Erotické povídky

Autor povídky:

Bibi

Kategorie:

Další povídky od Bibi:

Vloženo: 15. 6. 2014

Moje žena je děvka

Ano, moje žena je děvka a přesto jí miluji a nedám na ní nikdy dopustit. 

Ale začnu od našeho prvního setkání. Bylo mi 25, úspěšně jsem zakončil vysokou školu a jako odměnu jsem od svého kmotra Petra dostal to, že mne vzal ke svým dobrým známým, kteří pořádali ve své honosné vilce soukromé sexuální orgie. Tehdy jsem jen věděl, že jde o sex, ale že je zaměřený převážně na tvrdý a perverzní sex mne ani ve snu nenapadlo i když často jsem kazety s touto tématikou u Petra vídal a dokonce s ním i na některé beze studu koukal.

Již při vstupu do haly se mne ujala mladá holčina oděná jen v průsvitném župánku, který nezakrýval vůbec nic a tím pádem mi způsobil „pěknou revoluci“ v mých kalhotách. Rozhlížel jsem se po Petrovi, který však už byl v obležení dvou korpulentních  ženštin a když viděl moje rozpaky, jen nepatrně kývnul hlavou. Nechal jsem se tedy dál vést do jednoho pokoje, kde seděla starší žena v nádherném sexy prádélku, které mě ta malá potvůrka předala s tím, že řekla: Paní, to je náš nový host, dobrý přítel od pana Petra. Paní se usmála a přikázala jí, aby mi pomohla při odstrojování. Co to se mnou udělalo, snad ani nebudu popisovat. Jakmile mi holčina  rozepnula poklopec, rval se můj nadržený ocas ven. Viděl jsem, že jí moje velikost překvapila lehce po něm ručkou přejela, ale myslím, že se bála aby si toho Paní nevšimla. Stál jsem tam jako nějaký pitomeček a to jsem byl na kolejích vyhlášený Casanova ! Paní dívku poslala pryč a mě vyzvala, abych se usadil vedle ní na huňatý bílý koberec. I ona asi byla trochu překvapena mým vybavením, neboť jí ujelo: tak takovou nádheru nám Petr skrýval tak dlouho ? Neřekl jsem ani slovo a čekal co bude následovat. Paní se mi představila jako Linda a hedvábnou rukavičkou mi začala hladit mého čuráka. Je pravda, že jsem měl asi 14ti denní sexuální půst, ale i kdybych asi neměl, hrátky Paní Lindy mne vzrušily na maximum. Čurák byl tvrdý jako skála, cítil jsem jak se napíná a předkožka z toho až bolela. Byl jsem si zvyklý holky na koleji brát jako svoje čubky a tak i na Lindu jsem  vyjel a zařval: kuř ty čubko. Kupodivu uposlechla. 

Zasunula si mou chloubu hluboko do krku, aby jí zase jemně vypustila z úst, olízla žaluda a opět  vsála co nejhlouběji do sebe. Chtělo se mi řvát, ale zmohl jsem se jen na to že jsem jí držel pevně hlavu a řval, aby přidala, že už budu. Čubka Linda poslechla a vysála mě do poslední kapičky. Tak luxusní kuřbu jsem do té doby ještě nezažil a něco v tom smyslu jsme sdělil i Lindě. Usmála se a řekla, že jí to těší a že pokud chci můžu ještě setrvat s ní a bude mi plně k dispozici, a nebo mne odvede k ostatním. Docela mne lákalo zahrát si na trochu dominantního muže a řekl jí, že chci aby se mi ukázala v plné kráse. Pustila tichou hudbu a v jejím rytmu se kolem mne vlnila a postupně ze sebe jistě drahé prádélko odhazovala stranou. Najednou vzala na stolku, kterého jsem se do té doby ani nevšiml vibrátor, sedla si proti mně, roztáhla nohy tak, že se kundička „rozšklebila „ a ukázala nádherné růžové závojíčky. Vibrátor na chvilku zmizel v její pusince, pak po krku sjížděl k vystouplým bradavkám a po plochém bříšku doputoval až k proužku nad vyholenou kundičkou. Linda se prohýbala, sténala, vrněla, vibrátor pomalu zajížděl do rozevírající se kundičky a já už držel svojí tvrdou chloubu v ruce. Povalil jsem Lindu na koberec, vytáhl vibrátor a nemilosrdně do ní tlačil čuráka. Sténala, zatínala svoje dlouhé nehty do mých zad, ale sama se začala v rytmu nabodávat na ocas, až v ní zmizel po tvrdé kulky. A pak už jsem mrdal jak jsem byl zvyklý, pěkně tvrdě do kundy a zuby drtil její jazyk, střídavě s jejím krásným krčkem a jejími sice malými, ale pěkně tvrdými prsíčky. Netrvalo dlouho a její svírající se kundička byla plněna mým teplým semenem. Ležel jsem, odpočíval a trochu i čekal na to co se bude dít dál. Linda vstala, posbírala svoje prádélko a řekla, abych chvilku počkal. Bylo mi tak božsky, že jsem skoro usínal, když se Linda zjevila už opět upravená a nalíčená. Pomohla mi vstát a kolem boků mi připevnila kus látky, kterou zakryla mého povadlého čuráka a odváděla mne do velkého pokoje, kde už probíhala hromadná soulož (tak to tehdy Linda  nazvala). Nechala mne tam stát a sama se opět vrátila do pokoje. Zíral jsem na zmítající se těla, poslouchal vášnivé výkřiky a cítil jsem jak se mi látka přes boky začíná zvedat. 

Najednou se přede mnou zjevila ta holčina, která mne přivítala, strhla mi látku z  boků a můj již opět ztopořený ocas mizel v jejích horkých ústech. Zmohl jsem se jen pronést: ty čubko a už jsem držel její nohy ve vzduchu a tlustý ocas rozevíral její mokré pysky a pomalu pronikal až na dno kundy,která byla mokrá a  tak tlustý ocas v ní jezdi jako dobře namazaný píst v motoru. A netrvalo dlouho a moje další dávka spermatu opouštěla koule, aby vystříkala kundu pode mnou vřískající čubce. Když jsme se oba zklidnili odešli jsme do koupelny, kde jsme si spolu „vlezli“ do vířivky a Karolína mi o sobě začala vyprávět. Byla studentka a začala si zde přivydělávat tím, že uváděla návštěvníky a občas se jim i musela věnovat, pokud o ní projevili zájem. Dušovala se, že  vždy šlo jen o orální sex a do mne se na první pohled zamilovala, a proto za mnou přišla do pokoje. A já blbec jí uvěřil ! Tu noc jsme se od sebe nehnuli a i když mě několikrát Petr pozval k hromadným hrátkám, odmítl jsem a tvrdě šoustal Karolínu, která tvrdila, že to přesně očekávala a že mě tak i ohodnotila – jako velmi inteligentního a dominantního muže. 

Druhý den mi Petr promlouval do duše, tvrdil, že je Karolína kurva jako všechny ostatní tam a že si mne pěkně omotala kolem prstu. Nevěřil jsem mu, skoro denně jsem navštěvoval onen dům, abych se přesvědčil, že Karolína vždy uvede hosta a vrací se opět do „recepce“. Jasně, že jsem to dělal tajně a nemohl jsem tam být až do rána, ale kdykoliv se Karolína vrátila, vylízal jsem jí kundu abych zjistil, zda není naplněná a mrdal jí až byla úplně mimo a utěšoval se, že po mých tvrdých nájezdech do jejích dírek už nemůže další den mít chuť na žádného muže.

Po roce byla svatba , za půl roku po ní se narodila Petruška a protože Karolína nekojila staral jsem se o malou já a Karolína opět začala chodit do „recepce“, protože tam vydělávala víc než já. Přes den, kdy jsem byl v práci a Karolína odpočívala po noční, hlídala Petrušku chůva. 

Pak jsem jednou odjel na služební cestu a měl jsem se vrátil za 10 dnů. Karolína se snažila a noc před odjezdem se mi v posteli maximálně věnovala a přesvědčovala mne, jak 10 dnů bude strádat a jak si pak spolu zase krásně užijeme. 

Veškerá jednání probíhala k naší spokojenosti a tak se stalo, že jsme k domovu vyrazili dokonce o 3 dny před očekávaným příjezdem.

Těšil jsem se jak Karolínu překvapím, ale…… Překvapený jsem byl já. Již při vstupu do domu jsem slyšel výkřiky, sténání – no prostě vše čím mne oblažovala má žena při tvrdých sexuálních hrátkách. Ty děvko, tak se Ti to líbí co ? O tom nemá Kamil tušení co ? Taky Ti to tak dělá ty svině promrdaná ? Zdálo se mi, že slyším 2 mužské hlasy a nevycházely z ložnice, ale z kuchyně. Potichu jsem se dostal ke dveřím a zůstal stát jako opařený a jen tupě zíral. Moje milovaná Karolína ležela na kuchyňském stole, její nádherná prsa, která si nechtěla zničit kojením naší Petrušky měla omotaná provazy, byla tmavě fialová , na jedné bradavce měla připevněny kleštičky za které tahal mne neznámý muž a druhou bradavku ochutnával svými zuby a v kundě měla narvanou ruku mého kmotra Petra, který jí s ní mrdal a častoval jí vulgárními nadávkami.

Ani nevím, jak jsem se dostal do pokoje naší dcery, který byl prázdný a až druhý den jsem se dozvěděl, že Petruška tráví celý týden s chůvou u babičky. Karolína se nikdy nedozvěděla co jsem viděl a když jsem jí pak druhý den tvrdě bral do všech otvorů a zeptal se jak to, že má takové modřiny na prsou, ani se nezačervenala a řekla, že měli agresivního klienta a on jí silně tiskl prsa a než ho stačila ochranka zlikvidovat, stačil jí udělat takové modřiny.

Neřeším to a raději se ze služebních cest vracím v uvedeném termínu, abych zase nebyl překvapen a věřím, že kdybych některý den zavítal k Petrovi, mohl bych narazit na Karolínu klidně i u něho. Ale denně jí nenechám v klidu, uvidíme kdo první odpadne, zda Karolína nebo já. Trvá to už 5let a já jsem stále věrný !   

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Češtinářka 2

  8. 3. 2016Bobr

V sobotu jsem usoudil, že by nebylo špatné nafetovat trochu kylíku, co už mi začínal scházet. Pod nohama mi křupal sníh a já se rozmýšlel, zda se raději nemám vrátit. Začal padat sníh a nepříjemně mě studil za krkem. Zanořil jsem hlavu do límce a rozhodl se jít domů. Zvednul jsem hlavu a přímo přede mnou stála slečna profesorka, jak jsme jí museli říkat. „Dobrý den!“ vykoktal jsem překvapením. „No...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál

Teprve dvacetiletá milenka

  1. 12. 2014Neznámý autor

Po smrti ženy jsem se úplně ponořil do vědy a nic jiného mě nezajímalo. nechci se chlubit, ale akademická veřejnost mě uznávala jako jednu ze špiček v oboru, takže jsem získal stálé angažmá na univerzitě, kde jsem přednášek, vedl semináře a různé výzkumy. Najednou jsem zjistil, že je mi šedesát, vlasy mám dost prošedivělé a už patnáct let jsem neměl žádnou ženu. Docela mě to šokovalo… Vždyť nejenže...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting, Teen

Voyeur našel poklad

  21. 11. 2018jentaknekdo

Jako dlouholetý voyeur jsem někdy měl opravdu štěstí. Třeba když chlápci vodili své ženy do sex shopu a pasáže v našem sousedství. Někdy jsem se mohl dívat klíčovou dírkou a někdy jenom poslouchat. Jak každý pravý voyeur ví, nemusíte vždycky vidět všechno. Jako když jsem pozoroval ten páreček v autě na kraji lesa. Všechno, co jsem mohl vidět, byl vršek její hlavy skákající nahoru a dolů jemu na klíně,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Voyeur

Lenka

  29. 3. 2019Stalinka

Tu malou, sousedovic žabku, jsem v našem domě potkával často. Když se přistěhovali, bylo jí tak deset. Byla normální dítě, s jasnýma a velkýma očima, dlouhými vlasy, a už v té době dlouhýma nohama. Vždy hezky a slušně pozdravila, občas, ve výtahu, kdy jsem se zeptal na školu, se ona začervenala a píchla očima do země. „Normálka,“ odpověděla vždy. Její rodiče mohli být, a také byli, na svou jedinou...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Prstění, Teen