatní, aby ji napodobili. Nebylo to tak těžké, jak se mohlo zdát. Holky byly značně posílené alkoholem a hlavně se před ní a před kamarády chtěly ukázat, takže si několik dalších zvolilo svůj protějšek a také se vrhnulo na jeho ptáka. Ostatní nejdřív jenom přihlíželi, ale pak se aktivity chopili sami; spousta lidí se svlékla úplně donaha, dvojice se vášnivě líbaly a osahávaly, mezitím ještě notně popíjely další alkohol.
Paní učitelka už tyhle hromadné orgie nemusela nijak organizovat, o to pozorněji se věnovala kouření Martinova péra. On ji chtěl ale šukat, a tak ji doslova za vlasy vytáhnul nahoru do stoje a majetnicky si ji odtáhnul o kousek dál, kde ji opřel o zahradní stolek. Potom z ní serval to její spodní prádlo a řekl jí, že jí vymrdá píču. A ona na to: No tak se ukaž, frajere! A sama si roztáhla půlky od sebe, takže jenom lehce zatlačil na její kundu klackem a už vjel do té vlhké díry až na doraz. Začal ji takhle šoustat zezadu, až jí pořádně skákaly kozy. To se mu líbilo, a tak ji za ně popadl a silně jí mačkal bradavky. Co by si na žádnou holku netroufnul, to své učitelce naložil pořádně, prostě přirážel, jak to nejvíc šlo, a připadalo mu, jako by jí měl prorazit dno té píči. Ale nic takového se nestalo, jenom ona sténala jak blázen a přirážela taky. Potom hlasitě zakňučela a na chvíli se zhroutila na stolek v silném orgasmu. To už to přemohlo i Martina, ale naštěstí si v poslední chvíli uvědomil, že by ho měl radši vytáhnout, a tak se jí vystříkal na zadek a po stehnech jí jeho mrdka stékala dolů. V každém případě to byla ta nejlepší oslava, co kdy zažil. Zbytek večera se dvojice porůznu přeskupily, někdo si zalezl do soukromí, někdo se hrátkám oddával úplně veřejně. Martin k paní učitelce cítil velký obdiv za to, že je naučila, jak si pořádně a bez zábran užívat.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Linda má ráda oráldalší dívky | |
![]() | Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu. Zašukáme si na909 a po vyzvání zadej kód 29 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Předvánoční shon II.
20. 12. 2012PavlaOd rána mě v práci stále někdo otravuje a něco po mě chce a já mám stále myšlenky u včerejšího odpoledne. Stále se mě to promítá jako film a nemohu se toho zbavit. Modlím se už aby byla polední pauza na oběd, protože jsem se v noci moc nevyspala a jsem docela unavená. Honily se mě hlavou katastrofické scénáře z toho co jsem včera vyvedla s tím neznámým klukem. "Vždyť o něm nic nevím.... nemá nějakou... celá povídka... |
Ohol se!
14. 7. 2013Neznámý autorOpravdu ji miluji. Ale určitou věc jsem musel skousnout. Pro někoho se to může zdát jako naprostá prkotina, ale pro mě to je dost podstatná věc. Neměl jsem zrovna málo holek, sice to nechápu, ale ženský dost přitahuju. Nejsem typický hezounek, rozhodně si tak nepřipadám, ale mám nejspíš to charisma, které ženy dostává do kolen. Proto jsem si vždycky mohl vybírat, o slečny jsem nikdy neměl nouzi. Znáte... celá povídka... |
Loupežník
14. 9. 2023SkálinkaByl to průšvih jako hrom. Na jeho počátku byla tak trochu frajeřina Jitčina obdivovaného idolu Jirky, který se vypravil do benzínky, s cílem ukrást tam nějaké oplatky na svačinu. Ne že by v kapse neměl dost peněz a trochu od rodičů mírně vycpanou úvěrovou kartu k tomu. Ale to by nevypadal tak neodolatelně, lepší než Juraj Jánošík na Slovensku nebo Ondráš na Valašsku. Je sice pravda, že ani jeden z... celá povídka... |
Johanka z parku
15. 3. 2015Neznámý autorSvoji přítelkyni jsem potkal v parku. To ještě nebyla moje přítelkyně, samozřejmě, to ještě byla naprosto cizí slečna. Já jsem si tam šel zaběhat a ona venčit pejska. Pejsek byl nějaký rozjetý a hravý, takže když jsem běžel kolem, slečně se vytrhnul z ruky a rozhodl se, že poběží se mnou. Chvilku jsem ho nechal pelášit a poskakovat vedle sebe, ale pejsek po mně pak začal skákat a dokonce si hrál s mými... celá povídka... |


