Erotické povídky

Autor povídky:

desdemon

Vloženo: 13. 8. 2017

Kategorie:

Další povídky od desdemon:

Na chatě 1

Lukáš, Dan, Michal a Pepa byli kámoši snad už od školky. Kamarádství jim vydrželo i přes základku, střední a dokonce je neopustilo ani na vysoké a to i přesto, že Lukáš šel po maturitě do práce, Dan s Michalem se dostali na medicínu a Pepa začal na jiné univerzitě než oni dva, studovat architekturu. Do karet jim hrálo i to, že si našli přítelkyně, které se spolu okamžitě, jako zázrakem, zkamarádili takovým způsobem, že tahle osmička už bez sebe nedala ani ránu.

První léto na vysoké se rozhodli, že tentokrát si už užijí dovolenou v lepším stylu, než za pár korun pod stanem. Nastal ale problém. Holky chtěly jet k moři, kluky to zas až tak nelákalo, tak se rozhodli pro kompromis. Pronajmou si chatu na 14 dní, holky nejdřív pojedou na týden k moři na dámskou jízdu, zatímco kluci budou mít na chatě týden jízdu pánskou, pak holky přijedou z moře na chatu a budou tam další celý týden všichni spolu. Podařilo se jim najít nádhernou chatu v krásné přírodě Pálavy, která slibovala netušené romantické chvíle.

Ve čtvrtek večer posadili holky do letadla, v sobotu sami sebe do Lukášovy felicie a vyrazili směr jižní Morava. Chatu nemuseli dlouho hledat a tak byli během chvíle i vybalení. Měli chatu sami pro sebe, nikde nikdo a tak jim den bez problémů ubíhal, popíjeli, grilovali, poslouchali muziku a hlavně byli pořád v bazénu. Druhý den ráno vstával Dan jako první, šel do koupelny aby se osprchoval. Sotva pustil vodu a začal se mydlit, ozvalo se cvaknutí kliky. "Obsazeno!", zařval Dan. "Ty seš na hajzlu?" ozval se za dveřmi Lukáš, který měl podle hlasu dost na spěch. "Ne, ve sprše, vole", odpověděl Dan. "Hej a máš to na dlouho? Já to mám dost akutní" zoufal Lukáš. "Tak jako jsem namydlenej, leze mi šampon do očí a dost to štípe. Však, klidně pojď a vychčij se, mě je to jedno". "No jo, jenže mě se nechce chcát" volal z posledních sil Lukáš. "Co mám s tebou dělat, pojď, ale otevři si okno" řekl Dan a vylezl z vany, aby kamarádovi odemknul. Zkroucený Lukáš vběhl do koupelny až málem Dana porazil, stáhnul trenky a s viditelnou úlevou usedl na záchod naproti vany. Dan se se smíchem vrátil do vany, ale pohled mu zabloudil do Lukášova rozkroku. "To jsem tě tak vzrušil já nebo to sraní?" otázal se při pohledu na Lukášovu rostoucí erekci. "Ani jedno, ani druhý. Ale Anička měla minulej týden krámy, takže jsme si nevrzli a já měl do toho fofry v práci, takže jsem si ani nevyhonil. A navíc, já jsem po ránu děsně nadrženej. O tom mi ani nemluv, já bych s tím mohl každý ráno rozbíjet ledovce" odpověděl Dan a pak se zatvářil naoko starostlivě: "ale abys nám tady nepraskl kámo. Nestarej se", odvětil mu naoko otráveně Lukáš a společně se tomu zasmáli.

Dan by na tuhle příhodu z koupelny i zapomněl, kdyby to Lukáš nedal u oběda jako historku k lepšímu. "No a, já to mám taky tak, s Bárou jsme to dělali naposled v úterý" přidal se Michal. "Jste amatéři, to mě Gábina přeblafla ještě ve čtvrtek na letišti na záchodech" chlubil se Pepa a vzápětí dostal od Michala s Lukášem po hlavě patkou od chleba. Dan začal přemýšlet a došly mu dvě věci. Jednak to, že to s Eliškou dělal taky naposled ve středu a je neděle, ale především to, že tohle je první pánská jízda od té doby, co jsou zadaní, což znamená, že jsou zvyklí mít pravidelně aspoň pětkrát týdně sex a teď jsou najednou na suchu. "Dovča s bandou nadržených individuí, to je něco" pomyslel si v duchu Dan. "Hele, ty zamyšlenče, pojď do bazénu" vytrhnul ho z přemýšlení Lukáš.

Den uběhnul jako voda, kluci opět něco lehce popili a vydali se do peřin. Daník jako obvykle končil den stejně jako ho začínal, sprchou. Vlezl do vany a v tom mu proběhlo hlavou jak asi před týdnem byli ve vaně s jeho Eliškou. Krásnou plnoštíhlou zrzečkou, přesně takovou, jak si ji kdysi ještě jako kluk, vysnil. Nádherný kulatý zadeček, trojky prsa, vzhledem k její postavě lehce povislá, ale to mu nevadilo. Vzpomněl si na jejich vanovou příhodu a na to, jak jí jemně nasunul ptáka mezi ty krásná prsa a nakonec se jí nádherně vystříkal do pusy. Šumění vody ho vytrhlo ze snění a on zjistil, že mu stojí. "Lehni", řekl si pro sebe, ale sprchu už musel dokončit ledovou vodou. Nerad chodil spát nadržený, ale přece to nebude dělat v podstatě před klukama.

Tropická noc si vyžádala své a tak kluci večer vklouzli do peřin na Adama, nic zlého netuše. Lukáš se ráno probudil se svým typickým nadělením - pod peřinou měl postavený slušný stan. "No dobrý ráno", ozvalo se z letiště naproti, kde spal Michal. "Čus, kolik je?", zeptal se otráveně Lukáš. Skoro desetidenní abstinence si vybrala svou daň a tak by nejradši šel a pořádně si vyhonil. Jenže všechny trenky měl dole, kluci se ke vstávání neměli a jeho penis, žádající si vyprázdnění se taky nechystal klesnout. "No nic", pomyslel si, "počkám až ostatní vstanou a pak si pořádně vyhoním, sice jsem Aničce slíbil, že si to nechám pro ni, ale kašlu na to, přece neprasknu". "Už je deset pryč" vytrhnul ho z přemýšlení Dan. "Pohoda", odvětil Lukáš. Jenže kluci se ke vstávání nějak neměli. Všichni totiž byli nazí s ranní erekcí a nikomu se nechtělo ukazovat ostatním svoje vzrušené přirození. A tak leželi a leželi a kecali o všem možném. Asi po hodině a půl se ozval Pepa: "Hele borci, proč jsme všichni nazí? Bylo horko vole" odpověděl Luke. "Hm, a proč tu furt ležíme?" zeptal se zase Pepa. Načež všichni musel přiznat, že jim stojí a stydí se. "To mě taky, ale seru na to, praská mi močák" zavolal Pepa a už se hnal po schodech dolů. "Serem na to, vstáváme všichni, dyť jsme kluci, no tak co" rozhodl Michal a odešel dolů. "Má pravdu" řekl Daník, "pojď Luke, jdeme". Lukáš neochotně šel, těšil se, že konečně vyprázdní svůj narvaný pytel. "No tak snad jindy" pomyslel si.

Dole je čekalo překvapení. Pepa chodil po zahradě úplně nahý. Nahota totiž byla trochu tabu. Ve sprše po zápase, to bylo v pohodě, ale nějak zvlášť to nevyhledávali. "Hele, je vedro, v oblečení se dusím a v trenkách se škrtím, protože mi stejně furt stojí, tak co" odpověděl jim na jejich tázavé pohledy. "No, tak se hezky obleč, jdeme na koupaliště" řekl Dan. Tento nápad se, jak se vzápětí ukázalo, stal velmi nešťastným, protože spousta mladých krásných slečen nahoře bez jim udělala v rozkrocích bouři a tak museli celou dobu ležet na břiše a do vody se ani nedostali. "Nebudu tady šaškovat s tvrdým bambusem" komentoval to Michal. "Hoši, kdyby tady byla Gábina, napřed by mi ho hezky pohonila, tak dva tři tahy, pak si ho dala do pusinky, pokouřila, pak bych jí já polízal, pak bych jí ho šoupnul mezi kozy, ona má takový hezký troječky a nakonec by si na mě sedla abych viděl jak se jí ty troječky hezky pohupujou a nakonec bych se do ní mohutně vystříkal" fantazíroval Pepa. "Drž hubu, mám to na krajíčku" okřiknul ho trpící Lukáš a dodal "tady to už nevydržím, jdeme na chatu".

Hned po příchodu na chatu se rozhodli, že nadrženost přechlastají. "Hele jakej byl váš největší sexuální trapas" začal vyzvídat Pepa. "Pamatuješ si, jak jsi loni slavil dvacetiny?", začal Michal, "tak potom jsme přijeli domů, já byl děsně nadrženej, tak jsem okamžitě zatáhnul Báru do postele, jenže jsem to trochu přehnal s chlastem, takže se mi sice postavil, ale nebyl jsem schopnej se udělat, šukal jsem ji dvě hodiny, ona se udělala šestkrát a já ani jednou, tak jsem se na to vysral. Ráno jsme to zkusili znovu a já se udělal hned, co jsem zasunul. A to nic není, to já mám horší" pokračoval Dan. "Když jsem poprvé šukal Elišku, tak jsem byl děsně nervozní, kdy to příjde. Koukali jsme na film a pomalu jsme šli na to, jenže mě se začalo chtít děsně chcát, jenže jsem se nechtěl ztrapnit. Tak jsem to držel a začali jsme mrdat, když jsem cítil, že to na mě jde, tak jsem to chtěl do ní vypustit, jenže jsem začal pouštět i to chcaní, tak jsem ho honem vytáhl a běžel na záchod, tam jsem se vychcal i vystříkal zároveň" Ozval se hurónský smích. "Tak na tebe fakt nemám" dusil se smíchy Michal. "A co náš absťáček a jeho trapásky" obrátil se Pepa na Lukeho. "Já žádný nemám, já mám něco lepšího", řekl Lukáš a vytasil notebook a v něm porno. "Jako borci, jste kámoši, ale honit tady s váma nebudu" řekl Dan. "Hele, já jsem to neměl týden, já si klidně vyhoním" pravil Michal. "Klid, já jsem tady z vás na tom nejhůř", řekl Luke "ale budem se jenom dívat". Zapnul tam lesbičky a čtyři nazí, totálně nadržení dvacetiletí kluci se na to vydrželi dívat jenom dvacet minut, pak šli spát.

Lukeho přání se konečně splnilo. "Miláčku, jsem tady" ozval se hebký hlas Aničky. Malá roztomilá hubená brunetka s nádherným větším zadečkem, ale menšími prsy, stála v ložnici chaty zcela nahá. "Lásko, ani nevíš jak jsem se tě nemohl dočkat, pojď, chci si tě teď tady vzít, už to dýl nevydržím", skučel Lukáš. "Budeš muset počkat, mám tady kamarádku" řekla Anička a představila mu Magdalénu, dívku z včerejšího porna. "Něco jsme si pro tebe připravily". Lukáš se na posteli pozvedl a viděl něco, co si nepředstavoval ani v nejtajnějších snech. Děvčata si laskala prsa, poté se vrhla na polohu 69 a zběsile si lízala a prstila kundičky. Když Magdaléna dosáhla vrcholu, vrhly se obě dvě na Lukáše. "Konečně" vzdychl slastně a užíval si kouření od své milované Aničky. Už, už se blížil vrchol, ta úleva, na kterou čekal tak dlouho, Anička se mu proháněla na péru, zatímco on lízal Magdalénu, byl tak vzrušený, že myslel, že snad praskne, dvě holky si ho dávají, byl nadržený, že si to ani nedokázal představit, vzdychal a svíjel se. Slastný konec byl už na dosah, když v tom se ozval Michalův hlas. "Hej kámo jsi v pohodě, strašně vzdycháš, je ti dobře?" "Jdi do prdele ty čuráku" odpověděl dost nevybíravě Luke, ale nechtěl být rušený v takové chvíli. "Jo tak ty takhle" křiknul Michal a stáhnul z Lukáše peřinu. To ovšem neměl dělat. Lukáš ve stejném okamžiku dosáhnul ve snu vrcholu a nepředstavitelný gejzír jedenáct dní zadržovaného semene zkropil strop. Ozval se šílený smích, "on se udělal, udělal se jako třináctiletej puboš" křičeli kluci, jeden přes druhého. To Lukáše probudilo. Uvědomil si situaci a bylo mu trapně. "Jaký to bylo?" ozval se posměšně Pepa. "Nic moc, nadrženej jsem stejně jak předtím" zavrčel Lukáš. "Je půl pátý ráno, pojďte ještě spát kreténí, jako byste nikdy neměli mokrej sen" vrčel Daník.

Všichni usnuli, až na Michala. Včerejší alkohol mu nesednul a tak se nervozně převaloval. Díky včerejší opilosti mu dneska nestál. Převaloval se ještě chvíli, pak se mu začalo chtít na velkou. Usedl na záchod a začal konat naléhavou potřebu. V tom se podíval kolem sebe a uviděl, že za splachovadlem je schovaný pornočasopis. Otevřel ho a začal si v něm listovat. Zůstal se dívat na fotku, kde chlap drtil ženskou zezadu Když najednou ucítil škrábání o něco ostrého. Podíval se níž a zjistil, že se jeho bimbas už probudil a v cestě nahoru mu brání záchodové prkénko. "No jo, dal by sis co" usmál se na něj Michal. "Já taky". Vzpomněl si, jak ve stejné poloze loni drtil svou Báru na taneční zábavě za hospodou. Bára, devče dost podobné Lucii ze seriálu Horákovi, totiž byla z malého města. Loni v létě tam byli na prázdninách. Jenže jejich rodiče měli malý byt a tak spali v obývacím pokoji, který byl navíc průchozí a oni tudíž neměli místo ani prostor pro své ukojení. Zvlášť Michal, na kterého se Bára neustále lepila svými vnadami číslo 5, dost trpěl. Když šli potom do hospody na zábavu, byl už na prasknutí. Bára si totiž vzala volnou sukýnku po lýtka, která se, když se Bára protáčela na parketu, krásně nadzvedávala a odhalovala rudá titěrná tanga, které měla Bára oblečené. Po třetím tanci, se Michal rozhodl, že zadeček své přítelkyně musí mít stůj co stůj. Vzal ji ven, hodil na popelnici, vyhrnul sukni a ukojil své zvířecí pudy - třikrát. Bára z něj pak nemohla spustit oči. Michal přestal snít, vzal svůj penis do ruky a jako tehdy, tentokrát ale sám, ukojil svou touhu. Onanii schválně prodlužoval, ovšem konec neuhlídal a místo do záchodu, to hodil na dveře. Potom nadával, že to musí uklízet a že toho po tom týdnu bylo.

Daneček se vzbudil chvíli po Michalovi. Měl totiž kulohryz. Dlouho se neoholil mezi nohama. "To musím napravit" zavrčel a šel do koupelny. "Ty vole co to žereš?" osočil se na Michala, když se míjeli ve dveřích koupelny a ucitíl závan po Michalově "nadílce". "Sorry no" zazubil se Michal. Daník vlezl do vany. Jakmile ale nanesl pěnu na dané místo, péro měl okamžitě v pozoru. Opět si vzpomněl, jako první den, na příhodu s Eliškou. Ani on už to nemohl vydržet. Pustil vodu a po dvou zkušených zatáhnutích, se už díval jak jeho dávka mizí v odtoku.

Jediný, kdo ještě stále odolával byl Pepa. Touha po Gábině, macaté hnědovlásce, které důvěrně říkal "Pucek" ho ale spalovala přímo zoufale. Kluci odpoledne vyrazili na houby. Pepu si pořád dobírali, kvůli jeho fantazírování na koupališti. Netušili ale, že jeho vyprávění se zakládá na skutečném příběhu, který on loni prožil s "Puckem" ve starém lomu. Neustále opakování ho vzrušovalo ještě víc až skončil v křoví on sám se sebou. Stoupnul si za strom, který docela slušně pokropil.

Klukům se aspoň trochu ulevilo. Bez dalšího vyhonění prožili ještě další čtyři dny plné zábavy na chatě. Potom přijeli holky a začaly nové zážitky.

Ale o těch až příště

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sestry

  17. 2. 2006Neznámý autor

Magdina sestra četla inserát nahlas: "Hledáme dobrovolníky pro medikální eksperimenty ve výzkumu virových onemocnění. Zdarma ubytování a strava, plus 250 tisíc korun po šesti měsících. Pro informace volejte na tel. číslo 0609 569972."
Byli akorát napomínáni za neplacení nájemného za posledních půl roku a myšlenka příštích několika měsíců bez topení a teplé vody nezněla dvakrát vábně. A těch 250 tis....  celá povídka...
Kategorie: mix, Lesbičky, Prstění, Orál, Bondage, Otrokyně

Petřino očekávání

  13. 8. 2016Leszek

Když mi Petra oznámila, že je se mnou v jiném stavu, byl jsem štěstím bez sebe. Ohromně jsem se těšil na to, až budu táta. Navíc, jako každého chlapa trochu zahřálo moji ješitnost, že se mi podařilo Peťce udělat dítě. Nepočítal jsem však s tím, že nejspíš pod vlivem hormonů se Petřina chuť na sex dostala na bod mrazu. V prvních týdnech jsem to ani příliš nevnímal. Měli jsme spoustu starostí s nakupováním...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Mix, Šukačky

Mariiny touhy

  3. 3. 2017Neznámý autor

Za svoji kariéru gigola jsem zažil mnoho, nikdy ale nezapomenu na Marii, ženu, která byla několik let něco jako mojí dominou. Její hry byly zvrácené, ale dokázala si se mnou hrát tak, že i když jsem byl k jejím návrhům prve skeptický, získala si mě a na návštěvy v jejím domě jsem se těšil. Marie byla žena v domácnosti. Bydlela v krásném drahém domě na předměstí, bylo jí kolem pětačtyřiceti a na svůj...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Submisivní, BDSM, Extrémy, Otroci

Středověký hambinec

  1. 6. 2014Neznámý autor

Děvky byly všude. Nenápadně postávaly poblíž dveří, aby se vystavily ihned každému příchozímu, potom seděly u stolů ve spodním patře domu, které sloužilo jako celkem nevinný hostinec. Egon byl sice jen pobočník a služebník jednoho ze šlechticů, měl však vysokou urostlou postavu a měšec plný peněz, takže se ty čubičky kolem něj točily, jako by byl pánem světa. Rozhodl se, že si je všechny obhlédne,...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Orál, Lesbičky, Mix