Erotické povídky

Trošku jiná forma placení za taxík

Byl pátek a já se příjemně přiopila s kámoškama na tancovačce. Když jsem vyklouzla ve 2 ráno z klubu, došlo mi, že v tomhle stavu to domů pěšky nepůjde a MHD už pár hodin nejezdí a taky pěkných pár nepojede. Taxík byl teda jasná volba. Kéž bych mohla říct, že zavolat si taxíka byla otázka chvilky… ale hlavně, že se mi to povedlo. Pak už to chtělo jen pár minut sedět u cesty a odbíjet opilé nadržence. No chuť bych měla, ale fakt ne na tyhle přiožralé ubožáky. Jen ať si sami někde uleví, nevím, proč bych jim měla podržet zrovna já.

Konečně, taxík je tu! Skoro jsem do něj vběhla a s úlevou zapadla dozadu. Řekla jsem adresu a sledovala, jak odsud konečně jedu. Uff, ale ty chutě teda mám no… Už se těším domů, až zapadnu do postele a udělám si to. Teď jenom ještě chvíli vydržet. „Tak jak bylo na party slečinko?“ ozval se neskutečně sexy hlas taxikáře. Musela jsem se na něj s překvapením podívat. Tohle nebyl žádnej špinavej hnusák, jací mě většinou vozí, tenhle vypadal dobře. Měl hrubé, ale upravené vousy, vlasy tak akorát a v jeho očích jsem měla pocit, že se asi rozteču. Tohle bylo rozhodně jiný kafe nooo…

„Ale jooo, šlo to, škoda, že společnost tam byla dneska trochu slabší…“ nenápadně jsem ho odbyla a hleděla raději z okna, protože se mi z něj dělalo teplo v rozkroku. Cesta uběhla rychle, ale já se celou dobu musela soustředit jen na něj. Pokaždé jsem rychle odvrátila pohled, když se na mě podíval do zpětného zrcátka, ale kdykoliv to šlo, musela jsem si ho prohlížet. Co to se mnou je?! Nemůžu si pomoct, musím na něj hledět, jak nějaká nadržená třináctka.

Dojeli jsme na místo a přišlo na placení. Vytáhla jsem peněženku a zrovna se chystala vytáhnout peníze na zaplacení, když jsem se z okýnka podívala na jedno místečko za panelákem, kde jsem už párkrát po večerech šukala. Zrodil se mi v hlavě ďábelský nápad! Zase jsem peněženku naducanou penězi schovala a nahodila zděšený výraz, jako kdybych se měla každou chvíli rozplakat.

Taxikář se na mě podíval krapet nepřátelsky a čekal, co mu řeknu. Já spustila hromadu keců o tom, jak nevím, kde se mi ty peníze poděly a že mě určitě musel někdo okrást apod. Trošku jsem si ho předpracovala a pak trošku přitlačila na pilu, když se zeptal, jak teda hodlám svůj dluh vyrovnat. „Sexem?“ zeptala jsem se a olízla si provokatérsky prst při pohledu na něj. Chlápek si odkašlal a poposedl v křesle, evidentně tohle nečekal. „Děláš, jak kdyby ti to ještě žádná nenabízela!“ pomyslela jsem si. „Noooo“ koktal ze sebe najednou úplně nejistě.

Naléhala jsem na něj a rukama na něj útočila, dokud jsem se nedostala k jeho rozkroku. Jakmile jsem měla ruku na jeho péru, odpor byl tu tam a já se mohla dát do svého ďábelského díla. Nejdřív jsem ho jenom hladila, ale brzy jsem mu sundávala pásek a rozepínala poklopec. Z kalhot na mě vyskočil jeho naběhlý penis a já si jej mohla vzít do pusinky. Lačně jsem jej kouřila natažená okýnkem dovnitř tak, že kdyby tu někdo procházel, tak mohl s klidem sledovat mojí prdelku, kterou v této poloze krátká sukně nemohla dokázat zakrýt. Představovala jsem si, jak za mnou z ničeho nic přijde někdo úplně cizí a začne mě bez varování tvrdě šukat. To se bohužel nestalo, a já tak situaci opět musela vzít do svých rukou.

„Dělej, pojď za mnou! Mám tam takové místečko…“ tahala jsem ho z auta a skoro běžela do tmavého zákoutí. Borec si ani nestihl zapnout kalhoty a jednou rukou si je musel přidržovat, když poklusával za mnou.

Jen jsme tam doběhli, začala jsem ho líbat opřená zády o zeď. Jednu nohu jsem vyhodila nahoru, dala za jeho zadek a odhrnula kalhotky. Během vteřiny byl v mojí tekoucí kundičce a hrubě si v ní rejdil svým skvostným ptákem. Jinak tichou nocí se začínaly ozývat moje vzdechy z toho, jak jsem si tu těžce libovala. Nemohla jsem si pomoct, ale chtěla jsem to ještě tvrději. Otočila jsem se, prohnula se v zádech a řekla mu, ať mě pořádně šuká. Jeho ruce jsem ucítila na svých bocích a cítila, jak za ně tahá, aby mě mohl mrdat co nejtvrději. Pomyslela jsem si, že tohle placení za taxíka je vlastně docela skvělý! Pěkně si zašukám a ještě jedu zadarmo, heh.

Začínala jsem cítit, že to na něj de, ale bylo to v ten nejlepší moment. Zrovna na mě přicházel pěkně silný orgasmus. Křičela jsem si na celé sídliště a bylo mi to fuk. Tohle se nedalo potichu ustát, musela jsem to ze sebe vydat. Borec se skoro lekl, že nás někdo uslyší, ale nemohl přestat šukat. Ani ne 2 vteřiny po tom, co jsem se udělala, do mě začal pumpovat svojí mrdku.

Zvedla jsem se, podívali se na sebe a já ucítila, že chci ještě. On bohužel ne, takže se mlčky odpotácel k autu a jel pryč. Když jsem přišla domů, musela jsem si to ještě několikrát udělat, než jsem usnula. Vůbec jsem nechápala, kde se to ve mně vzalo.

Ráno bylo trochu krušné, jak už tomu po alkoholické jízdě bývá. Koukla jsem polozavřenýma očima na telefon a uviděla, že mám zprávu na záznamníku. „Tak co, Jani, jak bylo včera? Škoda, že jsi vypadla tak brzo, ani ta pilulka nestihla působit. Doufám, že jsi dojela domů v pořádku.“ poslechla jsem si záznamník a spadla mi brada zděšením. Tak ona mi moje kámoška hodila něco do pití... to proto jsem byla nadržená jako prase!!!!

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Uvítání

  10. 4. 2009Neznámý autor

Slunko pražilo až nechutně. Z práce jsem přijel celý upocený a ulepený. Hned jsem vlezl pod vlažnou sprchu, smýval ze sebe špínu dne a užíval si příjemně osvěžujících účinků padající vody. Z koupelny jsem vycházel jen s ručníkem omotaným kolem pasu. Ani jsem se neotřel do sucha. Kapky mě chladily, když jsem kráčel chodbou a z okna vyhlížel na dvůr, kde se opalovala moje milá.
Katka tohle počasí milovala....  celá povídka...
Kategorie: orál, Orál

Konec prázdnin

  9. 9. 2012Neznámý autor

Je mi čtyřicet. Jsem učitelka. Možná se už chytáte za hlavu, že to je snad to nejhorší možné povolání pro stárnoucí ženskou, ale já bych řekla, že líp jsem se mít ani nemohla. Učím na jedné střední škole a s ostatními kantory máme výborné přátelské vztahy. Jak moc výborné a ještě lepší jsou, to se ukázalo před pár dny, když jsme se uspořádali takové venkovní posezení, abychom dobře zajedli a zapili...  celá povídka...
Kategorie: Učitelky, Zralé ženy, Grupáč, Orál, Mix, Šukačky

Roztomilá tchýně Zuzana

  8. 2. 2010Neznámý autor

Denisu jsem poznal na vánočním večírku. Nastoupila k nám po škole a myslím, že jsem nebyl jediný, kterému se líbila. Trošku víc se napila a já využil situace. Odvezl jsem si jí k sobě domů, otevřel další lahvinku vína a pomalu si Denisu vysvlékl. Sice stále říkala, že ne ne ne, ale držela. Byla nádherná. Kozičky přesně do dlaně, kundičku přírodní, což se u mladých holek nevidí a když jsem jí položil...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Prstění, Anál, Incest, Teen

Thajská masáž

  28. 7. 2016Nymph

Za život jsem zažil už mnoho, nejlepší sex ale v Thajsku na služební cestě. To můžu v klidu odpřísáhnout i přesto, že moje manželka je v sexu bohyně. Když se nám narodil první syn, intimita ve vztahu se na čas vytratila a já, v kalhotách napumpovaný skoro k prasknutí, jsem šéfovu nabídku na měsíční pobyt v zahraničí vzal s povděkem. Můžete si myslet, že jsem hajzl, ale už se to nedalo vydržet. A tak...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, Párty, Mix