Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Tři si dělaly dobře
- Rychlovka před obědem
- Soukromá rozlučka
- Podvazková úchylka
- Inspirace filmovou hvězdou
- Večeře s policistou
- Roky uspokojování
- Povedená dceruška
Vloženo: 10. 3. 2013
Klenot v kalhotách
Lumír před několika lety proslul tím, že nafotil sérii odvážných odhalených fotografií. Přineslo mu to jistou formu popularity, dostal množství nabídek k sexu od mužů i žen. Ty fotografie se totiž dostaly do několika erotických časopisů pod názvem Klenot v kalhotách – nejkrásnější penis roku 2009. Lumírovi tahle popularita nevadila, dostal totiž slušně zaplaceno, přesně věděl, do čeho jde, a homosexuály dokázal slušně odmítat. Mezi ženami si ovšem několikrát pečlivě vybral, a tak se jeho klenot několikrát stal ozdobou ložnice nějaké solidní dámy.
V průběhu času samozřejmě zájem o něj opadal. Nedávno mu však volali zase z jiného časopisu, že by rádi použili jeho fotografie. Lumír na to kývnul, kápnou mu z toho aspoň další peníze. Fotky vyšly a netrvalo dlouho a na Lumírově záznamníku se objevilo několik vzkazů. Nahrála je žena, která se mu snažila dovolat – měla neskutečně podmanivý hlas, při kterém se klížila oční víčka. Toužila po setkání s majitelem klenotu v kalhotách a prý možná i po něčem víc, že se do jeho péra úplně zamilovala, myslí na něj celé dny a pokaždé vlhne, když si představí, že by ho dostala do své moci.
Lumírovi její nebývalý zájem zalichotil. Byl teď bez přítelkyně a tělesné potřeby se samozřejmě hlásily o slovo, takže se rozhodl, že tuhle ženu omrkne a když tak se velice rád ocitne v jejích spárech. Pozval ji do jedné kavárny a už tam měl skoro nepřetržitou erekci. Čekal totiž paní ve zralém věku, s trochu nakřáplým hlasem, pořád zachovalou, co zatoužila po dobrodružství. Leona však byla nádherná a mladá, velmi bezprostřední a excentrická a hlavně neuvěřitelně sexy. Klasická kráska, dalo by se říct. Perfektní tělo, dlouhé nohy, dlouhá hříva blond vlasů, minisukně, svetřík s výstřihem, ze kterého laškovně koukala její pěkná prsa. Ani v obličeji nebyla nijak vulgární, nýbrž přirozeně krásná. Navíc ten její hlas vyžilé prostitutky, která baví zákazníky vyprávěním příběhů – Lumírovi z ní běhal slastný mráz po zádech. Snažil se však zachovat dekorum a ten večer na to spolu ještě nevlítli. Při dalších setkání už to však nemohl vydržet ani jeden, a tak Lumír přijal pozvání do Leonina bytu.
Ani si ho nestačil pořádně prohlédnout, už za dveřmi se začali prudce líbat a jeden druhého dotýkat. Lumír byl hodně nadržený, ale iniciativu zřetelně přebrala Leona, podle ní se sesynchronizovaly okamžiky vzájemného svlékání, odchod do ložnice, doteky na intimních místech. Posadila Lumíra na okraj svojí postele a poklekla mu pokorně k nohám. Byla hrozně zvědavá na Lumírův penis, proto neváhala a vytáhla ho z trenýrek. Se zájmem a nadšením ho uchopila do ruky a počkala si na úplně pevnou kamennou erekci. Zavýskla, byl opravdu krásný. Chvíli ho honila a přitom obdivovala, Lumírovu egu to samozřejmě hrozně moc lichotilo. Stisk Leoniny ruky byl rozhodný a pevný, ale přitom také velmi vzrušující.
Po krátkém honění se do něj pustila ústy a opravdu ho hýčkala, její kuřba totiž byla famózní. Bylo vidět, že už má něco za sebou, a tak ví, co přesně dělat, ale také byla hravá a zvídavá, brzy tedy zjistila, co se Lumírovi líbí nejvíc. Byly to zásuny až do krku střídané s rychlou sekvencí sání. Lumír jí položil dlaň na hlavu a tiše vzdychal. Kdyby chtěl, tak se klidně v momentě vystříká, ale naštěstí se dokázal ještě ovládat. Na Leoně totiž bylo vidět, jak je sama úplně rozpálená, kalhotky si nenápadně sundala, byla připravená k mrdání.
Lumír také usoudil, že by si dal říct, kdyby si ho tahle kráska pěkně osedlala, a tak mi jemně odstrčil, podržel čuráka v dlani a pobídnul ji, aby se na něj obkročmo nabodla. Leona to udělala s veškerou vášní sobě vlastní, nechala jeho ocas dojet až na dno své rozmáčené horké kundy, a pak už na něm rajtovala stále rychleji. Ukázkově u toho kroutila pánví a její boky dělaly úžasné procítěné pohyby. Lumír ji držel střídavě za ty boky a střídavě jí mačkal kozy, na což reagovala příjemným vrněním. Tvář se jí stahovala vzrušením a po chvilce zběsilého přirážení sebou najednou škubla a svezla se Lumírovi do náruče, kdy mu připlácla svoje prsa k obličeji. Prožila si intenzivní orgasmus.
Potom s chutí pokračovala dál, otočila se ale k němu zády. Na svých dlouhých nohách se bez problému odrážela, pohybovala nahoru a dolů i dopředu a dozadu, jednou rukou si hrála s Lumírovými koulemi a druhou si ještě zvládla drandit po poštěváčku. Brzy se tak přivedla k druhému orgasmu, po kterém bylo konečně vidět, že jí docházejí síly. Ještě jednou změnili polohu – Lumír si Leonu nabodnul zezadu a hezky jí tu píču protáhnul. Koule mu lítaly vzduchem a pleskaly o její buchtičku. Leona vřískala slastí a Lumír zhluboka bručel. Nakonec svůj klacek stihnul rychle vytáhnout a postříkal Leoně celá záda. Výborně si zamrdali a Lumír by se nebránil dalším setkáním, Leona však o něj už ztratila zájem. Asi si našla nějakou jinou mediální hvězdu.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Nadržená Petradalší dívky | |
![]() | Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou. Zaučím tě v sexu na909 a po vyzvání zadej kód 29 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Vyznání lásky
9. 3. 2014Neznámý autorMarek už asi tři roky zbožňoval Lenku. Nejde o to, že by se mu jen líbila nebo ho rajcovala, ale on věřil, že je to skutečná láska. Chtěl s tou úžasnou holkou dělat všechno, sdílet všechno a nejlépe s ní zůstat až do konce života. Problém byl v tom, že Lenka o tom vůbec, ale vůbec nevěděla. Když spolu ještě byli na střední, tak se Marek hrozně styděl jí o tom říct. Navíc měla nějakého jiného kluka.... celá povídka... |
9 třída
15. 4. 2011marfNa rozlučkovém večírku s 9 třídou jsem se poprvé opila a nedopadlo to dobře. Své panenství jsem si chtěla nechat, až pro toho pravého. Rozlučku jsme měli u kamaráda v domě, jelikož jeho rodiče byli zrovna ten víkend pryč. Po pár skleničkách, už holky chodili po místnosti jen v podprsenkách a kalhotkách a to už netrvalo dlouho a první spolužačka byla nahoře bez. Na to jsem já neměla odvahu. Kluci hned... celá povídka... |
Slastné začátky II.
21. 5. 2008FredV první části svého vyprávění jsem vylíčil, jak mně v 15 letech svedla a zaučila moje teta Maruška. Dlužno podotknouti, že to téhle příjemné baculce nedalo moc práce. |
Schody do nebe
16. 9. 2007A.D.Lajda Honil jsi mě po pokoji jako lačnej vlk a cítil jsi neskutečný vzrušení z tý praštěný honičky. Začínal jsi být čím dál nedočkavější, hlavou Ti projížděly sprostý představy, a Tvoje srdce tlouklo jako o závod. Sžíral Tě totiž sexuální hlad. Neskutečnej sexuální hlad. A navíc (!), odjakživa Tě fascinovalo to prostředí - prostorný podkrovní dvoupatrový pokoj s bílou zdí, lemovaný dřevěnými... celá povídka... |


