Erotické povídky

Autor povídky:

MichalOi-D

Vloženo: 25. 9. 2017

Kategorie:

Další povídky od MichalOi-D:

Trapas s přítelovou bývalou

S Markem jsme spolu chodili už přes rok a pomalu se nám začala do vztahu vkrádat nuda, všechno bylo stokrát ohrané. Před víc než měsícem mi přiznal, že má na počítači videa se svou bývalou, kterou jsem v posteli vystřídala já, a že si ho nad tím občas musí tajně honit, protože vzpomínky se mu líbí. Tu noc se mi usínalo opravdu špatně. Druhý den v práci jsem byla zamlklá a přemýšlela.

Měla jsem za sebou pár lesbických zkušeností, bylo to ale ještě z časů učňáku, nebo těsně potom. Lákala mě ale vždycky představa vidět kluka, jak si to přede mnou rozdává s jinou. Celý den se mi myšlenky honily hlavou a nakonec jsem dostala i chuť na to, aby mi přítel ta svá videa ukázal. Zezačátku se zdráhal, těkal očima a pak nakonec došel pro víno, otevřel ho, sedli jsme si se skleničkami na gauč a dívali se.

Vyvolávalo to ve mně smíšené pocity. Bylo vidět, že jim dvěma se v posteli vedlo dobře. Začala jsem se stydět, že u nás už taková divočina moc nebývá, protože jsme obvykle oba unaveni z práce a na experimenty není nálada. Pocity, že mě to mrzí, se střídaly s vnitřním napětím a nadržeností. Napřed jsme se koukali na jejich šukáníčko na boku, které skončilo tím, jak Marek stříká Janě – té své bývalé – všechno do kundičky a ta se s ním přitom líbá. V kalhotkách mě začalo trochu svrbět.

„Pusť tam ještě třeba tohle“ ukázala jsem na další video.

„Chceš to vidět? To je kouření.“

„Jo, pusť to tam!“ se zájmem jsem odpověděla a usrkla si doušek červeného.

A tak jsme se koukali, kterak Marek držel telefon, natáčel, Jana mu lízala koule a brala si jeho klacka do pusy tak dlouho, až s sebou nakonec začal škubat, ona mu ho zmáčkla pevně oběma rukama a nechala si vystříkat celou pusu.

Napadlo mě udělat mu to samé. Než se nadál, rozepla jsem mu kalhoty a stáhla mu je pod kolena. Pil víno a já mu ho kouřila a myslela celou dobu na to, že mu to musím udělat aspoň tak dobře, jako tehdy jeho bývalá. Marek si pustil video znova a soustředil nevěřícně oči střídavě na obrazovku, střídavě na mou hlavu, ve které mu jezdil jeho pták.

Trvalo to skutečně snad jen minutku a půl a už mi plnil pusu. Ždímala jsem mu ho rukama a on začal sténat, jako by přišel o rozum. Povedlo se mu dokonce srazit na koberec prázdnou skleničku od vína.

Lehli jsme si do postele a Marek se mi omlouvá:

„Promiň, když mě to fakt moc vzrušuje“.

Na pár vteřin jsem zaváhala a pak řekla pomalu:

„Mě… vlastně taky… Je to možná blbý, ale už dřív jsem měla představy se dívat, jak si to rozdáváš s jinou. Můžeme se na ty videa dívat častěji a sami si možná nějaký natočíme, co?“

Vyrazilo mu to dech.

Jak jsme si pověděli, začalo se i dít. Líbilo se mi všechno, co dělal se svou Janou a nakonec jsem si řekla, že bych to snad i nejradši viděla naživo. Zamlouval se mi její obličej a obočí a zkoušela jsem si představovat, že mně jeho bývalá líže kundičku. Od holky jsem to přeci jen už pár let neměla. Jednou jsem mu to tajně řekla a on se jen culil, když pochopil, že to asi myslím vážně.

Uplynulo pár týdnů a stalo se, o čem jsem snila. Nečekaně a způsobem, který byl pro mě do té doby něčím nepoznaným. Markovi se totiž asi nějak za mými zády povedlo ukecat svou bývalou, že si po víc než dvou letech zavzpomínají na staré časy a zamrdají si přede mnou. To ráno, když mi to říkal, jsem si myslela, že jde o vtípek, ale po čtvrté odpoledne se fakt otevřely dveře a v nich ona s mým Markem. Nevěděla jsem, jak zareagovat, ona měla asi stejně, utrousila jen „čau“ a vyhýbala se mi pohledem.

Marek ke mně přišel do ložnice a začal mě svlíkat. Něco mi problesklo hlavou a nechala jsem se. Když jsem seděla nahá v křesle, vytáhl odněkud provaz, který míváme v kufru auta, a omotal mi tělo k tomu křeslu. Ruce jsem měla volné, nohy taky.

Normálně si pak přišli za mnou oba do ložnice a začali se před sebou svlíkat. Musím se přiznat, že mě to vzrušovalo takovým zvláštním způsobem. Přítel hodil na zem vedle postele peřinu a jeho bývalá si klekla nohama dolů na zem a horní půlkou těla ležela přes postel. Byli oba nazí a Markovi stál klacek jako z kamene.

Nedočkavá Jana natáhla jedu ruku za sebe a nahmatala svému bývalému rozkrok:

„Ty máš tak báječný koule, dělej, strč mi ho tam!“

Koukala jsem se na ně, byli bokem ke mně, ale na vyšpulenou Janinu prdelku jsem měla pěkný výhled. I na to, jak jí můj miláček začal jezdit kolem kundy žaludem a má ho čím dál víc upatlaného od její šťávy. Otočil hlavu na mě a naše pohledy se střetly. Vzápětí jsem uviděla, jak do ní zasunul.

„Jooo… pořádně mi ho tam dej, dělej, vymrdej mi tu kundu, ooo…“ Jana se u těch slov prohnula v zádech, opřela se o lokty a zvrátila hlavu s pohledem někam ke stropu. Z úst se jí pak už jen ozývaly zvuky rozkoše a můj milý do své bývalé bušil, až mu koule pleskaly o její světlounkou kůži.

Nikdy jsem takovou podívanou nezažila a začala jsem se prstit. Nohy jsem zvedla ze země a opřela si je o opěradla na křesle. Vyšpulenou kundičku jsem si projížděla prsty a doslova jsem začala téct. Oni mě ale moc nevnímali. Rozjeli si svou staronovou divokou šou a úplně na mě zapomněli, oba jen sténali a netrvalo dlouho a Jana sebou začala zmítat a když se udělávala, najednou na mě otočila hlavu. Až teď si asi všimla, jak na ně nechávám nestydatě koukat svou micku a prstím se. S otevřenou pusou a očima v extázi mi poslala jen vzkaz v podobě hlasitého hekání.

Než se Marek stačil nadát, přetočila se a už seděla na kraji postele s nohama do stran. Viděla jsem pořádně tu její rozprcanou kundičku. Sama se na ní dívala, rukama zapřená vedle boků. Marek nečekal a prudce do ní zajel. Ten pohled mi stačil k tomu, abych se i já s křikem udělala. Vnímala jsem trochu, jak se na mě u toho oba dívají a Marek ho má až po kořen v kundě, kterou ještě nedávno nedoufal, že se mu poštěstí ji ještě někdy vymrdat. Můj orgasmus je očividně ještě víc rozpálil, protože Jana se svezla z postele a obkročmo na zemi Marka zasedla. Líbali se, on ji objal kolem pasu a zase mrdali jako o život, až na mě znova úplně zapomněli. Jana se udělala během chviličky opět a i Marek do toho zasténal.

Byla jsem svázaná trochu nepohodlně, ale jak jsem už zjistila, ne úplně pevně, abych se nedokázala uvolnit. Chtěla jsem se udělat znovu, ale s nimi. Napadlo mě, že Janě vyndám z kundy penis svého přítele a začnu mu ho olizovat od jejích šťáv. Chtěla jsem vědět, jak asi jeho bývalá chutná a třeba ji tohle gesto navnadí k tomu, aby se nechala vylízat od své následovnice v lásce.

Přesně to jsem taky udělala. Vrhla jsem mezi ně, povalila oddechujícího Marka na záda a jen jsme všichni tři uviděli, jak z ní jeho klacek rychle vyjel a zůstal trčet. Než se zmohli na cokoliv, už jsem ho měla až v krku. Jezdila jsem jazykem kolem něj a slízávala smetanu, kterou mi společně v Janině kundičce ušlehali. Přišlo mi, že cítím sperma a napadlo mě, že v tom divokém mrdu přítel svou ex už vystříkal. Vnímala jsem, jak se na kuřbu oba dívají a proplétají se mi mezi vlasy jejich ruce.

Vycucla jsem, co ještě na péru zbylo, a s mokrou pusou jsem se přiblížila k Janině kundičce. Podívaly jsme se sobě do očí a její totálně nadržený pohled jsem brala jako souhlas. Přejela jsem jí párkrát jazykem po buchtičce a začala ji zhluboka vylizovat.

„Dělej, Domčo, vylízej jí z kundy tu mrdku…“ ozval se přítel.

V tom se mi ale kundička od obličeje rychle vzdálila a zanechala za sebou bílou stopu.

„Ty debile, ty prase vypatlaný, ty ses do mě udělal?“ spustila Jana.

„Já…“

„Co ty, já neberu prášky, s přítelem se snažíme o mimino!“

Podívali jsme se s Markem po sobě a cítili, že tohle je trapas.

Jana vyskočila, kundičku si vytřela kalhotkami, hodila je do kouta, kde máme vysavač, oblékla se ve spěchu, zařvala „sbohem“ a práskla dveřmi od bytu. Pak už jsme slyšeli jen její úprk po schodech paneláku.

Když jsme se oba vzpamatovali, zkoušel jí miláček zavolat a omluvit se, že to nevěděl. Típala mu ale neustále telefon a my jsme žili skoro týden ve strachu, jestli ji nezbouchnul.

Až potom mu napsala zprávu, že běžela hned na středisko a koupila si tabletky. Ale je to prý všechno pěkně v háji, protože chce mít jistotu, aby neotěhotněla s ním, ale se svým současným přítelem. Ten samozřejmě nic tušit nesmí a je mu proto divné, že ona najednou nechce, aby do ní při sexu stříkal.

Oddechli jsme si, nicméně bylo nad mraky jasné, že další takové setkání už asi nenadejde. Jako památka na něj nám ovšem zůstaly Janiny kalhotky slepené přítelovým spermatem.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Donáška pizzy

  20. 1. 2013Neznámý autor

Dáša a Eva byly kamarádkami už od dob učňáku, což vlastně znamenalo už skoro třicet let. Každá měla dvě děti a všechny studovaly na vysoké a obě měly za sebou nedávný rozvod. Jejich manžílkové chytili druhou mízu a našli si mladší milenky. Ten Dášin svoji křepelku dokonce zbouchnul, a tak si ji galantně vzal, Evin manžel zas cítil potřebu užívat si své znovunabyté svobody. Dáša i Eva tak přebývaly...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Grupáč, Orál, Šukačky

Ležérní swingers

  9. 3. 2014Neznámý autor

Tomáš vchází vstupními dveřmi a hned za nimi ho čeká pohled na dvě pěkné vysoké krásky. Ty ho vítají a tajemně se usmívají. Zatím to vypadá, jako kdyby přišel do jakéhokoliv jiného klubu, protože je slyšet hudba a voní tady nějaké občerstvení. Ani ty krásky u vchodu nejsou zatím svlečené – dělají, jako by nic. Vyžádají si od Tomáše všechna potřebná potvrzení, zkontrolují to a jsou velice milé. Pak...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Voyeur, Orál, Mix

1. Máj

  21. 5. 2020Stalinka

Hurá! Ať žije první máj!” řval okolo Marušky dav, mával mávátky a pomalu se sunul vpřed. Najednou na zadečku ucítila nepříjemný dotek, ne takový z tlačenice, ale spíše zkoumavé pohlazení. Otočila hlavu, ale za sebou, a ani kolem sebe nenašla nikoho, kdo by v ní vzbudil podezření. Lída, vedle ní Marek a napravo zase Miluška… Že by Marek? To snad… Její myšlenky přerušil další dotek, skoro cítila každý...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Teen, Mix

Edita – život čubky 1.část

  20. 6. 2020MartinDominant

Těšila jsem se, až tento den nastane, i když připouštím, že jsem měla i obavy a určité mrazení v žaludku připomínající námluvy motýlů. S mým Pánem jsme si psali už pár dní a dnes nastal „den Č“ – Čubka – konečně Pána poznám…. Zapomněla jsem se trochu představit. Jmenuji se Edita a je mi 39 let. Můj věk by mi však nikdo netipoval, spíš tak o nějaké roky méně. Jsem bruneta s hnědýma očima. Vlasy se...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Orál, Submisivní, Zralé ženy