Erotické povídky

Autor povídky:

senior68

Kategorie:

Další povídky od senior68:

Vloženo: 3. 1. 2025

Nástup ke strážníkům

Je krásné červnové dopoledne roku 2000 a já se toulám bez cíle městem a přemýšlím, co bude dál. Městský úřad v Ústí n.L.zrušil náš odbor a já jsem se ocitla bez práce. A jak se tak courám po Masaryčce,vidím u hotelu velký poutač:“ Pojď mezi nás“ s fotografií městského strážníka. Přečetla jsem si co,kdy a kde a šla jsem si pro informace. Službu mající strážník mi vysvětlil,že přibírají i děvčata jestliže splní fysické testy a předal mi dotazník. Po příchodu domů jsem šestistránkový dotazník vyplnila,přidala fotku a ráno ho odnesla na služebnu. Bylo mi řečeno, že do týdne dostanu vyrozumění. Za tři dny mi oznámili, že se mám dostavit k přijímacímu pohovoru a po jeho absolvování jsem nastoupila do zaměstnání strážníka.

Nováčků nás bylo pět,tři kluci,Petr,Jirka a Martin , Já Lucka a Jana. Mně bylo 26, Janě 22 a kluci byli od 20 do 24 let. Po týdnu školení a zácviku nám oznámili, že pojedeme na týden na služební vilu, kde se budeme učit sebeobraně a tam také budeme skládat fysické testy. Přijeli jsme k Povrlům na vilu,kde nás už čekali dva instruktoři, kteří nás ubytovali a krátce nás seznámili s týdenním programem. Byli to pěkní urostlí kluci asi v mém věku.Asi za dvě hod.jsme měli nástup na dvoře. Vzhledem ke krásnému počasí jsme šly s Janou jen tak nalehko, v tričku a šortkách.A protože jsme obě měly vše,co se na ženy patří, při našem příchodu všem pěti mužům vyrostly velké boule v rozkrocích,které se snažili marně schovat rukama. Nám také při tom pohledu se ztopořily bradavky,a tak jsem jen tak prohodila, že bychom to měli pro začátek raději rozchodit. Tak jsme začali s výcvikem sebeobrany. Některé chvaty se neobešly bez dotyků na intimních místech a já jsem si musela dokonce během tréninku jít vyměnit kalhotky, jak jsem byla mokrá. Skončili jsme asi v sedm hod.večer a jeden z instruktorů nám oznámil, že večer bude u táboráku seznamovací zábava.

Šly jsme se s Janou osprchovat a domluvit se, co si vezmeme dráždivého na sebe abychom ty kluky svedly. Jana byla také na sex jak divá, a tak jsme se rychle skamarádily. Oblékly jsme si krátké minisukně a trička s výstřihem, samozřejmě bez podprd. Obě jsme měly pevné trojky s trčícími bradavkami. Tak krátce po deváté večer jsme se uvelebily u ohně, začaly se opékat vuřty a pomalu se rozvíjela zábava. Objevilo se několik lahví vína a také nějaký tvrdý alkohol. Petr měl sebou kytaru a docela dobře zpíval. Čas ubíhal a zábava s ubývajícím alkoholem začala nabírat na bujarosti. Začaly se zpívat sprostonárodní písničky, povídat košilaté anekdoty a dvojsmyslné narážky. Najednou se Jana, která seděla proti mně,začala strašně smát a já jsem cítila u uší nějaké doteky. Podívám se vpravo a vlevo a na každé straně mám u uší pěkného čuráka s lesklým žaludem.Hned jsem po nich čapla a už je pomalu honila. Patřili jednomu instruktoru,Honzovi a Martinovi. Najednou se ale přede mne postavil Jirka a ten ho měl také vyndaného a už mi ho strkal do pusinky.

Nedala jsem se pobízet a hned jsem mu ho začla kouřit. Jana taky nezahálela a kouřila ocas Petrovi a druhému instruktorovi, Otovi ho honila. Tak začala naše seznamka. Já jsem byla tak zaměstnaná, že jsem si nemohla ani pohladit moji mokrou kundičku,protože mi chyběla jedna ruka. To jako kdyby vycítil Jirka a už se mi sunul po stehně pod mini k moji mokré jeskyňce. Hned do ní strčil dva prsty a začal mě s nimi šukat. Honza aby nezůstal pozadu, tak mi vyhrnul sukni a začal mi hladit zadeček a pomalu masírovat zadní dírku. Celým mým tělem začalo procházet krásné brnění a moje pička začínala téci jak pivní pípa. Najednou mi Martinův ocas v puse zacukal a už se z jeho útrob valilo velké množství semene, kterého jsem měla plnou pusu a rychle ho spolykala. Semeno miluji a nesmí ani kapka přijít nazmar. To už jsem také cítila škubání v Honzově ocasu, kterého jsem pomalu honila.Otočila jsem ho a rychle nasměrovala také do pusinky. Bylo to božské, takové dvě dávky rychle za sebou.

Jen jsem mu ho pěkně jazykem očistila, už mě začali kluci pokládat na lavici, něčí ruce se mi dostaly pod gumu kalhotek a sundaly je dolů. Na vnitřní straně stehen jsem cítila dvě ruce jak se mi sunou do klína a nohy se mi samy začaly roztahovat. Najednou jsem ucítila na pyskách teplý dech a nna to se mi hned hbitý jazyk dobýval do pochvy. Ležela jsem natažená na lavici, mačkala si kozy a drtila bradavky a bylo mi krásně. Se zavřenýma očima jsem si to vychutnávala a přála si aby to trvalo hodně dlouho. Najednou jsem ucítila,jak se mi nad hlavou něco sklání. Otevřela jsem oči a vidím Janinu kundu a jak má oběma rukama roztažené pysky k vylízání. Hned jsem ji začala lízat a Jana zatím kouřila jednomu z kluků péro. Já jsem dostala zase dva čuráky do rukou k honění. Všichni kluci měli čuráky,že by jim mohli všichni závidět. Nejmenší, Otův měl tak okolo 21cm a silní byly všichni. Honza mě dolízal, zvednul mi nohy na ramena a zastrčil do mě svůj klacek. Bylo to jako kdyby mi tam zajel kamion. Zařvala jsem Janě do kundy a začala přrážet Honzovi do rytmu. Honza do mě bušil jak hluchý do vrat. Jana musela ze mne slézt, protože jsem při lízání nemohla dýchat. Jak Jana slezla, tak ji Petr otočil a zezadu jí tam narval svého ptáka. Jana jen zařvala slastí a už byla ve svém šukacím živlu. Bylo slyšet jak Petra pobízí, ať ji pořádně omrdá její kundu a tvrdě a rychleji. Držela si obě půlky od sebe a řádně přirážela. Já jsem mezi tím vyměnila s Honzou několik poloh a nyní mě krásně šukal zezadu, jednou rukou mě přitahoval za vlasy a druhou mě dráždil kakaovou dírku.

Už jsem si přála aby ji pořádně roztáhl a svůj klacek mi narval do prdelky. Při tom pomyšlení jsem začala hodně vzdychat slastí a z mé kundičky začala stříkat kundí šťáva. Honza jí použil na potření mé prdelky a postupně do ní zasunul jeden prst, potom druhý. Když i ten byl volný a dírka se nestáhla,tak mi tam nasadil svoji tyč a začal ji cpát dovnitř. Myslela jsem, že to je při velikosti jeho ptáka moje poslední šukání. Za chvíli jsem ale cítila, jak se mi jeho koule opřely o zadek a Honza začal pomalými tahy mi šukat prdelku. Cítila jsem se nevýslovně blažená a vykřikovala ať přidá, tvrději a podobně jsem ho nutila k tvrdému sexu. Za chvilku jsem cítila, jak se mi plní prdelka Honzovým semenem a cítila jsem, jak mi vytéká po stehnech na zem. Byla jsem nevýslovně šťastná a spokojená.Janu mezi tím ojeli oba další kluci, jeden do píči, druhý do prdelky. Ani jsme si jedna ani druhá nestačily odpočinout a už nás zase kluci drtili za kozy a hladili zadky. Martinovi už stál ocas jak telegrafní tyč, vzal mě za ruku a posadil mě prdelkou na něho.

Přistoupil Petr, zvedl mi nohy a nacpal mi svého čuráka do kundy až jsem zařvala. Oba mě začali šukat a já prožívala jeden orgasmus za druhým. Z moji kundy se stala hasičská stříkačka. Za chvilku se Petr do mě vysemenil a naše smíchané semeno stékalo na Martinův ocas a pomáhal mu ho přimazávat do prdelky. Za chvilku ale Martin se taky vystříkal do mé zadničky a já jsem byla jako když teče láva ze sopky.Jana si také užívala, protože její velmi hlasitý projev to jen potvrzoval. Ale to ještě nebyl všemu konec.Kluci byli k neutahání a ocasy jim pořád stály. Když jsem viděla jak jsou v pohotovosti, tak jim povídám:tak a teď vás chci mít všechny najednou.Jano, připrav Martinovi péro ať mu pořádně stojí, Petře, Tebe si připravím sama a vy ostatní uvidíte. Petr si sednul,na jeho ocas jsem se napíchla do prdelky.

Martin mi zvedl nohy a zasunul mi ho do kundičky, Ota se postavil nede mne a já mu ho začala kouřit a další dva mi dali ocasy do ruky k honění. Jana aby se nemusela jen dívat,tak mi drtila bradavky a honila si přitom pičku. Byla to šílená jízda na závěr.Hlídala jsem stříkání kluků aby mi neuteklo semeno.První byl Ota, potom jeden po druhém, které jsem honila. Na to,že jsme prošukali celý večer, bylo toho ještě požehnaně. Když jsem se udělala těma dvěma samcema v dírách, tak jsem byla neskonale spokojená ..A tohle nás čekalo celý týden. Bylo to úžasné školení, všichni jsme prošli hlavně fysickými testy a nastoupili do služby. A abychom něco ze školení nezapoměli,tak jsme se domluvili, že si to budeme muset občas zopakovat. Ale to zase příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Známý gynekolog

  13. 5. 2012Neznámý autor

Eva se kvůli práci přestěhovala do jiného města. Dojíždění bylo složité a vlastní auto by se nevyplatilo, proto nové pracovní místo znamenalo i shánění nového bydlení, lékaře, přátel… Nejdůležitějším lékařem, kterého si Eva musela najít, byl gynekolog. Trpěla totiž hodně bolestivou menstruací, asi jednou za půl roku ji i prsa bolela tak strašně, že myslela, že snad celá vybuchne. Doktor ji vždycky...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Prstění, Extrémy, Mix

Hana Horká

  24. 11. 2015Bobr

Hana Horká byla nádherná mladá žena, o kterou jsem marně dlouho usiloval. Věděl jsem jistě, že nikoho nemá. „Proboha, snad není lesba?!“ pomyslel jsem si. Ale ani s ostatními ženami se nebavila, natož navázat nějaký vztah. Alpský ledovec byl proti ní vřelá káva. Z kanceláře šla rovnou domů, do domku, co zdědila po rodičích. Nikde se nezastavovala, pokud nepočítám drobné nákupy, jak pro vrabce. Když...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Exhibicionisté, Extrémy

Kupování podprsenky se strýčkem

  12. 10. 2021jentaknekdo

Linda byla šťastná, že může strávit léto se svým strýcem Ríšou. Byl to její oblíbený strýček, protože ji vždycky rád viděl. Byl milý, zábavný a také hezký. Kdykoli se na ni podíval a objal ji, vždycky se cítila tak výjimečně. Když její otec měl odjet do Jižní Ameriky, aby tam dohlížel a pomáhal při rozběhu nové pobočky nadnárodní firmy, u které pracoval, a matka se rozhodla, že pojede s ním, Linda...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Orál, První sex, Teen

Klasická masáž

  29. 4. 2016jpepes

Pracuji ve zprostředkovatelské firmě, která se zabývá pojištěním, jako vysoce postavená manažerka. Je mi třicet pět let a nemám absolutně žádný čas na soukromí a tedy ani na vztahy. Žiju sama a přitom vypadám celkem k světu, alespoň moje okolí to tvrdí. Středně vysoká útlá černovláska, která má všechno, jak má mít. Chodím oblečená ve fádních, většinou šedivých kostýmech, ale spolu s přísným pohledem,...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Prstění, Mix, Zralé ženy