Erotické povídky
- Erotické pomůcky (8302)
- Šukačky (8551)
- Mix (9802)
Další povídky od neznámých autorů:
- Hrozně jsem chtěla černocha
- Sexuální doktorát: První hodina
- Naplněná touha
- Povolná rumová víla
- Inspirace filmovou hvězdou
- Divoké lesbičky
- Zasvěcovací rituál
- Mořská víla
Vloženo: 22. 12. 2014
Inspirace na Vánoce II
Čtěte druhou část skutečných příběhů lidí, kteří v minulých letech dostali pod stromeček nějakou erotickou pomůcku, a nechte se jejich zkušenostmi inspirovat!
Denisa, 19 let: Dárek od mojí kamarádky mě nejdřív docela pobouřil. Darovala mi totiž nějakou kolekci DVD s těmi nejlepšími pornoscénami. Říkala jsem si, co s tím jako proboha mám dělat! Navíc jsem se nikdy na porno moc nekoukala, připadalo mi to nechutné a hlavně ty ženské byly jenom plastové a silikonové napodobeniny. Ale kamarádka mě ujišťovala, abych tyhle videa nezatracovala a zkusila je. Tak jsem ji teda poslechla. A překvapilo mě to! Bylo to úplně jiné porno, než jsem čekala. Spíš se dá říct, že to byla erotika… Celkem něžná, intenzivní, vzrušující. Jako milování z opravdové lásky. Každý ten krátký film měl svůj děj, který nebyl stupidní, a pak následovala třeba dráždivá předehra, koupel ve vaně a samotný sex. Žádné tvrdě na věc. Ty herečky byly nádherné, přirozené, oblečené do pěkného prádélka. Kdybych byla chlap, tak bych hned nějakou takovou chtěla domů. Nakonec jsem si všechna ta videa projela několikrát a čas od času se k nim stále vracím. To se ti opravdu povedlo, Markét, děkuju!
Pavel, 43 let: Mě vždycky hrozně štvalo, že většina sexuálních pomůcek je pro ženy. Já jsem do toho byl dřív velký fanoušek, a tak jsem každé své přítelkyni nějaké takovéhle udělátko koupil. Jenže žádná to neocenila, jak jsem si představoval – použili jsme to jednou, dvakrát, pak zas ticho po pěšině. Mrzelo mě to – tak proč se to pro ty ženské vyrábí, když o to žádná nestojí?! Zašlo to až tak daleko, že jsem si řekl, že něco vyzkouším pro sebe. Chvíli trvalo, než jsem si dodal odvahu, ale nakonec jsem si pořídil takový decentní anální kolík, který se nazýval „pro začátečníky“. Myslím, že spousta chlapů úplně odmítá tohle potěšení hlavně proto, že mají strach, aby nevypadali jako gayové – ale ve skutečnosti ta slast najednou dostává úplně jiný rozměr.
Katka, 40 let: Věděla jsem, že můj chlap má tyhle choutky, ale nějak jsem netušila, že bych byla schopná je s ním realizovat. Jenže pak pod stromečkem byl prý společný dárek pro nás oba, tak jsem ho zvědavě rozbalila. A uvnitř se nacházel latexový oblek, různé kolíčky k secvaknutí různých částí těla, vysoké kozačky, různé bičíky a taky pouta. Můj muž opravdu toužil po tom, abych se pro něj proměnila v dominu! Začínali jsme pomaličku, polehoučku. Nejdřív s kozačkami. Skočila jsem v nich do postele a chlapovi se hodně líbily, takže byl jako uragán. Po krásném divokém milování se mi sklonil k nohám a dokonce mi olízat podpatky na těch kozačkách. Ten pohled se mi líbil. Postupně jsme přidávali různé části mého dominovského oblečku nebo zkoušeli ty svorky a bičíky. Až jsme se nakonec dostali tam, kde jsme teď: můj muž klečí na podlaze, já ho třeba donutím, aby si sednul na židli, a připoutám ho k ní. Potom dostane několik ran bičíkem přes stehna. Postupuju od kolen výš, až jsem nebezpečně blízko tříslům a koulím a on se chvěje a vždycky je v tom vzrušujícím strachu. Přes rozkrok ho ale nikdy nebiju, tak je mi vděčný a za odměnu mě musí vylizovat tak dlouho, dokud nemám třeba tři orgasmy. Pak mu připnu na bradavky svorky a on má ve tváři úžasně blažený výraz. Dostane ještě několik poučných ran bičíkem a pak mě musí omrdat, jak já si to přeju. Oběma se nám to moc líbí.
Hanka, 33 let: Jsem moc ráda, že mám za manžela takového kutila! Když mě od stromečku odtáhnul do garáže, že dárek pro mě čeká tam, myslela jsem, že si ze mě dělá blázny. Ale nedělal. odhodil plachtu a já jsem valila oči na perfektně smontovaný šukací stroj! Přesně takový, jaké jsou někdy k vidění v těch pornofilmech. Byla tam lavice k lehnutí a opěrky na nohy jako na gynekologickém křesle. A přímo mezi ně mířila tyč, na které bylo přidělané zářivé nové silikonové dildo. Manžel mi hned nadšeně předváděl, co všechno to umí. Ta tyč se dala nastavit pod různým úhlem, otáčela s ní taková ojnička, takže to napodobovalo přírazy. A rychlost těch přírazů byla volitelná. Od pomalého protahování až po pořádně razantní bušení. Jen jsem to viděla a už mi vagína vlhla touhou.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Divoška Nikoladalší dívky | |
![]() | Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to. Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 52 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Když se daří
10. 7. 2010TomKdyž se daří, tak se daří ! vykřikl můj nejlepší kámoš Radek, když dalekohledem sledoval chlápka co chodil už delší čas prcat mou mladou mámu (tedy nevlastní), když můj naivní fotřík vydělávám penízky v Německu, aby té šoustavé pichně koupil její vysněný autíčko, ale že já toužím po skútru nebral na vědomí. To že Danielu budeme sledovat a pak jí přimějeme být nám po vůli, pokud nebude chtít, aby se... celá povídka... |
Služební cesta
22. 5. 2012LucindaMěl jsem odjet na tři dny na služební cestu a vzít sebou i novou osobní asistentku ředitele aby se více zaučila.Byla to mladá slečna které bylo 25 let jak jsem se později dozvěděl a pracovala u nás ve firmě 4 měsíce. Moc jsem ji nevěnoval pozornost protože byla trošku baculka a já jsem byl vždycky na vysoké a hubené holky.
Já se jmenuji Filip a je mi 36 let. Jsem 190cm vysokej a mam celkem vysporotovanou... celá povídka... |
Infantilni hra
3. 9. 2020Neznámý autor„Já ti říkám, že ti na nějaký stupidní hry kašlu,“ rozčilovala se Žaneta. „Myslela jsem, že jsem tu s dospělýma lidma a ne s dětma.“
Pavel pokrčil rameny a přehodil prázdnou skleněnou lahev z jedné ruky do druhé. „Prosím tě, co je špatnýho na tom se občas trochu pobavit? Že jo, Milane?“ otočil se na mě.
Přikývl jsem. „Já proti tomu nic nemám.“ Ba právě naopak. Hrát flašku na líbání, když je nám skoro... celá povídka... |
Absolutní špička v oboru
9. 6. 2015Neznámý autor
O Pecovi kolovaly už od střední školy různé zvěsti. Že je to fakt nadsamec, který skolí každou holku, kterou chce, že mu nedělá problém mít během týdne třeba několik holek. A tím mít se samozřejmě myslí je pořádně opíchat! Na vysoké se tyhle pověsti rozšířily i mezi nové kámoše. Každý Pecovi záviděl a každý ho taky obdivoval. Nové zářezy přibývaly. Za dva roky na vysoké, co byl na koleji, se počet... celá povídka... |


