Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 1. 4. 2012

Matčina vůle

Patrik a Karolína pocházeli z velice bohaté rodiny a jejich dětství se neslo ve znamení splnění každého přání. Vyrůstali v luxusu, co chtěli, toho se jim dostalo, stačilo jen říct: To chci! Odmala se stýkali se členy té nejvybranější společnosti, uměly se chovat i poroučet sluhům. Pak se ale stalo, že když jim bylo sedmnáct let, jejich matce diagnostikovali rakovinu v pokročilém stádiu. Její umírání bylo rychle, během několika měsíců odešla ze světa. Její poslední vůle, kterou Patrikovi a Karolíně zanechala, byla ale velice zajímavá.

Jejím přáním bylo, aby obě děti žily v domě, stejně jako dosud, až do devatenácti let. Pak měly postupně rozlepit obálky s dalšími pokyny. Domácí komorník, který byl do celé věci zasvěcen, se postaral, aby šlo všechno v souladu s plánem. Když bylo dvojčatům devatenáct, každý z nich dostal obálku s matčiným rukopisem. Stálo tam, že tímto dnem jim do právoplatného vlastnictví rozděluje početné majetky, nemovitosti, pozemky. Snažila se, aby oba podělila rovným dílem, a docela se jí to podařilo. Poslední položka na seznamu, totiž malý domek, který byl obestřen tajemstvím, však měla připadnout jen jednomu z nich. Matka psala: K našemu rodu se váže starobylá tradice, kterou je podmíněno dědické právo. Domek, ve kterém jsou ukryty předměty nesmírně vysoké hodnoty, dostane ten z vás, který během jednoho týdne dokáže do našeho domu přivést a uspokojit více milenců.

Dále byly ještě specifikovány nějaké podmínky, na všechno měl dohlížet komorník a spravedlivě zaznamenávat počty získaných skalpů. Když si to Karolína a Patrik přečetli, nejdřív zůstali jako opaření. Není to nějaký hloupý vtip? Ale komorník jim ukázal záznamy dokazující, že opravdu o žádný vtip nejde. Bylo to vážné, skutečně spolu museli soupeřit na sexuálním poli. U některých sourozenců se prý stávalo, že se dohodli a jeden se domku vzdal, aby si zachoval svou čest, ale Patrik i Karolína byli oba velice ctižádostiví. Chovali se k sobě nevraživě, chtěli získat co nejvíc majetku, každý chtěl porazit toho druhého. A tak se domluvili na týdnu, kdy celou věc provedou.

Patrikovi se to zdálo nespravedlivé – podle něj má holka vždycky větší šanci sbalit jakéhokoliv chlapa. Oproti tomu kluk musí být velmi vynalézavý a navíc je indisponovaný svojí výdrží. Nevěděl však, že přese všechno svoje povýšené chování je Karolína ještě pannou. Nesla proto dost těžce, že bude muset o svůj věneček přijít zrovna takhle. Ale řekla si, že jí nic nemůže stát v cestě za majetkem. Oba si už v duchu plánovali taktiku. Patrik se tak nějak spoléhal na svůj celkem přitažlivý zevnějšek a kapsu plnou peněz – takže chtěl obrážet diskotéky a nalákat k sobě nějaké mladé, naivní holky. Karolína naopak vsadila na kouzlo internetu, napsala pár inzerátků, párkrát šla na seznamku. Její nevinnost v kombinaci s mládím a krásou působila jako magnet, takže se zdálo, že o milence nebude mít nouzi.

Byla neděle večer. Patrik se chystal ven, doufal, že i v tuhle dobu se najdou odvázané tancující holky. Rozhodující týden totiž začínal půlnocí, a tak byl odhodlaný nepromarnit ani minutu. Karolína naopak seděla u počítače a snažila se nedávat najevo svoji paniku. První schůzku si totiž domluvila až na zítřejší den, tak měla pocit, že je už pozadu. Kolem třetí ráno se Patrik vrátil v doprovodu tří mladých kočiček. Všichni se objímali, byli ve velmi veselé náladě. Komorník šel s nimi do ložnice, aby přihlížel jejich hrátkám. Patrik si všechny holky postupně svléknul a nařídil jim, aby před ním tancovaly. Nemusel to opakovat, předváděly mu velice svůdné tanečky, dokonce se navzájem líbaly a osahávaly. Potom je přemohl chtíč a beze studu hupsly na širokou postel a začaly si naprosto nevázaně lízat své mušličky. Patrik je s potěšením sledoval, přišel, hladil jejich pružná hladká těla a postupně je všechny pomocí prstů přivedl k orgasmu. Komorník mu ale připomenul, že se počítá jenom soulož, skutečně jde prý o to, kolik děvčat za ten týden obtáhne. Jenže to byla právě ta potíž, Patrikovi se nějak nechtěl postavit jeho kolík. Snažil se všemožně, dokonce mu ho holky nadšeně olizovaly a kouřily, jenže to bylo marné. Péro mu prostě neztuhlo. Naštvaně tedy holky poslal domů a šel spát. Doufal, že příští den to bude lepší.

Jenže to Karolína nevěděla, myslela si, že její bratr už má tři položky na svém kontě. Karolínin potenciální pondělní milenec se navíc na poslední chvíli omluvil, že by sice moc rád, ale manželka přišla na to, že ji podvádí, tak si ji musí udobřovat… Karolína byla strašně naštvaná – kde narychlo sehnat někoho, kdo by ji zbavil toho prokletého panenství? Nakonec si vzpomněla na kluka, který za ní vždycky pálil, ale ona si ho skoro nevšímala. Pocházel totiž z mnohem nižší společenské vrstvy. Teď stačilo napsat mu, že byla celou dobu hrozně hloupá a že by mu teď ráda darovala to nejcennější. Hrála na jeho city a on samozřejmě podlehnul. Dorazil v pondělí asi kolem páté, byl celý rozechvělý a vyznával jí lásku. Karolína ale chtěla jen to jedno, a tak mu navlékla kondom a napjatě čekala, jaké to poprvé bude. Trochu ji to bolelo, ale zdaleka ne tak, jak se obávala. Pak se jí to dokonce začalo líbit, a tak pěkně přirážela. Kluk byl celý udýchaný a zpocený, ale dělal všechno pro to, aby předvedl co nejlepší výkon. Po skončení ho poslala pryč, vykoupala se a komorník si mohl se shovívaným úsměvem udělat první čárku k jejímu jménu.

Patrikovi se nevedlo ani zdaleka tak dobře, jak čekal. Ve všední den totiž na diskotékách skoro nikdo nebyl. Naštvaně popíjel a tam se mu přeci jen podařilo sbalit nějakou dámu ve středních letech. Měla ucházející tělo a svěřila se mu, že zbožňuje koloušky. Naložil ji tedy k sobě do auta a odvezl domů. Myslel si, že ji opíchá, sveze k ní, osprchuje se a pak možná půjde zkusit štěstí ještě jednou, ale milá dáma s ním praštila o postel a ojela ho, jako kdyby nešukala už pořádně dlouho. Vyždímala ho do poslední kapky a pak se dožadovala druhého kola. To si vynutila parádní kuřbou, při které se Patrikovi dělaly mžitky před očima. Když odešla, byl jako přejetý parním válcem, totálně vysílený, a tak usnul. Komorník mu také udělal čárku k jeho jménu.

V průběhu týdne oba poznali, že není absolutně tak jednoduché někoho dostat do postele. Hodně lidí o tom sice žvanilo, ale skutek utek, popřípadě to byly naprosto zoufalé existence. Patrik měl ještě párkrát úspěch u postarších dam, které už neuspokojoval jejich manžel, ale ty pokaždé byly tak dravé, že ho totálně zničily. Karolína ojela většinu svých kamarádů, kteří si dali říct docela rádi. Pak to konečně vypadalo nadějně – domluvila se se dvěma muži kolem třicítky, že můžou přijít oba najednou. Slintali nad její odvážnou fotkou a vymámili na ní slib, že s ní budou moct dělat cokoliv, co je napadne.

Takže přišli, chtěli po ní, aby jim na střídačku kouřila jejich docela slušně velká péra, oni jí pak prsty rejdili v rozkroku. Přivázali ji nějakým lanem k posteli a vystřídali se na ní, naštěstí jí oba postříkali břicho nebo kozičky. Komorník to všechno zpovzdálí sledoval a poctivě zaznamenal. Nemohl nijak zasáhnout, ani kdyby se ti páni rozhodli, že budou mladou Karolínu znásilňovat celou noc. Ale tihle si naštěstí jen užili a pak zase spěchali za svými rodinami.

Víkend byl potom o něco lepší, Karolína se také vydala na diskotéku a sbalila tam nějaké týpky na své dlouhé nohy. Chtěli ji rychle ojet v křoví, ale ona řekla, že to chce u sebe doma. Nejdřív byli docela neochotní, ale pak viděli ten luxus a zalíbilo se jim to. Nechali si přinést drahé vínko, popíjeli, a pak teda, když Karolína opravdu chtěla, s ní krátce souložili. Stejně tak Patrik, tentokrát jel sem a tam celkem třikrát, mezitím si vždycky dal krátkou sprchu, ale slavil úspěch. Neděle se pomalu chýlila ke konci a Karolína stihla ještě posledního pána.

Potom už oba byli tak unavení, že večer zůstali doma a čekali na komorníkův verdikt. Ten přišel dost slavnostně a podal jim notářsky ověřenou listinu zaznamenávající počet jejich partnerů. Oba na to koukali docela překvapeně – během týdne se jim totiž podařilo shodně dostat celkem dvanáct partnerů. Soutěž tedy byla nerozhodně a dům, o který se jednalo, jim byl připsán polovičním podílem. Dá se tedy říct, že jejich snažení bylo zbytečné, ale není to tak. Oba si odnesli nové cenné zkušenosti. Hlavně Karolína, která ještě týden předtím byla panna, poznala, že sex se jí dost zamlouvá. Oba tedy, nezávisle na jakékoliv soutěži, často pokračovali v bezhlavém honu za partnery a užívali si divokého, nevázaného sexu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Prázdniny s kamarádkama 1

  20. 11. 2021Iris

PRÁZDNINY S KAMARÁDKAMA --DEN PRVNÍ – PŘÍJEZD-- Jmenuji se Ondra, je mi 20 a jednou o letních prázdninách jsem nevěděl, co mám dělat, tak jsem se rozhodl, že pojedu někam s několika nejbližšíma kamarádama.  Moc lidí se mi neozvalo nakonec mi to všichni odřekli tak mě napadlo, že pozvu nějaký holky. Jako první mě napadla Martinu s Markétou, který jsem obě dobře znal ze školy (Martina je dokonce spolužačka)...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Teen, Šukačky, Mix

Dražba milenky

  26. 1. 2014Neznámý autor

Otto už několik let cítil, že prostě nedokáže stačit potřebám své ženy. Stela byla odjakživa náruživá a toužila neustále experimentovat, toužila mít sex třeba několikrát denně… A Otto měl už svůj věk, dokonce si několikrát tajně vzal viagru, aby případné problémy zamaskoval. Ale potom už neměl sílu ani energii dál předstírat, že je nespoutaným hřebcem, tak ho čím dál víc trápilo, že je Stela evidentně...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Šukačky, Voyeur, Mix

Ráno s Kájou

  16. 7. 2010Neznámý autor

Po krásné probdělé noci, plné sexu, si tak hovím v posteli a najednou se zvonek může rozzkočit. Podívám se na hodinky a vzpomněla jsem si, že jsem byla na desátou domluvená s Kájou. Natáhla jsem na sebe jen krátký župánek a šla jsem otevřít. Za dveřmi stál Kája a když jsem se lépe podívala, tak nestál sám. Na jeho kraťasech bylo dobře vidět, že mu také už pěkně stojí péro. Vzala jsem ho za ruku a vtáhla...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Orál, Prstění, Šukačky, Grupáč, Párty, Bisex, Anál

Úžasný manžel

  27. 12. 2012Bibi

Jmenuji se Martina a abych se dostala k jádru svého příběhu, musím začít od úplného začátku, do doby kdy jsem začala chodit do školky. Tam jsem poznala svou budoucí nejlepší kamarádku Lucii. Nepamatuji se, že bychom se spolu dostaly do nějakého sporu. Jezdily jsme společně i na dovolené s našimi rodiči, takže jsme vlastně na tom vždy získaly, dovolené jsme vždy absolvovaly dvě v létě, někdy i hory...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Anál, Grupáč