Erotické povídky

Jak jsem ošukal svojí doučovatelku

Znáte to… asi každýmu z nás se líbí ty drsnačky, který se ničeho nebojí, mají pořádnej zadek a dobře ví, jak chlapovi udělat pomyšlení. Neříkejte mi ale, že nikoho z vás tu a tam nenapadne, jaké by to mohlo být s pravým opakem. Občas se koukám na Janu... naši třídní šprtku a říkám si, že i na ní něco je. Má rovné vlasy a středně velká pevná prsa a docela hezkou postavu. Působí sice trochu plaše, ale v kombinaci s tím, jak je hodná, to má něco do sebe. Nemůžu si pomoct, ale občas po večerech na ní musím myslet. Představuju si, jak asi vypadá její nahé tělo… jak chutná… a jaká asi je, když se odváže. Teda jestli to vůbec umí… Mmm něco na ní stejně je! Umínil jsem si, že ji chci mít. Tehdy jsem ještě vůbec netušil, jak moc se v té holce pletu.

Napadlo mě, že to zkusím zahrát na doučování. No což o to, s češtinou jsem vážně problémy měl… možná by tak šlo spojit příjemné s užitečným. Ostatní ve třídě by se mi ale na 100 % smáli, musím to nějak zaonačit, aby nikdo nic nevěděl! Když jí dostanu k sobě, tak mám napůl vyhráno! Zaradoval jsem se nad svým nápadem a ucítil, jak mi penis vzrušivě zabrněl z mých nemravných nápadů.

Jen co jsem došel domů, nedokázal jsem myslet na nic jiného. Večer už jsem měl v hlavě docela slibný plán a nervózně za pomoci hodně mazání jsem sesmolil zprávu, kterou právě s obavami odesílám. „Ha lapila se!“ zvolal jsem sám k sobě, když mi přišla její kladná odpověď. Věděl jsem, že taková čistá, hodná duše jako ona prostě neodolá pomoci někomu v nouzi.

Bezva, takže za cca hodinku je tu. Hurá do sprchy a nachystat, co je třeba. Můj plán tkvěl v tom vůbec nic nepředstírat a nechat ji se v klidu usadit, chvíli se nechat doučovat a až se evidentně bude v roli „lektorky“ cítit dobře, vsadím se s ní o něco a výhra bude nějaká romantika.

…Už je tu! Jde se na věc! Usadili jsme se a Jana po několika minutách poměrně nabrala na jistotě v hlase i gestech. Byl čas pokročit trochu dál. Dělal jsem, že už začínám mít dost a potřebuju malinkou pauzu. Té jsem využil, abych nám donesl víno – že se nám tak bude líp učit. Byla sice trochu proti, ale dělal jsem, že nemá na výběr. Neochotně si se mnou cinkla a připila. Super, první krok hotov, zaradoval jsem se.

Nálada se poměrně uvolňovala a Janino úsilí dosáhnout mých brilantních výsledků v oboru češtiny už díky bohu pod rouškou alkoholu polevilo. Přišel čas na sázku. Můj návrh ji zaskočil, ale evidentně byla zvědavá, a tak na něj přistoupila. Šlo o to uhádnout správnou odpověď z jednoho testu, a jelikož jsem se alespoň občas musel trefit, věděl jsem, že dřív nebo později přijde řada i na mě. První jsem vyhrál já, ale začal jsem raději opatrněji. Jen jsem chtěl pravdu a zeptal jsem se, jestli se ji líbím. „Ano“ odpověděla Jana s rozkošným a úplně překrásným úsměvem a lehce se jí

začervenala líčka. Další vyhrála ona. Nevěděla, na co se zeptat, a tak se zeptala na tu samou otázku. Dělal jsem, jakože se stydím a přiznal jsem se, že už delší dobu ano. Šlo vidět, že ji to docela potěšilo. Řekl jsem si, že trošku přidám na tempu a další sázka byla o pusu. Tady nebylo jak prohrát… Znervózněla, ale nechtěla říct ne, a tak se chvíli na to naše rty potkaly. Cítil jsem, jak mi buší srdce napětím a vychutnával jsem si její vůni a jemnou kůži. Líbat opravdu uměla a vypadala, že se jí celá ta situace docela líbí. Po jednom polibku se na mě podívala a řekla: „Jestli chceš, pokračuj dál v sázce o polibek, ale moje bude jiná. Bereš?“ Přikývl jsem a přemítal, co to může být. Zaradovala se a šibalsky se pousmála, když vyhrála následující kolo. „Takže tričko dolů!“ smála se vítězně. Hmm tak tohle se nevyvíjí ale vůbec špatně. „Takže od teď o oblečení?“ zeptal jsem se. „Jasně, klidně.“ Jana se vůbec nebránila.

Nevím, jak to udělala, ale najednou jsem se vůbec nedokázal trefit. Pořád vyhrávala ona. Začal jsem tušit podraz. Najednou jsem tam byl jenom v trenkách a ona stěží sundala tričko. Koukal jsem nejistě na její prsa a její pohled mě pálil po celém těle. Docela se mi líbila, ale bál jsem se, že to špatně skončí. Naštěstí jsem se zmýlil, a to nejen v tom, jak skončí tento večer, ale i v tom, jaká vlastně Jana je. Zase jsem prohrál, teď už musím odhalit vše a sundat trenky. „Počkej,“ řekla Jana konejšivě „zavři oči.“ Zavřel jsem je a Jana se natáhla ke mně. Líbala mě a její ruce sjely na můj rozpálený klín. Nechápal jsem, kde se to v ní vzalo, ale neprotestoval jsem. Najednou její ruce tahaly mé trenky dolů a já se lehce nadzvedl, abych jí pomohl. „Koukej.“ řekla a já otevřel oči. Byla přímo naproti mně a byla úplně nahá. Vlastně oba jsme byli nazí. Sledovali jsme jeden druhého a se zalíbením se vzrušeně kochali našimi těly. Opět se ke mně natáhla a položila si mě dozadu na záda. Se žárem v očích se její hlava sklonila k mému penisu a vzala jej do pusy. Byl jsem jako v ráji a vzrušeně si oddechoval. Její pohled směřoval na mě, sledovala, jaké slastné pocity mi její ústa přivádí. Úplně jsem zapomněl na vše a jen si vychutnával její doteky a jemné dráždění. Tohle rozhodně nebyla panna, tohle byla zkušená „kuřačka“!

Přestala kouřit a nasedla si na mě. Můj penis hladce zajel do její vlhké kundičky a ona vydechla s hlasitým vzdechem. Její hladké bříško a perfektní prsa se teď vlnily v rytmu sexuálního tance, který nás dva naplno zaměstnával. Oba jsme zhluboka dýchali a sledovali jeden druhého. Nechápal jsem, kde se to v ní bere, ani kde se to naučila, ale nebyl čas nad tím teď přemýšlet. Vzrušení rostlo a já měl neutišitelnou chuť vyplnit její jeskyňku svou tekutinou. Viděla, že to na mě přichází, a tak malinko přidala. Sama byla také blízko vrcholu a věděla přesně, jak na to, abychom se udělali oba současně. Můj výstřik byl intenzivní a nezapomenutelný. Postarala se o to, aby byl! Bylo to pro mne krásné a chtěl jsem znova, jenže moje tělo teď nemohlo. Lehla si na mě vyčerpaně a ještě několik minut jsme oba mlčky oddechovali.

Není divu, že tím ve mně probudila ještě větší sexuální vášeň pro šprtky. Jestli chcete zažit skvělý sex, rozhodně zapomeňte na jiné typy holek, šprtky jsou nejlepší!

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Zase spolu

  21. 3. 2010Martin

Zase se blížil den, kdy se zase uvidíme. Dva týdny, co jsem od tebe odjel, utekly jako voda a už jsem se nemohl dočkat, až tě zase spatřím. Vztahy na dálku jsou fakticky na hovno, jako bychom už nemohli bydlet spolu. To čekání má na druhou stranu tu výhodu, byť jen tu jednu jedinou, že se na sebe budeme alespoň více těšit, a taky sex bude víc vášnivější. A na ten se těším nejvíc. Jak mě umíš rozpálit,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Prstění, Mix, Teen, Anál

Tchýně Blanka 01

  7. 3. 2016Luňík

I. Část Začátek Blanka, byla vyspělá čtyřicátnice s dvacetiletou dcerou kterou jsem si měl brát v brzké době za manželku. Byla rozvedená asi 16 let a žila jen se svoji dcerou v prostorném bytě, kde měla každá svůj pokoj. Jako žena byla na svůj věk udržovaná blondýna s brýlemi, které ji ale velice k obličeji slušely. Sportovní postava a prsa dobrá trojky velice pevné, které vzdorovaly zemské přitažlivosti....  celá povídka...
Kategorie: Orál, Učitelky, Zralé ženy, Mix

Spolužákova matinka

  4. 12. 2011Neznámý autor

Vlastně jsem se nemohl nijak bránit. Řekla, šeptala mi do ucha, za které mě přitom držela zuby, ze mě naučí něco, co jsem ještě nikdy nezažil, že mi ukáže, co to znamená dostat se na samotný vrchol extáze, že díky ní už budu později umět uspokojit každou ženu, kterou si zamanu.
Říkala mi chlapče a byla tak naléhavě neodbytná, já jsem prostě jen seděl v křesle jako paralyzovaný a nemohl jsem dělat nic...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Zralé ženy, Mix

Šmírák v dívčí šatně

  30. 6. 2013Neznámý autor

Jaromír od dětství trpěl úchylkou, kterou prostě nebyl schopný potlačit, ať se snažil, jak chtěl. Byl šmírák, vlastně už od dětství. Co si pamatoval, vždycky hrozně rád koukal holčičkám pod sukni, nakukoval jim do šaten, ve škole vždycky číhal za dveřmi záchodů a snažil se zahlédnout nějakou se staženými kalhotami (což samozřejmě nezahlédnul, protože holky chodily do kabinek). Na střední šel schválně...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Voyeur, Orál, Mix, Šukačky