Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Kámošky při chuti
- Akce a reakce
- Festivalová milenka
- Nápad
- Studentská praxe
- Prověří fantazii a zručnost
- Erotická lest
- Doučování s Natašou
Vloženo: 27. 12. 2012
Nezkušená studentka
Když jsem dodělat fakultu a nastoupil jako mladý učitel tělocviku a biologie na jednu střední školu, v prvních dnech jsem nemohl uvěřit svým očím. Tak z osmdesáti procent na tu školy totiž chodily holky, pardon, studentky. A ne zdaleka všechny, ale spousta jich byla úplně výstavních. Některé byly taky docela inteligentní, pokud se to dá říct o mladých žábách, se kterými mlátí puberta. Na tělocvik jsem měl vždycky jenom kluky, ale biologii jsem učil ve více třídách. Vždycky, když došlo na zkoušení, ty malé mršky věděly, že co se týče znalostí, nikdy jim nic neprominu, ale stejně to na mě pořád zkoušely. Pořád se usmívaly, koulely očima, schválně vystavovaly svoje naducané kozičky ve velkých výstřihách, prohrabovaly si vlasy a tak podobně. Musím přiznat, že kolikrát jsem milosrdně skrytý pod prknem katedry dostal pořádné hučení do mého klacku, když jsem si prohlížel nějakou cácorku na stupínku, ale nikdy jsem se tím nenechal ovlivnit.
V pohledech některých studentek jsem však neviděl tu vypočítavou koketnost, ale skutečný obdiv. To mi samozřejmě lichotilo. V dřívějších dobách jsem patřil mezi známé hezouny a svůdce žen nejrůznějšího věku, teď jsem však pociťoval jistou vážnost a slušnost spojenou s mým učitelským stavem. Přece jen jsem však nakonec svým dřívějším pudům podlehl, protože jsem se přistihl, že mezi všemi těmi kráskami mě přitahuje Martina, taková na první pohled docela obyčejná holka.
Ale ona obyčejná nebyla. Byla krásná, i když nosila brýle a normální oblečení, skrývala se v ní taková přirozená elegance, cítil jsem z ní obrovský potenciál. Kdykoliv jsem ji zkoušel, tak se mi můj ocas postavil, protože ona byla ze mě tak nervózní… I když všechno věděla, občas se zakoktala, červenala se přede mnou. Bylo to moc roztomilé. Jednou jsem suploval dívky na tělocviku a zrovna chtěly dělat gymnastiku, takže jsem si užíval zase úplně jiný pohled. A Martina, která asi cvičila v nějakém oddílu, byla neuvěřitelně pružná, na kladině zvládala takové cviky, že by se za to nemusely stydět ani profesionální závodnice. Zase se projevovala ta její skromnost a nervozita přede mnou, já jsem si však uvědomil, že se mi opravdu líbí a opravdu mě přitahuje, to nebylo jenom okouzlení mladou holkou. Koneckonců – jí bylo devatenáct, mně šestadvacet, to není zas takový rozdíl.
Neodvažoval jsem se jí však nijak přiblížit, myslím, že by mě za to vyrazili. Díky Facebooku jsme si docela často vyměňovali zprávy, pomaličku se poznávali, polehoučku se osmělovala a byla vstřícnější. Nakonec se přiblížila maturita jejich třídy, ona maturovala i z biologie. O svaťáku mi najednou napsala, že si s něčím neví rady, jestli bych jí to nevysvětlil. Samozřejmě jsem souhlasil, sešli jsme se v takové útulné kavárně a já jsem jí několik hodin pomáhal s otázkami, potom během týdne ještě dvakrát. Dělal jsem to moc rád. Nakonec odmaturovala na jedničku, byla neuvěřitelně šťastná a právě to přispělo k tomu, co se mezi námi nakonec stalo. Na pomaturitním večírku všichni pili a byli veselí – žáci a učitelé si navzájem potykávali, nálada panovala perfektní, Martina se se mnou bavila celý večer, viděl jsem ji poprvé takhle odvázanou, i když toho nevypila nijak moc. Potom k ránu mě najednou požádala, jestli bych ji nedoprovodil domů.
A já jsem ji doprovázel. Bydlela totiž až úplně na periferii města, pod nádražím, takže jsme si dali tříkilometrovou procházku. A jak byla noc, všude ticho a klid, tma, vypitý alkohol, chytil jsem ji za ruku, přitáhnul k sobě a políbil. Šťastně se ke mně přitiskla a polibky mi rozechvěle opětovala. Potom jsme se dlouho líbali a naše ruce bloudily všude možně. A z Martiny nakonec vypadlo, že její rodiče nejsou doma. Já s mozkem trochu zatemněným jsem tu zprávu přijal nadšeně a skoro ji donesl až do jejího domu.
A tam jsem ji připravil o panenství. Netušil jsem, že je panna, a tak, když jsem cítil, jak jí prorážím panenskou blánu a ona mi bolestí zarývá nehty do nahých ramen, dost mě to vyděsilo. Už se ale stalo, takže jsem se snažil, aby to pro ni zážitek byl co nejlepší. Už předtím jsem byl pořádně vzrušený, svlečená a pružná Martina byla nádherná, prsa jí hrdě trčela dopředu, žádné povislé věšáky, v klíně měla tenkou čárku z chloupků, jako by mi tím ukazovala, že je ještě trochu dítě, ale přitom už právoplatná žena. Držela mi péro v dlani a bylo vidět, že je hodně nezkušená, takže jsem jí trochu vedl ruku. Dělala to, co jsem chtěl, a sama si nechala lízat bradavky, jezdit prstem po úžasně citlivém poštěváčku, líbala mě jako o život a tváře jí jen hořely směsicí studu, odhodlání a vzrušení.
Potom jsem ji něžně položil na postel, roztáhnul stehna od sebe a přirazil svým ptákem do její růžové broskvičky. No a ona byla panna! Cukla sebou, zaryla mi do ramen ty nehty, a pošeptala mi, abych byl něžný. Byl jsem tedy maximálně ohleduplný, hodně jsem se krotil, nemohl jsem se vůbec uvolnit a nakonec ze mě opadlo i to nadšení a vzrušení a vystřízlivěl jsem. Martina se snažila a asi se jí to pak začalo líbit, ale já jsem to už dokončil tak nějak mechanicky. Stačil jsem vytáhnout klacek z její pičky a pak jsem se jí vystříkal na bříško. Začala potom být taková divná a nakonec se rozbrečela a řekla, že bych měl asi jít, tak jsem šel. I když jsem jí pak ještě několikrát psal, už se mi neozvala.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Domina Andreadalší dívky | |
![]() | Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku. Buď mým otrokem na909 a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Byla tak mladá
14. 2. 2007Neznámý autorŠel jsem za ní pěšinou k vysokému, převážně smrkovému lesu. Hluboký úvoz nás zavedl k úbočí kopce s červenou čepicí rozhledny na vrcholu. Po chvíli se nám otevřel výhled do údolí s domkem, obklopeným rozsáhlým ovocným sadem."Může to být i váš domov, pokud se s mamkou dohodnete," pronesla dívka, pohodila hlavou a její dlouhé, slámově žluté vlasy se leskle zavlnily. "Dluhy nemáme, co vyděláme, stačí... celá povídka... |
Hospodyně
27. 2. 2009ErotomanJelikož otec byl v diplomatických službách, měnilo se místo pobytu naší rodiny dost často, když jsme jednoho léta stěhovali do jihoamerické Brazílie byl jsem natěšen na teplo, a koupání v moři. Bydleli jsme ve služební vile pár kroků od pláže, o nic jsme se nemuseli starat na všechno tam někdo byl, zahradník, kuchařka, správce, uklízečky, a také hospodyně krásného jména Laila, ta se starala o chod... celá povídka... |
1968
13. 7. 2018Josef MagálVůbec nevím, jak došlo k současnému uvolnění, které lidé vesměs přivítali. Ale i mě to poněkud otevřelo nějaké možnosti. I přes to mě letos, v roce 1968 spíše zajímá, jak se dostat nějaký holce do podprsenky, než půtky mezi komunisty. A o ženských kalhotkách jsem ještě téměř ani nesnil. Možnost políbit holku a sáhnout ji na prsa, bylo pro mě kýženým vrcholem mého dosavadního pohlavního života. Dosud... celá povídka... |
Šéf objevil video své podřízené
10. 5. 2015Neznámý autor
Pavel se před svými podřízenými snažil zachovat vždy velmi seriózní a přísnou tvář, byl to celkem tvrdý šéf. A nikdo mu rozhodně nemohl upřít schopnosti. Často se zavíral ve své kanceláři a všichni si mysleli, že tam tvrdě pracuje, protože na každou poradu nebo konferenci byl výtečně připravený. Ve skutečnosti Pavel všechno zvládal za mnohem kratší dobu, než to vypadalo, a tak zbytek času trávil... celá povídka... |


