Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Na svatbě
- Šéf objevil video své podřízené
- Nápad
- Kamarádka
- Inspirace na Vánoce II
- Záletná manželka
- Strčím ti něco do zadečku
- Osamělý poutník
Vloženo: 1. 4. 2012
Nožky
Karel se už nemohl dočkat, až přijde Míša, jeho nádherná mladá přítelkyně. Byla to čerstvá osmnáctka a Karel vlastně pořád nemohl uvěřit tomu, že zrovna on měl takové štěstí a sbalil takovou nádhernou kost. Jemu totiž bylo něco přes třicet, pracoval ve firmě zabývající se počítačovými technologiemi, z pravidelného posezení v hospodě se mu rýsovalo trochu pivní bříško. I když jinak o sebe dbal a stýkal se s různými lidmi, nikdy by neřekl, že uloví tu nejkrásnější holku, která si občas přivydělávala na brigádě v jeho oblíbené hospůdce.
Ale bylo to tak, Míša s ním mile flirtovala a nakonec se nechala sbalit, už pár měsíců se mohl honosit tím, že je to jeho přítelkyně. Chodila za ním do bytu, protože bydlela u rodičů a tak malý prostor se nehodil pro jejich společné hrátky. Byla tak krásná, stále se jí nemohl nabažit. Měla medově blond vlasy, které se jí samy kroutily do pevných prstýnků, velké oči, úžasnou postavu, kozičky trojky, bradavky přímo stvořené k olizování a okusování, mladou sladkou studánku, která v sobě skrývala hodně z hříšného umění, ale hlavně naprosto dokonalé a výstavní nohy. Štíhlé, božsky tvarované, hebounké na dotek, a dlouhé skoro až do nebes. Ráda nosila krátké šortky, ve kterých ta božská krása ještě vynikala.
A konečně byla Míša tu. Jen co jí Karel otevřel dveře, s nadšeným výskotem se mu vrhla kolem krku. Byla štíhlounká, takže ji Karel vyzvedl kousek do vzduchu a políbil na přivítanou. Měla na sobě světle zelené tílko a krátké pastelově oranžové kraťásky. Trochu se ty barvy navzájem tloukly, ale tak skvělé v nich vyniklo Míšino tělo, že se ta nesouhra barev dala odpustit. Míša byla bez ponožek a obutá do takových letních žabek. Měla drobné prstíky, které Karel také neuvěřitelně rád líbal a ocumlával.
Šli dovnitř, Karel jí nabídl něco k pití, Míša chtěla citronádu. Vždycky chtěla citronádu, zaprvé se ani nedotkla alkoholu, zadruhé ten žlutý šumivý nápoj pokaždé ze sklenice usrkávala brčkem a rozkošně u toho špulila rtíky. Karel si sedl vedle ní a povídali si. Po chvilce Míša natáhla své nadpozemsky krásné nohy, shodila z nich žabky a následně si je položila provokativně na stůl. Karel jí při povídání začal po těch nožkách hladit, začal na stehnech a přejížděl po celé délce přes kolínka po hlaďoučkých holeních až na chodidla. Trochu ji polechtal, pohrál si s jejími drobnými prstíky, až se Míša celá svíjela a chichotala se.
Potom si ale Karel její chodidla přitáhl k sobě a začal na ně líbat a každý jednotlivý prstíček jí ocumlal. Při tom ji stále hladil po celých nohách a rukou jí zajížděl i mezi stehna. Míša se zkroutila do takové zvláštní polohy, a to za jediným účelem – aby mohla Karlovi rozepnout zip u kalhot. Vytáhla mu péro ven, už pěkně stálo, a tak pro ni byla radost ho párkrát pohonit, trochu pomačkat, přetáhnout předkožku přes žalud, druhou rukou si hrát s koulemi. Potom natáhla krk a v dráždění pokračovala tentokrát pusou, hezky hřející. Začala mu kouřit, zatímco on se stále věnoval jejím skvostným nohám. Postupně začal stále hlasitěji vzdychat, protože Míša uměla kouřit a sát velice šikovně.
Míša ho najednou kouřit přestala a nožky jemně přesunula mimo dosah jeho úst. Karel se pohodlně opřel a se zavřenýma očima si vychutnával své vzrušení. Míšiny nohy se mu vkradly do klína a Míša mu začala přejíždět po k prasknutí naběhlém údu. Nejdřív to děla jen tak jemně, jakoby bez účelu. Pak ale každé chodidlo přiložila z jedné strany jeho ocasu a začala ho takhle třít z obou stran. Měla nohy trochu studené, ale o to víc se to Karlovi líbilo. Jak měla prstíky ještě mokré od jeho slin, nožky jí při honění po jeho péru krásně klouzaly. Rozhodla se, že ho takhle nohama dodělá až do konce, a netrvalo jí to dlouho. Karel oči otevřel, aby se mohl dál kochat pohledem na její nohy, a za nějakou dobu cítil, jak mu začíná cukat v koulích. Dosáhl vrcholu a ze špičky žaludu mu jako láva začalo proudit horké sperma. Stékalo po Míšiných chodidlech a zatékalo jí mezi prstíky. Byl to nádherný pohled.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Neukojená Baculkadalší dívky | |
![]() | Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám. Uděláme si to na909 a po vyzvání zadej kód 09 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Tchýně Blanka 01
7. 3. 2016LuňíkI. Část
Začátek
Blanka, byla vyspělá čtyřicátnice s dvacetiletou dcerou kterou jsem si měl brát v brzké době za manželku. Byla rozvedená asi 16 let a žila jen se svoji dcerou v prostorném bytě, kde měla každá svůj pokoj.
Jako žena byla na svůj věk udržovaná blondýna s brýlemi, které ji ale velice k obličeji slušely.
Sportovní postava a prsa dobrá trojky velice pevné, které vzdorovaly zemské přitažlivosti.... celá povídka... |
Reiki
11. 10. 2017Roman K.Rád čtu, a to vcelku cokoli. Když se mi dostala před asi deseti lety do ruky kniha od Anodea Judith „Chakra Balancing“, zatoužil jsem na vlastní kůži poznat jaké to je, když mistr energií čaker provede harmonizaci i těch mých, doposud nikým nedotčených. Jak to ale provedu a kde seženu někoho, kdo opravdu ví, oč se jedná? Nechtěl jsem narazit jen na nějakého nadšence, který si zapamatoval pár pojmů... celá povídka... |
Těhotná švagrová 2
4. 6. 2008FredV první části jsem psal, jak můj o 5 let starší bratr těsně před vojnou naprcal roztomilou, leč nezletilou baculku. Lada měla tehdy rok před maturitou. Ženil se již v uniformě a po pětidenních líbánkách mazal zpátky na Slovensko, sloužit vlasti. Novomanželku nechal v péči našich rodičů, kteří ji ubytovali v pokojíku v pokojíku, kde jsem do té doby pobýval já s bráchou. Byl jsem potupně odstěhován do... celá povídka... |
Byt nad barem
25. 3. 2012Neznámý autorBydlím v malém bytě přímo nad jedním barem, a tak jsem se jednou večer rozhodla, že tam na chvíli zajdu, třeba tam někoho nalákám. Vzala jsem si halenku s velkým výstřihem, aby mé kozy byly nepřehlédnutelné, a vyrazila. Abych vám objasnila, proč jsem to udělala – už pár měsíců jsem totiž neměla sex, strašně jsem ho potřebovala. Spoléhala jsem se na svoje pěkně vyvinuté kozy, chtěla jsem prostě ulovit... celá povídka... |


