Erotické povídky

Autor povídky:

Bobr

Kategorie:

Další povídky od Bobr:

Vloženo: 24. 1. 2018

Jak jsem pěstoval feferonky

Od známého jsem dostal dvě sazeničky feferonů. Hned jsem přichystal truhlík a sazeničky zasadil. Pečlivě jsem se o ně staral a tak se keříčky krásně rozrůstaly. Když začaly kvést, těšil jsem se, až budou mít plody. Konečně! Na větvičkách se začalo objevovat cosi zeleného, co se každým dnem zvětšovalo. Plody rostly směrem vzhůru, takže vypadaly jako svíčky. Potom začaly dostávat tmavě fialovou barvu.

„To asi ještě nebude ono! Vždyť správné feferonky jsou červené!“ pomyslel jsem si, ale pro jistotu jsem opatrně ochutnal. Ne, nebylo to ono. Tak jsem ještě pár dní počkal, až plody začaly dostávat tu správnou, rudou barvu.

Když jsem měl volno (pracoval jsem v nepřetržitém provozu), rozhodl jsem, že nastal čas sklizně. Opatrně jsem plody otrhával, abych je mohl bez problémů uskladnit. Donesl jsem si je do kuchyně a připravoval je ke zpracování. Vtom se ozval zvonek. Otevřel jsem a za dveřmi stála Milada.

„Pojď dál!“ pustil jsem jí dovnitř. Ani jsem se neptal, co potřebuje, protože mi to bylo předem jasné. Nedočkavě jsem z ní odstranil veškeré oblečení a sáhnul jí na perfektně udržovanou mezinožku. Začaly odtud vyvěrat pramínky jejích šťáv, tak jsem ještě několikrát projel tu mokrou brázdu prstem.

„Néééééé!“ vykřikla Milada a odstrčila mě od sebe. Překvapeně jsem na ní koukal, protože právě tohle se jí vždycky líbilo. Ale její křik neustával. Kroutila se, jako v nějakém záchvatu, až jsem o ní začínal mít obavy. Natáhnul jsem ruce dopředu, abych jí mohl chytit za bradavky.

Začal jsem jí je jemně mačkat a kroutit, přesně tak, jak to měla ráda. Ale znovu mě s křikem odstrčila.

„Co to jeéééé?“ pořád křičela a vrazila si ruku mezi nohy. Druhou rukou si drtila bradavky, jako kdyby je chtěla rozmačkat..„A­úúúú…úúúú…“ kvílela a snažila se odřít to, co jí tak pálilo. Stále jsem na ní nechápavě koukal. Až po chvíli mi došlo, že jsem sklízel feferonky, které na sluníčku získaly tu správnou pálivost. Ale nějak jsem si neuvědomil, že to, co mi po sklizni zůstalo na rukách, může mít tak devastující účinek.

„To chce pořádně protáhnout, aby tě to přestalo pálit!“ vzal jsem do ruky tu část mého těla, co jí vždycky dělala takové potěšení. Položil jsem jí na postel a několikrát ho rukou přejel. Milada nedočkavě roztáhla nohy, aby se té hrozné bolesti zbavila.

Zasunul jsem ho do toho promáčeného otvoru a vypadalo to, že terapie je účinná. Ale hned vzápětí mě Milada odhodila a začala křičet ještě víc. I já jsem ucítil pálení. Co s tím…?

Rychle jsme běželi do koupelny, abychom tuto hroznou věc se sebe odstranili. Miladu jsem, i přes její mírné protesty, hodil do vany. Odšrouboval jsem hlavici sprchy a nastavil mírný proud vlažné vody. Nemusel jsem nic říkat a Milada si hadici sama nacpala do otvoru, kde pociťovala tak hrozné pálení.

Já jsem vzal Solvinu a snažil se z rukou odstranit to, co způsobovalo takovou pohromu. Po delší době pečlivého drhnutí jsem si ruce opláchnul a líznul si. Ne! Nezmizelo to! Tak znovu. Umyvadlo jsem zašpuntoval a když jsem ruce opět řádně vydrhnul, nechal jsem je namočené v roztoku, který tam vznikl.

Podíval jsem se na Miladu, která hadicí střídavě omývala bradavky a vyplachovala ten pálící otvor. Zvuky, které přitom vydávala, se nedají popsat. Zachytit to na nějaké záznamové zařízení, mohla by z toho být perfektní zvuková kulisa k nějakému hororu.

Když jsem si myslel, že to nejhorší mám z rukou odstraněné, opatrně jsem uchopil můj orgán, který asi nechtěl nic vidět, protože se snažil schovat snad až do břicha. Opatrně jsem ho omýval roztokem v umyvadle a on přestával pálit. Ale z vany jsem pořád slyšel kvílení.

Milada stále poctivě střídala omývání inkriminovaných míst, která jí stále pálila.

„Na bradavky by to snad použít šlo!“ pomyslel jsem si při pohledu do umyvadla. „Ale na mezinožku by se Solvina určitě nehodila!“ napadlo mě.

Vzal jsem houbičku, namočil jí do roztoku v umyvadle a začal Miladě omývat bradavky. Asi jí to pomohlo, protože vodu nechala téct jenom do dosud pálícího otvoru. Chytil jsem jí za ruku, abych jí také omyl a neroznášela si pálící substanci dál. Vděčně nastavila i druhou ruku.

Vytáhl jsem hadici, ze které dosud proudila voda a houbičkou jí začal omývat tu křehotinku. Nejprve se tomu bránila, ale když to začínalo pomáhat, zcela se tomu poddala.

Konečně jí to všude přestalo pálit. Otřela si imaginární pot z čela a já namontoval zpátky hlavici sprchy, aby mohla se sebe všechno opláchnout.

„Promiň! Sklízel jsem feferonky a ani mě nenapadlo, že to bude mít takové katastrofální následky!“ omluvil jsem se jí.

„Nééé…“ vykřikla a odstrčila mě, když jsem chtěl pohladit ten její poklad.

„Neboj, už je to dobré! Lízni si!“ dal jsem jí prsty před ústa.

Vyplázla jazyk a opatrně si lízla. Když nic necítila, zkusila trochu sát, aby se ujistila, že už je všechno v pořádku. Teprve potom mě nechala, abych jí hladil na těch postižených místech.

Bobr

©

2015

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nápad

  12. 8. 2011Neznámý autor

Přebírám se starými fotografiemi a v mysli mi poletují útržky situací, při nichž byly všechny tyto fotografie pořízeny. Rodinná setkání, svatby, pohřby, výlety, portréty. Svědectví prchavých okamžiků. Každá chvíle, každý okamžik připadá člověku v dané chvíli jako prostor v čase, který trvá věčně. Plynutí času, nestálost okamžiku si člověk uvědomuje až zpětně, kdy se k nějaké časové epizodě vrací v...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Trapasy, Šukačky, Mix, Prstění

Onanie před publikem

  21. 5. 2007Alice

Zrovna jsem likvidoval následky po honění, když jsem se definitivně rozhodl. Vzrušovala mě představa, že onanuju před nějakou holkou. Ta představa ale vždy odezněla spolu s orgasmem. Nakonec jsem byl rád, že je po všem, a že mě u toho nikdo neviděl. Tentokrát to ale bylo jiné. Vystříkal jsem se, a pořád jsem si říkal, že bych to měl zkusit.
Podal jsem si inzerát, že hledám dívku, která by mě chtěla...  celá povídka...
Kategorie: mix, Extrémy, Trapasy, Voyeur, Mix

Na parkovišti

  21. 4. 2012Bibi

Vracela jsem se z lázní, ne zrovna moc spokojená ( byla tam děsná nuda !) i když odpočatá a se srovnanými myšlenkami po nedávném rozdvodu.  Měla jsem už jízdy plné zuby a rozhodla jsem se zastavit v motorestu, na který jsem podle ukazatelů měla narazit za 2000 metrů. 

Usadila jsem se ke stolku v rohu, objednala kávu, zapálila cigaretu a pozorovala osazenstvo. Venku stálo mnoho kamionů, takže 
většina...
  celá povídka...
Kategorie: Orál, Grupáč, Mix, Šukačky

Nevypočitatelný Tonda

  28. 5. 2015Neznámý autor

Ahoj čtenáři erotických příběhů, jmenuju se Klára a mám manžela Tondu, a to už skoro patnáct let. Po celou dobu, co se známe, je Tonda nefalšovaný sexuální maniak. Chce to všude, kdykoliv, za jakýchkoliv okolností. Co my jsme se nasouložili, bylo to na nejrůznějších bláznivých místech. I různí lidé by mohli vyprávět, celkem mnohokrát se nám totiž stalo, že nás někdo načapal, nebo dokonce pozoroval…...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Anál, Erotické pomůcky, Mix