Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 17. 2. 2006

HOT GIRL

Všechno to začalo jednoho červnového dne, přesněji řečeno odpoledne. Slunce pražilo do rozpálených betonových bloků panelového sídliště v Praze a my si řekli, že už jsme dlouho nezažili pořádné vzrůšo. Jak jsme tak posedávali mezi betonovými bloky sídliště, uviděli jsme starého známého učitele Pepína. Slovo dalo slovo a my nemohli odmítnout pozvání na jeho chatu do Krkonoš. Pojede tam prý se svojí třídou, co učí na školní výlet a tak by asi potřeboval vypomoci se zvládnutím kázně.
Jeho nabídku jsme samozřejmě s povděkem přijali a slíbili mu, že tak příští pátek přijedeme. Chatu jsme dobře znali, jelikož jsme tam s ním, za svého působení na základce jezdili. Pepíno učil třídu devátou a tak se dalo očekávat i nějaké to erotické dobrodružstvíčko, což by, jak jsem plně doufal, uspokojilo naše sexuální chtíče, už i tak hodně vybičované horkým sluncem.
V den odjezdu jsme všichni , až po zuby ozbrojeni prezervativy všech možných tvarů, vůní i barev, stanuli na nádraží a počítali, kdo jich má víc. Zjistilo se, že máme celkem čtyři vůně v pěti barvách a dokonce i ve třech tvarech. Největší zájem, ale získal můj prezervativ s tvarem medvídka, kterého si všimla i jedna starší dáma a se slovy "Hele Pavlíku, podívej se, jakej má ten pán hezkého medvídka", nás přivedla k hlasitému smíchu. Prezervativ byl už samozřejmě po nafouknutí k nepoužití, ale měl jsem jich ještě dost. Protože tento typ prezervativů není zrovna nejlevnější záležitost, rozhodl jsem se, už další nenafukovat.
Cesta ubíhala zprvu dobře, ale když jsme vystoupili na malém nádraží a posilnili se pivkem, lépe řečeno pivky (byly asi čtyři), začaly se nám pod tíhou batožiny motat nohy a kamarád skončil i s plnou polní ve strouze plné páchnoucí břečky. Ale i přes tento handicap se večer dost dobře uplatnil. Na tuto cestu vzpomínám už nerad, protože se až moc do detailů uplatňoval gravitační zákon. Před příchodem na chatu, jsme ale už byli O. K. (Až na nějaké ty mírnější odřeniny) a mohli se plně věnovat obhlížení případných adeptek na noční dobrodružství ve dvou. Ukázalo se, že to nebude tak velký problém. Hned po příjezdu, jsme se stali událostí číslo jedna, a přestože jsme byli jenom tři, stali jsme se vhodným objektem k flirtování více dívkám najednou. Připadal jsem si, jako v harému tureckého sultána. Pubertální holky nám žraly všechna naše slova přímo od úst. Smály se i tomu nejblbějšímu vtipu, co jsme si mohli vymyslet. Taková nálada nám samozřejmě dodávala odvahy, pouštět se i do toho nejodvážnějšího flirtování. Už jsem si v duchu představoval, jaké by to s tou dívkou bylo v posteli, jaká má asi prsa, jestli je ještě pannou. Do reality mě však rychle dostal pohled učitele Pepína, který měl pro tyto děvčata zajistit počestnost. Dívky to byli už pěkně vyvinuté, měli všechno, co má správná žena mít. Třída měla tábor postavený na loučce před chatou a tak jsme si také své stany postavili tam , k nim. Takticky jsme odmítli pozvání na nocleh do chaty a svoje stany si postavili přímo do samého středu. Táborák se začínal právě rozhořívat a já slyšel to líbezné praskání dřeva, které mi vždycky připomene tento večer, jež právě začínal.
Už od začátku mě upoutávala svojí pozorností milá dívka s dlouhými blond vlasy, které měla skoro až na ramena. Vypadala velice mile a představila se mi, jako Nika. Pokračovali jsme v nezávazné konverzaci a já začal pomaličku zjišťovat, že bude možná i trochu inteligentní. Ke konci večera, jsem už ale musel její aktivitu ke mě korigovat na přípustnou hranici, abych nevzbudil u starouše Pepína podezření z nekalých činností. Moje chvilka musí přijít , až se bude starouš dostávat do"říše snů". Večer se pomalu nachyloval ke svému konci a já sem pozval Niku , aby přišla v noci ke mě , do mého stanu. Pochopitelně neodmítla. Očekával jsem jejího příchodu s neutuchajícím vzrušením a podivným svíráním v šourku. Najednou jsem uslyšel její kroky a pomalu se začal otevírat zip u mého speciálního stanu. Uviděl jsem ty její krásné dlouhé vlasy, ty její vášnivě plné rty a ještě krásnější modré oči, které se zaryly svým pohledem do mých očí. Srdce mi začalo divoce bušit a já pomalu začínal poznávat, co je to láska. Vášnivě pootevřela svojí pusinku a nastavila mi své rty, abych si s nimi mohl dělat, co budu chtít. Pomalu jsem jí položil na svůj spacák a začal vychutnávat vůni jejích rtů. Její měkoučká tlamička se mi otevírala , jako pohádková knížka. Cítil jsem její medový dech ve svých ústech, její kočičí jazýček mě příjemně šimral a to svírání v mém šourku bylo pořád silnější. V tom okamžiku se dala do pomalého pohybu moje pravá ruka, která až do teď objímala dívčiny krásné boky a pomaloučku se sunula přes její bříško, nahoru k pěkně tvarovaným ňadrům. Cestou se ještě zastavila v podpaždí, kde houština chloupků vyvolávala ve mě vidinu, toho mnohem krásnějšího , tam dole. Ucítil jsem, jak jí srdce začíná bušit tím víc, jak se přibližuji k jejím krásným prsům. Už jsem byl skoro až nahoře a dotýkal jsem se její bradavky, ztuhlé vzrušením. Ničina ruka se pevně chopila mé druhé volné paže a svírala jí ve svých křečích erotického vzrušení. Navedla jí na svoje druhé ňadro, jež bylo do této doby ještě samo. Na bříškách prstů jsem cítil špičky bradavek a pohrával jsem si s nimi, jako s kuličkou na hraní. Tak krásně měkká prsa jsem ještě nikdy nesvíral. Připadaly mi, jako dva sametové polštářky, které mám na své posteli.
Chopil jsem se jejího černého svetru , jež mi začínal překážet a pomaloučku ho začal svlékat. Dívka se vůbec nebránila a ještě mi s ním začala pomáhat. Pod svetrem měla jenom volné tričko, ale i to jsem radši svléknul. V tu chvíli se mi naskýtal nádherný pohled na krásné poprsí. Dvě ňadra se vztyčovala do výšky, jako dva kopce v neznámé krajině. Má ústa už začala líbal vše, co bylo v jejích dosahu. Nejbližší kořistí, se mi staly ušní lalůčky a nakonec i ty dvě krásná prsa. Jenom jsem litoval, že nemám dva jazyky, nejradši bych se rozdělil , aby obě prsa dostávala najednou tu mojí lásku. Jazykem jsem si vychutnával , tu jejich hebkost a vzrušené bradavky mě přiváděly k nesmírné radosti. Bylo vidět, že dívka se ve svém vzrušení pomalu utápí. Oči měla zavřené a její výraz v roztomiloučkém obličeji, skoro šestnáctileté dívky naznačoval, že něco takového ještě s nikým nezažila. Tu jsem si všiml, jak se svojí mladou rukou začíná uspokojovat přes texasky, které ještě pevně obepínaly boky a všechno, co bylo pod nimi. Jelikož jsem měl již obě ruce volné, počal jsem jí také pomáhat, co mi síly stačily. Hbitě jsem koordinoval pohyby rukou a pusy. Zdálo se, že její vášnivá tlamička potřebuje moje ústa a tak jsem jí začal znovu líbat. Bylo to však , ale líbání o hodně vášnivější, až jsem se začal bát, aby mě nekousla do jazyka.
Po tomto vášnivém líbání, jsem začal pokračovat ve svlékání mojí lásky. Nahmatal jsem zip u jejích kalhot a pomalu ho začal rozepínat. Ještě předtím , jsem se však zbavil jednoho knoflíku. Zip zavrčel a já uviděl krásný pohled na fialové spodní kalhotky, skrz které prosvítaly černé chloupky. Její texasky mezitím sjely, až úplně na zem a já uviděl krásné nohy. To už jsem se, ale zase začal věnovat fialovým spodním kalhotkám. Nejprve nesměle, jsem přejížděl tento posvátný pahorek, ale když jsem viděl, jak se Nika zmítá v křečích vzrušení, dodávalo mi to odvahu a započal jsem s průzkumem toho nejcennějšího, co tato dívka měla. Nika mi však ukázala cestu, když zvedla své krásné nožky do výšky a ještě je divoce roztáhla. Fialové kalhotky ukázaly to málo, co ještě skrývaly. Mé vzrušení dostoupilo skoro až k vrcholu. Uviděl jsem okraje vzrušeného lůna, kterému vévodil do ruda zbarvený poštěváček. Všechno bylo tak krásně nedotčené mužskou rukou.
To jsem už začal se stahováním dívčiných kalhotek. Její krásné a mlaďoučké ochlupení mě nepřestávalo vyvádět z úžasu. Ruku jsem do něho bleskurychle zabořil a připadal jsem si , jak když hladím perskou kočku. I tato moje "kočka" , líbezně vrněla a předla. Můj prst pokračoval ve své cestě. Cestou jsem jí odhrnul cudné závojíčky a přitom dráždil vzrušeného poštěváčka. Dívka zmítána v křečích přicházejícího orgasmu sebou házela, jako loď na vlnách Tichého oceánu. Až jsem se dostal k samotné štěrbině v dívčině lastuře lásky. Můj prst průzkumník, se noří hlouběji a hlouběji. V cestě mu však stojí překážka. Raději ještě počkám, pomyslel jsem si. Teď si přicházejí na své moje ústa. Doširoka roztažené nohy poskytují opravdu nádherný pohled na vzrušenou perlu lásky, tepající v pravidelném rytmu. Zabořil jsem se rty do toho vlhkého, krásného perského kožíšku.
Po prvních několika pohybech jazykem , jsem našel klitoris a začal ho jemně masírovat. To Niku tak vzrušilo, že se neudržela a začala sebou tak divoce škubat, že jsem se lekl, jestli jsem jí nějak neublížil. Pokračoval jsem divoce dál a pochva začínala více vlhnout. Celým mým tělem se rozhostilo nepopsatelné vzrušení. Její ruce hladily moje záda a zarývaly se mezi mé lopatky. Takhle jsme pokračovali ještě dlouho. Myslel jsem, že Niku samým vzrušením sním. Byl to nádherný pocit lásky dvou lidí.
V tom se, ale Nika otočila pomalu na břicho, vystrčila zadeček a ukázala mi svou lasturku, i z druhé strany. Teď jí měla ještě divočeji roztaženou, než předtím. Její kulaťoučký zadeček , jež jsem předtím ještě neměl možnost vidět, mě úplně fascinoval. Překrásný baculatý a bílí zadeček, s malou černou dírkou uprostřed. Můj mlsný jazýček se však stále staral o svojí černou lasturku, s obrovskou perlou ve svém středu. Kmital jsem stále ve svém rytmu a pomalu se dostával jazykem hlouběji do pochvy. Až jsem narazil na známou barikádu uvnitř. Její dobytí, si nechám pro toho pulzujícího lachtánka, tam dole. Ten se beztak cítil v mých kalhotách moc těsně, proto jsem do trošičku provětral. Byl to, ale už pořádný lachtan. Jak to Nika zpozorovala, okamžitě mi stáhla kalhoty a přes moje modré slipy ho začala hladit svojí rukou. Nedokončila však svojí práci. Začala mi místo toho stahovat slipy. To se už můj bojovník vyvalil ven, v plné své kráse. Vypadal jako voják s velkou rudou čepicí na hlavě. I dívčin pohled spočinul na mém obřím přirození. Něco takového jistě ještě nikdy neviděla na vlastní oči. Až teď, po krátké prohlídce, se začala znovu věnovat mému lachtánkovi. Pohrála si s mými varlaty, jak s tenisáky v pytlíku.
Něžně je hladila a potom i lízala svým mlsným jazykem. Pomalu přejížděla po špičce obrovského žaludu konečkem jazyka, což mě přivádělo do stavu nesmírné blaženosti. Avšak ani já jsem nezahálel v její lasturce lásky. Jazyk nevynechal jediné místečko, které mu bylo přístupné. Klitoris sebou škubal, jak když se dává obří letadlo do pohybu. Začínal jsem pomalu zjišťovat, že mě začíná bolet, už tak dlouho namáhaný sval, na krku. Urychleně jsem změnil polohu a tak si Nika lehla, na mě obráceně, což mi poskytlo dokonalou přístupovou cestu k její štěrbince a jí k mému obrovskému lachtánkovi. Nastala další vlna obrovského vzrušení pro obě strany. Její roztažené nohy se chvěly vzrušením a já cítil ty příjemné stahy, které byly předtuchou přicházejícího orgasmu. Už jsem to nemohl nadále vydržet. Horké magma začalo prýštit z mé vzrušené sopky a potoky lávy tekly všude kolem. Nika to uvítala s velkou radostí a hned začala s čištěním mého údu. S labužnickou chutí vylízala skoro všechno "rozlité mléko" a započala s novým drážděním, už tak trochu ochabujícího bojovníka, jež právě před chvílí vydal ze sebe všechnu energii. Po chvilce dráždění, se jí to podařilo a já byl zase připraven v plné síle, k dalšímu erotickému dobrodružství. Dívčina jeskyňka, která teď byla chvíli bezprizorní, už zase začínala pulzovat. Dráždil jsem jí teď ještě zuřivěji, než předtím a bylo to na ní vidět. Stydké pysky se široce rozevíraly do stran a poštěváček, jež byl donedávna schován pod nimi, se divoce tyčil, jako rozhledna, do toho krásného kraje. Při každém dotyku s jeho hebkou kůžičkou, přeskakoval do mě stále větší impuls sexuálního vzrušení. Rukou jsem přejížděl po krásném ochlupení, které bylo přítomno všude. Vždy několik chloupků se stáčelo do impozantní kudrlinky , s kterou jsem si pohrával, jako s prstýnkem na prstě. Její dírka teď byla tak široce rozevřená, že jsem začal poznávat v její hloubce obrysy panenské blány. Kolik takových už neodolalo a určitě neodolá ani tato. Ve svém duchu jsem si začal představovat naše splynutí. Taky jsem zapátral ve své mysli, kde mám uloženy prezervativy. Nejblíže se asi nacházel v mých džínách. Ještě chviličku a potom Nika uvidí, jakým profesionálním způsobem jí připraným o to nejcennější, co ukrývá ve svém nitru. Aby toho nebylo málo, přesunula se mi ruka zpět k jejím ňadrům a začala s nimi známou hru. Masíroval jsem je nejdříve pomalu, ale s přibývajícím časem čím dál rychleji, zatímco hlava mi zůstávala v jejím klíně a věnovala se úpravě jeskyňky. Už by byl skoro čas začít s deflorováním krásné panny, pomyslel jsem si.
Z vedlejšího stanu, se mezi výkřiky vzrušení, ozýval i nářek nad nedostatkem místa , asi takovéhoto znění:"Cucáš mi nohu a jseš na mojí půlce". Takové problémy jsem naštěstí neměl, ještě štěstí, že jsem si vzal svůj vlastní stan. Pravda, můj stan nebyl zrovna nejdelší, nohy mi skoro koukaly ven, ale furt lepší než vedle.
Svůj jazyk, jsem teď naposledy pustil na cestu po dívčině těle. Cestoval jsem s ním po jejích hladkých nohách a hrál si s každým záhybem kůže na jejím těle. Hladil jsem jí požitkářsky chodidla i prstíky na nohách. Její kotníky mě připadaly tak vzrušující, že jsem je jazykem několikrát ochutnal. To byl, ale jíž čas, vrátit se nazpátek k její pochvičce a začít si vychutnávat tu krásnou vůni"rozkvetlé růže".
Po krátká chvilce jsem ucítil v Ničině vagíně čím dál tím rychlejší stahy. Moje zkušenost mi říkala, že její vyvrcholení se blíží. Proto jsem započal rychleji dráždit jazykem klitoris, abych jí orgasmus, co nejvíce přiblížil. Dívka se začala zmítat, své tělo vypjala do výšky, hlavou házela ze strany na stranu a nakonec jí vytryskly slzy. Byl to bezesporu její první orgazmus v životě a tak si ho opravdu vychutnávala do konce. Ležela dlouho v mém stanu, bez hnutí a dech se jí pomalu začal uklidňovat. Dlouhé vlasy jí zakrývaly polovinu prsou, ale jinak jsem obdivoval její krásnou nahotu. Pohlédl jsem na svého lachtánka a napadlo mě , že teď je ta nejvhodnější chvilka na pokračování v sexu. Natáhnul jsem se pro džíny, abych vytáhnul prezervativ. Známým způsobem jsem ho nasadil na moje přirození. Nika to zpozorovala a pronesla krásným mladým hlasem:"To prosím tě už ne. Až někdy jindy, prosím. "Uměla tak krásně prosit a tak jsem prezervativ nafoukl a dal jí ho na památku. Hbitě si oblékla svoje věci, které byly rozházené všude po stanu, nastavila mi svá vlhká ústa k poslednímu polibku a odešla do teplé letní noci, kterých je v naších zeměpisných šířkách velmi málo.
Tak to se mi ještě fakt nestalo. Anebo už stalo? Oblékl jsem se a vyšel do tiché noci. Uhlíky v táboráku byly ještě žhavé a svítily do noční tmy. Pohlédl jsem na stan mých kamarádů, který se třásl ze strany na stranu v rytmu pravidelného přirážení a pomyslel jsem si, tak zase nic kamaráde.
Ležím ve stanu, pod hlavou mám spacák, je totiž děsné teplo a hlavou se mi honí myšlenky, proč jsem dopadnul tak mizerně. Příště si dám velký pozor na to, aby se mi to už nestalo. Přede mnou je ještě jedna noc, tak třeba dopadnu líp, napadá mě. Tadle dívka je, ale tak magická, tak krásná, je vlastně dobře, že jsem jí dal ještě jeden den života v panenské nevinnosti. Doufám, že starouš Pepíno nebude dělat problémy a brzy usne. Včera v noci to byla velká odvaha, tak třást stanem. Navrhnu kámošům, aby se trošičku mírnili ve svých sexuálních praktikách.
Jsou to totiž sexuální nezřízenci a nevědí, kdy přestat. To já to narozdíl od nich vím, moc dobře. Nebo spíš Nika? Pořád nemohu usnout, hledím na ten nepořádek ve stanu, doufajíc, že tady třeba Nika něco zapomněla. Můj pohled spočine na otevřeném balíčku kondomů, jeden kondom však chybí. To jsem zvědavý, co s ním Nika udělá. Určitě si ho nepověsí nad svou postel. Asi ho vyfoukne a zahodí někam pryč. Moc by mě zajímalo, kolik kondomů se vyrobí a kolik se jich opravdu použije v akci. Těch asi moc nebude. Slunce pomalu vychází a začíná se svými paprsky opírat o látku stanu. I na mě dolehla únava této noci. Oči se mi pomaličku zavírají a já pomalu usínám.
"Probouzí mě strašlivé polední horko, které je ve stanu mnohem hůř snesitelné, než třeba u vody. Slunko praží na střechu stanu a nelítostně spaluje ultrafialovými paprsky každičký kousek země. Kouknu letmým pohledem na hodinky, ručička ukazuje tři čtvrtě na jedenáct. Ve stanu je všechno stejné, jako bylo v noci. Jenom je na všechno mnohem lépe vidět. Žádná dobrá víla mi tady uklidit nepřišla, všechny hezké víly asi ještě spí. Zaráží mě to naprosté ticho, co tady je. Jenom řeka líbezně žbluňká a jez, který je nedaleko, hraje vodní koncert. Nazouvám si moje Powery na nohy, zip u stanu zaskřípe právě tak , jako v noci, když ode mne odcházela dívka jménem Veronika, která si nechává říkat Nika. Vystrčím hlavu ven. Nikde nikdo. Vylezu tedy celý, abych zjistil situaci. Že by všichni spali, to přece ne. Nikdo jiný určitě v noci nedělal, to co my. Nebo, že by všichni odešli na hromadný grupáč, tak to by mě moc mrzelo. Grupáč jsem ještě nedělal. Neumím si dost dobře představil staroušova starého vrabčáka v erekci. To by pro něj musela být smrt.
V tom jí spatřím. Má na sobě super černý plavky v celku, její krásná postava vyzařuje ze sebe nebezpečné erotické fluidum. Přichází blíž ke mě, lehce mně políbí ústa vlhkými rty. Je to moje Nika. Dozvídám se od ní, že celá třída je na výletě a my dva jsme tady zůstali, abychom hlídali tábor. Napadá mě v tu chvíli spousty myšlenek, jak realizovat svůj erotický záměr. Musí to vyjít, sami dva, to je teda příležitost. Ruka mi zabloudí k jejímu baculatému zadečku. Nika se obdivuhodně vykroutí z mého objetí a předstírá nezájem o moje aktivity. Jako by se v noci vůbec nic nestalo. Nebudu jí tedy víc trápit. Po krátkém rozhovoru mě Nika opouští, jde sbírat lesní plody. Je jích tady všude plno, nemusí chodit tak daleko a až se mi bude chtít, tak za ní přijdu do lesa, v lese jsem to ještě taky nedělal. Jen doufám, že tady není moc klíšťat, to by mi zato nestálo. Její postava mizí v dálce, má už na sobě ustřižené jeans a moc jí to sluší. Hltám každý její pohyb, musím jí však nechat trochu vyšumět. Teď se ztratila v lese celá. Vím, že jestli budu chtít, tak jí brzo najdu, ale já nechci, přestože jí mám moc, moc rád. Nemůžu jít za ní do lesa, přestože bych moc chtěl. Usedám na teplem prohřátý kámen a nastavuji svou tvář slunci. Cítím teplo slunečních paprsků na svém těle. Nemyslím vůbec na nic. Vychutnávám si tento klid a absolutní svobodu, jež se mi naskýtá. A to je dobře. Po chvilce se však začíná hlásit o své můj žaludek, a proto si udělám něco k jídlo, napadá mě. V mém stanu se nachází spousty sušenek, neváhám a jednu si okamžitě ochutnávám. S plným žaludkem se vydávám na prohlídku tohoto krásného kraje v Krkonoších. ×íčka se líbezně vine údolím, já jdu po jejím okraji vstříc novému erotickému dobrodružství. Procházím se touto malebnou krajinou a už vůbec nemyslím na dnešní, ani zítřejší noc, kochám se krásou přírody. V tom uvidím v dálce mezi rákosím, nějakou opalující se postavu, přibližuji se ještě blíže a rozeznávám postavu krásné brunetky. Je však úplně nahá!Velká prsa se odrážejí v slunečním svitu, jak dva létající balóny na obloze. Ta jejích neuvěřitelná pevnost a plnost. Venušin pahorek s černým, z dálky nepřehlédnutelným ochlupením mě úplně omráčil. Mé sexuální vzrušení se dostavilo okamžitě. A když jsem spatřil baculatou prdelku, myslel jsem, že to samým vzrušením nevydržím. V tom si mě také všimla tato mladá dívka a okamžitě se skryla tak, abych neviděl její chlupaťoučkou vagínku i ňadra. Kolena až pod bradu, myslela si, že takto bude zachráněna. Nevšimla si, že však odkrývá mnohem více, než předtím. Její stydké pysky vypadaly mezi jejími stehny moc pěkně. Čím více dávala nohy k sobě, tím víc se otevírala jeskyňka a odkrýval se pohled na sametový poštěváček. Pohlédl jsem na svůj poklopec, boule na něm byla veliká a nedala se zakrýt. Uviděla to i dívka, která předtím pohlédla na svoje stehna a zjistila, že odkrývají právě to, co mají skrývat. Vyprostila se z křečovitého sevření a odkryla mi svou vlhkou lasturku v plné své kráse. Měla jí porostlou černými chloupky opravdu velice bujně. Ani skrz ně nebyl moc dobře vidět zbytek jejího lůna.
Natáhla se a naznačila, abych šel k ní blíž. Nečekal jsem na nic, roztrhl zip u mých kalhot. Ven se vynořil obrovský drak, který už dlouho čekal na příhodnou sluj, do které by se mohl zabořit. Dívka se ho okamžitě chopila a začala ho kouřit, právě tak vášnivě, jako to dělají odbornice v erotických filmech, na které se rád kouknu. Nebyla to žádná začátečnice. Labužnicky přejížděla jemnou kůžičku, ale občas zabrousila se svým mlsným jazýčkem až ke kořenu penisu. Byla to nádhera, není nad to, když to dívka opravdu umí. Avšak ani já jsem nemohl zůstat pozadu. Převalil jsem se na záda, ona na mě, až jsme se dostali do polohy šedesát devět, obracejíc svá roztoužená přirození ke svým ústům. Hltal jsem její vlhkou vagínu. Jemná kůžička brunetčina poštěváčku, to bylo to, co jsem potřeboval. Její závojíčky jsem objížděl mnohokrát a jazyk se mi bořil více do jejího nitra. Teplá stěna černé mušličky, zvlhčená poševním sekretem chutnala mnohem lépe, než sušenky, které jsem snídal před chvílí. Nevynechal jsem jediné místečko v dívčině pochvě, jazyk mi někdy samým vzrušením zabloudil , až k samotnému řitnímu otvoru. Kůže v blízkosti lůna byla zbarvena do růžova a všude vyrůstalo plno černých chloupků, které se táhly až k řitnímu otvůrku. Tak bujně ochlupenou kundičku jsem nikdy u takové dívky neviděl. Dívku jsem si tipoval tak na 17 let. Uvědomil jsem si, že jsem ještě nechal bez povšimnutí její obří ňadra. Okamžitě jsem to napravil a rukama jsem započal masírovat obrovské balóny. Dlaně mi svíraly červené bradavky a v duchu jsem mohl obdivovat tu jejích hebkost. Bílá kůže kontrastovala s pěkně, do hněda opáleným tělem. Ještě dlouho jsem objížděl v kruhových pohybech ty krásná ňadra, nemohl jsem se od nich utrhnout.
Ta velikost a hebkost mě udivovala. Ve svém obrovském drakovi jsem cítil, že brzo přijde na svět sprška teplého semene. Ejakuloval jsem nečekaně a semeno stříkalo všude. Dívka lízala, co jen stačila, ale přeci nějaké sperma ztékalo, po jejím těle. Teklo jí po bradě směrem k roztouženému lůnu. Nastal čas, abych po milostné předehře, začal vrcholný biologický pokus.
Dívka si klekla na rozpálenou zem a vyšpulila na mě svojí tepající lasturka tak zuřivě, že jsem ani na chvilku nezaváhal a můj divoký úd se začal směrovat směrem ke krásné frndičce. Špičku žaludu jsem nasadil k rudému poševnímu vchodu a pomalinku začal nořit ohnivého draka hlouběji do černého, vlhkého lůna. Brunetka začala divoce vzdychat a já cítil to nádherné pevné sevření mého draka. Teplo dívčiny jeskyňky pronikalo celým mým údem, cítil jsem vlhkost pochvy a rukama jsem ještě stačil masírovat obrovská ňadra. Nejdříve pomalu, ale potom už divoce jsem přirážel, co nejhlouběji to šlo. Její stydké pysky se divoce zmítaly a skoro fialový poštěváček se ohýbal podle směru mého přírazu. Klátil se jako topoly ve větru, což dívce muselo přinášet obrovské vzrušení a zdálo se, že její orgasmus se blíží. Otevíral se mi taky zajímavý pohled na dívčinu prdelku, hustě porostlou černými chlupy. Byla doširoka rozevřená a myslel jsem, že ho budu muset strčit i tam, do ní. Pustil jsem její prsy a jak byla dívka na čtyřech, zůstaly ji pěkně viset a překrásně se třásly, jako želé na dortu. Dál jsem zuřivě přirážel mého draka. Náhle se dívka otočila a naznačila mi, abychom změnili polohu. Já jsem si tedy lehl na záda a ona naskočila, jak se to říká, na koníčka. Hned se ukázala výhoda této polohy pro mě. Nemusel jsem vůbec nic dělal, jenom jsem vychutnával tu krásu. Žena divoce hopsala nahoru a dolů, mohla si pohodlně regulovat hloubku zaboření mého údu v její pochvičce. V této poloze jsem jí viděl opravdu dobře do obličeje a mohl jsi jí dobře prohlédnout. Měla dlouhé černé vlasy a z její teploučké tlamičky se ozývalo neuvěřitelně krásné sténání. V černých očích byl výraz plný vzrušení. Jak jsem tak na ní koukal, náhle jsem si uvědomil, že jsem vlastně ani nepoužil kondom. To je teda malér, určitě je to stará sexovačka, doufám že nebude mít pohlavní nemoc. Teď už to je stejně jedno, až to tady s ní skončím, budu se muset rychle vypařit, aby nechtěla za osm měsíců platit alimenty. Jak jsem byl vzrušený, ani jsem si nevšiml příchodu druhé dívky. Zpozoroval jsem jí, až když se na mě špulila do široka otevřená vagínka. Byla to dozajista kamarádka této brunetky. Nejdříve se uspokojovala sama, ale potom , když si dřepla nad moje ústa, neudržel jsem se a začal jí vylizovat škebličku. Její škeblička byla úplně vyholená a kontrastovala s hustě ochlupenou kundičkou její společnice. Ty krásné pysky, do růžova zabarvená lasturka, to vše vynikalo nádherně bez ochlupení. Nikde ani chloupek, všechno tak překrásně lysé. Velké i malé pysky se pohupovaly divoce, jako lodě na vlnách odvahy a dobrodružství. Jemňoučká kůžička v okolí dívčiny lasturky byla hebká, jako čumáček angorské kočky. Po mém dotyku začala, ale i vlhnout a byla i tak vlhká. Vzpomínal jsem na všechny mé sexy a musel jsem si přiznat, že to, co zažívám právě teď, to jsem nikde nezažil. Kdyby tak chudák Nika věděla, co tady provozuji, ta by se divila. Rytmicky jsem přirážel mého erektivního lachtana do brunetčiny jeskyňky a jazykem si vychutnával chuť vyholeného pohlaví druhé dívčiny. Objížděl jsem jí poštěváčka pořád dokola a nemohl jsem se nabažit té medové vůně, kterou byly má lačná ústa zahrnována. Klitoris jí začínal hrát všemi barvami a středně velká prsa, která jsem až do této chvíle nevnímal, se zdály být vzrušené a bradavky měla ztvrdlé. Rukou jsem se jich jemně dotkl a nic tvrdšího jsem nikdy v dlani nesvíral. Až na mého pulzujícího lachtana, samozřejmě.
Teď se však pozice náhle vyměnily. Brunetka sebou začala divoce škubat a její orgasmus byl na spadnutí. Zvýšil jsem rychlost přírazu a její hlasitý sten mě ujistil. Jak to druhá dívka zjistila, rychle zaujmula její místo. Můj ohnivý drak si zase nachází místo v další sluji. Je to až k neuvěření. Pomalu vnikám do druhé pochvy a cítím, že tato lasturka lásky je o něco úzčí, než byla ta předešlá. To mi, ale vůbec nevadí, je to možná i o něco příjemnější. Dívka sebou zuřivě zmítá, jako by právě bojovala o život v hustých peřejích. Cítím tu krásnou hebkost na mém přirození, to teplo a vlhkost. Ruce mi zase zabloudí k otevřené štěrbince brunety, která je zase připravena k dalšímu laskání. Rozevřel jsem jí rukama, jak nejvíce to šlo, abych uviděl, co nejlépe dovnitř a mohl zasunout ruku, co možná nejhlouběji. Dívčina pochva byla otevřená doširoka a více již roztáhnout nešla. Lehce a velice něžně jsem se snažil zasunout ruku do té krásné a vlhké lasturky. Brunetka svým tělem divoce zmítala a já se zlehka dostával pořád hlouběji. Závojíčky měla roztáhlé a vypadalo to, že brzo musí puknout. Poštěváček ani nevědel, co si má o tom myslet a na jeho teplém povrchu jsem cítil, vzrušeně tepající rytmus srdce. Jedna ruka se mi nořila do široka otevřené vagíny, ale má druhá ruka neměla, co na práci. Rychle jsem to napravil a započal alespoň prohrabovat bujné černé ochlupení na venušině pahorku. Pohrával jsem si s chloupky, jako když hladím malé koťátko. Husté černé chloupky však byly všude, měl jsem jich i plná ústa. Teď mi zmizela v roztoužené štěrbince celá pěst. Má ruka se začínala už zabydlovat v novém domově, zatímco druhá, vyholená dívka, skákala na mém přirození, jako pominutá a já nemusel dělat ty krásné a vyčerpávající pohyby pánví. Ona dosedala skoro až na mé břicho a pyj zabořen celý do mladé a pružné jeskyňky, dostával mnoho krásného od ní. Prohlížel jsem si její mladé a tak krásné tělo. Pěkně tvarovaný zadeček dodával dívčině nahotě vzrušující náboj a divoce vztyčená prsa důležitost. Slunko nepřestávalo svítit a musel být pěkný pohled na tři zmítající se těla v trávě. Můj zrak spočinul na prstíkách od nohou. Dívka stála pevně na zemi a pohybovala sebou nahoru a dolů.
Rudě zbarvené nehty svítily do kraje. Dívka v nich vypadala více profesionálně. Zatím se chová opravdu dobře, není to žádná začátečnice. Ví, co mi udělá dobře. Teď jsem se zase začal soustředit na brunetku a mojí ruku v její pochvě. Prstem jsem naposledy prohrábnul poševní stěnu a promnul poševní sekret. Dal jsem se z rukou na ústup a za chvilečku byla zase na horkém letním vzduchu. Bruneta byla úplně vyčerpána a ani se nepohnula. Její vytáhlá pochva byla velice roztažená a šklebila se na má ústa. Proto jsem nezaváhal a začal jí laskat jazykem. V tu ránu jsem jí měl plnou černých chloupků. To mi však ani moc nevadilo, i když jsem je potom vyplivával ještě večer ven. Nejzajímavější měla závojíčky, které jí plandaly ven z vagínky. Ale poštěváček neztrácel na své pevnosti a divoce pulzoval. Jak jsem jí tak vylizoval krásnou pochvičku, ucítil jsem v mém šourku známé svírání, to byl signál, že brzy nastane moje vyvrcholení. Už jsem cítil, jak semeno opouští svůj úkryt v mých varlatech a pouští se ven, do vyholené perly v dívčině těle. Celý jsem se škubal, druhý orgasmus je u mě vždycky nejlepší. Mé tělo se prohnulo, jako mostní oblouk. Obrovská vlna tepla projela mým tělem. Cítil jsem pocit naprostého uvolnění a celý vyčerpaný zůstal bez hnutí ležet na teplé zemi. Dívky toho okamžitě, jak viděly, že se mnou nic nebude, nechaly. Ležel jsem tam a pozoroval jejich krásná těla. Už jsem si začal říkat, že tady to asi skončilo a počal jsem pomýšlet na odchod k milované Nice.
Dívka s vyholenou lasturkou však nečekaně zapískala na prsty. Přiběhl obrovský pes, usoudil jsem, že by se mohlo jednat o dogu. Dívky ho začaly hladit a laskat. V tom jsem uviděl, jak ho brunetka začíná hladit pod ocasem a její ústa se sklánějí někam, kde by měl mít svého dračíka. V tom jsem spatřil, jak dívka bere ústy jeho psí rozmnožovací orgán. Druhá dívka už na něj vyšpulila svojí prdelku a řitní dírku otevřela do kořán. Śplně omámený jsem nezůstal ležet, ale radši jsem se odvalil dál, do bezpečné vzdálenosti od psa, abych se mu třeba taky nezalíbil. Poté jsem uviděl vztyčeného psího dračíka a udělalo se mi mírně špatně od žaludku. Pes naskočil na dívku s vyšpulenou dírkou a strčil do jejího řitního otvůrku svůj pohlavní orgánek. Nemohl se nejdříve strefit, byl to přece jenom obyčejný pes, a tak mu druhá dívka pomohla. Za chvíli se strefil a začal dělat divoké psí přírazy a divoce kňučet. Dívka sebou také házela a brunetka ho hladila pod ocasem, což jí velice vzrušovalo. Nebylo to však, ale ještě všechno, co jsem viděl. Brunetka si klekla na kolena a vystrčila na psa svojí černou lasturku. Chlupy měla k sobě ještě přilepené mým spermatem. Pes na nic nečekal a zabořil svého lachtánečka do dívčiny lasturky lásky. Polilo mě podivné horko. Jestli to někdy s tím psem dělala přede mnou, tak to je hezké. A já to dělal bez kondomu, no buj. Že jsem si ho radši nevzal, hnusný pes. Bůh ví, kde se válel. Nikdy, nikde už bez kondomu. Rychle jsem se začal oblékat. V tom ke mě rychlými skoky připelášil ten pes a zdálo se, že si to chce se mnou rozdat. Dívka vykřikla:"Jestli mu nedáš, co chce, tak tě strašlivě pokouše. " Krve by se ve mě v té chvíli nikdo nedořezal. Chtěl jsem přesto rychle prchnout, ale jak jsem uviděl vyceněné tesáky, musel jsem zůstat. Ta jeho strašlivá tlama, vypláznutý jazyk a divoce vztyčený penis, který se měl za chvíli zabořit do mě. Začal jsem zběsile křičet o pomoc. Křičel jsem z plného hrdla:"Né, pomožte mi někdo". "
Otevřel jsem oči a uviděl stěnu mého stanu. Hned potom jsem spatřil krásně modré oči Ničiny a začal si uvědomovat, kde jsem. Už je odpoledne, měl bys stávat, řekla mi Nika. Tak to všechno byl naštěstí jenom sen, blesklo mi hlavou. Jak jsem uviděl ty její krásné vlasy, rty a jí celou, uvědomil jsem si, že mi přece vůbec nejde o to, jestli se se mnou vyspí dnes v noci, nebo někdy jindy. Jde mi o to, abychom jsme se měli rádi a hlavně si rozuměli. To je mnohem důležitější, než SEX. Vzal jsem jí za ruku a objal jí. Toto objetí, s pocitem, že mě miluje, bylo mnohem příjemnější, než celá včerejší noc.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Malé kurvičky

  22. 3. 2015Neznámý autor

Diana a Jitka byly pořádné malé mršky. Už ve čtrnácti měly víc sexuálních zkušeností než lecjaká osmnáctka, vlastně klidně víc než kdejaká dospělá žena. Protože s nějakou zákonnou hranicí pro pohlavní styk se vůbec nemazaly, prostě rády trávily čas s klukama, rády se předváděly, nedělalo jim problém se svléknout, takže se prostě na jedné párty nechaly pěkně odpanit. A zalíbilo se jim to – zjistily...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Extrémy, Mix

Zálet ženatého kluka

  16. 8. 2015Neznámý autor

Ženil jsem se, když mně bylo osmnáct. Nešťastnou náhodou jsem zbouchnul holku, které bylo ještě o rok míň, takže byl potřeba souhlas rodičů a úřadů a já už ani nevím, koho všeho, ale než jsem se rozkoukal, najednou mě její rodina dotlačila do chomoutu a Lada už měla břicho jako buben. Tak to tenkrát chodilo. I po tolika letech to vidím jako největší chybu svého života. Dá se říct, že jsme oba byli...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Striptýz

Vyšetření

  13. 7. 2014Bobr

Když mi řekli, že jsem vyléčený z borelie, stěžoval jsem si, že mi nestojí a tím pádem nemohu provozovat tu nejkrásnější lidskou činnost – mrdání. Zamyslili se a rozhodli, že tedy musím na vyšet­ření ultrazvukem. Doktor hned zvedl telefon a kamsi volal. Vyšel jsem tedy o patro výš a zaklepal na dveře. „Pojďte dál a odložte si!” otevřela mi docela pohledná doktorka ve středních le­tech. Sundal jsem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Bobo

  20. 5. 2011jamesz

Byla středa večer, už se setmělo a já byl zrovna na vlakovém nádraží se svojí přítelkyní a čekal jsem na vlak domů. Moje přítelkyně, kterou jsem přezdíval Bobo, byla ještě mladá studující holka, která bydlela na internátě. Současně dělala fotomodelku pro jednu modelingovou a reklamní agenturu a mnoho mých kamarádů mi jí závidělo. Nebylo ani čemu se divit. Byla to krásná štíhlá brunetka s výškou 168cm,...
  celá povídka...
Kategorie: Orál, Teen, Petting, Exhibicionisté, Mix, Anál