Erotické povídky
Další povídky od MichalOi-D:
- Trapas s přítelovou bývalou
- Se spolužačkami u moře
- S Alenkou v říši rozkoše
- Moje holka Radka
- Zaslepené mrdání
Vloženo: 7. 11. 2017
Mistryně kouření Katka
Zajel jsem Kátě rukou pod kalhotky, které už byly trošku vlhké od šťávičky ze vzrušením prokrvené štěrbinky. Přejížděl jsem po lístečkách na povrchu jejího pohlaví a pak začal pronikat prsty dovnitř. Katka si mezitím jednou rukou hrála s bradavkami a dlaní druhé mi přejížděla po klacku. Její kundička začala za chvilku stále víc téct, a tak jsem jí volnou rukou, která předtím mačkala napnuté bradavky, chytil za gumu kalhotek a snažil se je stáhnout dolů, abych měl dost prostoru na prstění. Káťa pochopila, na chvíli se mi přestala věnovat a vysvlékla se úplně.
Svalil jsem si jí na sebe, objal jí oběma rukama boky a prdelku a zajížděl jí konečky prstů zezadu až k poštěváčku. Ona také dala své ruce za sebe a dráždila mi žaluda, který se tyčil vzhůru přitisknutý k povrchu její kundičky. Roztírala mi po něm první kapičky touhy, které se objevovaly na jeho povrchu. Líbali jsme se a její dlouhé hnědé vlasy mi padaly do obličeje a vzrušoval mě tlak a dotyk jejích koziček na mé hrudi a také hebkého bříška, ze kterého přímo čišela touha a hlad po sexu.
Převalil jsem se nad ní a otočil se, abych konečně okusil chuť Katčina klína. Ještě než jsem jí začal lízat, už jsem cítil své péro mezi jejími rty a na špičce žaludu přejíždění dívčího jazyka.
Vzrušení mě nutilo jí do pusinky přirážet. Prstíky jejích ruček mně tiskly koule, ve kterých se už vařilo sperma. Svými zuby mně přejížděla po předkožce a jazyk a pusa plná slin mi čistily žalud. Tohle mě prostě rajcovalo nejvyšší mírou. Mé ruce jí roztahovaly stydké pysky a jazyk jí sál nalitý klitoris. Bradu mi otíraly chloupky jejího pohlaví, vyholené do proužku. Občas jsem musel zajet ústy trochu níž, když se jí na růžovém povrchu dírky nahromadilo to průhledné mlíčko. Káťa je dost šikovná, takže její dráždění mých pohlavních orgánů mě dostávalo do extáze. Z pusy jsem jí pouštěl sliny na kundu, kde se mísily s její šťávičkou. Prsty jsem jí potom tuhle směs roztíral po klíně. Nakonec jsem to dělal už jen spontánně, protože se blížilo moje vyvrcholení a já se mu plně oddal. Netrvalo dlouho a jediné, co jsem vnímal, bylo, kterak plně napnutý žalud jí pumpuje semeno do horkého mokra pusinky, ze které vycházelo tlumené posténávání. Semeno jí stékalo po jazyku, kterým okolo žaludu kroužila. Vytáhla si mokré péro z pusinky a celou dávku spolkla. Špičku žaluda pak vzala mezi rtíky a vysávala, co zbylo uvnitř. Jednou rukou mi ho zároveň ještě honila.
Když jsme se o tom bavili s klukama, všichni mi potvrdili, že se od Katky nechávají nejradši vykouřit, protože to žádná takhle neumí.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Markéta a její prasárničkydalší dívky | |
![]() | Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám. Těším se na tebe na909 a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Jana
12. 8. 2011Neznámý autor„Pojedeš se mnou do Lípy?“ ptám se Jany, která dřepí nejraději doma a paty vytáhne nejvýš, když jde nakupovat do blízkého obchodu. Ptám se proto víceméně formálně, aby mi někdy nevyčetla, že jsem jí nikdy nikam nevzal, jak už to tak ženské občas dělají. „Co je v Lípě?“ zeptala se lenivě a protáhla se jako kočka nad kouřícím se hrnkem kávy, do níž si přidala větší díl slazeného salka. „Výstava, sjedou... celá povídka... |
Jak jsem přišel o panictví 2
11. 7. 2015BobrVěra a Eva už na mne čekaly. „Kde jsi?“ ptaly se dvojhlasně. Asi se nemohly dočkat. Nic jsem neříkal, abych náhodou neprozradil, že jsem také nadržený a nemohl jsem se dočkat.
Holky vběhly dovnitř a Věra mě táhla dozadu, kde byl nenápadný vchod do jejího pokojíčku, jak tomu říkala. Byl tam starý stůl, dvě židle a provizorní postel. Pokojíček osvětlovalo jedno malé okýnko. „To mi udělal bratranec!“... celá povídka... |
Noc s Ankou
19. 8. 2007Neznámý autorVřítila se na nástupiště jako velká voda a hned ke mně: mladíku, prosím Tě neodjel už vlak do Skřivanovic ? Ne, taky na něj čekám, odpověděl jsem a konečně si tu krasavici začal prohlížet. Je to určitě ona. Chlapi jí popsali v hospodě celkem dobře. Postarší, trošku vyžilá, za to pěkně kozatá a mrdavá ženská. Byl jsem půl rokua prací v SRN a co jsem se minulý týden vrátil o ničem jiném se v hospodě... celá povídka... |
Ve sprše
12. 3. 2016JpepesV pětačtyřiceti a po patnácti letech manželství máte pocit, že se nemůžete vzájemně v sexu překvapovat a dokonale se znáte. Není to pravda, jde to, potřebujete ale fantasii a najít ten správný okamžik. Jako jednoho dne ráno, kdy se mi nechtělo do práce. Komu by se taky chtělo, když má vstávat v pět hodin. Manželka Erika dokonce ještě o něco dříve. Jsme oba zhruba ve stejném věku a děti bohužel nemůžeme... celá povídka... |


