Erotické povídky
- Teen (8551)
- Erotické pomůcky (8303)
- Orál (9313)
- Šukačky (8555)
- Mix (9810)
Další povídky od neznámých autorů:
- Pornovečer v kavárně
- Párty u Dinči
- Povyražení
- Prase z koupaliště
- Mrdačka v supermarketu
- Lákavé plavání
- Výměna přítelkyně
- Roztoužená školačka
Vloženo: 28. 4. 2013
Odpoledne s lízátkem
Mikuláš chodil s Aničkou už od jejích 14 let. Teď jí bylo devatenáct a jemu sedmadvacet, což znamenalo, že když spolu poprvé začali něco mít, ten věkový rozdíl byl opravdu kontroverzní. Spousta lidí Mikulášovi nadávala do pedofilů. No a co, v podstatě jím byl, protože na Aničce ho okouzlila právě ta její napůl dětskost a napůl ženskost. Byla pro něj roztomilou lolitkou a nakonec se do ní bláznivě zamiloval. To, co mnohé ženy zažívaly až třeba po svatbě, tedy dlouholetý a pevný vztah, oni dva vlastně měli už teď. Za těch pět let Anička dokonale dospěla a Mikuláš si ji vychoval k obrazu svému. Doslova. S ním všechno dělala poprvé – líbala se, nechala ho sahat na její tělo, prstit… Jeho penis jako první kouřila a jeho sperma jako první polykala, stejně to bylo s první souloží i s prvním análním sexem. A pokud Mikuláš věděl, tak byl jediný, se kterým jakoukoliv z těchto věcí krásná Anička dělala.
Naučil ji také, aby v sobě pěstovala pořádnou dávku rozvernosti a vlastní iniciativy. Občas ho překvapila moc zajímavými a perverzními nápady. Například včera, když jí z práce zavolal, že přijde už ve dvě hodiny, že na zbytek dne dostali volno. Anička se zaradovala, aspoň spolu stráví hezké odpoledne! Učila se na maturitu a moc ji to nebavilo, přece to nebude dělat celý den… Když Mikuláš dorazil do jejich bytečku, skočila mu okolo krku a nohama se mu zaklesla za zády. Začala ho vášnivě líbat a šeptala, jak moc se na něj těšila a že si připravila takové malé překvapení. Mikuláš byl moc zvědavý.
Zavedla ho do ložnice, kde na podnose ležela vyskládaná různá lízátka. Mikuláš se na Aničku tázavě otočil, nerozuměl tomu. Anička se mu mazlivě zakousla do ušního lalůčku a podmanivým šeptem mu vysvětlila: To abych byla tam dole hezky sladká, broučku… Mikulášovi došlo, co tím ta jeho malá micinka myslí, a hned se mu vzrušením postavilo péro. Ucítila to a začala ho po té bouli na kalhotách naléhavě hladit. Mikuláš ji začal horlivě svlékat, a když byla nahá, hezky ji položil na postel. Roztáhla doširoka nožky a začala se před ním laskat. Strkala si nasliněný prstík do svého vlhnoucího otvůrku. Potom si podala jedno z lízátek, rozbalila obal a chvilku ho rajcovně podumlala v puse.
Pak si jím začala přejíždět po své vyholené broskvičce. Mikuláš hlasitě polykal a honil si u toho péro. Moc se mu líbilo, když vidět, jak si Anička svou pičku doslova umatlala sladkým ovocným lízátkem, a vždycky si ho zasunula zpátky do pusy. Pak si vybrala jiné a svoji hru opakovala. Jako třetí přišlo na řadu takové to podlouhlé, půlmetrové, a tím už si nepřejížděla jenom mezi pasky a po poštěváčku, ale hezky vzrušeně si ho začala i zastrkávat dovnitř do pipinky. To už k ní Mikuláš přikleknul a začal jí všechnu tu dobrotu slízávat. Aničku to moc vzrušovalo, když jí lízal broskvičku, a za ty roky už to měli natolik nacvičené, že netrvalo dlouho a přicházel její orgasmus. Zrychlila proto svoje pohyby a dělala si to sama tím velkým podlouhlým lízátkem. Mikuláš měl plnou pusu jejích sladkých šťáviček.
Když se mu podařilo ji udělat, z kundičky vystříkly dva proudu čiré tekutiny. Ano, Anička prožívala mokré orgasmy, což bylo neskutečné požehnání a hlavně to bylo neskutečně dráždivé. Mikuláš se ještě chvíli věnoval tomu, aby jí z klína pečlivě olízal všechny stopy po cukrovinkách. Pak už byla ale tak nadržený, že na ni jaksepatří vlítnul, roztáhnul jí nohy a šoupnul jí mezi ně svoje péro. Anička se zmítala slastí a každou chvilku si lízla některého z lízátek. A dala ochutnat taky Mikulášovi, kterého ještě víc vzrušovalo pomyšlení, že tohle si před chvilkou ke svému přirození přikládala jeho mladá přítelkyně. Pěkně jí protahoval komín, až dole ta směs cukrů a milostných šťáv pěkně hlasitě mlaskala. Anička Mikuláše tiskla k sobě, objímala ho a pusinkovala, stahovala svaly uvnitř své kundičky, bylo to celé velice intenzivní. Pak už se Mikuláš vystříkal a společně si potom vylízali ta lízátka, která měla Anička předtím místo sexuálních pomůcek.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Simonadalší dívky | |
![]() | Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo? Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 59 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Lesbičkou snadno a rychle
17. 2. 2006Neznámý autorRadka zazvonila u sousedky, ale nikdo nepřicházel otevřít. Vzala proto za kliku a dveře se před ní samy otevřely. Z pokoje uslyšela podivné zvuky. Tiše došla k pootevřeným dveřím a na pohovce uviděla nahou sousedku, která si honila kundu! Radka téměř vylekané pozorovala široce rozevřené nohy a vibrátor ve tvaru velkého penisu, který rychlým kmitáním dráždil poštěváček a mezi stydkými pysky zajížděl... celá povídka... |
Ona a On
12. 4. 2010PavelOna : U toho motorestu jsem nezastavila náhodou. Všechno jsem měla dopředu promyšlené. Byl páteční letní večer, a já jsem byla zase sama. Byla jsem sice formálně vdaná, ale můj muž, Karel, uznávaný obchodník a podnikatel na mě neměl zase čas. Překročil už sice šedesátku, ale doma býval málokdy. Ty jeho věčné schůzky, služební cesty a pracovní záležitosti, mi ho úplně odcizili. Já jsem si ve svých třiceti... celá povídka... |
Sexuální polepšovna
8. 11. 2010Senior68
Tak si tak hovím ve vaně po náročném pracovním dnu a čekám, až přijde manžel také z práce, protože se už nemůžu dočkat na krásné milování. Dnes mě to už drží od rána a v práci jsem si to musela odskočit třikrát během dne udělat, jinak bych asi některého klienta byla schopna ojet. Najednou slyším bouchnout dveře v chodbě a srdce mi zaplesalo, protože to bylo znamení, že Dušan je už z práce doma. A... celá povídka... |
Osamělá Gabriela
29. 3. 2014Neznámý autorPo rozvodu zůstávala paní Gabriela z nějakého důvodu osamělá. Asi to bylo tím, že na jejich panelákovém sídlišti nebylo moc volných ani vhodných mužů, stejně tak se s nimi neměla příležitost potkat v práci… Prostě ne a ne zavadit o nějakou známost. Přitom to byla ženská k světu! Měla svůj profil na sociální síti, a tam jí každou chvíli chodily nějaké zprávy od volných mužů. Bohužel to však obvykle... celá povídka... |


