Erotické povídky

Autor povídky:

D-fender

Kategorie:

Další povídky od D-fender:

Vloženo: 19. 10. 2016

Jih První runda

Tak si připijeme na setkání, řekl Paul, z lednice vestavěné do komody vytáhl láhev sektu, tak ať si užijeme co se do nás vejde, pronesl s úsměvem Paul.

Tak fajn, řekl si v duchu, mrdat se bude, otočil se k Marii, jednou rukou ji uchopil za zadek a přitáhl si ji k sobě, druhou jí vzal za krkem, přitáhl k sobě a začal líbat, tím jak jí k sobě přitiskl, ucítil její velká prsa na svém hrudníku, bylo to neskutečně krásné, překvapilo ho jak se líbala, krátce a tvrdě,mokře a hlučně,začínal nad sebou ztrácet kontrolu, to tak měl, první nadrženost musel vybít. Sjel rukou po jejím stehnu, zajel pod šaty mezi její půlky, pevně jí je mačkal a pak po nich sjel k její kundě,cítil jak je mokrá, to ho rozpalovalo doběla.Koutkem oka zahlédl Paula jak si sedá na pohovku, hej vy dva, začátek bude podle mě, rozepnul si kalhoty, vylovil z nich ptáka a koule, pojď sem ty malá mrdno a připrav mě, poručil Marii, ta bez odmlouvání přistoupila před něj, předklonila se a začala ho kouřit, ruce měla opřené vedle jeho těla, zůstala v předklonu, jen se prohnula v zádech a rozkročila.

Pochopil její signál, klekl si za ní, vyhrnul její šaty, neměla kalhotky a tak mohl rovnou začít lízat její mokrou kundu.

Chytrej kluk, řekl zastřeným hlasem Paul, koukej mi pořádně připravit ženu ať jí můžu vymrdat píču,čurák už se na to jen klepe.

Tak jo, budu dělat co chcete, řekl a přitvrdil, lizal jí i zadek, tak jak byla mokrá, začal jí projíždět kundu třemi prsty, jen hekla a vzdychla, určitě i Paul poznal změnu, protože jí chytil zezadu za hlavu a začal jí šoustat do pusy, pak se zastavil, prsty druhé ruky jí zmáčkl nos a pomalu jí do pusy cpal čuráka, až ho měla v sobě až po koule. Muselo ho to hodně vzrušovat, jen vzdychal a tlumeně hekal, joo, to je ono, drž mrcho! Marie se začala dusit a klepat, on přidal další prst a ještě drsnější šukaní kundy prsty, palcem jí tvrdě ojížděl poštěvák a lizal zadek, začala přirážet,mokro z ní úplně teklo. Nelhali, měli to rádi tvrdě.

Stačí, řekl Paul, vylízej jí pusu, koukni jak slintá.

To mu nemusel říkat dvakrát, miloval ty husté sliny co jí tekly koutky úst kolem jeho ptáka.

Paul jí odtáhl hlavu a pustil ji, Marie se rychle narovnala a zprudka nadechla až se kolem ní rozletěly sliny.

Přiskočil k ní, sám měl celý obličej mokrý od šťávy z její kundy a vlastních slin, jak do ní plival, nelíbali se ale vzájemně vylizovali, šukali se jazyky a navzájem tvrdě osahávali. Paul si stoupl a rychle svlékl, svlíkni ho, poručil jí, když byl nahý i on , Paul si stoupl vedle něj a poručil jí ať se taky svlékne a oba je honí a kouří. Marie se poslušně svlékla, klekla a dělala co měla.

On měl teď čas si je oba prohlédnout, navíc vedle nich na zdi viselo obrovské, starodávné zrcadlo. V něm viděl dobře i na klečící Marii. Ona byla přesně typ ženy co ho nejvíc přitahoval,vždycky se mu líbily starší než byl on, Marie měla krásnou postavu, vyrýsované ale jen lehce svalnaté nohy, trochu větší ale krásně kulatý zadek,ploché břicho a rovná, širší ramena, ale ta její prsa, to byl jeho sen, trochu povolenejší,nádherně oblá,větší bradavky , krásně kulaté tmavší dvorce, to všechno velikost minimálně D,prostě dokonalost sama. A její obličej, lehce římský nos, trochu šikmé oči, klenuté obočí a drobná ústa s plnými rty, nádherná ale nebyla to běžná krása. Kundu měla těsnou a krásné plně pysky. Opravdu z ní začínal být mimo. S uspokojením si všiml že jsou všichni tři do hladka vyholeni a Marie nemá ani tenký proužek chloupků.

On sám byl vyšší, postavu měl jako voják dobrou, jeho pták měřil zhruba 17 cm ale byl poměrně tlustý, zakončený obřezaný žaludem, ženy co měl jeho žalud dostával do extáze, byl velký s velkou hranou, prý jak kladivo na čarodějnice, jak mu řekla jedna starší kurva.

Paul byl proti němu ještě vyšší, hubenější ale samá šlacha, byl jižní typ s ostřejšími rysy, jeho čurák byl delší, tak 19 cm ale hubenější a prohnutý směrem vzhůru jak šavle, z krátké předložky vyčníval menší žalud.

Kouřila i honila krásně, podebirala mu koule, tahala za ně až měl čuráka napjatého a žalud byl tvrdý jak kámen, hodně slinila, stékájíci sliny nabírala na prsty a roztírala mu je po análu, začínala mu připravovat zadek prsty, jen držel a tlačil jí na ruku, moc se mu líbilo co Marie dělá, chytil jí za hlavu začal šoustat její pusu, drsně a hluboko. Paula to vzrušovalo a chytil mu jednou rukou ptáka u kořene a druhou Marii narážel za krk, na jeho čuráka. Pak už to nevydržel, sedl si na sedačku, pojď sem čubko, chci abys mě mrdala! A ty jí pomůžeš! Nebo spíš nám oběma.

Marie si stoupla na pohovku, rozkročila se nad sedícím Paulem a opřela se rukama o opěradlo.

Byl už jak přetopený kotel, k tomu ještě Paulova ruka co jeho ptáka před chvílí naváděla do její pusy, chtěl moc mrdat oba ale tohle se mu líbilo taky. Stoupl si za Marii, tak těsně že měl mokrého ptáka na jejím zadku, viděl jak se jí od toho leskne, vzal jí za boky a pomohl jí pomalu klesat do dřepu a narazit se na Paulova ptáka, když dosedla, přehmátl na její ramena a tvrdě jí zatlačil dolů, Paul i Marie je zaskučeli slastí, chytil její nádherný zadek a začal řídit rytmus a hloubku jejich mrdání. Pak jí jednou rukou chytil zezadu za prso a druhou za vnitřek zadku a dál je nutil mrdat tempem které určil. Potom jí pustil a díval se jak ona jeho šoustá, byla to nádhera, oba byli hodně slyšet, neměli ve zvyku tlumit zvuky mrdání, naklonil se k jejich hlavám, otočil k sobě její hlavu a začal jí šukat pusu jazykem, Paul to s doširoka otevřenýma ocima sledoval, hul ho, děvko, chci mít jeho čuráka blízko.

Narovnal se a strčil čuráka mezi ně, Kouřila ho tvrdě a divoce, sliny létaly až na Paula, ten jí vzal za hlavu a olizoval z ní to mokro, taky bych tě hulil ale ještě počkám, to až potom. Sundal ze sebe Marii, otočil jí zády k sobě, sedl si na kraj pohovky a narazil jí na sebe, ona se položila zády na jeho prsa zvedla nohy, pak si je, široce roztažené, chytila pod koleny.

Stál nad nimi a koukal jak si ji Paul na sebe naráží, musel si ho začít honit.

Potom mu Paul poručil ať si klekne a začne jí lízat kundu.

Byla to síla, lizal kundu v které řádil Paula dlouhý čurák, byla úplně jak politá kundím mokrem, roztahoval jí pysky, lizal je, kousal do nich, vzal je do zubů a tahal za ně, prsty jí tvrdě masíroval poštěvák, slyšel jí křičet, zasunul k Paulovu čurákovi postupně tři prsty a mrdal jí s ním, teď slyšel jak Paul řve, schválně tlačil prsty na jeho ptáka. Paul už to nevydržel, nadzvedl Marii aby z ní jeho ocas vyjel, kuř mi ho, dělej, kuř a jí lízej a šukej rukou!!!

Konečně, jednou rukou jí mrdal kundu, druhou mu chytil ptáka za žaluda, přetáhl ho a táhnul až ke kořeni, až Paul vykřikl slastí, pak vzal žalud do pusy, pevně ho rty obemkl a kouřil, zasunoval tak hluboko jak to šlo, při tom mu ho tvrdě honil, pomalu, táhle a pevně, teď už oba vyloženě řvali.

Chytil Paula pod koleny a zvedl mu nohy, jeho čuráka mu zavedl zpátky do její kundy, potom mu začal lízat zadek, vypouštěl mu na anál všechny sliny co měl v puse, ty pak prsty a jazykem roztíral aby ho uvolnil. Když viděl i cítil že se Paul uvolnil, začal mu protahovat zadek jedním, dvěma a třemi prsty, Paul měl čuráka v Marii ale nemrdal jí, jen jí dráždit prsty poštěvák a čekal.

Marie se předklonila a když zblízka viděla co se děje začala sebou škubat, dělej už ho konečně omrdej, dej mu ochutnat co on dělá mně, Paul už jen hlasitě vzdychal ale nic neříkal, najednou už neporoučel, jen držel a čekal.

Stoupl si rozkročil se kolem nich, příklekl, vzal Paulovi koule, přizvedl je a pomalu zatlačil do jeho zadku svého čuráka, Paul byl sice uvolněný ale jeho silný čurák do něj šel zasunout jen pomalu, vždycky po pár centimetrech počkal, povytáhl ho a pak zase zasunul o něco hlouběji, koukali si při tom s Marií do očí, její výraz ho přiváděl k šílenství, výraz extáze, pomsty..

Když tohle viděl, drsně přirazil až měl čuráka v Paulovi po koule, ty jen tvrdě pleskly, ještě jednou se rozkročil tak široce jak mohl a začal ho mrdat, Marie už jen neseděla, začala se na něj narážet až nadoraz.

Paul už řval jako by ho mučili, joo!!Mrdejte mě, dělej ty zmrde, ty taky děvko, píčo nadržená.

Mrdal ho jak děvku při tom otočil ruku dlaní k sobě a strčil do její kundy dva prsty, našel v kundě ten uzlík nervů a začal ho silně dráždit, věděl co bude, jen málokterá proti tomuhle byla imunní. Brzy začala křičet a mohutně stříkat, vydržel dokud ho celého nepostříkala, byl mokrý od obličeje až po čuráka, Marie odpadla a svezla se z Paula vedle na pohovku.

Přesně to on chtěl, chytil Paula pořádně pod koleny a drsně mrdal, bylo mu jedno jestli ho to bolí, teď chtěl jen mrdat a mrdat, koule narážely až ho to bolelo ale to přesně chtěl, mrdat až do bolesti, Paul se celý otřásal pod jeho nárazy, křičel a zmítal sebou.Mezitím se Marie vzpamatovala, sedla si vedle a honila Paulova čuráka, to už na Paula bylo moc, chci stříkat, dělej píčo, kuř!! Dělej!! Marie přidala a Paul za divokého řevu začal stříkat, měl spousty mrdky, Marie sice necukla a kouřila ho pořád ale spousta jí toho tekla koutky úst ven, roztírala si to na prsa, břicho a kundu.

Když viděl že Paul zvadl, vyndal ho z jeho zadku, stoupl si, vzal Marii za ruku a odvedl jí ke stolu, posadil jí na kraj, nohy jí rozáhl a podložil každou nohu židlí, lizal jí z těla jeho mrdku, líbal jí, její ústa plné semene, vzala ho za čuráka a odjížděla si pysky, poštěvák a hlavně zadek. Udělej mi to stejně jako jemu omrdej mě jako poslední kurvu, dělej ty čuráku neskutečnej, prosím..

Byl už mimo kontrolu, cizí mrdka na cizí, krásné ženě bylo víc než snesl. Bezohledně jí narval ptáka do zadku, díval se jí při tom do očí, chtěl vidět bolest, ponížení, rozkoš, vzrušení.. Viděl tam přesně to co chtěl ale ještě další věci co nedokázal určit, mrdal jí tak aby jí ublížil ale ona, čím víc mrdal, tím víc přirážela, už na nekřičela, jen hluboce dýchala, ani nedokázal pochopit co všechno vidí v jejích očích, možná už jen zvíře, animalní děvku.

Tohle ještě nikdy nezažil, nepoznal druhou takovou, už byl jen jeho čurák a ona, nic jiného necítil, už ji chtěl jen umrdat do bezvědomí.. Mačkal jí bradavky, fackoval přes prsa, lizal krk, kousal jí, za ramena vší silou narážel proti svému přirážení, tahal za vlasy, otočil jí a mrdal zezadu, tlačil jí do do zad až se prohla jak luk, opřela si prsa o stůl, chytila si půlky a roztahovala se pro něj,už nemlčeli, hecovali se, křičeli na sebe, nadávali si tak sprostě že ani netušili že to umí.

Vysmekla se mu, donutila ho sednout na židli, sedla na něj a mrdala ho kundou , cpala mu obličej mezi své kozy, plivala mu do obličeje, teď mrdala ona jeho.

Teď ti vymrdám čuráka z podoby a mozek z hlavy, ty hajzle zasranej, ještě nikdo mě nevymrdal víc než já jeho!!

Už byl úplně v transu, její kunda, anál, zadek, prsa, pusa.. Teď už vydával jen neartikulované zvuky, už věděl že našel někoho kdo je stejný jako on.

Chtěl stříkat, vystříkat jí píču, hubu, postříkat kozy ale tělo neposlouchalo,ještě pořád pod ní držel a nechal se prcat.

Najednou si všiml Paula jak stojí vedle a nevěřícně zírá na svojí ženu, honil si ho jako by se chtěl potrestat, Už jsem s Marií zažil hodně ale tohle ještě ne, otočila k němu hlavu, chvilku jako by jí trvalo než přišla k sobě, pak najednou klidným hlasem říká, tohle jsem nezažila ani já ale daroval jsi mi ho ty, miláčku a bez tebe a tvého mrdání by to nešlo.

Znělo to upřímně, bylo vidět že on to chápe.

Ale Paul byl opět nadržený, tvrdě si ho honil, dělej, mrdej ho!

Marie se vzpamatovala a začala zase šoustat, Paul přistoupil k nim a oni oba ho, střídavě honili, to je opět dostalo do varu.

Jdem na pohovku, poručila Marie, teď chci vás oba v sobě najednou, Paul si lehl na záda, Marie se na něj narazila a Paul jí zespodu mrdal kundu,

Příklekl za ně a nastavené Marii zajel čurákem do zadku, jen hekla a pevněji se zapřela, mrdejte mě oba, poručila jim.

Byla to síla, narážet v její kundě na čuráka dalšího chlapa, stoupl si za ní, přiřepl a takhle z výšky jí mrdal zadek, držel jí za ramena, viděl jak líbá Paula ale teď jinak, teď v tom byla něha, jeho měli jen jako vibrátor ale on to chápal, pak se Marie udělala, nekřičela už neměla sílu, podlomily se jí nohy a odpadla.

Vzápětí to přišlo i na Paula.

Když to uviděl, poručil mu ať si klekne na čtyři, viděl Marii že je sice hotová ale i zvědavá.

Koukej jak ho udělám.Paul si klekl na pohovku.

klekl si za něj na zem, vzal mu čuráka a vytáhl mu ho mezi nohama dozadu k sobě,začal mu ho takhle směrem k sobě a dozadu dojit, druhou rukou mu tahal koule nahoru, to bylo na Paula moc, začal křičet a stříkat, vlastně nestříkal ale mrdka z něj tekla proudem, bez přerušení z něj všechno vyteklo najednou, plná louže mrdky. Marie jen němě koukala, Paul se svalil a dlouze oddechoval, to byla síla, tohle chci pořád.

Teď chci stříkat i já, přišel k Marii, položil jí na záda, a beze slova začal mrdat její mokrou ale už staženou kundu, bylo cítit že už má dost ale to mu bylo jedno, táhle jí projížděl kundu, cítil každý kousek který projížděl, Marie spíš jen držela ale postupně se zase uvolnila, chytila ho za boky a přirážela proti němu, cítil že už to dělá spíš pro něj ale prostě chtěl ještě chvilku mrdat a pak stříkat, začal jí lízat prsa, bradavky, krk, zvedl a držel jí ruce za hlavou, takhle byla její prsa nejkrásnější, začal měnit rytmus, směr, sílu mrdání, věděl že tohle na ní bude platit, když začala vzdychat a hekal, věděl že se nemýlil, chytil jí za kotníky a opřel si je o prsa,široce rozkročený začal přitvrzovat, prudce přirážel, pak se nad ní naklonil, její nohy si položil na ramena a tvrdě mrdal její kundu, už tak netekla, už neměla co pustit ale bylo vidět že Marie si to užívá, začal zrychlovat, už budu, kam to chceš?

Na prsa.

Opřel se jí rukama za hlavou a zvedl zadek tak že měla čuráka proti obličeji. Teď ho tlač na kozy a pomalu, táhle ale pevně vydoj, od kořene přes hranu žaluda, dělej kotě..

Pak už jen cítil jak dělá přesně co chtěl, začal křičet, dělej mrdno, vystříkej mě!

Začal stříkat, létaly z něho dlouhé a husté šlemy mrdky, snažila se mířit si na bradavky ale on sebou zmítal a škubal, cákalo to z něj dlouho, mrdka jí přistávala na obličeji, krku, ve vlasech, na bradavkách i na břiše, nechal se vydojit do poslední kapky, dokud se už jen neklepal v křeči a už mu čurák sebou škubal bez stříkání mrdky.

Nevěděl jak dlouho ležel a lapal po dechu, když se vzpamatoval, viděl že Marie stále leží vedle něj a nechápe..

Tak tohle jsem opravdu ještě nezažila, takový orgasmus cos měl, to bylo neskutečné jak dlouho a hodně jsi stříkal mrdku, mám to všude, super..

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Raději o jednu víc

  3. 11. 2023Skálinka

Alkoholiků  bylo v Pepově rodu tolik, že se je nikdo ano nepokoušel spočítat. On sám patřil k těm mírnějším a slušnějším, protože nejdřív ho hlídala maminka a tam, kde tušila špiritus, ho nepouštěla. Protože by asi nevydržel a dal si do čenichu. Ostatně, kdo z nás si občas skleničku nedá. Jenže správný špiritusák pije, dokud je co a pak dělá vše pro to, aby někde sehnal něco, čím by se dalo pokračovat,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Prstění, Trapasy, Grupáč

Ráno, raníčko

  29. 4. 2015Roman

Nejlepší je ranní milování, když ležíte pod peřinou a vedle Vás je v peřině zachumlaný miláček. Jako zrovna nedávno, když jsme s Janou měli víkend jen pro sebe. Po procitnutí jsem se zjistil, že mám prostě chuť a potřebu, takže jsem se dostal Janě pod peřinu a hezky jí objal a položil ruku na její bříško, která má hebké a na které velice rád šahám. Lehce s sebou zavrtěla a to bylo neklamné znamení,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix

Sex, můj koníček

  7. 9. 2009Viki

Sex se stal mým koníčkem od mých 13ti let. V té době jsem hltal každý vypůjčený porno časopis i porno kazety a pravidelně se díval na výstřik hustého bílého semene. O svých 15tinách jsem si došel za sousedovic 18ti letou Verunou, která byla vyhlášenou davajkou všem. Chtěl jsem, aby mi předvedla, čím můžu uchvátit holky v posteli. Měla malé tvrdé kozičky a úplně vyholenou kundičku, kterou mi nabídla...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Orál, Prstění

Můj hříšný manžel

  16. 6. 2012Bibi

Žili jsme spokojeně, já v těhotenství chtěla sex stále víc a víc a Aleš byl z toho někdy pěkně rozladěný. Když se narodila Karolínka, byl v sedmém nebi a prosil mě, abychom si do 4 let pořídili chlapečka. Sex s Alešem byl pořád nádherný, nikdy jsem neměla ani myšlenku na to, že bych mu mohla být nevěrná a když jsem po 3 letech otěhotněla, Alešova radost nebrala konce. Narodil se vytoužený Martínek...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Orál, Grupáč, Párty