Erotické povídky

Autor povídky:

Roman

Kategorie:

Další povídky od Roman:

Vloženo: 1. 1. 2012

Na chaloupce

Na chaloupce bylo nádherné počasí, nebe bez mráčku a sluníčko na nebi svítilo od rána plnou silou. Jitka s Romanem vstali z postýlky a odebrali se do kuchyně, aby si připravili snídani. Roman postavil konvici plnou vody na kamna a začal krájet chleba, Jitka se přesunula do koupelny, aby provedla ranní očistu. Vyčistila si zuby a potom vlezla do sprchy, aby ze sebe smyla zaschlé semeno, které v noci nestačila spolykat. Její prsty důkladně namydlily prdelku a studánku. Po umytí na sebe oblékla froté župánek, který jí velice slušel, a vystřídala Romana v kuchyni, který už mezitím připravil namazané chleby a rohlíky na talíř a konvici plnou teplého čaje. Roman si užil ve sprše teplou sprchu, vyčistil si zuby a odešel do kuchyně v županu, který mu připravila Jitka. V kuchyni už ale nikdo nebyl, Jitka vzala připravenou snídani na podnose na terasu a užívala si příjemné ráno. Roman si přisednul ke stolu, nalil si čaj do hrníčku a začal snídat. Oba dva si užívali ranní pohodu, nemluvili, jejich oči ale komunikovali místo jejich úst. V těch očích bylo naprosto všechno. Po snídani Roman říká: "Vytáhnu na zahradu tu velkou matraci s dekou, abychom si mohli ještě na chvíli lehnout." "To je dobrý nápad," odpověděla Jitka a začala sklízet ze stolu. Roman odešel do dřevníku, kde byla opřená velká matrace, vytáhnul ji na zahradu, přehodil přes ni dvě deky a polštáře a připravil letní postýlku na relax.
 
Odešel a Jitkou do kuchyně, aby si udělal malou ranní kávu. Jitka se mezitím odebrala na zahradu, svlékla ze sebe župan a ulehla nahá na připravenou matraci. Kolem chaloupky byl vysoký plot a tak mohla být Jitka naprosto jistá, že ji nikdo neuvidí. Když za ní Roman přišel s kávou v ruce, byl mile překvapen, protože si myslel, že noční milování Jitku uspokojilo, ale spletl se, když viděl Jitku na letním lůžku. Roman si tedy stoupne tak aby si mohl vychutnat Jitčiny vnady, její plná prsa a hlavně její mírně otevřenou kundičku, která je tak sladká. Romanovi se při tom pohledu vzrušuje ten jeho klacek, který mu nadzvedává jeho župan. A tak ho Roman sundá a stojí před ležící Jitkou se svým vztyčeným penisem. Odloží prázdný hrnek od kávy vedle lůžka a přilehne k Jitce. Oba se navzájem obejmou a začnou se navzájem hladit, jak jim to ruce dovolí. Jejich jazyky se spojí v nekonečném polibku a tak leží v opojném objetí a udržují si svoji rozkoš. Po chvíli se Jitka otočí k Romanovi zády a mezi svými půlkami cítí jeho teplý ztopořený klacek, který je blízko jejich nenasytných otvůrků. Romanovi ruce zatím jemně masírují Jitčina ňadra. Její dvorce se začínají mírně scvrkávat a její bradavky jsou jako malé jahůdky, které laskají Romanovi prsty. „Bože to je nádherný“, říká Jitka a její ruce se snaží dostat k mému ztopořenému klacku, jehož žalud svou pusinkou vypouští na Jitčinu prdelku kapičku za kapičkou. Ztěžuji jí cestu k mému klacku, protože se pořád tulím k její prdelce, nicméně se její ruka dostane tam, kam chtěla a začíná jemně masírovat moje varlata.

 
Moje prsty dál masírují Jitčiny ňadra, ale zaznamenávám snahu Jitky o změnu polohy. Je mi jasné, co bude následovat. Jitčinou libůstkou je, když může laskat můj ztopořený klacek ve své pusince. A už je to tady, ležím na zádech, Jitka mi tlačí svoji kundičku do obličeje a můj penis zažívá jazykovou masáž. Rukama si roztáhnu Jitčiny závojíčky a začínám se jazykem dobývat do její sladké studánky. Občas špičkou jazyka zavadím o poštěváček a zaznamenám otřes jejího těla. Nektar, který vypouští její sladká kundička, s chutí polykám a následně ho roztírám svým jazykem po její teplé jeskyňce, která také čeká na to, až jí hezky budu rozmazlovat. Zatím můj žalud naráží na Jitčiny krční mandle a je u kořene lehce kousán jejími zoubky. Občas zasyčím bolestí, protože to Jitka s kousáním trochu přehání. Začínám se prdelce, kterou mám před obličejem věnovat víc, je hezky olízaná kundí šťávičkou a tak do ní hezky pomaloučku zasunu ukazováček, a protože to jde lehce tak s ním začnu hezky v prdelce jezdit. Po chvíli přidám druhý a hned potom třetí prst a pěkně prdelku roztahuji. Jitka přestává kouřit můj klacek a pěkně mi teď masíruje varlata. Dostávám chuť na její prdelku, která už je pěkně připravená na šukání. Otočím si Jitku na všechny čtyři, abych se co nejlépe mohl dostat k její prdelce. Pomalu zasunu nadržený klacek do její hladové prdelky, začnu jí pomalu mrdat. Pomaloučku zrychluji tempo a Jitka jen vzdychá: „To je krásný, prosím tě, pokračuj, nepřestávej.“ Teď už se v její prdelce pohybuji rychle, občas klacek vytáhnu z její prdelky, abych se mohl podívat na její krásně velký otvor. Tak to dělám s malými přestávkami, až cítím, že se blíží můj výstřik.

Nahromaděné semeno v mých varlatech se dere ven a já stříkám teplé sperma do Jitčiny prdelky. Vytahuji svůj penis z rozmrdané prdelky a společně si s Jitkou leháme vedle sebe do postele a začneme odpočívat po krásné souloži. Odpočinek ale netrvá bohužel dlouho, po zazvonění telefonu se Roman jde umýt a poté odjíždí za prací. Jitka se jde po Romanově odjezdu také umýt a po očistě svého těla si jde opět lehnout na zahradu, aby se opět podala slunečním paprskům. XXX a jak tak Jitka sbírá borůvky a myslí na svého Romana, na to, co by jí na její otázky on odpověděl, jaké on má pocity a myšlenky, když je s ní, jestli on také potřebuje k sexu city, aby se z něj pak stalo krásné milování nebo je mu i tohle jedno, ale také na to, jak to bylo překrásné, když jí včera krásně líbal ve vlasech, nevšimne si, že jí někdo pozoruje. Je v lese, na dohled od chaloupky. Je horké léto a tak má na sobě jen kraťoučké minišatičky na ramínka a pod nimi nic. Takže vždycky, když se ohne pro pár těch modrých kuliček, vyhrnou se jí šatičky tak, že se objeví její prdelka a někdy se i zatřpytí odlesk kapičky na její sladké studánce. A kdopak jí to asi z chaloupky pozoruje? No kdo jiný má přístup do chaloupky než Roman, jiného by přece chaloupka dovnitř nepustila. Roman se nečekaně vrátil velmi rychle a teď stojí v okně a pozoruje Jitku a její špulící se prdelku a líbí se mu, že Jitka o něm neví. Jenže tenhle obrázek před jeho očima ho nenechá dlouho klidným a najednou si uvědomí, že si při tom honí svůj penis, který se velmi rychle tím pohledem probudil k životu. Honí si ho a vlastně se mu tahle situace moc líbí. Jitka mezi tím, aniž by o svém pozorovateli věděla, dojde postupně až blíže k chaloupce, odloží si košíček s borůvkami a protože je nádherné sluníčko, sundá si šatičky a jde si lehnout na lehátko a opalovat se. Zavře oči a při tom se zasní. Jaké jsou asi její představy v tuhle chvíli? Nikdo neví, ale dá se to vyčíst z toho, co dělají její ruce. Postupně se začne hladit po těle a zajíždět prsty i ke svým štěrbinkám. To by jí Roman dal, kdyby to viděl, no ještě že tu není a nevidí mě, pomyslí si. Ale v tu chvíli neví, jak moc se mýlí. Roman si v okně užívá krásného pohledu na ní. Jitka se svými hrátky dostává mimo tento svět a tak ani nepostřehne, že k ní najednou Roman přistoupí, tak aby jí nezastínil.

Pokračuje ve své oblíbené a tak příjemné činnosti a už je tak maximálně vzrušený, a ještě, když poslouchá ty Jitčiny vzdechy, že už jen malou chviličku to vydrží a pak už začne stříkat na Jitku svou horkou a pěkně vyšlehanou dobrůtku. Jitka otevře oči a trochu se lekne, to by nečekala, ale ještě omámená svým krásným zážitkem, a když zjistí, že je to Roman, jen se pousměje a zase zavře oči a dál si vychutnává ještě dozvuky své slasti. Roman se k ní skloní a začne jí líbat a při tom rozmazávat jeho dobrůtku po celém jejím těle, místo opalovacího krému. Takhle krásně si spolu naprosto neplánově užili. Po chvilce odpočinku vezme Roman Jitku za ruku a společně odcházejí do jejich chaloupky. Nejprve jdou do sprchy, kde Roman Jitku celou krásně omyje a pak i sebe. Pak ji osuší a opět jí vezme za ruku. "Pojď, to se ti bude líbit", řekne a vede jí opat ven, tentokrát na deku a v ruce nese nějakou lahvičku. "Polož se na bříšku, řekne jí. Když si Jitka pohodlně lehne, vezme Roman do ruky tu kouzelnou lahvičku se záhadným obsahem, dá si trochu jejího obsahu na ruce a začne Jitku krásně masírovat. Hodně a důkladně, protože už nikam nespěchá. Hlavně na krku, kde to má Jitka moc ráda. Důkladně jí promasíruje svaly na její šíji a jde níž a níž a tak pomalu důkladně postupuje po celém jejím těle, až se dostane na nožičky, kterým se taky důkladně věnuje a prstíček po prstíčku vždy nejprve políbí a pak hezky promasíruje. To je pohodička, krásný den. Roman masíruje Jitce prsty u nohou, chodidla a nárty. Jitka před ním leží, tak jak jí Pán Bůh stvořil a užívá si masáž.
Na její kundičce se objevuje první kapka vzrušení a to je důkaz toho, že jí masáž dělá víc než dobře. Roman pomalu masíruje její lýtka a Jitka se začíná vrtět. Začne pozorovat Romanův penis, který je už pěkně vzrušený. Chtěla by ho polaskat v prstech a ochutnat v pusince ale Roman klečí tak, že na něj zatím nedosáhne. A tak muže jen pozorovat jak se na jeho žaludu objeví první kapička, která se chvíli drží u malé pusinky na vrcholu žaludu a pak směřuje dolů k zemi a za ní pak druhá, třetí. Mezitím už Roman pomalu masíruje Jitčina stehna a blíží se k její nadržené studánce, která už čeká na jeho polaskání. A to zanedlouho přichází, do její krásně vlhké studánky směřuje ukazováček

s prostředníčkem a začínají prozkoumávat hladový otvůrek, palec zatím laská poštěváček. V tu chvíli je to už na Jitku trochu moc a chce změnit polohu, aby mohla lépe k Romanovu ztopořenému klacku ale Roman má zatím jiné záměry a proto se jeho pusa s jazykem zaměří na její prsa, její bradavky. Z těch jsou během okamžiku malé anténky, které Romanovy zuby lehce okusují. Jitka během chvilky prožívá orgasmus, její tělo se třese a z jejích úst vycházejí hlasité steny a výkřiky. Roman vytahuje z její kundičky svoje prsty, které jsou obalené její kundí šťávičkou. To má Roman moc rád ve své puse a tak svoje prsty pěkně a důkladně olíže. A protože Roman Jitčině kundičce velmi rád povídá pohádky, tak netrvá dlouho a jeho jazyk začne laskat hladkou studánku s jejím oříškem na vrcholu, svými rty natahuje Jitčiny závojíčky. Jeho klacek se taky dožaduje pozornosti, tak je tady hned 69. Roman na všech čtyřech klečí nad Jitkou a věnuje se její nadržené kundičce. Potom sáhne pod postel a vytáhne gelový připínací penis, řemínky si omotá kolem ruky a přiloží ho k připravené kundičce, která ho spolkne jak malinu. Roman ho tam zasune celý a chvíli počká a potom s ním začne Jitku pěkně šukat. Jitčin jazyk a její pusinka si mezitím užívají Romanova nadrženého klacku, který vypouští do Jitčiny pusinky jednu kapičku za druhou. Romanova varlata jsou chvíli tvrdě a chvíli jemně masírována a jeho klacek vychutnává teplo Jitčiny pusinky. Jitčiny prsty občas zajedou k Romanově prdelce.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Obyčejný nápad

  20. 4. 2023Skálinka

Někdy neobyčejné věci začínají obyčejným nápadem. Adéla byla váženou manažerkou jedné místní větší firmy a bez jejího přispění se neobešel ani jeden z větších obchodů. Jako ten poslední. Trvalo to tři dny, ale zahraniční zákazníci výrobky jejich firmy potřebovali, šlo jen o cenu, množství,  termíny a tak.  Na závěrečné podpisy a přípitky přijel i pan generální a předseda představenstva. Sice předváděl...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Grupáč, Šukačky

Melouch 4

  25. 11. 2015Bobr

Z rozběhu jsme skočili přímo do rybníčku. Naše rozpálená, za­prášená těla to přivítala. Chvíli jsme dováděli a potom jsme plava­li kolem celého rybníčku. Nechal jsem holky, aby plavaly přede mnou a díval se na jejich bílé zadky. Občas jsme jim sáhnul mezi nohy, až vykvikly. Tak jsme ještě chvíli plavali, ale přihlásila se únava. Doplavali jsme ke břehu a vylezli. Setřásli jsme se sebe kapky vody a...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Anál

Story XV – Krásná neznámá

  17. 10. 2013Laura

Zatím jsem Vám vždycky vyprávěl o zážitcích týkajících se pouze mojí rodiny. Tentokrát to ale bude maličko jiné. Tenhle zážitek byl totiž tak pěkný a hlavně tak nečekaný, že se o něj musím s Vámi podělit. Neděle. Ach jo, mě se nechce vstávat, pomyslel jsem si, když mě v osm hodin probudil budík. Většina normálních lidí sice tento den v týdnu spí, jak se jim zachce, ale na mě čekají turisti. Ale raději...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Teen, Šukačky

Město pod lípami (1.část)

  30. 7. 2018Strawberry

Povíme si příběh jednoho města, které na první pohled působí jako normální město, avšak není tomu tak (teda ne úplně). Doufám, že vás povídka bude bavit. Ale dost kecání, pojďme si přečíst příběh plný sexu, lásky, intrik a spousty dalších píčovin, na které postupem času narazíme. Byl krásný slunečný den, do města právě zavítali noví obyvatelé. Astrid a Rainor Palmaovi už měli všechno zařízeno, teď...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Erotické pomůcky, Mix, Orál, Zralé ženy