Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Ženská přitažlivost
- Neodolatelné překvapení
- Z budoucnosti – žena
- Povyražení
- Večeře s policistou
- Adam na videoseznamce
- Sladká kundička
- V zátoce.
Vloženo: 23. 10. 2011
Griotka
Jednou jsem při nastupování do tramvaje pomáhal jedné mladé paní nebo slečně, která měla zlomenou nohu a s berlemi jí nešlo vydrápat se nahoru po schůdcích. Popadl jsem ji za ramena a nechal ji, aby se o mě opřela. Vděčně se na mě usmívala a dali jsme se do řeči. Zjistili jsme, že oba jedeme na konečnou, což bylo ještě dobrých dvacet minut. Povídalo se s ní moc příjemně, při smíchu se jí dělaly ve tvářích dolíčky a měla oříškově hnědé oči, ve kterých to vášnivě jiskřilo. Když jsme dojeli na poslední zastávku, pomohl jsem jí zase z tramvaje ven. Měli jsme ještě kousek společné cesty, ale ta rychle utekla. Ani jednomu se nechtělo loučit, tak jsme tam tak stáli a klábosili.
Po chvíli jsem si vzpomněl, že kousek odsud je docela příjemná kavárna/cukrárna, tak jsem sebral svoji odvahu a pozval jsem slečnu na pohár. Pozvání přijala a statečně se belhala, kudy jsem jí řekl. Zapadli jsme do té malé kavárničky, která byla hodně útulná a tlumeným osvětlením vytvářela dost intimní atmosféru. Abych se vytáhnul, objednal jsem nám oběma velký pohár a kávu. Řekl jsem číšnici, jestli by nám šlehačku nemohla ještě pokapat griotkou. Řekla, že to zařídí. Slečna se zlomenou nohou přiznala, že griotku ještě nikdy neochutnala, a že prý s ní i malinkaté množství alkoholu dělá takové divy, že radši nevědět.
Tím zbystřila moji pozornost. Dál to nijak nerozváděla, ale mně se hlavou začaly honit divoké představy a nesplněné fantazie. Obsluha přinesla poháry lákavě polité červenou tekutinou. Julie se mlsně olízla a griotku ochutnala. Byla z ní nadšená, snědla celý pohár, griotku vyblízala do sucha a poprosila mě, jestli bych jí objednal ještě panáčka té dobroty. Samozřejmě jsem vyhověl jejímu přání a sledoval pak, jak se jí rozvazuje jazyk. Začala vyprávět o sobě mnohem otevřeněji. Dokonce vyprávěla hodně zajímavou historku o tom, jak přišla ke své zlomené noze.
Málem mi samým překvapením povolila čelist, když jsem to slyšel. Naštěstí jsem se ale udržel a nechal pusu zavřenou. Opravdu jsem se divil, že s ní jeden panák griotky dokázal udělat tohle – chvílemi si šlapala na jazyk a mluvila vulgárně jako pětačtyřicetiletý pupkatý zedník s cigárem v koutku. To co říkala, bylo zhruba takhle:
Představ si, chodila jsem teď s jedním klukem. Teda nedá se říct, že bych s ním chodila, ale spala jsem s ním, šukali jsme jako dva podělaný nadržený králíci. Pořád mi říkal, že mi to udělá, jak jsem to ještě nezažila, a tak jsem se těšila na pořádnou hopsačku. Ale on se k ničemu moc neměl, takže jsem se rozhodla trochu tomu pomoct, chápeš. Pozvala jsem ho k sobě domů na večeři, vycvakli jsme lahvinku červenýho, a to se ze mě pak stává neřízená střela. Rozumíš tomu, jo? Tak jsem ho chtěla úplně normálně svést a pak přefiknout.
Jen jsem polkl, cítil jsem se nějak zaraženě. Julie byla jako u vytržení, zamlžil se jí pohled a vypadala trochu strašidelně. Pokračovala dál:
Tak jsem si dodala odvahu a skočila po něm, začala jsem ho líbat a svlíkat, a pořád jsem po něm chtěla, aby mě taky svlíkal. Nějak se mu do toho nechtělo, asi se mě bál, a tak jsem to udělala radši sama. Stála jsem před ním nahatá a pořád dorážela, nakonec mi teda podlehnul. Nechal si sundat kalhoty a vrhla jsem se mu po péru a začala ho kouřit. Najednou z něj ta jeho rozpačitost úplně spadla, chytnul mi hlavu a skoro mě udusil, jak mi ho vrážel až do krku. Vzrušovalo to jeho i mě, to víš, já jsem skoro furt nadržená. Těšila jsem se, až mi to pěkně udělá.
Servírka asi něco zaslechla, protože se po našem stolu tak divně ohlédla. Mně to začínalo být spíš nepříjemné. Nesešel jsem se s tou holkou proto, abych poslouchal její sexuální historky. Mluvila ale pořád dál.
Takže jak říkám, kouřila jsem mu jak divá, až z toho hekal. Pak už jsem na to měla moc velkou chuť. Vyskočila jsem na stůl a roztáhla mu nohy, aby mi taky mohl předvést svoje orální umění. Začal mi brnkat jazykem na poštěváka jak na strunu. Víš co, hnedka jsem myslela, že se z toho udělám. A taky málem že jo. Ale ještě jsem nechtěla, chtěla jsem pěkně souložit. A napadlo mě, že když už jsem na tom stole, mohli bychom to udělat trochu netradičně a vlítnout na to rovnou taky na tom stole. Pobídla jsem ho, aby vyskočil ke mně nahoru. Můj stůl se přisunutý u zdi, takže jsem se hezky rukama opřela o zeď a nasměrovala ho do sebe zezadu. Strčil to do mě, představ si, jen to mlasklo. Začali jsme do toho bušit a páni, bylo to fakt něco! Zažil jsi někdy takovej sex, aby se ti podlamovala kolena? Já jo, bylo to na tom stole. No a teď se konečně dostanu k tomu, jak se mi přihodila ta zlomenina. Takže prostě s tím klukem tak šukáme, šukáme, dostala jsem chuť na změnu polohy. Napadlo mě, že by bylo dobrý se jakoby vyměnit, aby on se zády opřel o zeď a vzal si mě jakoby na sebe ve stoje. A jak jsem se tak štelovala, najednou se mi nějak totálně podlomila noha a jak jsem byla, nahatá a nametená, jsem z tý vejšky z toho stolu slítla přímo na zem. Nohu jsem nechala pod sebou, a jak jsem dosedla, tak to křuplo a už to bolelo jak blázen. Kluk se vyděsil a utek a už jsem ho od tý doby neviděla. Já jsem se s vypětím všech sil oblíkla a zavolala si taxíka na chirurgii.
Domluvila a napila se kávy. Já jsem seděl a mlčel jako zařezaný, na čele mi stál studený pot. Rychle jsem se omluvil, že už musím běžet a že to bylo moc fajn. Zaplatil jsem servírce a zmizel odtamtud. Bylo mi hrozně. Vlastně jsem slyšel dvojitý trapas – zlomit si nohu při sexu na stole je sama o sobě dost potupná historka, mě teď navíc ztrapnila v oblíbené kavárně holka, kterou jsem při prvním setkání pokládal za sympaťačku. No, prostě si příště dám pozor, než nějakou někam pozvu.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Markéta a její prasárničkydalší dívky | |
![]() | Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám. Těším se na tebe na909 a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Marodka
4. 5. 2025KabéStalo se to před mnoha lety, když jsem chodil do osmé třídy. Jako každý rok jsme jeli na školu v přírodě a jako každý rok v zimě. Nevím, jestli to bylo specifikum naší školy či okresu, ale rok co rok jsme jezdili do ŠvP v zimě nebo brzy na jaře, kdy bylo ještě všude plno sněhu. A jezdili jsme na tři neděle s výukou od pondělí do soboty, aby škola končila ještě před obědem a po obědě mohly být dlouhé... celá povídka... |
Manželka se svým bratrem
4. 12. 2023irvapPředmluva
Dle psychologů souvisí sexuální fetiš s nějakou obavou nebo problémem z dospívání. Na úrovni podvědomí se mozek snaží s tou obavou vyrovnat tak, že ho sexualizuje. Sexuální vzrušení pak umožňuje se obávanému tématu opakovaně vystavovat. Proto mají některé prostitutky v dospívání zkušenost se zneužíváním a sadisti nebo masochisti s bitím. Samozřejmě ty šrámy lze vyléčit, ale není to tak jednoduché,... celá povídka... |
Přátelé z paneláku
25. 12. 2019JonášJako většina mladých manželství jsme si i já s manželkou Janou odkroutili pár let soužití s rodiči. Bylo skvělé, že jsme měli kde být spolu, ale neustále pod dohledem. Podařilo se nám po čase sehnat v blízkém městě za rozumné peníze byt 3+1 v paneláku. Byl to sedmipatrový pěkně udržovaný vchod. Byli jsme nadšení, že máme konečně soukromí, kde můžeme chodit ve spodním prádle, nebo nazí, aniž by jsme... celá povídka... |
Typický víkend
5. 6. 2015Neznámý autorS mojí přítelkyní se vídáme jenom o víkendech, protože ona studuje na druhém konci republiky. Ale vždycky ke mně přijede, já totiž bydlím už v bytě sám, a tak si užíváme jeden druhého. No umíte si asi představit, jak to vypadá, když se celý týden nevidíme… Tak vám popíšu svůj typický víkend s Nelinkou, což je jméno mojí přítelkyně.
Většinou to vyjde tak, že to Nela ke mně stihne ještě tím posledním... celá povídka... |


