Erotické povídky

Autor povídky:

Roman

Kategorie:

Další povídky od Roman:

Vloženo: 5. 3. 2010

I.

Ve večerních hodinách zazvonil v bytě Jitky zvonek. Jitka si na sebe oblékla župan a šla ke dveřím. Kukátkem zjistila, že se jedná o zvonek u domovních dveřích a proto zvedla domácí telefon a optala se kdo je tam. Odpověď jí udělala radost ozval se jí Roman. Elektronickým klíčem mu otevřela a již netrpělivě čekala za dveřmi až uslyší otevírání dveří od výtahu. Na tuto chvíli se těšila celé odpoledne a teď ta chvíle přišla. Uslyšela otevírání výtahových dveří a tak otevřela dveře, tam již stál s úsměvem na rtech Roman a v ruce držel igelitovou tašku. Vešel do bytu, zavřel za sebou dveře a to se již k němu začala Jitka tulit a do ucha mu zašeptala: „konečně jsi tady, už jsem se nemohla dočkat až tu budeš.“ Roman si začal zouvat boty, když od Jitky uslyšel aby si rovnou svléknul kalhoty.

Bylo jasné k čemu dojde ale Roman si dával se svlékáním na čas a tak mu netrpělivá Jitka začala se svlékáním pomáhat až byl za chvilku jenom v ponožkách. Její ruce při svlékání dostatečně laskaly a hladily jeho tělo a jeho penis tak byl již dostatečně vzrušen, Jitka si klekla a Romanův penis jí mířil do obličeje. „Nejraději bych ti ho ukousla,“ řekla Jitka, která chvíli penis pohonila v ruce a potom ho vzala do pusy a začala ho jazykem masírovat, cucat, lízat a lehce kousat. Roman si vychutnával tuto božskou chvilku: „Jestli ho sníš, tak už nic nebude.“ Jiskřičky v Jitčiných očích blýskaly, nicméně Roman se po chvíli Jitce z jejího sevření dostal. Svléknul si ponožky a zamířil do koupelny, kde provedl ve vaně důkladnou očistu svého těla a zvláštní pozornost věnoval svému penisu a nezapomněl ani na svoji citlivou prdelku. Mezitím Jitka odešla do kuchyně a začala připravovat lehké občerstvení.

Po hygieně vylezl Roman z vany a zamířil do kuchyně, kde Jitka pilně pracovala. Zezadu se k ní přitulil a začal ji lehce dráždit na zátylku, uších, kde ji imaginárně kradl náušnice, jeho ruce se mezitím věnovaly jejím prsům a lehce dráždily bradavky. „Ty zlobíš“ vzdychla Jitka a musela se opřít o kuchyňskou linku, „motá se mi hlava.“ Po chvíli toho Roman nechal a odešel do předsíně, kde nechal igelitovou tašku. Vzal ji do kuchyně a začal na stůl vyndávat z tašky balíčky. Jitčina zvědavost se projevila: „Co jsi to přinesl za hračky?“ Roman otevřel první balíček a Jitka spatřila kovová pouta. V druhém balíčku po rozbalení spatřila Jitka anální kolík spolu s připínacím gelovým penisem na kožených řemíncích. Jitce se po spatření těchto erotických hraček rozsvítily oči a bylo na ní vidět, že už přemýšlí, co by se s těmito věcmi dalo dělat. Roman vzal anální kolík a připínací gelový penis a odešel do koupelny aby tyto předměty důkladně umyl. Jeho penis byl nalit krví, takže hlavička žaludu byla úplně rudá. Romanovi to jako vždy nedalo a několika tahy si svůj penis pohonil až se objevilo několik kapiček na vrcholu penisu. Roman si je rozetřel po varlatech, anální kolík a připínací gelový penis umyl a s umytými předměty se odebral do ložnice. Tam již ležela na boku Jitka, usmívala se a její oči krásně svítily jako hvězdičky. „Pojď ke mně broučku“, pronesla Jitka. Roman k ní přilehl a začali se spolu mazlit. Roman začal žužlat Jitce ouška. Poté přešel na její náušnice, za které jí jemně svými zuby tahal. Poté se spolu začali dlouze líbat a jemně kousat do jazyků a rtů. Jejich ruce hladili jejich těla a laskaly se s každým kousíčkem kůže toho druhého.

Po chvíli to Jitka už nevydržela a přesunula se do Romanova rozkroku. „Tohle bych dělala pořád,“ kde začala laskat rukou a jazykem jeho penis, který byl nabit obrovskou energií a jeho varlata začala pomalu připravovat dobrůtku, kterou Jitka zbožňovala ve své pusince. Ale musela to ještě nějakou dobu vydržet. Zatím ho ve své pusince jemně olizovala, laskala ho jazykem a slízávala z něj všechny kapičky, které se objevovaly na špičce fialového žaludu. Roman se zatím věnoval její krásné a voňavé prdelce a kundičce, které se velice těšily na prstíky a jazyk, který Roman používal k jejich dráždění. „Máš ji nádhernou, druhou takovou kundičku nenajdu,“ řekl Roman. Jitčina kundička se leskla a vytékal z ní potůček, který Roman svým jazykem slízával a nebo ho používal na prdelku, aby se do ní lehčeji dostával. Jeho prsty mezitím chvíli zkoumaly hloubku kundičky a potom zase teplotu prdelky až byly oba otvůrky připraveny na jeho penis, který byl už Jitkou pomalu ukousán.

Roman převalil Jitku na záda roztáhl jí ruce a připravenými pouty ji připoutal k pelesti postele. Jitce zasvítily oči ale pořád nevěděla jak to bude dál pokračovat. „Jsem celá tvoje, ošukej mně, dělej si se mnou co chceš.“ Roman uchopil její kotníky a připevnil je k druhým poutům, které upevnil vedle pout, které držely ruce. Kundička s prdelkou byly pěkně vyšpuleny a připraveny pro Romana, který si mezitím došel pro anální kolík, strčil si ho do pusy a pořádně naslinil. Potom s ním několikrát lehounce uhodil do poštěváčku a kundičky, z Jitčin úst vyšly steny, mezitím si ale Roman připravil anální kolík a zasunul ho do roztoužené kundičky (proč se tomu říká anální kolík opravdu nevím), potom ho několikrát vyndal a zasunul. Jitčino vzdychání se zrychlilo, proto Roman kolíkem začal Jitku šukat v kundičce a nabídnul zatím svůj penis Jitce k lízání a cucání. Jitka se na něj vrhla jako by ho chtěla sníst, mezitím Romanovi ruce a anální kolík laskaly a zkoumaly do hloubky Jitčinu hebkou kundičku.

Za chvíli Roman vyndal z Jitčin úst svůj penis, vzal anální kolík a zasunul ho do kundičky, kterou análním kolíkem několikrát projel, poté ho vyndal a zasunul do připravené prdelky, prdelka kladla odpor a tak ji musel Roman jazykem a slinami připravit pro anální kolík, který prdelka za chvilku spolkla jako sladkou malinu. Roman vzal svůj penis a zasunul ho do Jitčiny hladové kundičky a počal ji pomalu šukat. „Ano, ošukej mě a nezapomeň i na prdelku ty můj broučku“ zašeptala Jitka. Roman si dával na čas a jeho přírazy byly opravdu hezky pomalé. Cítil jak se jeho penis tře o poševní stěnu, kde cítil anální kolík, který v prdelce seděl jako ulitý. Jitka byla na vrcholu blaha, tenhle sendvič jí zcela vyplňoval její obě dírky, kde umělý kolík a Romanův penis vytvářeli napětí, které Jitce začalo přinášet první orgasmus. Takhle ji Roman trápil několik minut, krev v jeho penisu se vařila jako o život. Jitka si sendvič užívala, protože to měla moc ráda, když měla zaplněné oba svoje otvůrky. Pak už to nešlo vydržet a Roman věděl, že se blíží konec. Vyndal anální kolík s prdelky, penis z kundičky, vzal ho do ruky, přesunul se k lačným ústům Jitky a začal si lehce honit svůj penis. Pusinka Jitky byla otevřená, jazýček připravený na maximální přísun semene. Po chvilce z rudého žaludu začalo stříkat vroucí semeno, několik kapek spadlo na Jitčinu tvář, ale jinak všechno stříkalo do její hladové pusinky. Bylo toho hodně ale Jitka si s tím poradila a vše s chutí spolykala. Potom Roman uvolnil Jitce nohy a ruce, pouta nechal na pelesti. Přilehl k Jitce a počali spolu odpočívat. Hleděli si do očí a tam bylo všechno, co si kdy chtěli říct. A společně usnuli.

II.

Když se Roman probudil, ležel na zádech, měl ruce v poutech. Ve své hlavě si okamžitě vybavil, co ho asi čeká. Z kuchyně zaslechl nějaký rozhovor, dva hlasy se spolu bavili o spodním prádle. Roman měl žízeň a tak se otázal, zda by mu někdo mohl přinést něco k pití. Hlasy zmlkly a během chvilky přišla Jitka do ložnice a zkoumavým pohledem se na Romana podívala a zeptala se, co bych si přál k pití. „Dal bych si ovocný čaj“, pronesl Roman, „ty tady někoho máš?“ Jitka se usmála: „to je zase moje překvapení pro tebe“ a odešla do kuchyně. Po chvíli vešla do ložnice krásná černovláska a na podnose nesla čajový hrnek. Na sobě měla hedvábný župan, který spíš odhaloval, než zahaloval, takže Roman mohl obdivovat její krásnou postavu. Její prsa měly velikost tři a její zadeček čekal jen na to, až se do něj někdo zakousne. Černovláska nadzvedla Romanovi hlavu a podržela mu hrnek s čajem u úst, aby se mohl napít. Roman cítil ve slabinách, že se probudil v tu chvíli i někdo jiný. Černovláska měla nádherné zelené oči, ve kterých se Roman utápěl. Po vypití čaje se černovláska vrátila do kuchyně a nechala Romana o samotě. V kuchyni bylo ticho a vypadalo to, že snad nikdo není v bytě.

Po dlouhé chvíli se Roman dočkal, do pokoje vešly obě dívky. Jitka byla nahá a jen kolem boků měla připevněný gelový penis, černovláska byla oblečena v koženém oblečku, který podpíral její nádherné prsy, kalhotky neměla a tak byla vidět její kundička, která byla vkusně vyholená, v ruce držela bičík a mírně s ním švihala. Romanovi zatrnulo, tohle tedy nečekal. Nicméně obě slečny se k sobě začaly tulit, jejich ruce jezdily po těle té druhé. Hladily si prsa, nevynechaly ani kundičky a prdelky. Po chvíli si černovláska klekla a začala Jitce kouřit připevněný gelový penis. Jitka by v tu chvíli dala nevím co, kdyby měla opravdový penis. Černovláska ukazovala Romanovi, že v kouření penisů je vynikající. Penis Romana trčel ke stropu pokoje a jeho fialový žalud jasně dokazoval, že Romanovo vzrušení se blíží vrcholu. Roman se začal dožadovat pozornosti, ale obě slečny měly oči jenom pro sebe. Černovláska se k Jitce otočila zády a Jitka jí začala jemně masírovat prsa, prsty nevynechaly vztyčené bradavky a za chvíli se jedna ruka vydala do klína černovlásky a začala dráždit nadrženou kundičku. Po chvíli do kundičky černovlásky zasunula Jitka jeden prst, potom druhý. Černovláska se předklonila a Jitka jí začala do kundičky zasouvat prstík za prstíkem, až se tam krásně vešli tři prstíky a začala černovlásku prstit. Černovlásce to dělalo evidentně dobře, protože při tom krásně vzdychala a hezky se prohýbala.

Došlo ke střídání a do kundičky pomalu začala Jitka zasouvat gelový penis. Černovláska vydala opět hlasitý sten a začala zrychleně dýchat, Jitka začala pomalu přirážet a bylo vidět, že si to obě opravdu užívají. Romanovi se ten pohled na obě slečny moc líbil, co se mu však nelíbilo, že byl jen divákem. Černovláska si smyslně olizovala rty a pokukovala po Romanově ztopořeném penisu. Za chvíli se černovláska pomalu s Jitkou za stálého šukání přemístila s pusou nad Romanův penis nalitý krví a začala ho pomalu olizovat. Svým jazýčkem pracovala opravdu dobře a Romanův penis jí to dával najevo přísunem čerstvých kapiček lásky. Po chvíli vzala obě Romanovi nohy, nadzvedla je, roztáhla je a začala Romanovi vylizovat i prdelku, kterou měl Roman velice citlivou. Zastrčila do jeho prdelky jeden prst, a protože to šlo trochu ztuha, naslinila svým jazýčkem pořádně prdelku, aby to šlo lépe. Zastrčila do ní první prst, který tam teď velice dobře zajel, a proto přidala i druhý a začala jeho prdelku prsty šukat. Přitom se začaly její vzdechy zrychlovat, bylo vidět i slyšet, že se blíží první orgasmus. Jitka totiž pořád velice pečlivě přirážela svým geláčkem a kundička černovlásky se začala stahovat kolem gelového penisu.

Ještě pár přírazů a černovláska vykřičela svůj orgasmus do světa. Zemdleně se položila vedle Romana a začala se k němu tulit, hladila ho na prsou a na břichu. Nicméně Jitka nelenila, klekla si k Romanově hlavě, nasměrovala svůj gelový penis na Romanovu pusu a začala jezdit v jeho puse, Roman tak pocítil voňavé štávy černovlásky, které zůstaly na gelovém penisu. Černovláska mezitím uvolnila Romanovi obě ruce s pout, Roman využil situace, jemně odstrčil Jitku, položil si černovlásku na záda a svojí pusu zamířil do jejího klína a začal černovlásce lízat kundičku. Jitka byla z tohoto vývoje trochu zaskočená, ale když viděla vystrčenou Romanovu prdelku, vzala jedny pouta a spoutala jeho ruce za jeho zády. To Romana zaskočilo, nicméně se i v této dosti nepohodlné poloze věnoval voňavé kundičce černovlásky. Mezitím si Jitka všimla dosud nepoužitého bičíku, vzala ho proto do ruky a začala vyšpulenou Romanovu prdelku vyplácet. Ze začátku to byly takové něžné rány, které se Romanovi zamlouvaly, jeho jazyk a zuby dál plenili kundičku černovlásky, jeho penis byl nalit krví a smutně visel dolů. Jitka však svoje rány bičíkem na Romanovu prdelku přitvrdila. Prdelka se během chvilky zbarvila do červena a z Romanových úst začali vycházet steny. Černovláska se přemístila do Romanova rozkroku a začala svoje ruce používat na masáž jeho penisu.

Byl to docela zajímavý pohled, Jitka s připnutým gelovým penisem a s bičíkem v ruce vyplácela vyšpulený Romanův zadek, černovláska, která to pozorovala zezdola a svoje ruce používala na masáž Romanových varlat a jeho penisu. Romanova prdelka byla v jednom ohni, na chvíli rány přestaly, protože černovláska vzala dosud nevyužitý anální kolík, navlhčila ho lubrikačním gelem a zasunula ho do Romanovy prdelky. Po jeho zasunutí začala Jitka opět s výpraskem a černovláska s masáží varlat. Roman byl rudý úplně všude, v obličeji, na prdelce, na jemně kousaných varlatech, jeho žalud byl rudý a vydával kapičku za kapičkou. Po chvíli mu Jitka vyměnila anální kolík za gelový penis a začala jeho prdelku pěkně šukat. Černovláska to všechno pozorovala zezdola a začala Romanův penis lehce honit a ve své puse laskat a olizovat a jemně ho kousala, což vyvolávalo přicházející orgasmus. Romanova prdelka byla pěkně roztáhnutá, že se gelový penis v Jitčiných slabinách vešel celý do jeho prdelky. Jeho penis však to napětí už nevydržel a začal stříkat semeno na obličej a do pusy černovlásky, ta dělala, co mohla, ale všechno se jí do pusinky nevešlo, část toho měla na obličeji a ve vlasech. Po mohutném vystříknutí se Roman převalil na bok a zhluboka oddechoval.

To co právě zažil, bylo naprosto fantastické. Slečnám to zřejmě nestačilo a tak černovláska odepnula Jitce gelový penis a sama si ho připevnila. Mezitím si Jitka lehla na záda a roztáhla nohy pro černovlásku, která namířila gelový penis do Jitčiny kundičky a začala ji pomalými přírazy šukat. Jitka byla tím, co před chvílí zažila, tak nadržená, že po několika něžných přírazech začala sténat. Na to černovláska čekala a intenzitu přirážení zrychlila a velice důkladně začala Jitce mrdat kundičku. Roman to pozoroval se zájmem a nabíral síly pro další činnost. Jitka měla zavřené oči a slastně si vychutnávala gelový penis hluboko v sobě a jeho přirážení, které měla na svědomí černovláska, steny Jitky se začaly projevovat čím dál hlasitěji a orgasmus se blížil. Černovláska byla celá zpocená z toho dlouhého přirážení do Jitčiny kundičky. Roman si stoupnul k černovlásce, ta mu odepnula pouta, které mu stále držely ruce za zády. Roman se postavil za černovlásku, položil svoje ruce na hebký zadeček černovlásky a pomáhal ji přirážet, jeho penis se již probral a začal se opět vztyčovat. V tom to na Jitku přišlo a ona mohla vykřičet svůj orgasmus na celý pokoj. Celá zemdlená zůstala ležet na posteli a její o��i svítily jako dvě hvězdy.

Roman si kleknul před černovlásku a vzal do pusy gelový penis, aby ochutnal Jitčin orgasmus. Černovláska začala v Romanově puse jemně jezdit a začala jemně přirážet. Ruce Romana se však vydaly do rozkroku černovlásky a začaly se věnovat její kundičce, která byla tak vlhká, že do ní jeho prsty jezdily jako do másla. Palec s ukazováčkem nahmataly jejího poštěváčka a zvyšovaly rozkoš černovlásky. Černovláska přestala jezdit v Romanově puse a vychutnávala si masáž poštěváčku. Po chvíli se Roman zvednul a položil černovlásku na záda vedle Jitky, zasunul svůj penis do kundičky černovlásky a počal ji pomalými tahy šoustat. Jitka se přitulila k černovlásce, obě slečny se začaly líbat. Jitka začala černovlásku hladit po celém těle, nevynechala prsa, bříško. Začala hladit i varlata a penis Romana, který se neustále vynořoval a nořil do kundičky černovlásky. Z její pochvy vytékala božská šťáva, nektar šťáv černovlásky a Romana. Jitka se po chvíli posadila nad obličej černovlásky a ta jí začala vylizovat kundičku a jemně kousat do malých pysků a olizovat poštěváček. Erotické napětí bylo zpět. Tato poloha byla krásná, černovláska dole, nad ní Roman a Jitka, kteří spojeni v líbání, vytvořili trojúhelník lásky. Vzdechy černovlásky začaly nabývat na intenzitě neustálým Romanovým přirážením do kundičky černovlásky, neustálé šukání začalo přinášet dobrůtku pro Jitku. Orgasmus černovlásky na sebe nedal dlouho čekat, pokojem se ozval výkřik rozkoše, který vypustila ze své pusinky černovláska. Jitka poznala, že i Roman se blíží k vyvrcholení, když to Jitka na očích a těle Romana uviděla, poklekla, vzala penis do ruky, strčila si ho do pusy a stačilo pár rychlých pohybů pusy a jazyku na horkém Romanově penisu a z jeho žaludu se začalo hrnout vroucí semeno, které stříkalo a teklo do připravené Jitčiny pusinky, která to nestačila polykat, kolik toho bylo. Po tomto vyvrcholení všichni se všichni tři položili do postele a jeden po druhém ve společném objetí usínali.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Moje sestra

  27. 2. 2009Erotoman

Již pár dní se mi v noci zdají divoké sny, a ráno se probouzím s vlhkem v rozkroku. na prostěradle je podivná skvrna, zkoumám co seto stalo rukou si prohlížím přirození, je citlivé na každý dotek, přetahuji kůžičku tvrdne mi, párkrát to udělám je to příjemné, stisknu rukou trochu víc pohyby ruky po mém přirození se najednou zrychlují ze špičky mi vystřikuje nějaká tekutina, je to stejně lepkavé jako...  celá povídka...
Kategorie: incest, Incest, Orál, Anál, Šukačky, Teen, Extrémy

Třídní učitelka Lenka

  1. 4. 2013Škola

Na střední škole jsem seděl v první lavici u dveří a učitelský stůl byl na vyvýšeném schůdku u okna a byl krytý ze dvou stran, ze třídy a od okna takže jsem viděl pod něj. Třídní učitelce bylo přes čtyřicet ale postavu na to neměla. Vypadala spíš jako nějaká dvacítka. Štíhlá postava a vysportované tělo akorát měla malá prsa. Bylo mi tehdy 15 let a v těle se odehrávaly všelijaké pochody, hlavně mým...  celá povídka...
Kategorie: Učitelky, Zralé ženy, Mix

Polyamorie

  25. 1. 2023Skálinka

Mezi štíhlými dívčími stehny byla modrá hlava. Taky ženská.  Účes to byl moderní, pro kadeřnici jistě dost složitý. Boky lebky byly vysoko a nakrátko vystříhané, v původní černé barvě, delší vlasy na temeni prozrazovaly, že asi byly taky původně černé, ale zřejmě nějaký tónovací šampon jim dal výrazně modrý nádech, nebo to bylo opravdu nabarvené a protože vlasy nebyly napřed odbarvené, chytila se modrá...  celá povídka...
Kategorie: Párty, Šukačky, Mix, Extrémy

Masáž

  20. 10. 2007telnaty

Záda mě bolí, asi jako každého z nás. Poslední dobou už to ale přesahovalo všechny meze. Brufen sice na chvíli pomáhá, ale i praktická lékařka mi doporučuje masáž. Popadl jsem tedy Zlaté stránky a začal hledat. A hele- hned v naší ulici, sice na úplně opačném konci, ale je to blízko. Super, brnknu tam.
„Prosím“ ozvalo se na druhé straně.
„Dobrý den, mohl bych se k Vám objednat na masáž?“ zahuhlal jsem...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Exhibicionisté, Mix