Erotické povídky

Vizitka v riflích

Laděna byla po dlouhých letech na pár dní konečně sama doma. Nikdy nebyla vdaná a její poslední přítel ji opustil, když mu oznámila, že čeká dítě. Teď žila se svým synkem v malém pronajatém bytě a už šest let neměla stálého partnera. Každý, komu přiznala, že má malého synka, od ní utíkal mílovými kroky. Občas se povedlo někoho takzvaně sbalit, protože byla pořád dost mladá a vypadala docela dobře. Takže někdy chodila na schůzky, které končily divokým líbáním, někdy dokonce sexem u dotyčného doma, když se jí podařilo sehnat pro Patrika hlídání. Jenže takový sex párkrát do roka Laděně moc nestačil... Samozřejmě za něj byla ráda, protože se konečně mohla vybít, ale jinak měla pro své ukojení v šuplíku v ložnici zamčený vibrátor a pár dalších pomůcek. Dávala si pozor, aby to Patrik ani její rodiče nikdy neobjevili, to by se musela stydět až do morku kostí. Máma by jí určitě řekla, že má myslet v první řadě na svoje dítě, a ne na žádné takové prasečiny, na sebeprznění. Laďka na svoje dítě myslela, Patrik byl její všechno a věnovala se mu skoro v každé volné chvilce, ale i její tělo si žádalo své.

Patrikovi bylo osm, chodil do druhé třídy, a s několika učitelkami odjel na svou první školu v přírodě. Měl tam být pět dní, takže Laďka si plánovala, jak vypere tu hromadu prádla, která se nakupila za pár týdnů, a kromě dalšího velkého úklidu si udělá čas na sebe. To obnášelo návštěvu kadeřnice a kosmetičky, kam už byla poctivě dlouho dopředu objednaná. Z posledních výplat se jí také podařilo našetřit nějaké peníze, takže dostala nápad, že by si mohla udělat radost něčím novým na sebe. A konečně chtěla zprovoznit u nich v bytě internet. Styděla se za to, ale prostě nevěděla jak. Měla svůj malý notebook, který používala v práci, ale tam si vždycky strčila nějaký kabel ze strany do počítače a nemusela nic řešit. Ale tady doma... Rodiče jí k nedávným narozeninám dali nějaký přístroj, pomocí kterého by to prý mělo jít, ale Laďka prostě netušila, co má udělat. Doufala, že se jí podaří najít někoho, kdo jí s tím pomůže.

V pondělí odpoledne, když přišla z práce, se v první řadě vrhla ke koši na prádlo a začala věci třídit na hromady. Na jedné kupě byly její a Patričkovy kalhoty, těm musela ještě prohlédnout kapsy, protože v nich každou chvíli něco zůstávalo. A taky, že ano, Patrik tam měl nějaký lísteček o zaplacení příspěvku do školy, lízátko a pětikorunu, v kapsách jejích riflí se našel utržený přívěšek od telefonu, také pár drobných a nějaká papírová kartička. Vytáhla ji – byla to vizitka. Jakmile si ji Laďka přečetla, okamžitě si vzpomněla.

Před pár týdny měli v práci nějaké technické problémy, tak jim tam pobíhala spousta mladých technicky zdatných mužů. Jeden z nich se každý den zastavoval u Laďčina stolu a chtěl si s ní povídat. Připadal jí docela milý, ale měla hodně práce, tak se s ním vybavovat nemohla. Poslední den jí dal svou vizitku a naléhavě ji žádal, ať se mu určitě ozve, kdyby cokoliv, opravdu cokoliv potřebovala, nebo mu zavolá jen tak, že bude strašně moc rád. Na té vizitce stálo jen Ing. Viktor Zima, jméno firmy, pod kterou dělal, telefon do firmy a jeho číslo na mobil. Laděna se nad prádlem zasnila a po chvilce se jí vybavila Viktorova podoba. Byl starý asi jako ona, měl strašně krásné oči, trochu křivý nos a delší vlasy. Líbil se jí, proto se rozhodla, že mu zavolá, poprosí ho, jestli by jí neporadil se zapojením toho internetu, a při té příležitosti mu nabídne schůzku. Anebo ho prostě pozve k sobě domů a uvidí se.

Celý telefonát proběhl víc než dobře. Viktor si hnedka vzpomněl, když mu řekla, kdo je a že jí dal svou vizitku. Omluvila se mu, že volá po takové době, že toho prostě měla hodně... On na to, že to vůbec nevadí, že na ni celou dobu myslel a asi by se za pár dní stavil u ní v práci, aby se připomněl. Chvíli si tak zdvořile mile povídali, a pak na něj Laďka vybalila to nejdůležitější. Řekla, že by ráda spojila příjemné s užitečným a pozvala ho k sobě domů. Souhlasil nadšeně a bylo slyšet, že se mu vzrušeně chvěje hlas. A s tím internetem to bude brnkačka, je to moje práce, řekl doslova. Domluvili se na středě večer, to se Laďce bezvadně hodilo. Řekla si, že dnes stihle všechno vygruntovat, na úterý byla objednaná na zkrášlování a stihne si i dojít koupit něco hezkého na sebe, ve středu po práci akorát přijde domů, vykoupe se, připraví nějaké pohoštění a bude čekat. Ve svém plánu tak nějak automaticky počítala s tím, že dojde na intimní styk. On se jí líbil, ona jemu taky, tak snad nebude nějaký impotent nebo romanticky vzdychající nemehlo...

Viktor dorazil přesně na čas. To už byla Laděna celá voňavá a upravená, hezky se oblékla a nalíčila. Byl to skvělý pocit sám o sobě, takhle se upravit, a navíc k tomu pro nějakého chlapa. Viktor jí podal kytičku, kterou cestou koupil, a políbil ji na uvítanou na tvář. Také mu to slušelo. Pozvala ho dál a chvíli překonávali počáteční rozpaky, ale po hodině už uvolněně seděli v obýváku a popíjeli. Viktor věděl, že má Laděna syna, a nevadilo mu to. Povídali si o všem možném, on potom vstal a řekl, že se teda mrkne na ten internet. Byla to pro něj otázka asi dvaceti minut, kdy z toho ještě větší část vysvětloval Laďce, co právě dělá. Prý jí někdo měl říct, když se sem stěhovala, že anténa na domě je, stačí jen pořídit si router. Bylo to dost jednoduché. Když se Laďka na svém počítači připojila, měla z toho takovou radost, že Viktora spontánně objala. On si ji pevně podržel a atmosféra najednou skokem zhoustla.

Oběma připadalo přirozené, když se v tu chvíli začali líbat. Viktor chutnal po vypitém alkoholu a líbal úžasně. Vášeň se u obou stupňovala. Laděna skoro nevěděla jak, ale už měla docela tričko a Viktorovy ruce jí hnětly prsa. Laďka nezůstávala v dychtivosti pozadu, hladila ho po zadku a nenápadně rozepínala pásek u kalhot. Vyměnili si dlouhý pohled z očí do očí, ve kterém to jiskřilo vzrušením, a dovolili si navzájem cokoliv. Viktor jí sundal podprsenku, trochu se sklonil a začal jí olizovat bradavky, až úplně ztvrdly. Ona mezitím dokončila práci na jeho pásku, rozepnula zip u kalhot a začala mu přes trenky jemně přejíždět po jeho mužství. Hned na první dotek cítila, že je pořádně tvrdé.

Sundali ze sebe postupně úplně všechno oblečení. Viktor zrychleně dýchal a dychtivě si prohlížel Laďčino nahé tělo. Laděna si klekla na zem a uchopila jeho stojící klacek do ruky. Začala ho honit. Sice to dlouho nedělala, ale taková věc se nezapomíná, navíc stačilo reagovat na jeho vzrušené tlumené vzdechy. Potom ho začala po celé délce olizovat a nakonec ho vzala do úst a pěkně kouřila. Viktor jí zabořil ruce do vlasů čerstvě upravených od kadeřnice a řídil pohyby její hlavy. Když byl skoro na pokraji vzrušení, hlavu jí odstrčil a posadil ji na pohovku. Na oplátku začal jazykem zpracovávat její klín, zvlášť se věnoval poštěváčku, až byla Laděna celá mokrá a v mocných křečích dosáhla orgasmu.

Potom si ji Viktor naaranžoval tak, aby byla na všech čtyřech, dal jí stehna k sobě, aby byla těsnější, a zezadu jí ho pěkně šoupnul do kundičky. Začal ji mrdat důrazně a pravidelně, až se ozývalo pleskání koulí o její stehna. Laděna se cítila, jak by někdo uvnitř ní zažehnul oheň, a po chvíli sténala rozkoší. Viktor si po chvíli dal jednu nohu nahoru na gauč, takže jeho průniky byly ještě tvrdší a hlavně hlubší. Oběma rukama si hrál s Laďčinými bradavkami a svíral ji tak pevně, že se nemohla skoro ani pohnout, jen se prohýbala jako správná klisnička a přijímala to, co jí dával. Když ji za bradavky zatahal obzvlášť bolestivě, vyjekla, ale vzápětí došla dalšího vyvrcholení.

Mezitím jí Viktor začal prstem kroužit okolo análního otvoru. Bylo to moc příjemné a dráždivé. Postupně se Laďka úplně uvolnila a Viktor jí do zadečku pronikl nejdřív jedním prstem, potom dvěma. Na chvíli ji přestal obtahovat, sklonil se dolů a zadní dírku jí vlhčil svými slinami a také šťávičkou, která jí tekla z pičky. Podařilo se mi jí zadeček pěkně namazat, a tak tam přiložil žalud a hodně zatlačil. Centimetr po centimetru jí pronikal do prdelky a Laděna sténala a svíjela se. Do zadku ji někdo šukal jen párkrát v životě, a přitom e jí to tak líbilo! Oblast okolo konečníku měla neuvěřitelně citlivou, navíc když jí Viktor rukama nepřestával dráždit kundičku a poštěváček, byla na vrcholu blaha potřetí. On prostě věděl, jak udělat, aby se to ženě líbilo.

Postupně jeho dech hrubnul a přírazy se stávaly stále surovější, až Laďce prsa divoce poskakovala a ona byla úplně zabořená do pohovky. Viktor nakonec zůstal až po koule zabořený v její prdelce a naráz z něj začalo stříkat horké semeno. Potom z Laďky vyklouzl ven a ještě jednou jí nádherně vylízal píču, až skoro houkala jako siréna. Odešli spolu do sprchy a celou dobu se vášnivě líbali. Laděna si nechala vymýt zadní dírku a oba se celí namydlili, protože byli po takové jízdě pořádně zpocení. Viktor jí pořád opakoval, jak je strašně krásná a šikovná, že o něčem takovém se mu skoro ani nesnilo, i když na ni hodně myslel... Znovu se mu postavil, a tak to dělali ve stoje pod proudy teplé vody.

Viktor přišel i ve čtvrtek a na pátek si oba vzali v práci volno, takže divoce prosouložili celou noc. V pátek přijel Laděnin syn ze školy v přírodě, ale jako zázrakem se dovolil, že bude spát u jednoho svého kamaráda na zahradě, že se mu tam v té přírodě moc líbilo. Laděna kula železo, dokud bylo žhavé, a rovnou s maminkou toho kamaráda domluvila, že u nich Patrik může zůstat celý víkend. Sbalila mu věci a byla strašně šťastná a Patrik taky.

Viktor potom celý víkend samozřejmě zůstal u Laďky v bytě. Nejen, že je k sobě poutala vzájemná zvířecí přitažlivost, ale cítili, že je v tom i něco víc. Další týden se jejich fyzický kontakt podstatně omezil, ale stále si psali, když teď Laděna měla doma ten internet, scházeli se a byli do sebe totálně zamilovaní. Nakonec Viktora představila svému synovi, Patrik z něj byl nadšený stejně jako ona, i když v jiných ohledech. A nakonec, asi po osmi měsících, ji Viktor požádal o ruku a stala se z nich rodina.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Deník nymfomanky

  1. 7. 2019Stalinka

3. dubna – Doktor mi nařídil, abych si začala psát deníček. Bude prý jen můj a nikdo jiný ho číst nebude. Že si pak uvědomím, jaká jsem. Já sama o tom ale pochybuji. Jaká jsem? Dle mne jsem normální. Divní jsou ostatní. Já ne. Jsem tady, i když tady být nechci. Začalo to vlastně mými prvními měsíčky. Bylo mi dvanáct. Bolest v podbřišku po ránu signalizovala, že se něco děje. Myslela jsem, že jsem...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Incest, Orál, Teen

Jeho věc.....

  23. 4. 2010Pavel

Je krásný letní den, sluneční paprsky plnou silou dopadají do zahrady, kde se zrcadlí na hladině velikého bazénu, který těsně přiléhá k prosklené části domu. Mladá žena, která se za okny domu pohybuje, ale nemá vůbec nejmenší pomyšlení na posezení na terase.Její pohyby jsou podivně toporné, a teprve když průvan nadzvedne kousek záclony, je vidět jasně celá její postava. Žena má na sobě hodně utažený...  celá povídka...
Kategorie: sado maso, Submisivní, BDSM, Spanking, Otroci, Mix, Šukačky

Reiki

  11. 10. 2017Roman K.

Rád čtu, a to vcelku cokoli. Když se mi dostala před asi deseti lety do ruky kniha od Anodea Judith „Chakra Balancing“, zatoužil jsem na vlastní kůži poznat jaké to je, když mistr energií čaker provede harmonizaci i těch mých, doposud nikým nedotčených. Jak to ale provedu a kde seženu někoho, kdo opravdu ví, oč se jedná? Nechtěl jsem narazit jen na nějakého nadšence, který si zapamatoval pár pojmů...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Sladký úplatek

  27. 7. 2015Neznámý autor

Když jsem nastupoval do nové práce, moji kolegové se tam významně usmívali. Nejdřív jsem nechápal, co to má jako znamenat. Dokonce mě se zděšením napadlo, jestli si třeba nemyslí, že jsem na kluky, a nesnaží se mě tam balit. Ale dál od pravdy jsem být nemohl, i když teda kolegové nepřehlédli, že jsem docela pohlednej chlap. No co, klidně to přiznám. Vím to o sobě. Pracuju na sobě. Je mi třicet, mám...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Zralé ženy, Mix