Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Zkuste si sex ve sprše
- Skvělá jízda s lubrikantem
- Svázanej u stromu
- Poslední večer na koleji
- Zkouška sexuální orientace
- Rozlučkové překvapení
- Mladý nemravný pomocník
- Laskavost od kamarádky
Vloženo: 15. 9. 2013
Návrh manželovi
Jak se stává asi ve většině manželství, tak po několika měsících či letech sex už prostě není to, co býval. Musím říct, že my s Petrem jsme se drželi na špičce erotických výkonů hodně dlouho, stačila nám vzájemná nekonečná láska a neuvěřitelně silná chemie – o zbytek se prostě postarala vášeň. Dělali jsme to pokaždé, když jsme dostali chuť, ať už na to byla vhodná příležitost nebo ne. Oba jsme vyznávali teorii, že není nevhodných příležitostí k sexuálním radovánkám, protože ty jsou jednou z největších radostí života, a tak jsme to dělali na tak neobvyklých místech, jako je skoro opuštěná sjezdovka brzy na jaře, nespočet různých toalet v restauracích, zábavních parcích, lavičky v parku, prázdné noční parkoviště, kupa sena, veřejná sauna… A takhle bych mohla jmenovat ještě hodně dlouho a stejně bych si asi nevzpomněla na všechno.
I když se pořád milujeme, a tím jsem si jistá, tak to naše milování či prcání není už prostě ono. Jiskření, které se ozvalo při pouhém letmém doteku, je teď potřeba vyvolávat déle a intenzivněji, a dokonce se stalo, že jsme si zasouložili spíš trošičku z povinnosti. Začalo mě to trápit a doufala jsem, že když vymyslím různé pomůcky, svůdné prádlo nebo další krkolomné polohy, tak se azse ten ztracený náboj obnoví. Stalo se tak a já jsem jásala, Petr byl také nadšený z mojí fantazie, ale i tyhle novoty se po dalších měsících okoukaly a oba jsme raději ulehli s knížkou a jednou, dvakrát týdně věnovali hodinku mazlení a milování.
Několikrát jsem o tom se svým manželem mluvila, samozřejmě. Máme komunikačně hodně otevřený vztah a nic nám nedělá problém. Ale Petr mě překvapil – ztráta sexuality mu nedělala takové starosti, zpohodlněl a bral to prostě jako přirozený běh života. Ale já ne, já jsem se nechtěla propadnout do šedého průměru. Po dlouhém přemýšlení, snažení a nakonec i váhání jsem vymyslela něco, co mělo náš život dokonale okořenit. Oslovila jsem svoji kamarádku, která byla známá svými intimními zážitky a eskapádami, jestli by si se mnou a mým manželem nestřihla pěknou trojku… Dalo to spoustu dalšího domlouvání, kterým vás nebudu zdržovat, ale nakonec slovo dalo slovo a Marta jednou v pátek večer zvonila u nás u dveří.
Petr se na ni moc těšil, rajcovalo ho to vědomí, že si bude moc zapíchat s jinou ženskou, a to navíc pod dohledem své vlastní. Marta se mu navíc vždycky líbila. Během večera z ní nemohl spustit oči a já jsem maličko žárlila. Svlékal ji a hltal ji pohledem stejně jako mě dřív. Marta ale měla naštěstí zkušenosti s okouzlenými manžely, a tak svoji pozornost věnovala zejména mně. A pro mě to byl první zážitek se ženou. Nezvykle něžný a zakázaný. Měla jsem přesně ty pocity, co začínající lesbičky popisují – že jiná žena dokonale rozumí jejich tělu mnohem dřív, než by kdy rozuměl kdejaký muž, že jiná žena dokáže sáhnout přesně tam, kde to vyvolá největší slast… Pravda, samá pravda. Na chvíli jsme dokonce s Martou úplně zapomněly na Petra a něžně se věnovaly jenom samy sobě.
Mazlila jsem se s jejími překrásnými ňadry a potom jsme si v odvázané šedesát devítce lízaly svoje kundičky, až z nich kapala milostná šťávička. Když mi její jazyk kroužil po poštěváčku, myslela jsem, že jí snad utrhnu hlavu. Odstrkovala jsem Petra, který se dožadoval pozornosti, a vychutnala si úplně dokonalé vyvrcholení, které mi způsobila žena… Jiná žena, jak zvláštní to bylo pomyšlení! Pak konečně jsme mu milostivě dovolily, aby si taky sáhnul. Na střídačku jsme mu kouřily pěkně tvrdé péro. Marta pořád myslela na to, že jsem Petrova manželka, a tak nechávala většinu činnosti na mně. Jako kdybych já byla mistr zedník a ona jenom přidavač. A dokonce udělala něco, za co jsem jí byla hrozně vděčná – nenechala Petra, aby ji opíchal, místo toho nasměrovala jeho ptáka přímo k mojí škvírce a povzbuzovala ho, aby svoji krásnou ženu ojel jako prasácký upocený kamioňák.
A Petr mě ten večer přejel jako parní válec, udělala jsem se ještě dvakrát. Bylo to přesně tak jako dřív, i když tentokrát pořád koukal na nahou Martu a dotýkal se jí a ona se dotýkala jeho… ale oba to dělali pro mě, to jsem pochopila! Milovala jsem Petra ještě víc než kdy předtím a to on mě taky. Potom do mě hrozně dlouho cákal a já jsem se hned zase vrhla na jeho ocásek a sála ho tak, že mu vůbec neklesnul. Marta se úplně tiše vytratila na balkón na cigaretku a nechala nás, abychom si užili ještě jedno číslo. Bylo to nádherné. Když bylo po všem, tak jsme oba děkovali sobě i Martě a já jsem pochopila, že Petra nemůžu nutit, aby byl pořád nadržený jako zamlada, a že to prostě asi k věku patří. Důležité je užívat si ty chvilky, když už k sexu dojde, o to intenzivněji.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky | |
![]() | Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat! volej909 a po vyzvání zadej kód 500 |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Druhá šance - část II.
31. 10. 2020Hell(en)Toho dne mi zazvonil telefon, a já se celkem nezaujatě šla podívat, kdo to co potřebuje. Podívala jsem se na display a v tu chvíli se mi ve tváři musel rozlít úsměv natolik výrazný až si toho všimla i Týnuše.
Patrně mě veselou dlouho neviděla a tak se okamžitě začala vyptávat, proč se tak culím. Kdo má doma puberťáka jistě takovou reakci nejspíš očekával.
Důvodem mé radosti byla SMS od Marka, kde... celá povídka... |
Sousedka - První návštěva
30. 4. 2011Tom HejdukShodil jsem bundu, uložil nákup, obul trepky a v pulovru, triku a kalhotách jsem udělal několik kroků ke dveřím sousedního bytu, a jakmile jsem se dotknul zvonku, dveře se rozevřely. Vypadalo to, jako by Simona čekala za dveřmi – stejně nedočkavá na mou návštěvu, jako já na to, co mi před nedávnem slibovala – totiž na pohled na ty její, jak ona pronesla – cecíky. Jakoby synchronně jsem já vešel k ní... celá povídka... |
Pokus
8. 6. 2023SkálinkaPrvní dvě piva nebyla nic moc, teprve to čtvrté začalo pořádně chutnat. A páté, to už bylo ono správné pošušňáníčko, co si může mužský pořádně vychutnat. Ale už opatrně, aby nedošel domů a nevrčel jak motor od cirkulárky. Roman se naklonil ke svému společníkovi Zdendovi a musel trochu zesílit hlas, aby se slyšeli. Jednak s tím, jak všichni něco upili, zvýšili hluk v hospodě a jednak jejich sluchové... celá povídka... |
Bláznivá silvestrovská exhibice
29. 12. 2014Neznámý autorPoslední Silvestr, který jsem zažila, byl naprosto neuvěřitelný. Určitě za to mohla i výborná společnost, která se na jedné chatě sešla, a další okolnosti. Pokaždé, když si na to jenom vzpomenu, tak se mi z toho točí hlava. Pořád nedokážu nějak přijít na to, jestli bych se měla stydět, mít výčitky svědomí, cítit se trapně, nebo se naopak těmi představami vzrušovat a být na ten neuvěřitelná zážitek... celá povídka... |


