Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Odpoledne s lízátkem
- Inspirace na Vánoce II
- Zvědavost patnáctiletých
- Když se zavřou dveře
- Placení výkupného
- Lázně hromadné rozkoše
- Tajně sledováni
- Uvítání
Vloženo: 12. 8. 2011
Nejhorší oslava
Potřásla jsem mu rukou, abych mu popřála k jeho narozeninám, naklonila se k němu a dala mu lehkou pusu na tvář. Najednou jsem cítila, jak se ve zlomku sekundy jeho ruka přesunula na moje záda a přitáhla mě. Byla jsem teď tváří přímo proti němu a vpíjela se do jeho očí. Na nic nečekal a začal mě líbat. Snažila jsem se bránit, ale držel mě tak pevně, že jsem se nemohla ani hnout a jeho jazyk byl tak hluboko v mých ústech, že mi bránil vydat jedinou hlásku. Takhle jsme stáli dost dlouho, potom mě konečně nechal. Řekla jsem mu, ať neblbne a on na to, že ho vzrušují zakázané věci. Řekla jsem mu, že už radši půjdu a on na to, že mě nenechá. Zeptala jsem se, co se mnou bude dělat a on odpověděl, že snad úplně všechno.
Potom mě doslova dovlekl do svého pokoje a zamkl za námi dveře. Snažila jsem se vzít mu klíč, ale on si ho strčil do kalhot a řekl, že jestli mám dost odvahy, tak si tam pro něj sáhnu. Nejspíš věděl, že se ho nechci dotýkat. Začala jsem přemýšlet, jak se odtud dostanu ven a hlavně, co všechno bude chtít za moje propuštění.
Než jsem se vzpamatovala, odněkud vytáhl provaz. Řekl mi, že jestli budu hodná, nebude mě to bolet, a vypadal u toho zle. Ohnul mi obě ruce za záda a pevně je svázal. Potom mi přikázal, abych si lehla na postel. Začala jsem se ho bát, proto jsem se váhavě přesunula k jeho posteli.
Tak dělej, lehni si na břicho! řekl a oči se mu fanaticky leskly. Poslechla jsem ho. Natáhla jsem se na jeho postel a pak se překulila na břicho.
Za okamžik jsem cítila, jak se matrace prohnula pod jeho váhou. Začal mi rozvazovat ruce, ale abych neutekla, přidržel si mě nohama. Na svém stehně jsem cítila tlak jeho ztvrdlého penisu a před očima se mi udělaly mžitky. On se to vážně chystá udělat! to mi běželo hlavou. Moje domněnky byly správné. Cítila jsem, jak se jeho ruce zasouvají pod moje břicho a rozepínají mi knoflík u kalhot.
Ne, nech toho! Ty hajzle! křičela jsem na něj a házela sebou. On mě však popadl za vlasy, naklonil se až ke mně a oplzle mi zašeptal do ucha: Jen křič, krásko, stejně tě nikdo neuslyší! A navíc mě to vzrušuje! Jen ječ, stejně budeš za chvíli sténat jako ta nejposlednější děvka!“
Vyhrkly mi slzy do očí. Byla jsem naprosto bezmocná. Pomalu mi stáhl džíny a s nimi i kalhotky. Brečela jsem a bránila se, ale vzal provaz a každou ruku mi přivázal k jedné straně postele. Dál už jsem mohla jen kopat, ale nechtěla jsem mu dopřávat pohled na moje pohlaví. Najednou vstal a někam se přesunul. Snažila jsem se otočit hlavu tak, abych na něj viděla, ale skoro jsem si vykloubila ramena. Slyšela jsem, jak se otvírají nějaké zásuvky. Pak mi prudce roztáhl nohy od sebe a každou z nich také přivázal k posteli.
Teď už se nebudeš bránit a poddáš se mi. Konečně, zavzdychl a plácl mě přes zadek. Štíplo to, celá jsem se v zádech prohnula. On se ke mně sklonil a jazykem začal objíždět moje oblinky. Zanechával na mém mladém a nevinném těle slizkou stopu, až jsem se celá otřásala odporem. Svoje sliny po mně rozmazával dlaní a masíroval mi zadeček. Potom zajel i níž a prsty mi pročísl stydké pysky.
Koukám, že jsi úplně suchá, pronesl posměšně. Myslela jsem, že se studem propadnu. Chtělo se mi křičet, ale nějak jsem nemohla popadnout dech. Tak to tě bude bolet, kočičko, hrubě se zasmál a vnikl do mě dvěma prsty. Potom bez jakéhokoliv varování přidal ještě třetí. To zabolelo, vyjekla jsem a prohnula se jako luk. Tím jsem se ale na jeho prsty nabodla ještě víc a on se jen smál a vzrušeně mi funěl do ucha.
Už je to lepší! zvolal vítězoslavně po chvíli. Proti své vůli jsme totiž skutečně začala vlhnout. Vytáhl ze mě všechny prsty a strčil mi je před obličej. Donutil mě, abych mu prsty lízala. Tak jsem zavřela oči a celé to postupně slízala. Dívej se na mě! nakázal mi, ale já jsem stále nechtěla otevřít oči. Řekl, že když nechci nic vidět, ať je po mém, a vyhrnul mi tričko přes hlavu. Celé mi je sundat nemohl, protože jsem měla pořád uvázané ruce.
A teď, teď ti ho tam narvu! oznámil mi a za okamžik už jsem slyšela, jak si rozepíná zip. Začala jsem ho prosit, ať mi to nedělá, ale on mě neposlouchal, opřel se rukama o moje záda a zuřivě ho do mě zezadu vrazil. Celého najednou. Okamžitě se dostal až na dno mojí vagíny. Nesnesitelně to bolelo, zvlášť když začal přirážet. Připadalo mi, že jeho penis uvnitř mě neustále roste a tvrdne.
Musel mě snad drásat jako zuřivé divoké zvíře, protože ta bolest mi vystřelovala až do konečků prstů. Jeho přírazy se stupňovaly. Jeho obrovský penis se uvnitř mě najednou začal poškubávat a pak vybuchl jako sopka. Nekonečné gejzíry horkého spermatu dopadaly na moji dělohu a já jsem propukla v záchvat zoufalství.
Stříkal snad nekonečně dlouho. Teprve, když jeho penis začal ochabovat a opět se zmenšovat, vytáhl ho ven. Náhle mi proud něčeho horkého začal dopadat na nahý zadeček. Nejdřív jsem se lekla, že je to další semeno, ale pak jsem si uvědomila, že tohle je mnohem řidší a teče to souvisle. To ne! blesklo mi hlavou, když chraplavě řekl: Teď jsem ti pochcal tu tvou zatracenou kundu! Poděkuj mi!
Děkovat mu? To nikdy! Uhodil mě však do žeber. Tak dělej! zařval. Mezi jednotlivými vzlyky jsem tedy řekla: Dě-děkuju... Cítila jsem se tak ponížená a zklamaná jako ještě nikdy.
Rozvázal mě, odemkl a hodil mi na záda klíč od pokoje. A teď zmiz! sykl a odešel z pokoje. Vzala jsem si věci a roztřeseně se oblékla. Myslela jsem, že se hnusem pozvracím. Nohy mi téměř nesloužily, ale vyšla jsem a chtěla co nejrychleji utéct.
Stál ve dveřích. Tvářil se spokojeně. Bála jsem se projít kolem něj, ale uhnul mi z cesty. Přidal ještě varování: Víš, co tě čeká, když to někomu řekneš... A teď mi dej ještě pusu! S tím největším sebezapřením jsem se nechala olíznout, aby mi zase neublížil, a potom jsem utíkala celou cestu až domů.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Divoška Nikoladalší dívky | |
![]() | Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to. Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 52 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Narozeniny kamaráda
18. 6. 2010Neznámý autorJednoho podzimního dne jsme se chystali na oslavu narozenin našeho kamaráda Petra. Pojal to dost velkoryse a pozval nás do penzionu, který celý rezervoval, což bylo fajn. Opít se a rovnou ulehnout. Jana se začala oblékat a já ji pozoroval, jak se nejprve svléká a pak si chystá pěkné spodní prádlo v rudé barvě, samodržavky, saténovou košily a úzkou sukni po kolena. Zezadu jsem ji objal než se stačila... celá povídka... |
Pokojská
14. 2. 2007Neznámý autorBylo asi 19 hodin, když jsem dokončil sérii pracovních schůzek v sousedním regionu. Usedl jsem do auta a ztmavlými ulicemi ujížděl k hotelu. V recepci jsem si vyzvedl klíč a vstoupil do výtahu. Když jsem chtěl odemknout dveře pokoje, všiml jsem si, že jsou pootevřené. Pomalu jsem vstoupil do pokoje a ke svému údivu tam našel pokojskou, kterak vysává koberce. Promiňte, řekla potichu, ráno jsem měla... celá povídka... |
Jak jsem se zmasturbovala
15. 11. 2007A.D.Lajda Už to zase cejtim…takovej ten divnej pocit v podbřišku a v kundičce. Něco vám povim, vážení…hrozně se mi chce s někým milovat, co milovat, spíš přímo (!) souložit, šukat, prcat, mrdat, jebat, mrdat, mrdat mrdat…ach jo, to je teda situace (!)…mě se chce hrozně šoustat, šoustala bych až bych brečela, a přitom jsem tu sama samotinká, a žádnej chlap po ruce! Mladá baba, krev a mlíko, k pomilování... celá povídka... |
Mramorové schody
28. 4. 2013Neznámý autorJako překladatelka a tlumočnice jsem si po škole našla výborné pracovní místo. Byla jsem neustále v kontaktu s novými lidmi, hodně jsem cestovala, připadalo mi, že moje práce má nějaký smysl a přináší lidem užitek. Postupovala jsem na svém místě až tak vysoko, že jsem se dostávala i do velice uzavřených společností, vládních představitelů a luxusních prostředí. Na jedné konferenci měli arabští šejkové... celá povídka... |


