Erotické povídky

Autor povídky:

Roman

Kategorie:

Další povídky od Roman:

Vloženo: 24. 1. 2015

Přistižen 1.-3.

Jsem pořád nadržený a každý den bych nejraději šukal. Občas není s kým a tak když mám možnost, vytáhnu svůj penis s kalhot a aspoň si ho honím. Čtu si při tom na internetu nějaké erotické povídky. Vždy si dávám pozor, aby mne nikdo nepřekvapil a abych si to užil. Jenže naposled se to nepovedlo, seděl jsem v kanceláři, bylo po páté hodině, ve firmě už nikdo nebyl a já dostal chuť. Večer nebyla příležitost, tak jsem si řekl, že si to udělám teď v kanceláři. Sundal jsem si kalhoty i se slipy, sednul jsem si na židli, otevřel na internetu web s erotikou a začetl jsem se do první povídky. Chlap si v ní podvazoval varlata a byla tam i fotka, takže jsem nelenil a provedl jsem to taky. Bylo to skvělé, penis se mi pěkně ztopořil, varlata chytla barvu nachu a na špičce žaludu se stále častěji objevovali kapky chtíče. Pomalu si honil a četl dál. Takže jsem ani nezaregistroval, že se vedle mne objevila moje nadřízená Renata s dcerou Jitkou. Obě to jsou pěkné ženské, obě chodí pěkně oblečené a jejich šaty vždy pěkně zdůrazní jejich ženskost. Nosí i vypasované kalhoty, takže je pěkně vidět jejich spodní prádlo a většinou nosí tanga, čehož jsem samozřejmě nemohl nevšimnout.

„To jsem nevěděla, že mám za kolegu honibrka“, řekla Renata a dál koukala do mého rozkroku. Podíval jsem se na Jitku a zahlédnul, jak si olízla rty. Snažil jsem se vstát ze židle, ale Renata mi v tom zabránila. „Tady někdo zlobí a ten, kdo zlobí, dostane na zadek, ale nejdřív mi ten můj zadek pěkně vylížeš.“ Sundala si kalhotky s kalhotkami, opřela se o stůl a vyšpulila na mne zadek. „Dělej nebo si popovídáme o výpovědi.“ To stačilo, kleknul jsem si na zem a začal lízat její prdelku. Stejně jsem to s ní vždycky chtěl dělat a teď jsem měl příležitost, i když za zvláštních podmínek. Obě půlky měla hezky opálené a hebké a její otvůrek sám sváděl k dobývání. Nejdřív jsem jí to dělal pěkně jazykem a špičku jazyku strkal dovnitř, potom jsem si začal pomáhat prsty. Nejdřív jsem zasunul jeden, hezky s ním kroutil a pak přidal druhý prst. Prsty se nořily do prdelky a já zkusil zasunout prsty i do její kundičky, Renata nic nenamítala, nebránila se a jen pěkně vzdychala. Ale to trvalo jen chvilku, Renata se narovnala, podívala se na stále moje podvázaná varlata. „Ty jsi tak trochu sado maso, co? Tak já si tě vyzkouším. Stoupni si.“ Když jsem tak učinil, vzala mne jednou rukou za varlata a pěkně stiskla. „Au, to bolí,“ řekl jsem, ale ona mi vzala druhou rukou za bradu a řekla: „Mlč, nebo dostaneš roubík a budeš rád, když budeš moct dýchat nosem.“ „Co blbneš“, řekl jsem, ale neměl jsem to dělat, její dcera Jitka jí podala šátek, chytla mne zezadu za ruce a Renata mi vrazila šátek do pusy a vzadu na hlavě pevně přivázala. „Tak, teď jde do tuhýho“, řekl jsem si a opravdu obě dámy přitvrdily. Ruce mi za zády spoutali provazem k topení u okna.

Stál jsem tam s ocasem vztyčeným do místnosti, neboť mne to i v této situaci začalo pěkně vzrušovat. Renata stála naproti mně a začala si svlékat i horní oblečení. Její tělo je nádherné a já obdivoval v tu chvíli její částečně vyholenou kundičku s černou čárkou nad poštěváčkem, pěkná prsa s velkými hnědými dvorci a již pěkně vztyčenými bradavkami. Její dcera, která byla stále oblečená, se teď ke mně otočila, chytla mne, jako předtím její matka, za koule a několikrát mne uhodila přes můj penis. Jenom jsem zaúpěl bolestí, nicméně mi dál stál. „Naší děvce se to líbí, tak co ještě tohle“, řekla Jitka, a tentokrát mne uhodila do žaludu. Opět mne to bolelo, ale když Vám někdo drží pevně varlata v ruce a před mýma očima se obnažuje pěkná ženská, která si strká prsty do kundičky a pěkně se prstí, tak to je nemožné, aby vás to nevzrušovalo. „Koukám, že vydrží hodně, ale ten jeho klacek je pěkně rostlý“, řekla Renata, poklekla přede mne a začala mi kouřit. „Ty jsi kurvička, co se dlouho neudrží před chlapem a jeho nářadím, co“, řekla Jitka. Chvíli koukala, jak mi její máma kouří klacek. Dělala mi to dobře, jazykem mne lízala na žíle, její rty obepínaly mého žaluda. „Ty jsi opravdu hrozná, mami,“ řekla opět Jitka, chytila Renatu za hlavu a začala jí tvrdě narážet na můj penis. V jednu chvíli podržela máminu hlavu až u mého kořene a trochu déle jí tam podržela. Pak povolila a dovolila Renatě se nadechnout, z jejich úst se vyvalila trochu slin a pak mámě opět podržela hlavu u mého nadrženého klacku. Ta chvíle stačila, aby z mého penisu vystříklo nahromaděné semeno přímo do Renatiných úst. Všechno spolykala, i když se trochu zakuckala.

„Kdo ti dovolil, abys stříkal? Dostal jsi svolení? Za to tě teď potrestám,“ říká Jitka. Odváže mne od topení, nicméně ruce mám dál za zády, varlata jsou pořád podvázaná. „Klekni si a vystrč na nás pěkně ten tvůj zadek“, říká Jitka. Nezbývá mi než si kleknout na kolena a hlavu si pokládám na zem. Můj zadek je vystrčen, Jitka bere do ruky třiceticentimetrové pravítko a začínám dostávat pětadvacet na prdel. Co rána to jeden červený šrám na mých půlkách. Sténám bolestí, Jitka přestává a mému análu se začíná věnovat Renata. Plivne mi na zadek a já cítím, jak mi sliny stékají k análnímu otvoru. Zasouvá mi jeden prst dovnitř a po chvíli přidává druhý. Přidává další sliny a potom začne šukat mojí prdelku pěkně prsty. Funím jako parní lokomotiva, protože mi začne společně s Jitkou análek roztahovat svými prsty. Není to příjemné, ale můj klacek se opět začíná topořit, prsty v mém análním otvoru dál pracují, cítím tam snad čtyři prsty, podívat se tam ale nemohu. „Copak mu tam strčíme, čím mu vyšukáme prdel,“ slyším říkat Jitku. „Nic vhodného tu není a naše hračky máme doma, mám tady akorát menší sprej na vlasy,“ říká Renata. „To bude stačit,“ říká Jitka a za chvílí cítím na prdeli chladný obal od spreje a malý tlak a lahvičku od spreje mám na půl vevnitř. Začínají s ní jezdit, točit s ní v mém otvůrku a můj klacek je zase maximálně ztopořen. „Jemu se to fakt líbí,“ slyším Jitku.

Nechají mi sprej v zadku, přikážou, abych si ho držel, a pomohou mi vstát. Rozvážou mi ruce, levou si držím sprej v zadku a pravou si mám začít honit. Začínám si ho pomalu honit, obě dámy se mne dívají, Jitka pohrdavě a Renata se zájmem. Tak svoji maličkost soustřeďuji na Renatu a za chvíli je to tu, s úlevou stříkám, je toho poměrně hodně na zemi. „Teď to tu ukliď a o víkendu tě čekáme u nás doma a budeme pokračovat, všichni si pěkně užijeme, uvidíš“ říká Jitka a Renata na mně mrkne a usměje se. To jsem zvědavý, co mne čeká.

Přistižen po druhé (autor: Roman)

Je sobota odpoledne a já stojím před vilkou, kde bydlí Renata, moje šéfová. V pátek po obědě mi připomněla, že mne čeká, a že když nepřijdu, tak že si pro mne přijede. Takže jsem se rozhodl to nekomplikovat a teď tu stojím u branky a nevím, co mne čeká. Mé prsty tlačí na zvonek u branky a po chvíli se otevírají vchodové dveře do vilky a v nich stojí Renata. Sluší jí to, vlasy má vyčesány nahoru, přes sebe lehký župan, který jí končí někde pod prdelkou. „Pojď dál, moc jsem se na tebe těšila“, říká, a když kolem ní procházím, cítím vůni jejího parfému. Zavírá dveře a stojíme v předsíni jejího domu, dávám si kabát na věšák a Renata mne posílá do koupelny a ukazuje, kde se ta místnost nachází. „Ale proč, já se před odchodem sprchoval?“ říkám. Renata se na mne usmívá a říká: „O to ani nejde, ale máš tam připravený překvapení.“ A protože mám rád překvapení (kdo nemá), odcházím do koupelny. A opravdu na židli u sprchového koutu leží bílý balík. Jenže ho už nestihnu otevřít.

Ve dveří koupelny stojí Jitka, má na sobě oblečené jen velice pěkné spodní prádlo. „Á, naše čubička přišla, nebudu tak hodná jako moje máma, která by ti ho nejraději kouřila nebo s tebou šukala. Koukej se svlíknout, musím tě pořádně umýt. Tak dělej.“ Když vidí, že se mi do toho moc nechce, podotkne: „Neboj, nic strašného se ti nestane,“ a usměje se. Po sprše mne zažene do vany, kde si musím kleknout na všechny čtyři a vystrčit na ní zadek. Do mé prdelky mi zasune hadičku a začne mi provádět, jak podotkne, výplach zadku a mně dochází, že moje prdel si pěkně užije. Výplach mi provede čtyřikrát a můj penis začíná pěkně tvrdnout. Jitka mi ho vezme do ruky, několikrát pohoní, potom mi plácne párkrát přes obě půlky a řekne: „Dočkáš se, honibrku. Tady jsem ti připravila hezké spodky.“ A ukáže mi latexové slipy s pěkným análním kolíkem. Pomůže mi je obléknout, kolík před zasunutím namaže lubrikačním gelem a spodky mám na sobě. Udělám několik kroků a cítím, že to s tím kolíkem v mém zadku bude docela zajímavé. A zajímavější to nastane, když mi Jitka sáhne do rozkroku a z otvoru, kterého jsem si nevšiml, vytáhne ven můj penis i s varlaty. „To, aby tě naše dámy mohly za něco tahat. Tak pojď za mnou, řeknu Ti, co budeš dělat.“ Opouštíme koupelnu, chůze mi dělá trochu problém, kolík v mém zadku se pěkně tře a můj penis se začíná nalévat krví a pomalu se opět ztopořuje. Na chodbě Jitka otevírá dveře a ocitáme se ve větší kuchyni, kde je několik osob, které jsou oblečené podobně jako já. „Pojď, já tě seznámím s ostatními,“ a vede mne k pultu, kde se připravuje občerstvení. U pultu stojí černovlasá dívka, která má na sobě jen děrované punčocháče, její prdelka se v nich pěkně vyjímá. „To je můj miláček, moje Žaneta,“ říká Jitka a Žaneta se na mne podívá a usměje. „Ahoj, už jsem o tobě slyšela od mé Jitunky, doufám, že si to dnes užiješ, budeš dnes jen roznášet pití a snášet rozmary našich dam. Už teď tě lituji, protože budeš rád, až to tu skončí.“ Na stříbrný tác mi dala pět plných sklenek a ukázala dveře.

Už jsem začínal tušit, o co tady jde. Vkročil jsem do místnosti s tácem v rukou a suše jsem polknul. Ve velkém obývacím pokoji seděli v sedacích setech, v křeslech i postávaly samé ženy. Více či méně oblečené, některé jen ve spodním prádle, některé měly na sobě lehkou hedvábnou košilku a jiné byly zatím oblečeny společensky. Necítil jsem se zrovna dobře, ale neměl jsem na to čas. Dámy chtěly pít, takže jsem roznášel plné poháry vína, nejlepší to bylo u těch, které stály a bavily se v malých či větších skupinkách, tam mi maximálně šáhly na zadek. Problém nastal ve chvíli, kdy jsem nabízel pití ženám, které seděly v sedačkách, můj klacek měly před očima, takže se jim pěkně nabízel. Pochopitelně zneužívaly toho, že jsem se nemohl bránit, protože jsem oběma rukama držel tác s plnými a prázdnými sklenkami. Braly moje varlata pěkně do ruky a některé tvrdě, jiné něžně jej masírovaly. Penis mi přitom pěkně stál a já byl pěkně rudý v obličeji. Jedna blondýna, z komunikace u stolu jsem pochopil, že se jmenuje Alžběta, již trochu v letech ale za hřích pořád stála, byla k mým varlatům pěkně brutální, využívala svých ostrých nehtů, a pěkně mne masírovala a plácala přes zadek přes latexové kalhotky a to tak šikovně, že se mi kolík v kalhotkách pěkně uvnitř pohnul. Jen jsem zasyčel, podívala se na mne, ruku nechala na mojí zadnici a provokativně si přejela jazykem po rtech. Velice dobře věděla, co se v mých latexových kalhotkách nachází. Výhodou bylo, že jsem obsluhoval všechny přítomné dámy a ne jenom jí, takže jsem vždy využil její chvilkové nepozornosti a opustil její prostor. Takhle jsem fungoval ani nevím jak dlouho, když mi Jitka řekla, abych roznesl občerstvení nahoru do pokojů. Na podnos jsem dostal skleničky s lahví bílého vína. Vyšel jsem schody do patra a hledal pokoj, kam jsem měl přinést občerstvení.

Na chodbě jsem chvíli hledal ty správné dveře, nicméně mi pomohla Alžběta, ona blondýna ze zdola, která otevřela ty svoje dveře: „Tak už na tebe čekám, a protože máš plné ruce, tak Ti otevírám dveře, to je servis, co?“ Usmál jsem se na ni a vešel dovnitř. Zavřela za mnou dveře. Nevěděl jsem kam položit tác s pitím, protože jsem nikde neviděl stolek, v rohu pokoje stál malý taburet, kde pár věcí už bylo a tác se tam určitě nevešel. „No, musíš to chvíli podržet, a když nevyleješ ani kapku se skleničky, tak za chvíli můžeš odejít a když vyliješ, tak budu mít pro tebe překvapení.“ Klekla si přede mne, takže měla můj penis přímo u obličeje. Začala mi ho jemně honit a varlata jemně masírovala. Vychutnával jsem tu báječnou masáž a dával pozor, abych nevylil ani kapku ze skleničky. Zatím to šlo, Alžběta byla až příliš jemná k mému penisu a varlatům, jenomže jí to nevydrželo moc dlouho. Prsty pevně sevřela varlata a její zuby začaly okusovat rudý žalud. A tak se stalo to, že se mi ruce začaly třást a pár kapek se skleničky přeci jen ukáplo. Alžběta byla chvíli něžná a chvíli krutá jako kdyby se v ní zmítal anděl spolu s ďáblem. Krev mi začala bušit ve spáncích, ztopořený penis a kolík v latexových kalhotách, Alžbětiny ruce a její pusa udělaly své. Začal jsem stříkat svoje horké semeno, Alžběta si můj penis směrovala do pusy, odkud ho potom pomalu vypouštěla na svoje prsa. „A tady někdo pěkně vybryndal objednané víno,“ pronesla Alžběta, když vstala z postele a viděla tu spoušť na podnose. Udělala místo na taburetu, kam jsem tác se skleničkou a lahví postavil. „Dolij mi sklenku a sundej si ty kalhoty. Ne, počkej, sundám ti je sama,“ a poklekla k mojí zadnici. Pomalu mi začal sundávat kalhoty až na ni vykoukla moje prdel, ze které pomalu vyndávala kolík. „Vystrč ji na mne,“ přikázala a já se předklonil a rukama se opřel o postel. „Vím od Jitky, že máš citlivou prdel, tak teď uvidíme, jak moc citlivou,“ pravila Alžběta. Na mojí zadnici začaly dopadat první údery od rákosky. „To máš za to rozlití vína a taky za všechny chlapy, co jsem v životě potkala“ pronesla Alžběta. Za chvíli se moje prdel pod údery rákosky pěkně zčervenala a já cítil, jak se mi na ní dělají pěkná jelita. V tu chvíli se ale ve mně něco zlomilo, narovnal jsem se a otočil k Alžbětě.

Vytrhnul jsem jí rákosku z ruky, jednou rukou chytnul zezadu za krk a přisunul blíž k sobě. Byla natolik překvapená, že se nezmohla na slovo. „Všeho moc škodí, Bětko, nejsem otloukánek a teď si užiju já, a jestli cekneš, tak ta rákoska, co mám v ruce, bude tancovat na tvojí zadnici,“ řekl jsem. Přitisknul jsem jí zády na zeď, obě ruce jsem jí zvednul nad hlavu a chytil jednou rukou kolem zápěstí, prsty druhé ruky jsem namířil do jejího rozkroku. Začal jsem jí pěkně prstit, dva prsty a po chvíli tři jí jezdily v kundičce. Ani necekla, jen vzrušeně sténala, oči měla zavřené. Palcem jsem jí občas zavadil o poštěváčka, jinak se moje prsty pěkně bořily do její pěkně vlhké kundy, kde se chvíli třely o její stěny, chvíli si hrály se závojíčky. Její sténání bylo rychlejší a rychlejší, když v tom se poprvé ozvala: „Ty prase jedno, nepřestávej, dělej, ještě chvíli, ještě, dělej,“ a v tom to na ní přišlo a do dlaně mi začala tryskat její kundí šťávička. Párkrát jsem jí ještě projel kundičku a potom jsem olízl svoje prsty, chutnala medově. To už ale měla položenou hlavu na mém rameni a cítil jsem, jak se jí podlamují kolena. Hodil jsem rákosku na zem, pevně ji chytil a položil na postel. V puse jsem ještě cítil chuť jejího kundího nektárku, když jsem se na ni díval, jak leží na zádech, oči má zavřené a hluboce oddechovala. Její chuť jsem si převaloval na jazyku a chtěl jsem ještě ochutnat. Kleknul jsem k ní, roztáhnul její nohy, a i když vůbec nereagovala, pustil jsem se do lízání její kundičky. Jemně jsem kousal do jejích závojíčků, nořil jazyk hluboko dovnitř její kundy, nezapomínal jsem ani na její poštěváček. Náhle jsem ucítil jemně chvění jejich nohou. Nechal jsem lízání její mušličky a podíval se jí do obličeje. Oči měla otevřené a nevěřícně na mne koukala: „Jsi jeden z mála chlapů, co mne dovedl k orgasmu. Mám to ráda, když jsem ovládána anebo já ovládám někoho. Chtěla jsem ti pěkně ošukat prdel, protože mi Renata s Jitkou řekly, že to snášíš poměrně dobře a máš přitom ještě slušnou erekci.“ „To je sice pravda, ale teď mám chuť ti pěkně a dlouze vošoustat tu tvojí kundu a přidám k tomu i tvojí prdel. Takže mi teď pěkně připravíš ten můj klacek a já zkusím teplotu tvojí jeskyně a hloubku tvojí studánky.“ Nechám jí ležet na zádech, čůráka jí strčím do pusy a prsty bořím do jejích otvůrků, v prdelce to jde hůř a tak použiji svoje sliny. Její pusa zatím pěkně zpracovává můj klacek, který začíná pěkně tvrdnout. Dva prsty jedné ruky v její prdelce a tři v kundičce se pěkně vynořují a noří v jejích otvůrcích. Za chvíli se přemístím mezi její nohy, přiložím svůj klacek na kraj její kundičky a pomalu zasouvám, jde to jako po másle. Z jejích úst slyším jen vzdychání a na očích jí vidím očekávání něčeho slastného.

Plním jí její sny, šukám bezohledně její kundu a střídám to s její prdelkou. A protože to má ráda trochu tvrdě, jak sama řekla, hezky jí mačkám prsa a občas je pěkně uhodím přímo na dvorec. Prostě zmáčknu kozičku a plácnu. Alžběta se pode mnou začíná pěkně kroutit a vzdychat, její kunda pěkně pulsuje. Oba si to pěkně užíváme, když už má prsa červený od mého pravidelného týrání, otočím si jí na všechny čtyři. Zasunu jí svůj klacek opět do kundy, chytnu jí pěkně za vlasy, a začínám opět s pravidelným přirážením. Všimnu si ale, že její prdelka se v pravidelných intervalech otevírá a zavírá a tak na její otvůrek vypustím z pusy několik slin a palcem druhé ruky začínám dobývat její jeskyňku. Začíná víc vzdychat, a protože to se mi líbí, tak přidám do prdelky o jeden prst víc. „Jo, to je ono, pěkně mně ojeď, nešetři mne, prcej mne víc,“ slyším její hlas a tak jí plním přání. Neustávám s přirážením a v její prdelce mám tři prsty. Když je její prdel pěkně otevřená, vytáhnu prsty, několikrát plivnu do jejího otvůrku, opustím její kundičku a zasouvám do teplé prdelky. Začíná dobývání jejího análu. Nakloním se k ní víc, chytnu jí za kozy a začínám prudce přirážet. „Nepřestávej, dělej, pořádně mi jí projeď, tu moji prdel,“ řve na mne a já dělám přesně to, co po mne chce. Jednou rukou jí držím za vlasy, druhou rukou jí občas pěkně tvrdě plácnu přes zadek. Za chvíli je moje vyvrcholení tady, chytnu jí pořádně za prdel a stříkám to do ní. Alžběta se pokládá na postel a choulí se do klubíčka, ukládám se k ní. Obejmu jí zezadu a líbám jí na krk a jemně masírují její volné ňadro. „Takhle jsem si už dlouho neužila, opustil mne manžel kvůli mladší a taky proto, že nemůžu mít děti,“ říká Alžběta. „To je mi líto, ale kvůli tomu bych tě já neopustil. Jsi nádherná ženská, šukal bych tě každý den, kdyby si chtěla, to mi věř,“ odpovídám jí. Po chvíli se zvedám z postele: „Jdu do koupelny a za Jitkou, protože jsem tady, jak se říká pracovně,“ říkám jí a něco mi říká, že jí nevidím naposled.

Přistižen po třetí (Roman)

Jitku jsem nemusel hledat, stála na chodbě a mračila se jako čert. „Ty jsi sem nepřišel, abys šoustal, máš být k dispozici jako servis. Běž do kuchyně,“ otočila se a odešla ke schodům vedoucím k hale. Pomalu jsem ji následoval, a když jsem se objevil na schodech, zaregistroval jsem, že se na mne skoro celé osazenstvo haly dívá. Některé dámy začaly dokonce i tleskat, nechápal jsem co se děje. Sestupoval jsem po schodech, tak jak mne příroda s rodiči stvořila, jednu ruku volnou a v druhé latexové prádlo, ze kterého mi pomohla Alžběta. „Pěkné představení, moc hezké,“ Renata stála u schodů a usmívala se na mne, „zabodoval jsi.“ Zastavil jsem se u ní, oči jí svítily jako ohníčky. Chvíli jsem nechápal a pak jsem podíval směrem k velké televizi, která visela na zdi a kam směřovaly oči Renaty. Usmál jsem se na ni a pokračoval do kuchyně.

Tam už stála Jitka, tvářila se tak, že jsem nevěděl, jestli se na mne zlobí či nikoli. „Kalhotky už nemáš, takže budeš chodit, jak ses narodil,“ podala mi nový tác se skleničkami s vínem a vystrčila mne ze dveří. Chodil jsem po obývacím pokoji a roznášel víno. Dámy se na mně usmívaly, dotýkaly se mne, jak se jim chtělo, některé byly něžné, jiné byly drzejší a zkoušely, co vydržím. Tedy CO vydrží, taky jsem zažil situaci, kdy mi varlata testovaly dvě dámy najednou, výsledkem bylo maximální ztopoření mého penisu. Potom mně přes něj plácly a já šel k dalšímu stolu. Takhle se to několikrát opakovalo. Nejhorší to pro mne bylo u dvousedačky s křeslem, kde seděly dvě brunetky, kolem třiceti a v křesle s nohama pěkně od sebe, plnoštíhlá zrzečka, pěkný prsa a ještě hezčí kundička. Dokonale vyholená a v kundičce zasunutého uměláka, o jeho dálkové ovládání se střídaly obě brunetky. Zrzka měla ruce za hlavou spojené náramky, které byly spojeny řetízkem, který měla zrzka okolo krku. Při pohledu na tohle divadlo mi v klacku pěkně hučelo a tváře červenaly. Zrzka měla zavřené oči a zrychleně oddechovala, obě brunetky byly nakloněny pěkně k sobě, ruce jim tančily po prsou té druhé a dlouze se líbaly. Musel jsem odejít, chtěl jsem souložit nebo si ho alespoň vyhonit.

Po dalším vkročení do kuchyně pro nové naplnění sklenic jsem se dostal k situaci, která mne překvapila. Žaneta klečela na kolenou před velkým černochem, kterému kouřila jeho klacek. Klacek to byl skutečně výstavní a pěkně velký. Celý se do pusy Žanety nevešel, za Žanetou, klečela Jitka s latexovými kalhotkami, ze kterých v prostředku trčel pěkný černý kolík. Ten měla Žaneta mezi nohama, v kundičce měla zastrčené Jitčiny prsty, které jí pěkně prstily. Koukal jsem na tu hezkou akci a opět cítil, že se mi v rozkroku něco děje. Po chvíli se situace přede mnou změnila, Jitka zasunula černý kolík Žanetě zezadu do kundičky a začala pomalu přirážet. Po několika lehkých zásunech už přirážela v pravidelném tempu. Klacek mi stál a chtěl jsem si ho lehce pohonit, ale jako by to Jitka tušila, podívala se na mne, ušklíbla se a řekla: „Taky se dočkáš, teď snad máš něco dělat.“ Kývnul jsem a odešel z tácem plných skleniček opět do hlavní místnosti. Na tácu se vyměnily plné skleničky za prázdné, a když jsem se vracel zpět do kuchyňky, tak jsem se potkal s Alžbětou, oči jí svítily a usmívala se na mne, takže jsem úsměv opětoval. Naklonila se ke mně a zeptala se: „To, co jsi mi říkal nahoře, jsi myslel vážně nebo to říkáš každé, se kterou jsi v posteli?“ „Samozřejmě jsem to myslel vážně, jsi nádherná ženská, co k tomu mám ještě dodat“, opět jsem ucítil její ruku v mém rozkroku, ale v tuto chvíli byla nečekaně něžná. Její prsty jemně mnuly mé varlata, výsledkem bylo, že se v ústí mého žaludu začali objevovat kapičky vzrušení.

Nejraději bych se s ní zavřel někde v pokoji a věnoval se jí, ale vyrušila nás Renata. „Vezmi s kuchyně plnou láhev a čtyři skleničky a běž nahoru do pokoje. Je to ten naproti, kde jsi byl s Alžbětkou“, řekla mi a usmála se na mne. Udělal jsem, co mi řekla a šel po schodech nahoru. Dveře pokoje byly zavřené, takže jsem využil taburetu u dveří, kde jsem postavil tác s pitím, zaklepal a dveře otevřel. V pokoji byly mé známé ze zdola, na posteli klečela zrzečka s prdelkou pěkně vystrčenou do pokoje a u ní stály obě brunetky. Když jsem vešel s občerstvením, jedna z brunetek šla ke dveřím a zavřela je za mnou. „Postav to na stolek a pojď ke mně“, řekla mi brunetka, která stála u postele. Učinil jsem tedy, jak chtěla, stál jsem před ní a koukal se jí do čokoládových očí. „Vytáhni z naší subinky toho uměláka a pěkně ji vylízej oba otvůrky, které se ti nabízejí.“ Neváhal jsem ani minutu a začal jsem zrzečce laskat kundičku. Krásně ji voněla a chutnala taky tak, jazykem jí projížděl voňavou rýhu, několikrát jsem jí olízl poštěváčka, mezi rty a potom i mezi zuby jsem bral její závojíčky. Vzdychání zrzečky nabíralo na intenzitě, a protože jsem ji chtěl přivést k vyvrcholení, soustředil se nakonec na jejího poštěváčka, který krásně vykukoval ze svého místa. A skutečně, za chvíli se pokojem nesl její závěrečný vzdech, který oznamoval mojí dobře odvedenou práci. Nohy a prdelka se ještě chvíli chvěly, ale to k ní přiskočila jedna z brunetek a do kundičky jí opět zasunula gelový penis. „Tak co ty honibrku, víme všechno od Jitky, viď Miky“, říká jedna brunetka a já sleduji druhou, jak bere do ruky plácačku a začíná vyplácet odměnu jejich subince. „Za každý orgasmus, dostane 25 ran, a ty protože jsi příčinou toho tak taky dostaneš odměnu. Klekni si vedle ní.“ Nechtělo se mi, ale pravidla jsou pravidla, byl jsem tady jako služba, servis pro přítomné dámy. Kleknul jsem si vedle zrzečky, jedna z brunetek mi okolo varlat upevnila padáček a zavěsila na něj slušné závaží, takže varlata chytla velice rychle fialovou barvu. A i já jsem na svém zadku dotek plácačky, teplota mého zadku nabírala na intenzitě, jeden úder ale šel mimo zadek a to na moje varlata. Zasyčel jsem bolestí. Když jsem obdržel oněch 25 ran, začala mi Miky natírat zadek gelem, její prsty se jeden po druhém začaly dobývat i do mojí prdelky, která už je pěkně otevřená a taky už cítím, jak mi Miky zasouvá do prdelky uměláka. „To je hezký pohled, a teď si užiješ“, a já cítím lehké chvění v zadku, jak se mi umělák začíná víc a víc vibrovat. Moje hlava zažívá nával krve a druhá z brunetek mi začíná zlehka plácat po vystrčených půlkách. „Tohle ti měla udělat Alžběta, místo toho jsi ji pěkně ošukal, měl jsi štěstí. Máme tady pro tebe překvapení“, říká Miky a sundavá mi padáček se závažím, druhá brunetka bere z tašky latexové kalhotky s vnitřním dildem, které jsem již na sobě měl. „Stoupni si, my ti je oblékneme“, říká Miky, z prdelky vytáhnou uměláka a já teď vidím, jak je velký. Za chvíli mám kalhotky na sobě, bohužel nebo bohudík kalhotky nemají vepředu otvor, mají ale vnitřní kapsu, kde mám zasunutý svůj penis. „Tak ti to sluší, to jsi měl nosit od začátku, co jsi tady a Alžběta by si tě vůbec nevšimla. A teď odejdi.“ Opouštím pokoj, kde stále zrzečka klečí na posteli a kráčím pomalu ke schodišti.

Tam jsem uviděl další sexuální představení, Žaneta s Jitkou a oním černochem šoustali na malém podiu a všechny dámy je s nadšením pozorovaly. Středem dění byla vždy Žaneta a kolem ní onen černoch společně s Jitkou. Žaneta byla šoustána do všech tělesných otvůrku a na závěr oblíbený sendvič. Obecenstvo sledovalo úžasné představení, pokojem se neslo Žanětino sténání a nakonec její výkřik, kdy všem oznámila svůj orgasmus. Následovalo kouření černého klacku a jeho vyvrcholení do Žanětin úst, která to stejně nestačila spolykat a tak jí část semene tekla na její prsa, kde si to po nich roztírala. Uviděl jsem Alžbětu, jak na mne nenápadně kývá a tak jsem k ní ze schodů přistoupil. „Opravdu jsi to myslel vážně v tom pokoji?“ „Samozřejmě, že ano“, odpovídám. „Tak vypadneme, jinak si tvá prdel tenhle večer ještě pěkně užije.“ Odcházíme rychle do kuchyně a dalšími dveřmi do garáží. „Nemůžu jít přece takhle.“ Můžeš, dělej.“ Opustili jsme vilku a jeli k Alžbětě domů, tam spolu žijeme již přes půl roku a opravdu si nemůžu na nic stěžovat. Pracujeme spolu, souložíme spolu a je to pořád pěkný.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Žně 2

  10. 11. 2016Bobr

Pár následujících dnů jsme – pokud to bylo možné – strávili s Maruškou u rybníku. Ale přece jenom musela pomáhat v hospodářství. Nakrmit dobytek, pomáhat s přípravou oběda... Vždycky jsem si zalezli na náš „ostrůvek“ v rákosí a užívali si každé chvilky. Jenom jsem litoval, že tenkrát ještě nebyla žádná antikoncepce. Když se naše horká těla k sobě přitiskla, musel jsem se odtrhnout, aby nedošlo k nejhoršímu....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Petting, Anál

Ošukaná uklízečka 1. díl

  18. 1. 2019Neznámý autor

Ne, že bych se přímo vyžívala v uklízení, ale nějak si vydělávat musím… Ani už si nepamatuju, jak jsem se k té práci vůbec dostala, ale nevadí mi to. Neprožívám to s uklízením tolik jako jiné ženské. Prostě uklidím, udělám svoji práci a jdu domů. Tak jako každý jiný. Musím však uznat, že na jednom klientovi bylo něco zvláště zajímavého. Byl to nějaký podnikatel, manažer nebo nevím co, asi tak 30 až...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Erotické pomůcky

Skvělá jízda s lubrikantem

  1. 12. 2014Neznámý autor

V poslední době se mi při milování s manželem začalo stávat, že jsem byla dost suchá. I když jsme se za ty roky naučili pěkně prodloužit předehru a oba si ji užít za tím účelem, že budeme mít jistotu, že před zásunem bude mít manžel dostatečně tvrdou erekci a já dostatečně připravenou pičku, tak to nějak přestávalo fungovat. Ještě jsem nebyla v přechodu a na sex jsem měla chu´t pořád, byla jsem i vzrušená...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Erotické pomůcky, Mix

Přijď, zkusíme nové hračky

  19. 1. 2022Klaudinka

Přijď, zkusíme nové hračky... To je zpráva, kterou jsem jí poslala. Ona nezklamala a velmi rychle odepsala, že určitě přijde a že se na to velmi těší. Byla jsem z toho opravdu nadšená a už vymýšlela, co s tou holčičkou udělám. Byla to malá zrzka, co měla tělo jako modelka. Každý si hned všiml jejích krásných pevných prsou a také jejího pěkného zadečku. Vypadala docela nevinně, ale zdání klame. Dnes...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Erotické pomůcky, Lesbičky, Prstění, Submisivní