Erotické povídky
- Submisivní
- Submisivní (7109)
- Znásilnění (7028)
- Extrémy (8470)
- Šukačky (8554)
- Prstění (8663)
Další povídky od Bibi:
- Můj hříšný manžel
- Stopař
- Moje žena je děvka
- Úžasný manžel
- Znásilněná
- Narozeninový dárek
- Na parkovišti
- Znásilněná panna
Vloženo: 27. 7. 2009
Noční přepadení
Neotáčej se ! A pššššt ! V tu chvíli mi někdo zavázal oči a tlačil mne do výtahu. Opakuje se to každou středu, kdy pracuji až do 20 hodin a můj přítel v tento den navštěvuje na venkově svou matku. Klíče, ozvalo se ve výtahu a já je poslušně odevzdala do jeho ruky. Jen co odemkl byt, cvakla na mých rukou pouta. Jsem rád, že nekřičíš a nemusím Ti dávat roubík zašeptal a jazykem mi přejel přes rty. Otřásla jsem se. Jsem Ti odporný ? Nee, zašeptala jsem a nelhala jsem, nebyl mi vůbec odporný naopak, neotřásla jsem se odporem, ale vzrušením, ale nesmím to dát najevo, přikazovala jsem si v duchu.
Tiskl mne ke zdi a jazyk zasunul do mých pootevřených úst. Zavzdychala jsem. Odemkl mi pouta a začal mne svlékat. Jsi nádherná šeptal, otočil mne k sobě zády a přirazil obličejem ke zdi. Za zády mi opět cvakla pouta a vedl mne do pokoje. Stála jsem a nechala se osahávat. Třásla jsem se jako osikový lístek ve větru v očekávání co bude následovat. Byl něžný, jeho jazyk putoval od mých rtů po krku a jeho zuby jemně masírovaly pulsující tepnu. Cítila jsem, že už je nahý, jeho nahé stehno se opíralo o mé a já cítila žár v celém těle. Jeho ústa se blížila k mým prsům . Jedna ruka si pohrávala s jednou bradavkou, druhá bradavka skončila v jeho horkých ústech a druhá ruka se mi drala mezi pevně sevřená stehna. Povol zašeptal mi na bradavce. Néé, prosím nééé, nechte mne šeptala jsem. Povol děvko, vykřikl a zakousl se do bradavky. V té chvíli moje stehna povolila sevření a jeho ruka zajela do černých chloupků. Tak se mi to líbí, poslušná holčička šeptal a mezi prsty žmoulal můj naběhlý poštěváček. Zavzdychala jsem a on se hlasitě zasmál. Líbí se Ti to kurvičko viď ? Taky Ti to ten Tvůj dělá takhle dobře, taky mu upouštíš kundí nektárek do dlaně ? Představila jsem si Luboše, který mne sice pravidelně ošukával, ale nikdy ne tak aby mi moje kundička upouštěla tolik kundího nektárku a já prožívala tolik rozkoše. Slyšela jsem svůj hlas, který mu sděloval, že takhle krásně mi to dělá jen on. To mě těší kurvičko zašeptal a prudce vrazil do mé kundičky několik prsů a opět se zakousl do bradavky.
Mé tělo se třáslo v křečích prožívané rozkoše a jeho prsty stále víc a víc zajížděly do mé kundičky. Klekni si, přikázal mi a k zavřeným ústům přiložil svůj velký tvrdý ocas. Kuř děvko, vykřikl. Néé vykřikla jsem a on toho hned využil. V mžiku byl jeho ocas v mojí puse. Jemně jsem ho kousla. Hm takhle můžeš, je to příjemné, ale dej si pozor víš co by Tě čekalo ! Ano poprvé jsem ho kousla a dostala jsem políček až jsem si prokousla ret. Již jsem to potom nikdy neudělala,takhle to bylo příjemnější. Vždy jsem ho vysála jak si přál a neukápla mi ani kapička a on mne za to chválil. Dneska se nevystříkl, položil mne na bříško na stolek a pomalu do mne vstupoval zezadu. Ááááh, áááh slyšela jsem své vzdechy a sténání. A pak přirazil, surově až jsem vykřikla. Prosila jsem aby byl jemný, ale neposlouchal mne, tvrdě do mne vrážel svůj mohutný ocas a do rukou uchopil mé vztyčené bradavky. Začala jsem se třást v křečích dalšího orgasmu. Tiše se smál a šeptal, že jsem nejúžasnější kurva co kdy šukal.
Jeho ruce opustily mé bradavky a prudce roztáhly mé půlky. Nádherná prdelka, copak do ní dneska zasuneme šeptal a já cítila jak mi k otvůrku přiložil něco studeného. Jeho ocas byl stále v mé kundičce a do análního otvůrku mi pomalu zajíždělo něco velkého a já omdlévala bolestí smíchanou s ještě větší slastí a mé tělo se třáslo při dalším orgasmu. Jeho výkřik prozradil že i on právě vrcholí. Nastalo ticho, jen hodiny po babičce hlasitě tikaly. Zjistila jsem, že nemám pouta a pomalu jsem se zvedala. Stále bylo ticho. Sundala jsem si šátek. Jen velká kytice rudých růží a malý červený flíček nad pravým dvorcem mne utvrdil, že to nebyl jen sen. Usmála jsem se, zajela rukou do kundičky a olízla si jeho sperma. Nevím jak to bez něho celý týden vydržím !!!!
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Jak jsem na školní rozlučce přišel o panictví
18. 7. 2018Mourek14Ahoj, jmenuju se Honza a je mi 15. Chci vám povědět svůj příběh. Oderhál se teď, na konci června. Byl konec základky, 9. třída. Čas na to se poplácat po ramenou a říct si, kolik holek jsem sbalil a kolik zásunů jsem za ty roky zvládl. Bohužel nebylo tak nějak kvůli čemu. Realita byla taková, že ve škole jsem byl jenom zakřiknutej průměrnej kluk, co nikdy nic doopravdickýho nezažil. Už od 13 jsem ale... celá povídka... |
Chorvatsko
23. 11. 2023DědaPo několika letech, které jsem strávil jako vdovec, jsem se rozhodl, že se zajedu podívat do Chorvatska do kempu, kam jsme se ženou jezdívali pravidelně snad dvacet let. Je to malý klidný kemp na poloostrově, kde se večer nesvítí, nehuláká tam žádná diskotéka a dokonce tam není ani oficiální pláž. Takže lidé polehávají a koupou se všude, kde to jde. Každý si tam najde to svoje místečko a má klid. I... celá povídka... |
Taková ne-normální rodinka
25. 4. 2011RadyMěl jsem za sebou sedmnácté narozeniny, když náhle zemřela máma. Myslel jsem si, že se s tátou měli rádi, ale asi ne, když si táta asi po měsíci přivedl domů jednou v noci pěknou štětku. Dělali pěkný kravál, takže jsem už do rána neusnul a jen slyšel výkřiky, steny, funění, chrčení a já nevím co všechno vycházelo z ložnice. Pak jsem asi musel na chvíli usnout a probudila mne potřeba vyprázdnit močák.... celá povídka... |
Ostrov II - Co bylo předtím
23. 1. 2011Neznámý autorZačalo to někdy na gymplu. Mé spolužačky prožívaly první vztahy s kluky, postupně přicházely o panenství, zatímco já, nesmělá a zakřiknutá jsem neměla kamarády, ani kamarádky. V naší třídě byla taková ta klasická parta asi pěti kluků, kteří na školu kašlali a chtěli si jen bezohledně užívat života. Já, šprtka, jsem jim musela být asi trnem v oku a proto si mě pořád dobírali.
Celý můj další život pak... celá povídka... |


