Erotické povídky

Zaslepené mrdání

Jmenuji se Edita, je mi dvacet a jsem trochu ulítlá. Před nedávnem jsem si přes net našla staršího kluka, se kterým jsme se tak dlouho provokovali a domlouvali na sexu a posílali si sprostý obrázky, až jsme se konečně potkali kdesi za městem. Podle plánu mě hned po pozdravení „čau“ na rychlovku obtáhnul a nacákal mi do pusy. Byl to zajímavý pocit, neznat ho, ale rovnou vědět, jak chutná jeho mrdka v mé puse. No a tak jsme se konečně poprvé políbili a objali a předávali si u toho jeho sperma jako žvýkačku. Proto taky píšu, že jsem ulítlá, co?

Šukala jsem s ním už pár dní a měla jsem pocit, že si spolu v posteli dost rozumíme. Měl teď přes léto prázdný byt, a když mě do něj zatáhl poprvé, rozdali jsme si to hned na pračce, než mě vůbec přivedl do ložnice. Miloval ten pocit, když se mohl dívat, jak mě šuká, jezdí ve mně a já mu ho svou mokrou kundou můžu pořádně svírat, dokud se nevycáká.

Bylo úterý odpoledne a šla jsem zase k němu. Měla jsem na sobě jen tílko, podprdu a kraťásky. Šla jsem schválně naostro, abych ho překvapila. Už po cestě jsem musela myslet na to, jak mě zase bude projíždět a ucítím ho až v břiše. Jak jsem tak zamyšleně šla a v obličeji měla nejspíš takový ten výraz nadrženého culení se, pocítila jsem hrubý šev džínových kraťásků, zarývající se mi do škvírky. Při každém kroku mi tam jezdil. Brzo mi v klíně začalo být horko a než jsem prošla přes park, cítila jsem, že jsem trochu mokrá. Látka, která mě dřela, začala nasávat trochu kundí šťávičky. Začala jsem mít obavu, aby to nebylo nakonec ještě vidět a neudělal se mi tam flek, než mu dojdu až před barák.

Od parku už to ovšem nebylo daleko, a tak jsem konečně stála před jeho vchodem do paneláku. Zazvonil mi dolů a počkal, než vyjdu až k němu. Hned ve dveřích jsme se přivítali francouzákem. Pošeptala jsem mu, že jsem naostro a než jsem to stačila doříct, už mi přes tu trošku provlhlou látku začal jezdit rukou. Druhou mi mačkal prdel a já jsem jen instinktivně zabouchla dveře. Při tom pohybu jsem se trochu zaklonila a opřela se zády o dřevem obloženou stěnu. Líbal mě na krku a jemně kousal lalůčky uší. Zavírala jsem slastí oči a tak jako předtím kliku dveří, jsem teď šátrala po jeho rozkroku. Měl na sobě jen spodky, takže jsem mu přes ně péro mohla mačkat docela snadno. Jestli mu už předtím stál tak napůl, měl ho po chviličce mého snažení už úplně tvrdého.

„Mám pro tebe taky takový překvapeníčko“ podíval se mi do očí s takovým výrazem, že mi to nedalo, co to bude na věc. „Jo?

Povídej…“ „To se dozvíš postupně, času dost, co?“ „Jo… pojď do postele… byla jsem nadržená už po cestě“ řekla jsem mu, odtáhla se od něj a hned ho táhla za ruku do pokoje.

Sedla jsem si na postel a jak u mě stál, stáhla jsem mu trenky a bez zaváhání si ho celého strčila do pusy a kroužila kolem něj jazykem. Podívala jsem se u toho nahoru a chvíli jsme si navzájem koukali do očí. Věděla jsem, že si kuřbu užívá nejvíc, když sleduje, jak mu po kůžičce na péru jezdí moje rty tam a zpět a já se s prý úplně nevinným výrazem dívám, co to s ním dělá. Chytil mě za vlasy a začal si s mou hlavou jezdit sám. Nakonec ho vytáhnul a jednou rukou si ho začal honit. Jazykem jsem mu proto začala přejíždět po koulích. Ale nenechal si to líbit dlouho.

„Měl bych ti to pro začátek vrátit“ povídá a už ze mě sundává tílko a podprda mi po chvilce taky padá. Zadíval se na okamžik na moje osvobozené kozičky a letmo olíznul obě bradavky na pozdrav. Ty mi hned stačily ztvrdnout. Sama jsem si sundala kraťasy s teď už asi viditelnou mokrou skvrnkou.

„Jo… já úplně miluju vůni tvojí nadržený kundičky… Klekni si na postel.“ Nasoukal se pode mně, stehna jsem měla kolem jeho hlavy a prohnula jsem se pánví trochu dopředu, abych mu usnadnila lízání. Jezdil mi napřed po okraji a já jsem jen čekala, až se mi pička trochu víc roztáhne a on bude přejíždět po poštěváku a nakonec mi vyzkouší zajet jazykem co nejhlouběji dovnitř. Mám ten pocit ráda, když mi někdo jezdí jazykem takhle hluboko, je to jiný, než kdyby mě u vchodu škádlil žaludem.

Trochu jsem se u toho vylízávání zakláněla dozadu a opírala jsem se rukama o jeho hrudník. Čekala jsem, že konečně zvedne ruce a začne si hrát s mýma prsama a bude je mačkat. Místo toho ale šáhnul někam pod peřinu a vytáhnul pouta, a jak jsem se opírala, spoutal mi obě ruce, jen to cvaklo. Užívala jsem si pocit, že nemůžu nic dělat a jen se koukat, co mi dělá. Otevřela jsem se dole celá a on mi jí konečně zevnitř čistil jazykem, kam mu to až šlo. Tolik jsem ho chtěla rukama chytit za hlavu, abych se udělala, jak jsem obvykle zvyklá, ale kvůli poutům to nešlo. Tenhle zvláštní pocit mě pomaličku uváděl do extáze a přestala jsem vnímat svět a začala nahlas vzdychat. Ucítila jsem pulzování v podbřišku a nakonec jsem se úplně svalila na postel vedle něj.

„Dělej, sundej mi pouta, leží se mi takhle blbě“ prosila jsem, když to opadlo. Teprve pak jsem se podívala, že má obličej a nos celý mokrý od mé číči. Jako by mi četl myšlenky. „No, co, nekoukej, vůbec jsi se neovládala a začala mi jezdit kundou po tváři, když to na tebe přišlo.“

Osvobodil mě ze sevření pout a já jsem si na něj lehla tak, abych ho mohla zase kouřit a zároveň si on u toho mohl zblízka prohlížet mou růžovou pipku, mokrou od slin a mojí touhy. Přehodila jsem si přes něj nohu, abych měla číču roztaženou. To na něj zabralo a už mi ji zkoumal prsty, zatímco jsem mu olizovala žalud, kroužila po předkožce a mačkala rukou koule. Stejně mi to ale nedalo:

„To bylo to překvápko, jo? Myslím pouta?“ S pouty už jsme to u něj doma taky dělali, hned tu první noc potom, co jsme se potkali a bez okolků si rovnou zavrzali za městem.

Zakroutil hlavou. „Ne, vždyť povídám, že času dost.“ Tak jsem ho ještě chvilku pokuřovala, přemýšlela a on mi mezitím jednou rukou roztahoval dírku a prsty druhé mi jezdil po poštěváku. Po chvilce ho to asi přestalo bavit, no a teď to přišlo.

„Hele, mám tady takový klapky na uši. To abys nemohla nic slyšet.“ Nejdřív jsem nechápala, ale jako poslušná ovečka jsem si je vzala do rukou. „Ale napřed ti zavážu oči.“ Vzal nějakou šálu a už to bylo, měla jsem ji kolem hlavy a nic jsem neviděla. Vzal mi klapky z dlaní a zatlačil mi je do uší. Byl to odvaz, vnímala jsem teď všechno jenom hmatem a uvnitř se třásla, co bude následovat.

Položil mě na bok a natáhnul mi ruce daleko před hlavu a něčím je přivázal k tyči v čele postele. Pak na chvilku zmizel, a když se znova objevil, polechtal mě ptákem na rtech, pak na prsou a nakonec si opatrně lehnul za mě. Nemohla jsem dělat nic, jen tušit. Líbilo se mi to a úplně mě svrběla v očekávání příštího.

Jak za mnou na boku ležel, začal mi s ním kroužit kolem kundičky a já už se nemohla dočkat, až mě nabodne. On si ale namísto toho vybral prdelku. Cítila jsem, že mi ji pomazává nějakým olejíčkem a pak mi ho do ní začal pomaličku soukat. Análek už jsme taky měli za sebou, ale proč ne? Minutku to trvalo a jezdil uvnitř až po kořen. Začala jsem asi trochu sténat a pootevřela pusu, ale neslyšela jsem se. Místo toho jsem ale na rtech opět ucítila něco hebkého, teplého a tvrdého… vůbec jsem nechápala, o co jde, a tak jediné, co jsem mohla dělat, bylo lízání toho předmětu. Proboha, to je další péro, pomyslela jsem si a srdce se mi rozbušilo. Asi si přivedl kamaráda a teď mě tu vymrdají oba. Ne, že bych byla proti, ale byla jsem dost nervózní. Rukou jsem si šáhnout nemohla, nic. Představa to byla úplně rajcovní a já úplně bezmocná, že mi až běhala husina po zádech. Chtěla jsem se začít prstit a trochu si tím ulevit od nesnesitelného napětí. Samozřejmě, že to nešlo a já trpěla. Tedy… začala jsem se už jen rezignovaně soustředit, kterak mi jezdí ptákem v zadní dírce a nic víc.

Najednou jsem ucítila, že mi ten předmět jezdí přes kozičky a po bříšku a pochopila jsem, že je to nějaké dildo ve tvaru péra nebo vibrátor. Přehodila jsem si tedy horní nohu přes jeho a on mi to začal strkat do kundy. Zajelo to tam docela snadno a já si užívala pocit jako při sendviči. Zatímco mě šukal do prdele, jezdil mi s neznámým nástrojem v pičce. Cítila jsem se beze zbytku plná a vychutnávala si, jak se obojí tře o tu přepážku vevnitř. Na něm bylo vidět, že se mu těsnost a vzájemný pohyb péra a dilda líbí a skoro nekontrolovaně přirážel a boky se mu prudce zastavovaly o moje půlky.

Užívali jsme si takhle skutečně jen chvilku a na mě to přišlo, začala jsem se kroutit a zmítat a asi i hrozně křičet. Měl co dělat, aby vše ukočíroval a nevyjel ze mě. Chtěla jsem přestat, ale on pokračoval ve sladkém mučení dál a najednou mi dildo začalo v podbřišku bzučet. Došlo mi, že ten umělý penis vibruje a přivádělo mě to znova do extáze. Do zadku mě šukal pořád, ale s umělákem mi jezdil chvilku pořádně uvnitř, chvilku jen na okraji a přes poštěvák. Pak zase pomalu zajel dovnitř a celá se mi u toho zevnitř postupně roztahovala, protože umělák vytlačoval přes tu tenkou přepážku jeho macatý klacek.

Byly to nepředstavitelné pocity slasti a já se ještě asi dvakrát úžasně udělala. Jako bych se dostala do jiného světa. On už to taky asi nemohl vydržet a zarazil ho hluboko do análku, co to šlo. Rukou jezdil vibrujícím umělákem v mojí kundě. Asi to mělo ve výsledku stejný efekt, jako přirážení, protože najednou mi začal do zadku divoce stříkat a div, že mě u toho nesrazil z postele, sténal a cukal pánví.

Když se trochu uklidnil, rozvázal mi oči, vyndal zacpávky do uší a sundal provaz, kterým mě uvázal. Byli jsme oba dva úplně vyčerpaní.

„Víš o tom, že jsem si nás nahrál na video?“ „Co? Ty jsi nás nahrál na video?!“ Byla jsem docela překvapená. „No, na noťas. Můžeme se na to spolu kouknout.“ Zvědavá, jak spolu asi vypadáme, jsem přikývla. Koneckonců, já jsem z toho sexu jiný než hmatový zážitky neměla, tak co teď pro změnu nevidět zvuk a obraz, že?

Pustili jsme si video hezky od začátku a docela jsme se tím bavili. Naše pohledy se ale po chvilce odlepily od obrazovky a s úplným porozuměním jsme se na sebe usmáli. Bylo to jasný. Začala jsem mu ho honit a on mě prstit a zároveň jsme se koukali na naše hrátky. Povedlo se mu mi vyprstit mě snad za minutu. Když to na mě šlo, jen jsem začala sténat s otevřenou pusou a podívala se mu výmluvně do očí, že z toho všeho kolem prostě budu. Začal ve mně dvěma prsty jezdit jako o závod a já se dodělala. Když to trochu opadlo, věděla jsem, že mám dost. Koukala jsem se na obrazovce dál na svou „double penetration“ a orgasmy a spokojeně mu ho honila. Začal po chvilce stříkat a já mu nastavila prsa, ale skončilo vše na bříšku. Začala jsem si to po něm roztírat, perverzně se usmála a bylo mi jasný, že rajcovní mrdání, které se právě odehrálo, s ním rozhodně budu chtít opakovat.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Zkouška sexuální orientace

  28. 10. 2009Neznámý autor

Nastoupili k nám do firmy souběžně dva noví kolegové. Jeden IT technik, kluk tak kolem třicítky, a mladá holka sotva po střední. I při svém věku, je mi 44, musím uznat, že kluk byl fešák, ale za celý den s námi neprohodil snad jediné slovo krom odborných výrazů. Zato Romča švitořila v jednom kuse. Mimo jiné se prořekla, že jí Michal, jak se ten nový kolega jmenoval, přijde moc sexy. To jsem teda zírala,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Anál, Orál

Nechci!, díl II.

  1. 3. 2020Stalinka

Jirka Už od mala, mi všechno vycházelo. Školním vzdělávacím systémem jsem procházel tak nějak v poho, učitelé mne měli rádi a dá se říct, že i kluci mne brali mezi sebe. Táta se snažil dát škole to, co se jí nedostávalo od státu a jeho štědré sponzorské dary této instituci celkem solidně držely její rozpočet v černých číslech. Sponzoroval i různé soutěže, plesy i výlety naši třídy. Včetně toho lyžáku....  celá povídka...
Kategorie: Orál, Spanking, Submisivní, Teen

Setkání po deseti letech

  24. 12. 2009Lucy

Stála jsem na výpadovce a poprvé v životě jsem stopovala. Nebylo to plánované, ale předmaturirní večírek se prodloužil a mně ujel poslední autobus. To mám ale štěstí tetelila jsem se, když se objevilo auto a na mé zamávání kousek ode mne zastavilo. Chlápek kolem 30 let mi na mou prosbu o svezení odpověděl, že pokud mi nebude vadit, že se cestou zastaví na chatě, kde zapomněl nějaké dokumenty, které...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Šukačky, První sex, Orál, Anál, Teen

Dráždění na pracovišti

  19. 12. 2015Jpepes

Venku je krásný slunečný den, paprsky mě něžně šimrají na obličeji. Bohužel je to jen přes sklo okna mojí kanceláře. Sedím v ní sám za stolem, rukou si podpírám bradu a myslím na novou kolegyni, která nastoupila minulý měsíc na místo referentky do vedlejšího oddělení. Od začátku jsem z ní byl úplně vedle. Jsem čtyřicátník a ona je asi o deset let mladší. Věčně usměvavá přírodní blondýna, která každého...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Fetish, Šukačky, Orál