Erotické povídky
- Šukačky (8542)
- Exhibicionisté (8263)
- Extrémy (8469)
- Zralé ženy (7144)
Další povídky od neznámých autorů:
- V zátoce.
- Ve frontě na šuk
- Nejúspěšnější žák
- Zásek na nudapláži
- Vynález zkázy
- Hra osudu
- Dovolená přes seznamku
- Chce to obou dírek
Vloženo: 20. 11. 2009
Na parkovišti
Sousedka je fakt šťabajzna, nemůžu si pomoct. Už jsem si za těch pár měsíců, co bydlím v novém bytě, vypracoval takový rituál, kdy ji sleduji ráno, jak cupitá k autu - to mám ideální výhled na její kroutící se zadek, a pak i odpoledne kouknu, jak se vrací - to z prvního patra vidím přímo do výstřihu. Ježiš, já bych ji mrdal, říkám si vždy, když ji vidím. Kolik jí může být? 35? 40? Těžko říct, ale pečlivě udržovaná postava, dost výrazné líčení a oblečení se jinak než vyzývavé nazvat nedá, prostě kusanec ženské. Občas se pozdravíme na chodbě nebo maximálně pár „domovních" frází prohodíme, jinak ale není příležitost, jak bych se jí dostal na kobylku, což by mě teda setsakramentsky lákalo.
Tak asi tohle se mi honilo hlavou. No nic, ale musím si nechat zajít chuť, říkal jsem si. Jenže příležitost dělá zloděje, jak známo. A ta přišla včera. Bylo kolem čtvrté, tedy čas, kdy se sousedka vrací z práce a já už netrpělivě stepoval u okna. Pět minut, deset, dvacet. Tak pro dnešek smůla, asi něco má. Udělal jsem si kafe a v pět vyrazil za svými záležitostmi. Dojdu na parkoviště ke své Oktávce, když v tom vedle mě zapištěly brzdy, svůdná postavička sousedky hned vyskočila ze dveří a hrnula se ke kufru. Tentokrát jsem nezaváhal a hned se ji snažil zaujmout nějakou duchaplnou konverzací. Třeba cože tak pozdě a že už na ni hodinu čekám.
Chytla se. A neuhnula ani když jsem se jí dlouze zadíval do očí. "Co se na mě tak koukáte?" Ptala se hlasem krásně podbarveným laškovným tónem. "Hádejte," já na to nepříliš vtipně. A v podobném duchu jsme vedli řeč, i když jsem jí pomáhal vytahovat nákup z kufru auta. Nastala chvilka, kdy jsme stáli těsně vedle a já malinko nejistě sáhnul po jejím zadečku upnutém v těsné riflové sukýnce. Následoval další její dlouhý pohled a moje pevné sevření šťavnaté půlky. Mohl jsem slyšet zřetelné vzdychnutí. V tu ránu jsem rozpaky hodil daleko za hlavu, stoupnul si za ni a řádně ji prcku masíroval. Zůstávala v předklonu zapřená o kufr auta s pozadím daným mi všanc.
Nevypadala, že by měla cokoliv proti ani když jsem vykasal sukni a fialová tanga odhrnul bokem. Růžovoučká pička začala odkapávat hned po první doteku. Párkrát jsem ji promnul, abych nešel do suchého a pak hned vydoloval z kalhot svého parťáka, který se té kundy už nemohl dočkat. Pevně jsem sevřel nastavenou prcku a zarazil. Přivítalo mě neskutečné horko a libozvučné pomlaskávání. Krásně jsem si zapíchal. Sousedka na mě pokukovala přes ramena a kousala se do rtu, aby nezačala vzdychat. Moc hezký pohled na ni byl.
Za krásný a vzrušující zážitek s mrdáním na veřejnosti jsem se kundičce odvděčil bohatou dávkou semene. Až teď jsem si uvědomil, kde to vlastně jsme a že by nebylo dobré pokoušet štěstěnu - bylo nutné se co nejrychleji a nejnenápadněji vypařit. Vrátil jsem tanga i sukýnku na původní místo a chystal se ustrojit i sebe, najednou mi sousedka klečela u poklopce a hladila mého poloměkkého ptáka ohniváka. I když nic nekomentovala, přišlo mi, že to dělá se zjevným zaujetím. Další překvápko přišlo, když zalovila v kabelce a rtěnkou mi na břicho načmárala své telefonní číslo. Pak bez dalších řečí zaklapla kufr, popadla kabele s nákupem a zmizela v domě.
Takže tohle bylo včera. A během dnešního dopoledne už jsem to telefonní číslo asi 20krát využil s velmi pozitivním výsledkem. A teď máme za deset minut čtyři a já končím s psaním a jdu na svoje místo k oknu.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Zkušená Martinadalší dívky | |
![]() | Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe. Volej a chtěj mluvit s Martinou909 a po vyzvání zadej kód 51 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Doručení balíčku
3. 12. 2017BobrZapípal mi mobil. „Váš balíček je připraven na odběrném místě!“ četl jsem. I když bylo počasí, že slušný člověk by ani vlastní manželku nevyhnal, přesto jsem se oblékl a vyrazil. Potřeboval jsem také doplnit poživatiny, abych – proboha – nezhubnul.
Dorazil jsem na odběrné místo a připadal jsem si tam jako v kurníku. Ty dvě slepice mi vůbec nevěnovaly pozornost. Kdákaly jedna přes druhou. Praštil jsem... celá povídka... |
Saint-Tropez
24. 11. 2020jentakněkdoAlena se potulovala po pláži a žasla nad ryzí krásou pruhu bílého písku, známého po celém světě jako Saint-Tropez. To místo proslavila v šedesátých letech Brigitte Bardotová a nyní tam mají svá sídla a baví se tam zahálející bohatí Evropané. Alena tu byla poprvé. Po univerzitě se rozhodla jít si pro zkušenosti do zahraničí a získala místo tlumočnice v Bruselu. Žila tam sama a letos se rozhodla strávit... celá povídka... |
Asistenční služba
6. 10. 2019bobisNašel jsem si práci v agentuře, která nabízela za poplatek asistenční služby pro starší, nebo postižené lidi, nebo jen tak na zavolání, něco zařídit, vyzvednout někoho třeba na letišti, dovézt obědy, nakoupit, doprovodit k lékaři nebo na úřad a tak podobně. Místo vojny jsem absolvoval civilní službu v nemocnici jako pomocný ošetřovatel, a tak jsem k tomu měl blízko.
Fungovalo to tak, že zákazník zavolal... celá povídka... |
Labužnická Hanka
30. 4. 2009Neznámý autorTak takhle nudné školení jsem už dlouho nezažil. Celý den čumět do notebooku a předstírat zájem o řeči jakéhosi páprdy, který zná výborně teorii, ale o praxi v životě nezavadil, bylo deprimující. Jak jinak, stále častěji jsem v myšlenkách utíkal k představám, co bude, až tohle představení skončí. |


