Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Jak jsem se ženil
- Povedená dceruška
- Můj dům, moje pravidla
- Zaslíbená nevěsta
- Ošukaná uklízečka 2. díl
- Telefonát
- Jít, jako by se nic nedělo
- Únos od šílené doktorky
Vloženo: 30. 3. 2015
Helga
Ten pravý sex s dominou jsem zažil v jednom německém bordelu. Německé ženské jsou vyhlášené, to snad ví každý, takže jsem poctivě šetřil eura a sbíral si na internetu různé reference. Co kdo o jakém salonu říká, kdo koho doporučuje… Nakonec jsem si po pečlivém hledání vybral svoji vyvolenou, která si říkala madam Helga. To je jméno, co? Představte si nějakou generálku, no na ni to přesně podle popisu mělo sedět. Měla hodně provokativní snímky a hlavně jsem jí hned z očí poznal, že to nehraje jenom pro peníze, ale že skutečně zbožńuje být dominantní, že jí dělá dobře ponižovat chlapa, že ji to vzrušuje… Tak jsem jí celý svůj příběh napsal, objednal se u ní a rozjel se za ní do Německa.
Bylo to celý jako sen. Věděla, že jsem cizinec, tak na mě mluvila takovou jednodušší němčinou, ale postupem času se dostávala do ráže. Její pokyny byly jak šlehání bičem, měla přesně perfektní jedovatý hlas, kterým mě zpacifikovala. Zavelela a já už klečel na kolenou, už jsem se plazil směrem k ní. Prohlížela si mě, pak mi přikázala, abych se svléknul. Potom chtěla udělat masáž chodidel, u čehož mě povzbuzovala takovým dlouhým bičíkem, kterým to moc nebolelo, ale spíš tak jakoby štípalo, takže jsem s každým otiskem na kůži usyknul. Pták mi stál jak velká dlouhá svíčka, protože jsem byl neskutečně vzrušený.
Pak jsem Helze olizoval cecky, které jí trčely z latexového korzetku, a trochu jsem ji kousnul do bradavky. Přál jsem si být potrestaný. A trest předčil moje očekávání, jednak se na mě rozkřikla a jednak mě hned odvlékla k takovému postroji, kde mi kolem krku pevně zapnula obojek, že jsem byl ve stoje, trochu předkloněný, a vůbec jsem se nemohl hýbat. Potom Madam Helga trošku přitvrdila a začala mě pleskat přes prsa, až se celá třásla a vlnila. Trochu to bolelo, hlavně bradavky jsem měl citlivé, ale ji to dostávala do extáze. Nebyl jsem na nic takového zvyklý, nikdy mě nenapadlo, jaký může být požitek, když mi ženská trýzní prsa. V očích jí plály ty nepříčetné ohně, jako by její zrak byl nebezpečný had, který se okolo mě opatrně ovíjel. Pak mi ještě seřezala zadek a lýtka. A šou pokračovala.
Přitáhla mě za ruku ke křeslu a mrskla mě na něj. Tam mi bleskem okolo zápěstí zacvakla želízka, abych musel zůstat na místě a nemohl utéct. Hladově se mi přisála k odhalenému klínu a rozjela takový tanec jazyka na mém žaludu, že jsem po několika sekundách musel hlasitě sténat. Za trest jsem dostal facku. Helga mě častovala sprostými nadávkami, čemuž jsem v té němčině moc nerozuměl, ale stejně to působilo jako afrodiziakum. Ruku nechala v mém klíně, kde mi šílenými pohyby honila péro. Chvílema jsem se bál, že mi ho snad utrhne, ale ta slast a ten pocit nebezpečí byly neuvěřitelné. Začala mě kousat do bradavek, do dvorců i do prsou, bradavky mi strašnou silou sála a přitom mi rukou pumpovala v rozkroku. Nedalo se to skoro slastí vydržet, postříkal jsem za chviličku proudem nejen ruku Helgy, ale i podlahu.
Tím usoudila, že by to jako trestík mohlo stačit. Pak jsem to různými způsoby dělal zase já jí, lízal jsem jí pekáč, musel jsem jí masturbovat píču takovými různými robertky. Ale spíš se jí líbilo, když si ze mě mohla dělat sluhu. Netrpělivě čekala, až se mi znovu postaví ocas. Když se tak stalo, tak mi olizovala hladově koule, brala mi je celé do pusy a taky je sála. Bylo to divné, přesně na té hranici divnosti a rajcovnosti. Opravdu zážitek. potom se Helga rozhodla, že mě opíchá, takže mi nasadila kondom, nechala mě pořád sedět na té židli, a už si na mě nasedala. Jak měla vysoké kozačky s podpatky, tak mohlo pohodlně dělat ten pohyb nahoru a dolů a akorát to stačilo, aby jí můj klacek zajížděl celý dovnitř a zase vyjížděl ven. Oslovovala mě u toho zase jako psa, otroka, poskoka, prostě ponižujícími výrazy. A pak se udělala a hrozně hlasitě u toho sténala. Já jsem se taky udělal. Pak už byl čas, abych šel, tak mě vyprovodila a řekla, že takovéhle české kluky tady uvidí moc ráda, že jsem byl nádherně šikovný a odevzdaný. Byl jsem unavený a pořádně ušukaný, ale moje sebevědomí na tom bylo hodně dobře.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vzrušená Miladadalší dívky | |
![]() | Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná. Čekám na zkrocení na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Zasvěcování do tajného klubu
24. 8. 2014Neznámý autorS přítelem jsem před nedávnem navštívila veletrh elektrotechniky, součástek, vysílaček a všelijakých těch inženýrských hejblátek. Přítel je do toho celkem fanda. Mě to fascinuje a spoustu věcí jsem už od něj pochytila, takže když jsem se procházela areálem, kde se to konalo, natrefila jsem na jednu místnost, kde se konala přednáška s názvem „Zkušenosti žen-radioamatérek“. Přednášela taková hrozně příjemná... celá povídka... |
Jak jsem přišel o panictví
7. 1. 2015Bobr„Ahoj! Ty jsi vyrostl, co jsem tě neviděla!“ zahalekala Zdena, co právě vyšla z krámu. V každé ruce jednu tašku, až se pod jejich tíhou prohýbala. „Že mi s tím pomůžeš?“ ptala se, když viděla, že se jen tak procházím po rynku. Koukal jsem, zda neuvidím někoho z kamarádů, se kterými jsme byli vždycky o prázdninách.
Zdena byla jedna sousedka, kterou jsem znal od dětství ale nedávno se vdávala. Popadl... celá povídka... |
Párty jen pro zvané
5. 4. 2014Neznámý autorKráčel jsem chodbou po červeném koberci a potom vystoupal po krátkých schodech do prvního salonku. Kolem sebe jsem viděl spoustu nových, mladých tváří a napadly mě dvě myšlenky: trochu lítosti nad tím, že já už mám tahle bezostyšně mladá léta za sebou, ale taky trochu toho pocitu, co tady všichni ti noví dělají, když jsem to byl já, kdo tenhle klub před dvěma desítkami let zakládal… Ale zřejmě prošli... celá povídka... |
Jiný domov
18. 10. 2022jentaknekdoMoje máma zahynula při dopravní nehodě, kterou nezavinila, na začátku těch prázdnin, kdy mi bylo šestnáct. Měla jsem jenom ji, můj táta se s ní nikdy neoženil a já neměla ani páru, kdo to byl. Až do té doby jsem měla za to, že žádné jiné žijící příbuzné nemám.
Ale pracovnicím sociálního odboru se podařilo vypátrat, že existuje jakýsi vzdálený bratranec mé matky, s kterým jsem se nikdy nesetkala a... celá povídka... |


