Erotické povídky

Autor povídky:

D-fender

Kategorie:

Další povídky od D-fender:

Vloženo: 14. 10. 2016

Tenkrát na jihu - úvod

Bylo to před mnoha lety, šel pomalu zaprášenou venkovskou silnicí, bylo mu lehce přes dvacet let a souhrou několika okolností sloužil v armádě téhle země ačkoli byl cizinec.

Tak pomalu jak šel, tak pomalu se mu v hlavě honily myšlenky, sloužil tu už čtvrtý rok, za rok mu vyprší kontrakt, prodloužit nebo ne? Ale co už. času dost, teď měl dovolenou, před dvěma dny se vrátil z mise, první den propil a prošukal většinu peněz, sice mohl odjet do restcentra, kde by měl všechno zdarma ale musel by v uniformě a to nechtěl, užíval si po dlouhé době pocit civilního oblečení, bílé tričko, straussky a koně. Sice ho prozrazoval sestřih ale i tak fajn. Neměl u sebe víc než 200 franků a nevěděl co bude dělat ale neřešil to, nějak bude, kdyby se dostal někam do většího města.. už věděl že kluci jako on, vojáci téhle jednotky jsou žádaní, chlapi je zvou a ženy láká co si o nich domýšlejí.

A on bral obojí, už věděl že je bisexuál,nejdřív se tomu bránil ale postupně mu došlo že je jaký je, že se mu líbí brát může i ženy podle chuti, proč si odpírat polovinu rozkoše, kašlal na předsudky, byl mladý a neustále nadržený i když to na sobě uměl nedat znát. To že je bisexuál mu došlo natvrdo když si s kamarádem koupili na víkend společně děvku, chtěli to zkusit, bylo to skvělé ale jemu se úplně stejně líbila ta blízkost dalšího muže, ty náhodné ale nutné doteky, cizí mrdka, čurák..to všechno a mnohé další, velice blízko. Postupně přestal odlišovat bi nebo hetero sex, nicméně nejvíc ho vzrušovala bisex trojka on,žena a další bisexuál.

Ale bral všechno, jak o tom tak přemýšlel a začínal být opět tvrdý, skoro přehlédl auto které kolem něj projelo a couvlo. Otevřely se dveře u řidiče, seděl tam chlap, Kam jdeš, chceš svézt do města? Pořádně se probral a prohlédl si auto i řidiče. Velký Range rover, sice zaprášený ale evidentně drahý a v něm chlap asi pětatřicet, opálený knírek a tenkou bradku jak mušketýr,trošku delší černé vlasy, sice seděl ale i tak bylo znát že je šlachovitý typ, docela sympaťák. Proč ne, svezu se rád, obešel auto, hodil pytel na zadní sedačky a nastoupil. Jsem Jean Luc ale říkej mi Paul, také se představil a podali si ruce, oba měli pevný stisk. To se mu líbilo, nesnášel leklé podání ruky.Sice jsem až do města jet nechtěl ale vojáka tam odvezu rád, nediv se, tvá holá hlava tě prozradila, usmál se. Jen nevím co v té díře hledáš, tam nic není než jeden hotel, bistro a hospoda, ani paničky na pobavení, zase se tak zvláštně usmál a podíval se mu do očí.Řekl mu popravdě jak na tom je, že prostě vyrazil a kde skončí neví.Jestli chceš, zvu tě na oběd k nám na statek, ta díra ti neuteče a já rád pokecám,určitě máš co vyprávět, hezkej kluk jako ty, udělanej a navíc cizinec. Začínalo mu docházet že tenhle chlap asi taky ví co chce, ok, proč ne, řekl si, chlapa už jsem dlouho neměl. Jako by mu četl myšlenky, povídá, neboj žiju tam se svou ženou a zasmál se. Ona bude taky ráda, pochází z Paříže, tady žije ráda ale společnosti si tu moc neužije, čas od času se nudí, já ostatně taky a místní moc zábavní nejsou, řeší jen úrodu, drby a hlavní zábava je nedělní kázání, prostě díra, krásná, klidná ale nudná. Tak bereš?

Nechci se vnucovat ale když budeš chtít, vyhánění vyhánět tě nebudeme, změna bude fajn ale záleží na tobě. Přikývl a poděkoval za pozvání, v duchu přemýšlel co za tím vězí, třeba je ošklivá, uvidíme ale začínal být pořádně nadržený, jen si říkal aby za tím neviděl víc než je. Asi po deseti minutách odbočili na menší cestu lemováno stromořadím a po pár minutách se vynořil statek, no, spíš zámeček, byl docela překvapený, čekal hospodářskou usedlost ale tohle byl spíš lovecký zámeček. Tři menší křídla postavená do U a čelo uzavírala vysoká zeď s bránou Nj,ozval se Paul, jsem vlastně hrabě ale nepotrpím si na to, bylo vidět že se dobře baví jeho výrazem. Tak vystupujeme, jsme tady.Pojď, než ti ukážu kde můžeš bydlet, představím tě manželce Vedl francouzským oknem do velkého obývacího pokoje, haló drahoušku,kde jsi? Vedu návštěvu , MarieClaire, haló..

Zatím se rozhlédl kolem sebe, viděl typické zařízení venkovského zámečku ale upravené tak aby se tu dalo pohodlně žít, nicméně byl vidět decentní luxus.

Dobrý den, jsem MarieClaire, těší mě, trhl sebou a probral se z přemýšlení, to co viděl před sebou, to bylo jen další z dnešních překvapení, před ním stála štíhlá středně vysoká ale krásné žensky tvarovaná,kolem třiceti . nevěděl co vidí, nejspíš měla mezi předky asiaty. Nebyla klasicky krásná ale byla velice zajímavá, tmavé dlouhé vlasy a lehce asijské rysy, navíc byla v jezdeckém, těsné rajtky, vysoké, lýtka kopírující boty a bílou, o jeden knoflík víc rozepnutou košili.

Stál tam skoro s pusou dokořán, tohle je jak ze starého filmu, prolétlo mu hlavou ale zároveň cítil že mu tvrdne ocas, jen doufal že to na něm není poznat

.

Omlouvám se, byla jsem se projet, podala mu pevnou ruku, podívala se mu do očí a usmála se, Řekl něco ve smyslu že ho moc těší atd a představil se. Říkej mi Marie. Netušila jsem že budeme mít takhle sympatickou návštěvu, Paule,ty jsi samé překvapení. Zatím si udělejte pohodlí, dám si sprchu a najíme se, teď mě omluvte.

Když odešla, Paul mu nalil drink, pak se zeptal jestli zůstane, když souhlasi,, Paul ho odvedl přes nádvoří do protějšího křídla pro hosty, buď tu jako doma, všechno co tu je, je ti k dispozici.

Dal si rychlou sprchu, oblékl si čisté prádlo a vrátil se. Oba dva už na něj čekali, sedni si a nech si chutnat, služka začala servírovat, bylo na něm vidět že je nesvůj, se smíchem ho vybídli aby se choval přirozeně. Oběd plynul při příjemné konverzaci, pak, prý na jeho počest otevřeli několik lahví vína a jak tak popíjeli a bavili se, začalo se stmívat, ani nevěděl jak ale víno mu otevřelo jazyk a řekl jim toho o sobě mnohem víc než normálně říkal lidem co nezná ale bylo mu u nich hezky a on celou dobu cítil ve vzduchu něco víc.

Nebyl opilej ale začínal být ve stavu kdy opadá i zbytek zábran, kterých ani normálně moc neměl, jen se uměl chovat a čekat na příležitost, už mnohokrát se mu to vyplatilo. oba hostitelé Paul, už vím že je to jeho třetí jméno ale má ho nejradši i Marie se zdáli být lehce pod vlivem vína a snad i atmosféry, už byla tma, jak mi řekli mimo nás na zámku je jen služebná a správce, oba mají pokoje ve třetím křídle, dost daleko od nás ale jsou placení i za diskrétnost. V duchu se podivil proč mu tohle říkají ale tím víc začal být zvědavej na další.

Asi se ptáš jestli jsme opravdu jen tak pohostinní nebo je za tím něco víc, že? Ok, budu mluvit narovinu, řekl Paul, Marie jen přikývla, nejspíš už tohle probrali když jsem se byl projít po okolí. Seděla vedle Paula v široké pohovce na sobě lehké, jednoduché šaty ale vynikla v nich její krásná a plná postava. Už věděl že mají dvě děti, dvojčata ale ta jsou na prázdninách u prarodičů. Nemohl z ní spustit oči a už se nesnažil to tajit, bylo evidentní že ani jednomu z hostitelů to nevadí, spíš naopak. Paul občas Marii lehce pohladil po noze, krku, políbil ale o trochu víc než bývá běžné,.Marie mu oplácela stejně.

Takže upřímně, už nějakou dobu jsme si nezazlobili, prostě čas od času si chceme užít víc než co jde ve dvou. Tady v místě z pochopitelných důvodů tohle nepřichází v úvahu, myslím někdo místní, většinou to řešíme krátkou dovolenou na vyzkoušených místech, máme své kontakty v různých klubech atd. Občas sem pozveme pár osvědčených lidí a něco tu uspořádáme. To je sice fajn ale poslední dobou nás láká někdo jako ty, cizinec co se zbytečně neptá, prostě někdo náhodný. Takže, narovinu, vzrušuje tě možnost si s námi pár dní užít nekonvenční šoustání? Když odpovíš kladně, probereme pár nudných ale nutných detailů, jestli ale nemáš zájem, naše pozvání na pár dní oddechu u nás platí dál, i bez sexu. Ok?

Ok, teď upřímnost ode mne, jsem bisexuál, spíš beru než dávám ale jsem dost vnímavý a rád zkusím všechno a rád se přizpůsobím když to bude stát za to, když tohle říkal, v hlavě mu běželo, že tohle není možné, to je snad porno sen, ale navenek zůstával klidný s lehkým úsměvem, věděl o sobě že vypadá dobře, vysoký, udělaný, a věděl že kdo vnímá, cítí z něj jeho zkušenosti, nemyslel tím zkušenosti v sexu ale život co žil, věděl že ženy tahle kombinace přitahuje.

Řekl že souhlasí a že je čas na ty nutné detaily.

Marie začala, chceme sex bez kondomů, oba jsme dárci krve, ukážeme ti poslední záznam je týden starý, ty jako elitní voják jsi, jak víme, pod lékařským dohledem, proto chceme vidět tvou od.kartu, to je první podmínka. Bereš?

Ze sumky co nosil u opasku na doklady a cigarety jim podal svou carte identite, Marie si jí prohlížela a Paul zatím donesl záznam dárců krve,bylo to jak říkali.

Tak jak, prošel jsem výběrem? Zeptal se s úsměvem. Diky, je to jak jsme si mysleli. Další věc, může se všechno co chtějí všichni, ok?

Máme sice dost zkušeností ale ty jsi první koho opravdu vůbec neznáme, předtím v těch klubech atd. To byli lidé sice pro nás cizí ale někým prověření a vyzpovídaní ohledně jejich přání, potřeb, hranic.. Z tebou je tohle poprvé, úplně naslepo.

Něco o nás, nic něžného nechceme, to nemusíme ani když jsme spolu sami, chceme zažít pořádný, drsný, tvrdý, v tomhle smyslu bezohledný sex, Paul je také bisexuál, je dominantní jako ty ale stejně jako ty se umí přizpůsobit, oba rádi hledáme své hranice já si nejvíc užiju v roli děvky ale stejně jako vy, ráda zkouším..Ale zároveň má velkou sílu kombinace něhy a bezohlednosi ale to se musí zažít.. Máme tu i trochu speciální prostory ale SM jako takové nás nenaplňuje, musí v tom být sex, chápeš?

Takže?

Cítil jak mu tepe krev ve spáncích, začínal být na hraně sebeovládání, hrozně ho tahle situace vzrušovala, ta kombinace suchého probírání detailů s tím o čem je řeč.

Fajn, moc rád si s vámi pohraju, už jsem na vás neskutečně nadrženej, tohle už spíš šeptal...

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nechci!, díl III.

  31. 3. 2020Stalinka

To, čemu mne táta vystavoval, bylo něco neskutečného. I kdyby mne trestal jen sám, propadala bych se hanbou, ale že u toho přihlíží i pan Albern… Z rákosky a sršních bodnutí jsem ale měla takový vítr, že jsem raději poslouchala a nechala se očumovat. Konečně mne od těch pohledů osvobodil a poslal pryč, i když mi bylo jasné, že ještě neskončil. V malé koupelně, kam jsem se schovala před těma dvěma,...  celá povídka...
Kategorie: Submisivní, Teen, Znásilnění, Mix

Pobyt v lázních

  14. 10. 2012Janina

Když mi po autohavárii, kdy jsem měla ošklivou trojnásobnou zlomeninu stehenní kosti navrhl lékař lázně, odmítala jsem. Kromě nepatrného kulhání jsem byla v pořádku. Ale můj manžel mě přemlouval tak dlouho, až jsem podlehla. Jen jsem nevěděla jak vydržím ten měsíční sexuální půst. Trochu jsem Pavla podezírala, že se mě rád zbaví, protože říkával, že ten můj sexuální apetit ho jednou zabije. Já musela...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Fisting, Orál, Submisivní

Ošukaná uklízečka 1. díl

  18. 1. 2019Neznámý autor

Ne, že bych se přímo vyžívala v uklízení, ale nějak si vydělávat musím… Ani už si nepamatuju, jak jsem se k té práci vůbec dostala, ale nevadí mi to. Neprožívám to s uklízením tolik jako jiné ženské. Prostě uklidím, udělám svoji práci a jdu domů. Tak jako každý jiný. Musím však uznat, že na jednom klientovi bylo něco zvláště zajímavého. Byl to nějaký podnikatel, manažer nebo nevím co, asi tak 30 až...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Erotické pomůcky

Elena - náhodné stretnutie po roku. Časť 1.

  3. 8. 2023Patrik

Prišlo leto a s ním aj ako každý rok, aj letné sústredenie. Tréneri sa rozhodli ísť do toho istého chatkového komplexu ako minulý rok. Tento rok však Jano vypadol kvôli dovolenke jeho rodičov, na ktorú musel samozrejme ísť s nimi. Našťastie sme tento rok vyfasovali prízemnú chatku, na ktorej sme boli sami dvaja s Radom. Bola to chatka síce pre štyroch, ale vďaka celkovému počtu nášho klubu na sústredení,...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Zralé ženy, Mix, Šukačky