Erotické povídky

Sestry

Magdina sestra četla inserát nahlas: "Hledáme dobrovolníky pro medikální eksperimenty ve výzkumu virových onemocnění. Zdarma ubytování a strava, plus 250 tisíc korun po šesti měsících. Pro informace volejte na tel. číslo 0609 569972."
Byli akorát napomínáni za neplacení nájemného za posledních půl roku a myšlenka příštích několika měsíců bez topení a teplé vody nezněla dvakrát vábně. A těch 250 tis. taky nezní moc špatně. "Tak se na to podívejme ...", řekla Lenka, její jednovaječné dvojče. "To je 250 tis. děleno 6 ... Hergot, já už ani neumím dělit bez kalkulačky!"
"Tady", řekla Magda a podává jí levnou solární kalkulačku. Lenka začala počítat, a za chvilku přišla s výsledkem. "To je skoro 42 tisíc za měsíc! A když se zůčastníme obě, tak můžeme udělat půl milionu! To je úplně super. To mě začalo docela zajímat."
Zavolali na dané číslo a byli odkázáni do nízké budovy v universitním bloku. Vzduch byl cítit desinfekcí a to jim silně připomínalo nemocnici. Prošli řadou testů, které pokryli v podstatě vše, a navíc ještě velikostí poprsí a sílu vaginálních stěn. To jim pro virový výzkum připadalo zbytečné, ale doktoři si vedli svou.
Za chvíli k nim přišla lékařka, mohlo jí být asi tak padesát, ale stále ještě dobře vypadající. "Hmmm, dvojčata, to je ovšem velmi zajímavé. Bude zajímavé vidět, jestli budete postižené virem stejně." "Vy tedy říkate, že jsme přijati?!", už to Lenka nevydžela a vykřikla s vyditelným na rozrušením v hlase. "Ještě musíme vidět, co nám řeknou všechny ty testy, co jsme s vámi provedli. Ale ano, já si osobně myslím, že to bude dobré." Řekla dokotorka s příjemným úsměvem. "A co na to říká vaše rodina?" "Ále, my si zas tak blízcí nejsme ...", Magda začala rychle, když ji Lenka rychle přerušila, "my jsme sirotci".
"Paráda", řekla doktorka, my vás vyrozumíme ve dvou dnech. Když se testy vydaří, tak buďte připraveni přesunout se do výzkumného centra." A potom odešla.
Příští dva dny byly velmi dlouhé. Připadaly jim, jako kdyby měli trvat navždy. Lenka nemluvila o ničem, než o tom pokusu. Potom dostali dopis. Byli přijati. Minibus na ně bude čekat příští den před tou samou budovou, kde se podrobovali testům.
Jeli hodně dlouho, až dojeli k snad k bývalým skladům, teď však předělaným na výzkumné centrum. Vypadalo to tak trochu strašidelně a na některých oknech byli dokonce mříže. Nebylo tam však žadné logo, nebo cedule, říkající, že je tu virové výzkumové centrum.
Když vešli do budovy, personál se jich hned ujal. Tašky jim byli odebrány a sestry byli dopraveni do "recepce".
Jejich jména byla zanesena do počítače a dostali náramek s jejich kódovými jmény. "GUD-24A" byl Magdin a "GUD-24B" byl Lenčin. Marně přemýšleli nad tím, co GUD znamená. Byli odvedeni do speciální místnosti, upravené pro kontakt s virem. V místnosti byli vysvlečeni a pevně jim svázali zápěstí dohromady. Svázáné ruce byli zavěšeny do popruhů, takže obě stáli neschopni pohybu s rukama vysoko nad hlavou. Nevěli co mají očekávat, ale tohle asi ještě nebylo vše.
Magda a její setra stáli vedle sebe, obě nahé a jejich zápěstí svázané za hlavou. Stáli tam a cítili se velmi nahé a velmi perverzně. Dívali se jedna na druhou a mohli dobře rozeznat jejich jednovaječný původ. Měli pěkné tvarované zadečky, ale malé a ostře zahrocené kozičky. V místnosti bylo chladno a jejich bradavky stáli napřímeně do vzduchu. Obě buchtičky byly pokryté hustým porostem blonďatých chlupů. Těžké železné dveře se odevřeli a vešla nahá žena. Byla úplně nahá, měla pouze stříbrnou minci pověšenou kolem krku. Byla celá pěkně tvarovaná; široké boky a poprsí s velkými červenými bradavkami nateklými až k prasknutí. Její prsa byly až nadpřirozeně velké a vlnily se ze strany na stranu v rytmu, v jakém šla. Měla vyholenou kundičku, poskytující nádherný pohled na její klitoris, který byl snad největší, jaký Lenka za svůj život viděla. Magda začala být pomalu vzrušená jenom z toho chvění, které se jí zmocnilo po pohledu do očí té "tajemné" ženy. Její oči byli vínové! Měli perverzní lesk, když se žena podívala na ty dvě bezmocné dívky. Žena přešla v pravo a podívala se přímo do magdiných očí. Magda na ní zírala zpátky a snažila se v jejích očích najít obrysy barevných kontaktních čoček, ale hledala je marně.
"Tvoje oči! ..." Magda řekla roztřeseně.
Žena se usmála a uchopila Magdinu hlavu do obou rukou. Její oči se přiblížili k až byli přímo přímo proti Magdě, jejich kozičky se setkali a teplo sálající z těchto podivných cecků proti jejím vlastním rozeslal mrazení do celého magdina těla. Potom náhle jí žena políbila.
Tento polibek nebyla jen nějaká přátelská pusa, ale pořádný francouzák. Její podivný jazyk se vsunul do magdiných úst a potom dále do krku. Magda se cítila, jako kdyby ten jazyk byl nekončný. Žena potom svým abnormálním jazykem prozkoumala každý kousek magdiných úst a krku.
Potom se na ní žena usmála a přesunula se níže, kde opatrně vzala do úst postupně obě její nyní již pořádně napřímené bradavky. Pořádně jí začala cucat a sát bradavky až si začali žádat stále víc a víc. Magda mohla cítit to sání až dolů k její pičince a žena sála její bradavky, dokud jí z kundy nekapalo na zem. Nikdo jí neuměl zpracovar bradavky tak jako ona!
Žena se znovu usmála a klekla si před Magdu na zem. Ta se dívala, jak žena přitiskává ústa na její mokrou kundičku. Potom ucítila ten dlouhý jazyk. Jazyk se začal pohybovat na vrcholku jejího klitorisu a potom se pomalu přesouval níž až doprostřed její kundy a potom znovu nahoru. Tak to pokračovalo, dokud Magda neucítila její jazyk na jejích stydkých pyscích, a věděla, že se její pička musí otevírat jako květina aby mohla přijmout tento nadpřirozený jazyk. Její celý klín byl mokrý, a ona věděla, že to vše není jen její milostná šťáva.
Magda cítila, že takle rozdělaná ještě nikdy nebyla. Její dech byl rychlý a srdce tlouklo jak na poplach. Za chvíli mohla cítit, že už má hodně blízko k orgasmu. Niky by neřekla, že být infikován virem bude taková sranda.
Hekala a vdychala, když viděla své nohy úplně otevřené, aby mohla co nejvíce přijmout rozkoš od této podivné ženy. Její kundička začala narážek v rychlém tanci ma její tvář, když její úplně vyplnil magdin vaginální prostor. Potom žena přitiskla svůj horní ret proti magdině vztyčenému klitorisu a v ten samý okamžik zažala rejdit jazykem v její kundičce. Magda přímo vybuchla a celé její tělo se chvělo v orgasmické křeči. Jazyk však stále ještě zůstával v její kundičce a vysílal vlny rozkoše do celého jejího těla.
"Ga ... ga ... ga .. dobre!", řekla když se celá magdina kundička svírala okolo jejího jazyku. Začala znovu narážet na obří jazyk a žena ho zastrčila celý do magdiny kundy. Magda se cítila, jako kdyby jí vyplnil až k ramenům. Cítila své tělo svírat ten jazyk tak, jak to nikdy nemohla dokázat. Její kunda pracovala tak silně, že za chvíli už cítila jak slábne v kolenou a kdyby neměla přivázané ruce, tak snad spadne na zem.
Žena potom olízla její kundičku a políbila jí, zanechávaje chuť její milostné šťávy v jejích ústech. Potom jí objala tak silně, až se její hladká kundička setkala s magdinou, usmála se a pomalu odcházela k Lence.
Magda se podívala na svou sestru, která na ní nevěřícně dívala. Potom se Lenka podívala na tu ženu, která tak pořádně znásilnila její sestru. Magda jak ve snách viděla svou sestru, jak jí ta podivná žena bere hlavu do dlaní a dává jí stejný francouzák, jaký sama prožila. Dívala se na ní, jak s její sestrou provádí ten samý rituál, jako s ní. Vlastně se Lenka udělala trochu dřív než Madga. Hekající a celá se potící se narážela v úžasném tempu na ten prazvláštní jazyk. Když potom dosáhla orgasmu, tak málem omdlela. Potom ta podivná žena naposledy políbila Lenku, která se znovu začala chvět vzrušením.
Sestry se dívali, jak žena pomalu odchází, její zadeček se chvěl ve stejném tempu, jako její kozičky při příchodu. Na pravé straně jejího zadečku rozpoznali tetování ve tvaru velkého S. Nevěděli však, co to znamená.
Magda se vzbudila, a shledala, že tam musela usnout. Její ruce byly volné a ona ležela nahá ve vyhřáté posetli v privátním pokoji. Brzy zjistila, že její pokoj je napojen na lenčin. Pokoje byly dobře zařízeny. Měli dobře zásobenou knihovnu, televizi, no prostě vše, co je zapotřebí k zabíjení času. Mluvili spolu, ale ne o té tajemné ženě. Většinou se bavili o tom, co podniknou s tím půlmilionem. Magda začala dokoce věřit, že ta žena byl jen pouhý sen.
Lékařka která je již dříve prohlížela, přicházela teď jednou nebo dvakrát denně je prohlédnout. Až doposud zatím nepociťovali žádné příznaky, ale lékařka je ujišťovala, že se to časem změní. Za dva dny se objevila vyrážka okolo magdiny kundičky, v podpaždí, na nohou a v puse. Její jazyk a krk vypadal obzvlášť postižen. Také cítila několik vaginálních stahů. Zanedlouho zjistila, že její sestra má ty stejné problémy. Začali se obávat, co to mohli chytit za nemoc. O této a jiných nemocech se povídali ještě dlouho do noci. Magda měla ekstrémně erotické sny té noci, a ráno byla tak ochraptělá, že nemohla skoro ani mluvit.
Její krk byl jak v plamenech. Teklo jí z nosu. Její hlad se stával nižší a jazyk se zdál jako že zažíná vyplňovat její pusu. Začala i trochu šišlat, ptotože s tak velkým jazykem bylo těžké mluvit. Její krk bolel a celkově bylo velmi těžké mluvit.
Potom Magda objevila píchání v bradavkám. Potom jí začali bolet celé kozy. Doktorka je ujišťovala, že jsou to normální projevy virusu, kterému byli vystaveny a že to bude v pořádku asi za měsíc. Obě dvě začali mít bolesti hlavy, většinou okolo očí a na temeni hlavy. Vyrážka se začalal pomalu vytrácet, ale s ní se začali vytrácet i chlupy s kundičky a z podpaždí. Za pár dní byli obě dvě "nahé", jako dvě třináctky.
Magdiny potřeby se změnily pouze v sex. Měla představy, kde si to rozdávala ze vším, co měla po ruce. Začala trávit stále více času v posteli. Vypadalo to jako, že se musí vyležet z té nemoci, ale ve zkutečnosti to bylo proto, aby mohla onanovat, a taky to dělala skoro pořád. Od té doby, co ztratila své ochlupení na kundičce, tak z ní nemohla vytáhnout prsty. Bylo to prostě tak nádherné, jenom se jí dotýkat. Její orgasmy taká stále více a více sílily. Její kozy stále ještě bolely, ale v kundičce to bylo tááááák příjemné. Přišla na to, že kdykoliv jenom trochu stahne kundu, tak se jí tělem rozlije vlna rozkoše, a ještě lepší bylo něco tam mačkat. Třebajejí prsty.
Shledala se neustále myslící jenom na sex. Sex s muži, ženami, dokonce i koňmi! Dokonce si začínala myslet, že její sestra začínat vypadat dobře.
Nebyla oblečená, ve chvíli když Lenka vešla do jejího pokoje s napolo oblečeným tričkem. V prvním okamžiku nevěděla co si má myslet, samozřejmě její první myšlenka byla, že si jdou zašoustat. Z této myšlenky byla hned vzrušená, jako teď vlastně ze všeho a vyzkočila z postele.
"Koukni se na to, nemůžu si přetáhnout tričko přez prsa." Řekal Lenka, a pokpušela se přetahnout triko přez svoje, nyní enormní kozy.
Magda se podívala na svoje prsa, a zjistila, že jsou také také tak velké a oblé, jako lenčiny. Bradavky byli velké a růžové. Podívala se na svojí sestru, a poprvé uviděla, že její oči jsou vínové! V tom si uvědomila, že její oči musí mít stejnou barvu jako lenčiny!
"Co še š námi děje?" špitla Lenka. "Moje prša roštou, já šem nežekla nic pžetím, plotože šm tomu nvěžila, ale teď vidím tvoje! Ty šou nádherné" a zírala na melouny své sestry. Ty velké bradavky, které trčely ve stejném úhlu jako její. Byly vzrušující a zvali jí ...
Lenka stála s trčkem vykrnutým nad kozy, neměla žádné kalhotky, nebo jiné prádlo. Magda jen zírala na holou kundičku své sestry celá nahá a šťáva z její kundičky jí pomalu začala ztékat po stehnech. Lenka se přiblížila a doktla se magdiny levého cecku. Zmáčkla ho a uchopila bradavku mezi palec a ukazováček. To bylo vše, co Magda potřebovala. Dostala neukojitelnou touhu vzít do úst ty velké bradavky své sestry. Uchopila do jedné ruky lenčinu kozičku, otevřela pusu a vystrčila jazyk. Jazyk dosáhl plných dvaceti centimetrů, než si uvědomila jeho délku, a to ještě bylo něco v puse. Špička jazyka dosahla na bradavku její sestry a Magda začala přemýšlet o svém jazyku. Teď to bylo poprvé co ho viděla svůj jazyk vystrčený tak daleko a byla z toho šokována. Magda se zarazila, zastrčila jazyk zpět do pusy a postavila se napřímeně proti Lence. Ta se na ní podívala zasněnýma očima, přitiskla se k ní tlačíc svoje kozy proti magdiným. Potom jí políbila. Hluboce.
Dlouhý jazyk její sestry se sunul pomalu do jejího krku, a ona nedostala "zvracecí reflex"! Ten reflex nebyl vlastně odstraněn, byl jenom nahrazen tím největším erotickým pocitem, který vždy cítila akorát ve svojí kundičce. Bylo to úžasné! Její krk byl teď jako uvnitř její kundy! Její sestra začala pomalu šoustat její krk svým dlouhým jazykem, vdychající rozkoší, a Magda si uvědomila, že její jazyk musí stejné vlastnosti jako lenčin. Strčila svůj jazyk do lenčiných úst, a cítila dvojí rozkoš; šoustat a být šoustán. Pořádně se k sobě přitiskli, když jimi zacloumalal první vlna orgasmu. Cítili se jako, jejich hlavy budou eksplodovat. Když ještě k sobě přitiskli své holé buchtičky, tak je zasáhla další vlna orgasmů.
Teď Magda šoustala krk své sestry tak hodně, že z toho málem omdlela. Její první jazykový orgasmus, potom krční orgasmus. Potom začali postupovat níže, a poznali orgasmus na bradavkách a nakonec zkončili v poloze 69, kde prožili ten nejsilnější orgasmus ze všech. Jazyk/kunda orgasmus sliboval několik minut v orgastických křečích a vzdeších. Při tomto orgasmu s jejich kundy třásly a štáva z nich stříkala na všechny strany.
Po každém orgasmu chtěli stále víc a víc. Polohu 69 dělali celé odpoledne a potom dlouho do noci. Magda našla největší vzrušení v lízání kundy své sestry - rozkož, kterou si myslela, že nikdy nemůže dostat. Usnuli vysílením asi ve 3 hodiny ráno a další den v tom byli zase.
Mohli se akorát kontorolovat aby nešoustali, když přišla doktorka na kontrolu. Podívala se na ně s hrdým úsměvem. "Koukněme se na vás dvě. Sedí to skoro perfektně. Zasaženy virem skoro úplně stejně. Já už jen doufám, že jste si prošli vaším virovým stadiem. Starostova strana vás velmi ráda uvidí. Já myslím, že vás ještě trochu upravíme tak, že se budete moc šoustat i do prdelky a nebylo by špatné vás vystavim viru úplně celé. To je však ještě uvidíme." Doktorka potom vysvětlila, že byli vystaveny mutačnímu genu, jehož nositel je Karla GUD-17, GUD znamená Geneticky Upravená Dívka a ona je sedmnáctá osoba, která tento mutagen nosí. Když potom řekla že Karla byla ta nahá žena na začátku, tak jim to bylo vše jasné. Vzpomínka na první orgii v nich vyvolala mrazení a cítili, jak pomalu začínají vlhnout v rozkroku. "Je požád tady", zeptala se Lenka s podivným leksem v jejich očích.
Doktorka se usmála a řekla, "ano, je pořád tady. Jsou tady i geneticky upravení muži, s kterými se pravděpodobně budete chtít setkat. To musí ještě trochu počkat, až jste plně vyvinuté a virus odezněl. Můžete vidět, že je to lepší." Řekla doktorka. "Vaše poprsí je větší a citlivější pro erotické dráždění. Vaše jazyky a krky byly přeměněny na sexuální orgány. Vaše vagíny jsou silnější a citlivější na erotické dráždění a to samé platí o klitorisu. Vaše pubické ochlupení mezi nohama, v podpaždí a na nohách je odstraněno, což znamená, že se nemusíte jž nikdy více holit.
Vaše oči jsou vínové - to je taková ochranná známka na moje produkty a abychom je mohli dobře rozeznat. Také jste jistě zaznamenali, že vaše potřeby jsou soustředěny většinou na sex. To je také způsobeno změnou chemie ve vašem mozku. A výsledek? Sex ve všech formách a podobách, poslušnost a touha ukojovat. Tyto touhy vyústí do masochismu a velká touha sex provádět vlastně neustále. Již jste pravděpodobně zaznameli heterosexuální a lesbické fantasie, to je další učine viru.
Tak, dívky. Vy jste teď vlastně geneticky přeměnění sexuální otroci. Vadí vám to?"
Doktorka se podívala na sestry. Lenka se svojí rukou zastrčenou hluboko ve svojí píče se pořádně dělala, nepřítomně se smála na doktorku. A Magda právě dosáhla hranici několikaminutového orgasmu se svíjela na posteli, s celou dlaní zastrčenou v kundě a jazyk omotaný okolo pravé bradavky.
"Samozřejmě že vám to bude vadit, samozřejmě." Řekla doktorka, usmála se a odešla.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Já plus šest

  16. 8. 2014Neznámý autor

V sauně vládla příjemná atmosféra. Já jsem byla zaplavená horkým potem a přímo jsem cítila, jak ze mě spolu s tou slanou tekutinou odchází i nahromaděné škodlivé látky. Hotový balzám pro tělo i duši… Zatím jsem si na sobě držela ručník, ale viděla jsem, že Radan, Vláďa a ještě někteří další už odhodili stud a spolu s ním i ručník. Ve smíšené sauně se to prostě bralo jinak. Vždycky po patnáctiminutových...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Mix, Prstění

Asistenční služba

  6. 10. 2019bobis

Našel jsem si práci v agentuře, která nabízela za poplatek asistenční služby pro starší, nebo postižené lidi, nebo jen tak na zavolání, něco zařídit, vyzvednout někoho třeba na letišti, dovézt obědy, nakoupit, doprovodit k lékaři nebo na úřad a tak podobně. Místo vojny jsem absolvoval civilní službu v nemocnici jako pomocný ošetřovatel, a tak jsem k tomu měl blízko. Fungovalo to tak, že zákazník zavolal...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Šukačky

Nezakončená předehra

  18. 8. 2013Neznámý autor

S přítelkyní jsme byli na večírku jedné její kamarádky. Hezky jsme se bavili a tančili, jenom jediná věc nám trošku kazila náladu – ta kamarádka to nějak neodhadla s občerstvením, a tak se hromada hostů na všechno rychle vrhla a nakonec nezbylo nic než pár slaných brambůrků na koberci. Měli jsme trošku hlad, a tak jsme se vydali domů ještě před oficiálním ukončením. Po příchodu do bytu jsem vyndal...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Prstění, Mix

Mladé děvče a stará bába

  23. 6. 2013Neznámý autor

Ten kontrast byl skoro neuvěřitelný: mladá opálená dívka ve věku kolem dvaceti let, vedle ní asi šedesátiletá žena s bledou a povadlou pletí. Mladá byla svěží, měla kozičky jako dvě poupátka završené růžovými bradavkami, které dojemně ztvrdly při každém doteku, stará žena měla kdysi nejméně pětky, které jí teď klesly a dosahovaly skoro až k pupíku, stále však velké a nalité. Mladá byla štíhlá jako...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Extrémy, Orál, Prstění, Anál